Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » SPORT » Vaha u "Nedjeljom u 2" na HRT-u » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (8): « prethodna 1 2 3 [4] 5 6 7 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
EAGLES EAGLES is a Male
bice nesto od mene

Poruka: 486

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

citat od Donja Mahala:
dosta o vahinom merhametu i ljubavi prema Mostaru kleo se javno da nece prodati kucu na rondou gdje sada trzni centar jer su mu hrvati sve zapalili i opljackali nema nijedne slike pehara itd pa neprodze puno vremena proda Vaha i kucu i ognjiste moj Vahide sto nikad u svojoj trenerskom mandatu nisi uzeo nekog igraca sa nasih prostora i mogo si kojeg igraca poslati u Velez na posudbu sta ima kako ti kuci VAHIDE

Care moj, nije da ga branim niti me puno zanim ova prica o njemu.Nisam siguran na koji prostor ciljas ali ako si mislio na kompletnu BiH...uzeo je Ibisevica .Potpuno nepoznato igracko ime koji je kasnije napravio solidnu karijeru.Sto se posudbe tice.....koga bi bolan poslao i ko bi bio tolika budala da dodje i igra za nas.Ako pokusavamo reci nesto,pokusajmo to sa argumentom a ne ono naslonjen na trafiku i sve zna...

Walk on, walk on
With hope in your
heart
And you'll never walk
alone
You'll never walk
alone

05-15-2011 01:05 EAGLES is offline Pregledaj poruke od EAGLES Dodaj EAGLES u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator

Poruka: 8887

sto kaze Miljenko u kolumni o Pasi iz BiH da ga dopunim Francuskog drzavljanstva i kada bude tuzio klub za milione odvjetnik ce biti Francuz a Mamic ce dva ljekara povesti da mu rokaju inekcije kako bih tlak i srce radili u normali

05-15-2011 09:53 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
klaudija
SexNepoznat

Poruka: 589

citat od pasha:
sto kaze Miljenko u kolumni o Pasi iz BiH da ga dopunim Francuskog drzavljanstva i kada bude tuzio klub za milione odvjetnik ce biti Francuz a Mamic ce dva ljekara povesti da mu rokaju inekcije kako bih tlak i srce radili u normali

Vaha je tužio i PSG .i izgubio spor,,te platio 80 000 eura sudskih troškova.Ta nije Mamić habla,,on je samo za sastavljanje ugovora platio 50 000 eura..Dabogda da Vaha išta izvuče...

05-15-2011 10:27 klaudija is offline Pregledaj poruke od klaudija Dodaj klaudija u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator

tu si se zezno Vaha je dobio poveliku ostatu a mamic je habla i to zesca
koda mu usanovic brat

05-15-2011 10:31 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
klaudija
SexNepoznat

Poruka: 589

citat od pasha:
tu si se zezno Vaha je dobio poveliku ostatu a mamic je habla i to zesca
koda mu usanovic brat

Ovo "ostatu" se vjerovatno odnosi na odštetu ,ali moram te razočarati....pravomoćnom presudom
suda u Parizu ,,PSG je dobio spor sa bivšim trenerom Vahidom Halilhodžićem i dotični je platio sudske troškove u iznosu od 80000 eura.Inače je Halilhodžić tražio 3.5 mil eura (skromnost mu je vrlina) od PSG-a.Sumnjam da će bolje proći u sukobu sa Mamićem....zapravo garantiram....ali što bi Valter rekao.."živi bili pa vidjeli"...

05-15-2011 18:02 klaudija is offline Pregledaj poruke od klaudija Dodaj klaudija u listu prijatelja
Donja Mahala
SexNepoznat

Poruka: 40

jebo Vahu jebo bih se zbog para poletio u Dinamo kakav Vaha marka mu HUM

05-15-2011 22:53 Donja Mahala is offline Pregledaj poruke od Donja Mahala Dodaj Donja Mahala u listu prijatelja
taxi taxi is a Male
Liska mjeseca avgusta

Poruka: 17266

Čuj ,zbog para???

Pa to mu je posao.Ondje gdje radiš,tu su pare.
Zar bi ti ,npr,ili ja odbili posao u "Audi" fabrici samo zato što su većinski vlasnici židovi?

Kažem,npr. 01.gif

Tako su mnogi roncali na Baku,kad je prešao u "Hajduk".....ono ,jeble ga pare,ta će Hajduk.... a ti isti su prelazili iz "Soko","Autoprevoza" PI "Đuro Salaj" .... mahom u AL. Jeli zbog para,ili zbog bolje have dole južnije???

05-16-2011 09:46 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator

prelazili zbog mene, radio na celijama 23.gif
ti klaudija nemas pojma Vaha je dobio taj spor a i Mamic ce da skakuce ko jazavac kad ga odere po dzepovima 19.gif

05-16-2011 11:17 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
chaba chaba is a Male
moforaja

Poruka: 2548

Za PSG ne znam, al za ovo u Dinamu bi morao Vaha dobit kompletnu lovu.
Ali nemojte podcjenjivat ni Mamićev uticaj na sudstvo i onu staru o burgiji i parama.
Dobar Jergović, drama 10.gif

05-16-2011 12:26 chaba is offline Pregledaj poruke od chaba Dodaj chaba u listu prijatelja
taxi taxi is a Male
Liska mjeseca avgusta

Normalan čojek bi sjeo i upitao se...14 trenera ode naprasno,a ja ostah!?? Možda je do mene?? 14.gif

05-17-2011 03:54 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
abraxas abraxas is a Male
moforaja

Poruka: 7000

100 % je do tebe Taxi, upitaj se bolan malo 01.gif

05-17-2011 18:36 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
taxi taxi is a Male
Liska mjeseca avgusta

Ma ,nemore bit domene..... ja nisam normalan. 29.gif

05-17-2011 19:48 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
abraxas abraxas is a Male
moforaja

Poruka: 7000

citat od taxi:
Ma ,nemore bit domene..... ja nisam normalan. 29.gif

Biti nenormalan je danas normalno stanje. Dakle?

