Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » SPORT » Vaha u "Nedjeljom u 2" na HRT-u » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (8): « prva ... « prethodna 3 4 5 [6] 7 8 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od naka55:

        citat od green:

      kako ne možeš da naðeš, pa ispod je video preko cijelog ekrana, teško ga možeš promašiti
    ne znam...................................ne da ne mogu da gledam nedeljomu2, nego ne mogu da gledam nista.......................kao zbog autorskih prava...............ne razumijem, ja zivim u Svedskoj.............zasto?? ja sam voljan i platiti ali oni ne traze novac............??!!


13.gif prvo uzimaju pamet ,pa onda pare 13.gif 13.gif nedaj se 13.gif 13.gif

01-09-2017 13:42 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..kad bolje razmislim bolje ti je gledat samo svedske kanale koje imas na kablovskoj .od ovi nashi samo te glava moze zabolit ..meni ih uvalila zena zbog serija . 02.gif zato ja pobjegnem u sobu i pustam sta ja hocu na svoj televizor i tako se spasajem otupljivanja mozga i krvnog pritiska kad ugledam Bakira ..Dodika i Covica

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

01-09-2017 13:48 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
naka55 naka55 is a Male
trudim se


Poruka: 242
Location: Sweden

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od STECAK:

    Skupo je to sve ,to je lopovluk .jedino da covjek ima nekoga od "nasih" pa
    da mu to uradi a i cudi me da mu komp.ne otvara video .Tu je problem.
ima dosta filmova, domacih, na programu i kada sam htio da gledam jedan, dobio sam poruku da, posto zivim u Svedskoj, ne mogu da mi dozvole gledanje zbog autorskih prava

01-09-2017 17:34 naka55 is offline Posalji Email za naka55 Pregledaj poruke od naka55 Dodaj naka55 u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

naka55 evo ti mail adrsu pa neka ti sve objasne kako mozes gledat puno programa sa malo para ..imas i HRT u tome paketu i josh dosta kanala sa balkana ,to jest prostora bivse Jugoslavije ..pink tv imas koliko volis

web:

    www.gss-media.com

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

01-09-2017 19:45 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
naka55 naka55 is a Male
trudim se


Poruka: 242
Location: Sweden

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    naka55 evo ti mail adrsu pa neka ti sve objasne kako mozes gledat puno programa sa malo para ..imas i HRT u tome paketu i josh dosta kanala sa balkana ,to jest prostora bivse Jugoslavije ..pink tv imas koliko volis

    web:
      www.gss-media.com
fala puno

01-09-2017 22:16 naka55 is offline Posalji Email za naka55 Pregledaj poruke od naka55 Dodaj naka55 u listu prijatelja
naka55 naka55 is a Male
trudim se


Poruka: 242
Location: Sweden

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..kad bolje razmislim bolje ti je gledat samo svedske kanale koje imas na kablovskoj .od ovi nashi samo te glava moze zabolit ..meni ih uvalila zena zbog serija . 02.gif zato ja pobjegnem u sobu i pustam sta ja hocu na svoj televizor i tako se spasajem otupljivanja mozga i krvnog pritiska kad ugledam Bakira ..Dodika i Covica
to jes.................u prvu si 100%, ali sta mislis koliko kosta svedski kanal Via Sat mjesecno ?? Npr gleda ti se Liga Sampiona a nema ga na kablovskoj..................oko 500 SEK, da ti se zanebesa. Onda je bolje gledati Ligu Sampiona preko HRT1

01-09-2017 22:21 naka55 is offline Posalji Email za naka55 Pregledaj poruke od naka55 Dodaj naka55 u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..na HRTu gledas sta ti oni izaberu a na Vijasat paketu mozes da gledas sve sto je tu vecer na programu CL ...sve ima svoju cjenu ..vijasat paket u danskoj kosta 6000 kr godisnje

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 01-09-2017 u 22:25.

