Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » SPORT » Vaha u "Nedjeljom u 2" na HRT-u » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (8): « prva ... « prethodna 2 3 4 [5] 6 7 8 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
pasha pasha is a Male
Super Moderator

Poruka: 8761

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Vaha: Pobjeda za alžirski narod, porodicu i brata Salema
Na predstojećem Svjetskom prvenstvu u Brazilu učestvovat će i reprezentacija Alžira za čijim trenerskim kormilom se nalazi naš proslavljeni stručnjak Vahid Halilhodžić i sigurno je da će Bosanci i Hercegovci pored Zmajeva u Brazilu navijati i za Alžir.
Proslavljeni bosanskohercegovački fudbaler i jedan od najboljih trenera koje je naša zemlja dala, Vahid Halilhodžić, uspio se sa Alžirom plasirati na smotru najboljih svjetskih selekcija, iako fudbalski stručnjaci pred početak kvalifikacija nisu vjerovali Alžiru.

Međutim, Halilhodžić je još jednom pokazao o kakvom se stručnjaku radi i sa mladom reprezentacijom Alžira iznenadio je fudbalski svijet.

"Nije bilo lako, pogotovo u ovim baraž susretima. U prvom susretu Burkina Faso nas je dobila 3:2 i to zahvaljujući čudnim sudijskim odlukama. No, vjerovao sam u svoje momke, znao sam da možemo nadoknaditi prednost. Veliki je ovo uspjeh, kako za Alžir, tako i za mene kao trenera", na početku razgovora za SportSport.ba ističe Halilhodžić.

Nakon što je sudija odsvirao kraj počelo je veliko slavlje Alžiraca, kako u svojoj domovini, tako i širom svijeta.

"To je bila ludnica, doista je bilo nevjerovatno i ponosan sam što sam ovom narodu donio toliko radosti. U Alžiru i širom svijeta plasman na Svjetsko prvenstvo proslavilo je 40 miliona Alžiraca. Čak se i u Parisu slavilo. U Alžiru ljudi vole fudbal i ponosni su na ovu reprezentaciju", govori bh. stručnjak.

Osim alžirskom narodu Halilhodžić je pobjedu nad Burkinom Faso posvetio i svom bratu Salemu koji je preminuo prije godinu dana.

"Pobjedu sam poklonio alžirskom narodu, svojoj porodici i bratu Salemu koji nije više sa nama. Bilo mi je teško, emocije su proradile, a kada smo postigli pogodak pogledao sam prema nebu. Niko u Alžiru nije znao u kakvom sam stanju", govori Vaha i dodaje:

"Ne razmišljam o žrijebu, sada samo uživam. Nikad nisam bio neki miljenik sreće prilikom žrijebanja, no možda se sada to i promijeni. Veliki je uspjeh sam plasman na Svjetsko prvenstvo, a kada bismo prošli grupnu fazu to bi bilo fenomenalno. Vidjet ćemo, mnogo toga zavisi od žrijeba".

Halilhodžiću su čestitke stizale sa svih strana. Jučer se Vahi javio i selektor našeg nacionalnog tima Safet Sušić, što je selektora Alžira posebno obradovalo. Međutim, Vaha je razočaran zbog toga što mu se iz Fudbalskog saveza Bosne i Hercegovine nije niko javio.

"Jučer sam se čuo sa Sušićem, koji je napravio sjajan uspjeh sa našom reprezentacijom. Čestitao mi je na plasmanu. Dobio sam mnogo poruka, čestitki, ali moram reći da mi se iz Fudbalskog saveza nije niko javio. Možda je stigla poruka koju nisam vidio jer sam za samo sat vremena dobio 105. No, očekivao sam da mi se javi predsjednik Begić, međutim to se nije desilo, a kada je trebalo organizovati susret u Alžiru kako bi Savez zaradio koju dinar, onda su me često zvali. Čujem da i pojedini mediji u domovini ne smiju ništa napisati, ali takvi smo mi, po tome smo poznati", zaključio je Halilhodžić.

