Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » SPORT » Vaha u "Nedjeljom u 2" na HRT-u » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (8): « prethodna 1 2 3 [4] 5 6 7 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
EAGLES EAGLES is a Male
bice nesto od mene




Poruka: 486
Location: kapija divljeg zapada

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Donja Mahala:

    dosta o vahinom merhametu i ljubavi prema Mostaru kleo se javno da nece prodati kucu na rondou gdje sada trzni centar jer su mu hrvati sve zapalili i opljackali nema nijedne slike pehara itd pa neprodze puno vremena proda Vaha i kucu i ognjiste moj Vahide sto nikad u svojoj trenerskom mandatu nisi uzeo nekog igraca sa nasih prostora i mogo si kojeg igraca poslati u Velez na posudbu sta ima kako ti kuci VAHIDE


Care moj, nije da ga branim niti me puno zanim ova prica o njemu.Nisam siguran na koji prostor ciljas ali ako si mislio na kompletnu BiH...uzeo je Ibisevica .Potpuno nepoznato igracko ime koji je kasnije napravio solidnu karijeru.Sto se posudbe tice.....koga bi bolan poslao i ko bi bio tolika budala da dodje i igra za nas.Ako pokusavamo reci nesto,pokusajmo to sa argumentom a ne ono naslonjen na trafiku i sve zna...

___________________________________________________________________
SAMO

    NISMO NA PRODAJU


      Walk on, walk on
      With hope in your
      heart
      And you'll never walk
      alone
      You'll never walk
      alone

      05-15-2011 02:05 EAGLES is offline Pregledaj poruke od EAGLES Dodaj EAGLES u listu prijatelja
      pasha pasha is a Male
      Super Moderator




      Poruka: 9495
      Location: uh jebo te

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      sto kaze Miljenko u kolumni o Pasi iz BiH da ga dopunim Francuskog drzavljanstva i kada bude tuzio klub za milione odvjetnik ce biti Francuz a Mamic ce dva ljekara povesti da mu rokaju inekcije kako bih tlak i srce radili u normali

      ___________________________________________________________________

        neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
      Oscar Wilde

      05-15-2011 10:53 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
      klaudija
      SexNepoznat



      Poruka: 589

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od pasha:

        sto kaze Miljenko u kolumni o Pasi iz BiH da ga dopunim Francuskog drzavljanstva i kada bude tuzio klub za milione odvjetnik ce biti Francuz a Mamic ce dva ljekara povesti da mu rokaju inekcije kako bih tlak i srce radili u normali



      Vaha je tužio i PSG .i izgubio spor,,te platio 80 000 eura sudskih troškova.Ta nije Mamiæ habla,,on je samo za sastavljanje ugovora platio 50 000 eura..Dabogda da Vaha išta izvuèe...

      05-15-2011 11:27 klaudija is offline Pregledaj poruke od klaudija Dodaj klaudija u listu prijatelja
      pasha pasha is a Male
      Super Moderator




      Poruka: 9495
      Location: uh jebo te

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      tu si se zezno Vaha je dobio poveliku ostatu a mamic je habla i to zesca
      koda mu usanovic brat

      ___________________________________________________________________

        neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
      Oscar Wilde

      05-15-2011 11:31 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
      klaudija
      SexNepoznat



      Poruka: 589

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od pasha:

        tu si se zezno Vaha je dobio poveliku ostatu a mamic je habla i to zesca
        koda mu usanovic brat



      Ovo "ostatu" se vjerovatno odnosi na odštetu ,ali moram te razoèarati....pravomoænom presudom
      suda u Parizu ,,PSG je dobio spor sa bivšim trenerom Vahidom Halilhodžiæem i dotièni je platio sudske troškove u iznosu od 80000 eura.Inaèe je Halilhodžiæ tražio 3.5 mil eura (skromnost mu je vrlina) od PSG-a.Sumnjam da æe bolje proæi u sukobu sa Mamiæem....zapravo garantiram....ali što bi Valter rekao.."živi bili pa vidjeli"...

      05-15-2011 19:02 klaudija is offline Pregledaj poruke od klaudija Dodaj klaudija u listu prijatelja
      Donja Mahala
      SexNepoznat

      Poruka: 40

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      jebo Vahu jebo bih se zbog para poletio u Dinamo kakav Vaha marka mu HUM

      05-15-2011 23:53 Donja Mahala is offline Pregledaj poruke od Donja Mahala Dodaj Donja Mahala u listu prijatelja
      taxi taxi is a Male
      Liska mjeseca avgusta




      Poruka: 18170
      Location: M&R

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Èuj ,zbog para???

