Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » U KRUGU PORODICE » ne daju se vise ljubiti » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17879
Location: na prinudnom radu :)

ne daju se vise ljubiti Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

imam dvije curice: hana (8) i ema (4)

i obe imaju slatke obrascice samo bi ih covjek ljubio.

ova starija se vise ne da ni ljubiti, moram je varati da bi poljubio onaj obrascic ... i onda kad je poljubim brise se ..... 07.gif

mladja se takodje sve vise ne da, ali nju barem uspijem prevariti i slozit joj seriju dok nije ni skontala sta se dogadja 07.gif. poslije toga i ona se brise (vidjela od sestre) ali ja dobar jer sam vec slozio seriju. medjutim svakim danom i ova mala se sve manje da prevarit'

jos povrh svega toga cura im govori: ne dajte da vas ljubi kad nije obrijan, a ja nisam obrijan 4 dana od 3 u sedmici 19.gif. kaze ostaje im crveno na obrascicima, sto je donekle istina ... ali djaba kad volim obrascice 11.gif

i sta sad cojek da radi? sve sam probo - te bice tata tuzan, te please, te da ih prevarim ... medjutim metode sve slabije rade.

te ih onda ljubim kad spavaju ..... ' ta cu 11.gif


kako vi stojite sa obrascicima? 01.gif

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

09-17-2010 20:31 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
asataN asataN is a Female
moforaja




Poruka: 4110

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

29.gif koji crni obrascici ja sam u fazi " ne znas ti kako je nama , nisi ti nikad bila tinejdzer" 21.gif

a ja .....poljube me kad im treba nesto.....

___________________________________________________________________

    09-17-2010 21:00 asataN is offline Pregledaj poruke od asataN Dodaj asataN u listu prijatelja
    tana tana is a Male
    rigorozni




    Poruka: 17879
    Location: na prinudnom radu :)
    pokretac teme Thread Started by tana

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    e nisam jos dotle doso 07.gif

    ih kad im nesto treba ljube me i daju mi cokoladice 01.gif

    ___________________________________________________________________
    kad ce mostar mama?

    09-17-2010 21:05 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
    asataN asataN is a Female
    moforaja




    Poruka: 4110

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Sinoc kao vecer upoznavanja s uciteljima ......pola sam ih znala vec jer su predavali starijoj, a pola nisam znala ni gdje su ucionice .....Starija posla kao da mi pokaze ( jedva je natjerala) i zbrisala ha je vidila svoju raju , ostavila me, ode s njima.....a mladja je kao odabrana da usmjerava roditelje pa ne moze meni pokazati ....Tugo moja, prije su jedva cekale da idu samnom.

    p.s. vec su imali neke testove i pita ucitelj ko je od roditelja vidio test (jer su ih donijeli kuci).....bila sam bukvalno jedini roditelji ....e to mi bi drago....valjda mi pokazala jer je sve znala 13.gif

    ___________________________________________________________________

      09-17-2010 21:12 asataN is offline Pregledaj poruke od asataN Dodaj asataN u listu prijatelja
      asataN asataN is a Female
      moforaja




      Poruka: 4110

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      p.s. neka Tana nisi daleko .....sad ce to brzo poceti sa starijom , sad vec neke pocne hvatati sa 9-10 godina.....Amerika je cudo 05.gif

      ___________________________________________________________________

        09-17-2010 21:14 asataN is offline Pregledaj poruke od asataN Dodaj asataN u listu prijatelja
        tana tana is a Male
        rigorozni




        Poruka: 17879
        Location: na prinudnom radu :)
        pokretac teme Thread Started by tana

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        a znam ....... znam sta me ceka .... 'ta cu ...... 07.gif

        ma nek su one meni zive i zdrave lako cemo za sve ostalo

        kupice tata radijator i lanac i gotovo. nidje one nece 13.gif

        ___________________________________________________________________
        kad ce mostar mama?

        09-17-2010 21:25 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
        Nikifor Nikifor is a Male
        brato