11-23-2013 13:09 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
refleksija refleksija is a Female
moforaja

Poruka: 3369

evo bit ce na al jazeera intervju o pobjedi alzira i odlasku na prvenstvo - sad uradio intervju u mostaru

11-23-2013 14:48 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
green green is a Male
Super Moderator

Poruka: 7093
pokretac teme Thread Started by green

ovoga puta nije Vaha... ali jeste Senad Hadžifejzović,

dakle, u narednu nedjelju Hadžifejz je gost emisije "Nedjeljom u 2", sve o verbalnom ratu sa predsjednicom Kolindom i njenim satelitima

01-05-2017 13:40 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja

Poruka: 13095

..na kojem programu ,jeli na RTl ili HRT

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

01-05-2017 13:42 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
green green is a Male
Super Moderator

HRT 1

01-05-2017 16:23 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
pravimostarac
SexNepoznat

Poruka: 2947

izgleda moglo di padne jastucenje.gif

01-05-2017 18:58 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja

sta ce da padne

01-05-2017 19:01 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
pravimostarac
SexNepoznat

citat od vjetar:
sta ce da padne

jastučenje

01-05-2017 19:04 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja

..kome

01-05-2017 19:04 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
pravimostarac
SexNepoznat

citat od vjetar:
..kome

će da vidimo..

01-05-2017 19:20 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja

..hoce li doci cokoladica 02.gif

01-05-2017 22:02 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
green green is a Male
Super Moderator

Kome se gleda emisija, a propustio je na TV-u, evo reprize na sajtu: http://www.hrt.hr/enz/nedjeljom-u-2/ 10.gif

01-08-2017 16:39 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
naka55 naka55 is a Male
trudim se

Poruka: 231

citat od green:
Kome se gleda emisija, a propustio je na TV-u, evo reprize na sajtu: http://www.hrt.hr/enz/nedjeljom-u-2/ 10.gif

ne mogu da nadjem............................................trebali se placati ili je HRT besplatan za gledanje ???

01-08-2017 20:57 naka55 is offline Posalji Email za naka55 Pregledaj poruke od naka55 Dodaj naka55 u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja

..dok Green postavi neki link evo mozes ovde procitat o cemu se pricalo

http://www.avaz.ba/clanak/271190/hadzife...strese-se-u-bih

01-08-2017 21:11 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
naka55 naka55 is a Male
trudim se

citat od vjetar:
..dok Green postavi neki link evo mozes ovde procitat o cemu se pricalo

http://www.avaz.ba/clanak/271190/hadzife...strese-se-u-bih

fala puno

01-08-2017 21:35 naka55 is offline Posalji Email za naka55 Pregledaj poruke od naka55 Dodaj naka55 u listu prijatelja
green green is a Male
Super Moderator

kako ne možeš da nađeš, pa ispod je video preko cijelog ekrana, teško ga možeš promašiti

01-08-2017 22:34 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator

Poruka: 8761

definitivno moramo otici da ove nove mlade generacije normalno zive

01-09-2017 00:59 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
naka55 naka55 is a Male
trudim se

citat od green:
kako ne možeš da nađeš, pa ispod je video preko cijelog ekrana, teško ga možeš promašiti
ne znam...................................ne da ne mogu da gledam nedeljomu2, nego ne mogu da gledam nista.......................kao zbog autorskih prava...............ne razumijem, ja zivim u Svedskoj.............zasto?? ja sam voljan i platiti ali oni ne traze novac............??!!

01-09-2017 13:17 naka55 is offline Posalji Email za naka55 Pregledaj poruke od naka55 Dodaj naka55 u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja

imas dosta provajdera koji nude resiver i dosta kanala sa balakana ,,dovoljno je samo da imas internet i resiver vezes da modem od interneta .godisnja pretplata kosta sto eura i gledas dosta kanala iz BiH ,Hrvatske ,Srbije .

01-09-2017 13:37 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja

Poruka: 3295

Skupo je to sve ,to je lopovluk .jedino da covjek ima nekoga od "nasih" pa
da mu to uradi a i cudi me da mu komp.ne otvara video .Tu je problem.

01-09-2017 13:40 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
Stranica (8): « prva ... « prethodna 2 3 4 [5] 6 7 8 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com