      Pa to mu je posao.Ondje gdje radiš,tu su pare.
      Zar bi ti ,npr,ili ja odbili posao u "Audi" fabrici samo zato što su veæinski vlasnici židovi?

      Kažem,npr. 01.gif

      Tako su mnogi roncali na Baku,kad je prešao u "Hajduk".....ono ,jeble ga pare,ta æe Hajduk.... a ti isti su prelazili iz "Soko","Autoprevoza" PI "Ðuro Salaj" .... mahom u AL. Jeli zbog para,ili zbog bolje have dole južnije???

      ___________________________________________________________________

        05-16-2011 10:46 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
        pasha pasha is a Male
        Super Moderator




        Poruka: 9495
        Location: uh jebo te

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        prelazili zbog mene, radio na celijama 23.gif
        ti klaudija nemas pojma Vaha je dobio taj spor a i Mamic ce da skakuce ko jazavac kad ga odere po dzepovima 19.gif

        ___________________________________________________________________

          neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
        Oscar Wilde

        05-16-2011 12:17 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
        chaba chaba is a Male
        moforaja




        Poruka: 2558
        Location: EU

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Za PSG ne znam, al za ovo u Dinamu bi morao Vaha dobit kompletnu lovu.
        Ali nemojte podcjenjivat ni Mamiæev uticaj na sudstvo i onu staru o burgiji i parama.
        Dobar Jergoviæ, drama 10.gif

        05-16-2011 13:26 chaba is offline Pregledaj poruke od chaba Dodaj chaba u listu prijatelja
        taxi taxi is a Male
        Liska mjeseca avgusta




        Poruka: 18170
        Location: M&R

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Normalan èojek bi sjeo i upitao se...14 trenera ode naprasno,a ja ostah!?? Možda je do mene?? 14.gif

        ___________________________________________________________________

          05-17-2011 04:54 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
          abraxas abraxas is a Male
          moforaja




          Poruka: 6998
          Location: Jazzbina Abraxas

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          100 % je do tebe Taxi, upitaj se bolan malo 01.gif

          05-17-2011 19:36 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
          taxi taxi is a Male
          Liska mjeseca avgusta




          Poruka: 18170
          Location: M&R

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Ma ,nemore bit domene..... ja nisam normalan. 29.gif

          ___________________________________________________________________

            05-17-2011 20:48 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
            abraxas abraxas is a Male
            moforaja




            Poruka: 6998
            Location: Jazzbina Abraxas

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od taxi:

              Ma ,nemore bit domene..... ja nisam normalan. 29.gif


            Biti nenormalan je danas normalno stanje. Dakle?

            05-18-2011 09:20 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
            taxi taxi is a Male
            Liska mjeseca avgusta




            Poruka: 18170
            Location: M&R

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Dakle,sad ne znam jesam li došo ili pošo.......
            što reèe onaj Hamo : biti,ili ne biti 29.gif

            ___________________________________________________________________

              05-18-2011 20:07 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
              Velezovac do groba
              SexNepoznat



              Poruka: 215

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Klaudio nema pojma,Vaha je dobio spor sa PSG-om,a Mamica ce uzeti samo tako(onaj seljak Mamic jos ne zna kome je opsovo majku)Mamicu bi mogo biti i kraj njegove vladavine u Dinamu nakon sto Vaha dobije spor.GO VAHA,GO VAHA,GO,GO,GO 24.gif

              ___________________________________________________________________

                05-19-2011 04:46 Velezovac do groba is offline Pregledaj poruke od Velezovac do groba Dodaj Velezovac do groba u listu prijatelja
                KULJE1969 KULJE1969 is a Male
                raja




                Poruka: 1794
                Location: Brace Krpo 19

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                I vi bi kao i oni da vam je bar deset % te cifre sto dobijaju godisnje.

                05-19-2011 23:36 KULJE1969 is offline Pregledaj poruke od KULJE1969 Dodaj KULJE1969 u listu prijatelja
                Viribus Viribus is a Male
                moforaja


                Poruka: 5289

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    citat od KULJE1969:

                  I vi bi kao i oni da vam je bar deset % te cifre sto dobijaju godisnje.




                svak bi neznam šta je èudno u tome da ljudi idu radit gdje im je dobro i plaèeno.
                šta je trebao negdje za sièu radit.