        Poruka: 737

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Kada su djeca ljepo odgojena i ljepo se ponasaju prema roditeljima i sto si ti sa njima bolji sve ce ti biti teze kada budu usle u pubertet i onda htjeo ti ili ne malo postajes "ljubomoran" a tek kada ti dovede momka (ja imam samo kcerku). To je proces prirode i nista ti tu ne mozes uraditi. Naravno da smo mi prema svojoj djeci sasvim drugaciji nego sto su nasi roditelji bili prema nama. Moras, vremena se mijenjaju.Na djeci ti tek vidis kako se lagano stari. Da se moze nekako vrijeme ,samo radi djece zaustaviti jer djeca rastu jaku brzo i neka samo neka idu pravim putem.Dok god zive pod isti krovom ljepo je ali kada krenu svojim putem onda je malo teze jer ih ne vidis svaki dan i onda si uvijek u nekom malom stahu da im se nesto ne dogodi.
        Djeca su nase blago bez razlike na godine. 10.gif

        09-17-2010 22:00 Nikifor is offline Posalji Email za Nikifor Homepage of Nikifor Pregledaj poruke od Nikifor Dodaj Nikifor u listu prijatelja AIM Screenname: - YIM Screenname: -
        tana tana is a Male
        rigorozni




        Poruka: 17879
        Location: na prinudnom radu :)
        pokretac teme Thread Started by tana

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        fino receno nikifor 10.gif

        ___________________________________________________________________
        kad ce mostar mama?

        09-17-2010 22:03 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
        TigricaX TigricaX is a Female
        zvrk hanuma




        Poruka: 6105
        Location: Nesvrstana

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Moj shvrco jos bebach pa mogu da ljubim obrascice i tabancice i sve, kad god hocu 01.gif 02.gif

        ___________________________________________________________________
        "Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge
        i nema ljepših snova od onih što ih raða bol."

        09-18-2010 04:24 TigricaX is offline Pregledaj poruke od TigricaX Dodaj TigricaX u listu prijatelja
        Blagajac Blagajac is a Male
        raja




        Poruka: 1972
        Location: Nederland

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Pravi trece jedino rijesenje
        i kod mene su dvije i slicna situacija 13.gif

        ___________________________________________________________________


          [
            B]PUSTI ME DA SE RAHAT PATIM[/B]

          09-18-2010 12:45 Blagajac is offline Pregledaj poruke od Blagajac Dodaj Blagajac u listu prijatelja
          Mostarka83 Mostarka83 is a Female
          Legally Blonde




          Poruka: 3490
          Location: U Cernici

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Stariji neda odavno , a ovaj mladji onako kako kada....

          Ljubi ljubi Tana, jos malo pa ces preci u Natinu fazu 07.gif

          ___________________________________________________________________
          JaMojaTi.gif

          09-23-2010 21:06 Mostarka83 is offline Posalji email za Mostarka83 Pregledaj poruke od Mostarka83 Dodaj Mostarka83 u listu prijatelja
          tana tana is a Male
          rigorozni




          Poruka: 17879
          Location: na prinudnom radu :)
          pokretac teme Thread Started by tana

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          hehehhehe

          bogami ste u pravu ljudi ... ljubi dok jos mozes 07.gif

          ___________________________________________________________________
          kad ce mostar mama?

          09-24-2010 17:43 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
          djemila djemila is a Female
          Naj-Moder 2008




          Poruka: 11483
          Location: Mostar

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Sve je to normalan proces... mislim da je kod mnogih tako... moji su dali da ih ljubim ali ni slucajno pred drugima (dje ce to pred rajom
          07.gif )
          sin se malo odupirao u periodu 16-19 godina i onda je popustilo...(sad je 25 i po)
          tako slicno i kcerka u dobu puberteta..(sad je vec 22 i po godine)

          Kcerka me poljubi svaki dan a obavezno pred spavanje, sin ponekad 07.gif

          ___________________________________________________________________
          Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

          09-24-2010 20:33 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
          nove poruke | aktuelne teme | forum
          Postavi novu temu Odgovori
          Go to:
          preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com