05-18-2011 08:20 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
taxi taxi is a Male
Liska mjeseca avgusta

Dakle,sad ne znam jesam li došo ili pošo.......
što reče onaj Hamo : biti,ili ne biti 29.gif

05-18-2011 19:07 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
Velezovac do groba
SexNepoznat

Poruka: 215

Klaudio nema pojma,Vaha je dobio spor sa PSG-om,a Mamica ce uzeti samo tako(onaj seljak Mamic jos ne zna kome je opsovo majku)Mamicu bi mogo biti i kraj njegove vladavine u Dinamu nakon sto Vaha dobije spor.GO VAHA,GO VAHA,GO,GO,GO 24.gif

05-19-2011 03:46 Velezovac do groba is offline Pregledaj poruke od Velezovac do groba Dodaj Velezovac do groba u listu prijatelja
KULJE1969 KULJE1969 is a Male
raja

Poruka: 1566

I vi bi kao i oni da vam je bar deset % te cifre sto dobijaju godisnje.

05-19-2011 22:36 KULJE1969 is offline Pregledaj poruke od KULJE1969 Dodaj KULJE1969 u listu prijatelja
Viribus Viribus is a Male
moforaja

Poruka: 5295

citat od KULJE1969:
I vi bi kao i oni da vam je bar deset % te cifre sto dobijaju godisnje.

svak bi neznam šta je čudno u tome da ljudi idu radit gdje im je dobro i plačeno.
šta je trebao negdje za siču radit.

05-20-2011 10:51 Viribus is offline Posalji email za Viribus Pregledaj poruke od Viribus Dodaj Viribus u listu prijatelja
Velezovac do groba
SexNepoznat

Poruka: 215

Vahid Halilhodžić za "Dnevni avaz": Mamić se vara ako misli da ću popustiti
Autor A. DRINJAKOVIĆ 2011-05-22 06:04:00

Halilhodžić: Ne može gazdi Dinama oprostiti uvrede Imam visok pritisak, a moram pripaziti i na srce, kaže Vaha

Da nije bilo bahatog i primitivnog ispada gazde Dinama Zdravka Mamića, Vahid Halilhodžić danas bi pravio plan za novu sezonu zagrebačkog kluba, dovođenje pojačanja, eventualni plasman u grupnu fazu Lige prvaka...

Posljedice šoka

Od toga nema ništa, osim što je naš proslavljeni stručnjak posljednjih nekoliko sedmica redovan kod liječnika.

- Stalno sam na pregledima, na kojima mi je prvi put u životu ustanovljen visok pritisak. Moram pripaziti i na srce, odmor mi je neophodan. Sve su to posljedice šoka koji sam doživio - kaže Vaha u telefonskom razgovoru za „Dnevni avaz“.

Napravio grešku

U Dinamu i dalje tvrde da je Halilhodžić dao ostavku, a u tom slučaju, ne bi imali nikakve finansijske obaveze prema legendi bh. fudbala.

- E neću mu lako pustiti. Nema šanse. Mamić zna da je napravio grešku i sada očekuje da ću popustiti i otići tek tako. No, to se neće desiti. Iskreno, da nisam doživio uvrede na poluvremenu meča s Interom, ali i hajku koju je pokrenuo putem određenih medija i novinara, zaboravio bih na preostali dio novca iz ugovora i otišao bih sa Maksimira. Mamić me je na sve načine pokušavao ocrniti i lako se riješiti mene kao što je to činio sa mojim prethodnicima. S Vahom tako ne može - poručio je na kraju Halilhodžić.

Sve sam radio u interesu Dinama

U zagrebačkim medijima često su optuživali Vahu da nepotrebno trenira strogoću na Brazilcu Samiru (Sammir), od čije prodaje Mamić očekuje bogatstvo. I sada, kada nema Halilhodžića, Samir nastavlja praviti probleme pa je prije nekoliko dana uhvaćen u pijanom stanju za volanom.

- Sve što sam radio na Maksmiru, bilo je u interesu Dinama. Prema svakom fudbaleru, pa tako i prema Samiru, imao sam identičan stav, koji je podrazumijevao da igrač ima profesionalan odnos, ne samo na utakmici i treningu nego i izvan stadiona. I to je nekima bio problem - izjavio je Halilhodžić.

mamicu34.gif 10.gif

05-23-2011 03:46 Velezovac do groba is offline Pregledaj poruke od Velezovac do groba Dodaj Velezovac do groba u listu prijatelja
green green is a Male
Super Moderator

Poruka: 7092
pokretac teme Thread Started by green

Majstor nije zaboravio poteze... 10.gif

Radi se o majstoriji Vahida Halilhodića koju su već prenijeli mnogi svjetski sportski mediji. U priloženom videu možete pogledati o čemu se radi:

http://source.ba/clanak/9709690113359/sp...u-uz-aut-liniju 10.gif

Reprezentacija Alžira, koju sa klupe predvodi naš proslavljeni strušnjak Vahid Halilhodžić, je i u drugom susretu kvalifikacija za Afrički kup nacija savladala Libiju, te se na taj način plasirala na to takmičenje. Čestitke!

10-15-2012 09:17 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
green green is a Male
Super Moderator

Poruka: 7092
pokretac teme Thread Started by green

bravo Vaha, odvede Alžir na Svjetsko! 10.gif

11-19-2013 21:16 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
Stranica (8): « prethodna 1 2 3 [4] 5 6 7 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com