                05-20-2011 11:51 Viribus is offline Posalji email za Viribus Pregledaj poruke od Viribus Dodaj Viribus u listu prijatelja
                Velezovac do groba
                SexNepoznat



                Poruka: 215

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                Vahid Halilhodžiæ za "Dnevni avaz": Mamiæ se vara ako misli da æu popustiti
                Autor A. DRINJAKOVIÆ 2011-05-22 06:04:00


                Halilhodžiæ: Ne može gazdi Dinama oprostiti uvrede Imam visok pritisak, a moram pripaziti i na srce, kaže Vaha

                Da nije bilo bahatog i primitivnog ispada gazde Dinama Zdravka Mamiæa, Vahid Halilhodžiæ danas bi pravio plan za novu sezonu zagrebaèkog kluba, dovoðenje pojaèanja, eventualni plasman u grupnu fazu Lige prvaka...

                Posljedice šoka

                Od toga nema ništa, osim što je naš proslavljeni struènjak posljednjih nekoliko sedmica redovan kod lijeènika.

                - Stalno sam na pregledima, na kojima mi je prvi put u životu ustanovljen visok pritisak. Moram pripaziti i na srce, odmor mi je neophodan. Sve su to posljedice šoka koji sam doživio - kaže Vaha u telefonskom razgovoru za „Dnevni avaz“.

                Napravio grešku

                U Dinamu i dalje tvrde da je Halilhodžiæ dao ostavku, a u tom sluèaju, ne bi imali nikakve finansijske obaveze prema legendi bh. fudbala.

                - E neæu mu lako pustiti. Nema šanse. Mamiæ zna da je napravio grešku i sada oèekuje da æu popustiti i otiæi tek tako. No, to se neæe desiti. Iskreno, da nisam doživio uvrede na poluvremenu meèa s Interom, ali i hajku koju je pokrenuo putem odreðenih medija i novinara, zaboravio bih na preostali dio novca iz ugovora i otišao bih sa Maksimira. Mamiæ me je na sve naèine pokušavao ocrniti i lako se riješiti mene kao što je to èinio sa mojim prethodnicima. S Vahom tako ne može - poruèio je na kraju Halilhodžiæ.


                Sve sam radio u interesu Dinama

                U zagrebaèkim medijima èesto su optuživali Vahu da nepotrebno trenira strogoæu na Brazilcu Samiru (Sammir), od èije prodaje Mamiæ oèekuje bogatstvo. I sada, kada nema Halilhodžiæa, Samir nastavlja praviti probleme pa je prije nekoliko dana uhvaæen u pijanom stanju za volanom.

                - Sve što sam radio na Maksmiru, bilo je u interesu Dinama. Prema svakom fudbaleru, pa tako i prema Samiru, imao sam identièan stav, koji je podrazumijevao da igraè ima profesionalan odnos, ne samo na utakmici i treningu nego i izvan stadiona. I to je nekima bio problem - izjavio je Halilhodžiæ.


                mamicu34.gif 10.gif

                ___________________________________________________________________

                  05-23-2011 04:46 Velezovac do groba is offline Pregledaj poruke od Velezovac do groba Dodaj Velezovac do groba u listu prijatelja
                  green green is a Male
                  Super Moderator


                  Poruka: 7085
                  Location: BiH
                  pokretac teme Thread Started by green

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  Majstor nije zaboravio poteze... 10.gif

                  Radi se o majstoriji Vahida Halilhodiæa koju su veæ prenijeli mnogi svjetski sportski mediji. U priloženom videu možete pogledati o èemu se radi:

                    http://source.ba/clanak/9709690113359/sport/Vahid-Halilhodzic-izveo-majstoriju-uz-aut-liniju
                  10.gif


                  Reprezentacija Alžira, koju sa klupe predvodi naš proslavljeni strušnjak Vahid Halilhodžiæ, je i u drugom susretu kvalifikacija za Afrièki kup nacija savladala Libiju, te se na taj naèin plasirala na to takmièenje. Èestitke!

                  ___________________________________________________________________

                    10-15-2012 10:17 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
                    green green is a Male
                    Super Moderator


                    Poruka: 7085
                    Location: BiH
                    pokretac teme Thread Started by green

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    bravo Vaha, odvede Alžir na Svjetsko! 10.gif

                    ___________________________________________________________________

                      11-19-2013 22:16 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
                      Stranica (8): « prethodna 1 2 3 [4] 5 6 7 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
                      Postavi novu temu Odgovori
                      Go to:
                      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com