01-09-2017 22:24 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
naka55 naka55 is a Male
trudim se


Poruka: 242
Location: Sweden

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..na HRTu gledas sta ti oni izaberu a na Vijasat paketu mozes da gledas sve sto je tu vecer na programu CL ...sve ima svoju cjenu ..vijasat paket u danskoj kosta 6000 kr godisnje
tice mu ga gledale...................................6000 ??...........................ne bi, da mi rah Babo igra

01-09-2017 23:01 naka55 is offline Posalji Email za naka55 Pregledaj poruke od naka55 Dodaj naka55 u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od naka55:

        citat od vjetar:

      ..na HRTu gledas sta ti oni izaberu a na Vijasat paketu mozes da gledas sve sto je tu vecer na programu CL ...sve ima svoju cjenu ..vijasat paket u danskoj kosta 6000 kr godisnje
    tice mu ga gledale...................................6000 ??...........................ne bi, da mi rah Babo igra
Znachi problem je u tebi. Ne zelish da platish. I shta ochekujesh kad ne zelish da platish? Nishta 01.gif

01-10-2017 01:14 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od prowler2:

        citat od naka55:

          citat od vjetar:

        ..na HRTu gledas sta ti oni izaberu a na Vijasat paketu mozes da gledas sve sto je tu vecer na programu CL ...sve ima svoju cjenu ..vijasat paket u danskoj kosta 6000 kr godisnje
      tice mu ga gledale...................................6000 ??...........................ne bi, da mi rah Babo igra
    Znachi problem je u tebi. Ne zelish da platish. I shta ochekujesh kad ne zelish da platish? Nishta 01.gif


Kako ,bolan nebio , vazda nadjes problem u nekome -sta je -dokundis'o jezerski snijeg i Canadski minus.
U sve se razumijes pa eto reci nam koliko je to 6000 (valjda )kruna danskih,pa nam prebaci u KM ili jos bolje u dolare, pa da vidimo da li covjek "ima razloga" za bunu .Pa namaju satnicu svi veliku kao ti u USA,sta si se raspistoljio.
Mogumislit , kad dodjes u Mostar kako raju cascajes, cevapi ,pljeskavice , raznjici ,mesano, zamesano meso 13.gif il' se stisnes i skvrchish ko cevap kad zaostane ispod resetke sakriven u prpi cumura do sljedeceg"paljenja" rostilja. 13.gif
-

01-10-2017 01:55 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Bilo je I prasetine....Kako ti jadan nebio mozesh govoriti ko I shta radi kada dodje u MO? Jeli me znash? Te mahalushke konstatacije ignorishem. Jesi li ti ko neka rospijica koja ogovara iz tashtine? De bola. Roshtilj sa prpom josh uvijek plamsa...Hosh na leskovachku? Bujrum. 01.gif . To za krune ....Buraz...ispruzi se koliko si dug. Nije sramota nemati . Kukati shto nemash...druga pricha.

01-10-2017 05:50 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
naka55 naka55 is a Male
trudim se


Poruka: 242
Location: Sweden

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od STECAK:

        citat od prowler2:

          citat od naka55:

            citat od vjetar:

          ..na HRTu gledas sta ti oni izaberu a na Vijasat paketu mozes da gledas sve sto je tu vecer na programu CL ...sve ima svoju cjenu ..vijasat paket u danskoj kosta 6000 kr godisnje
        tice mu ga gledale...................................6000 ??...........................ne bi, da mi rah Babo igra
      Znachi problem je u tebi. Ne zelish da platish. I shta ochekujesh kad ne zelish da platish? Nishta 01.gif


    Kako ,bolan nebio , vazda nadjes problem u nekome -sta je -dokundis'o jezerski snijeg i Canadski minus.
    U sve se razumijes pa eto reci nam koliko je to 6000 (valjda )kruna danskih,pa nam prebaci u KM ili jos bolje u dolare, pa da vidimo da li covjek "ima razloga" za bunu .Pa namaju satnicu svi veliku kao ti u USA,sta si se raspistoljio.
    Mogumislit , kad dodjes u Mostar kako raju cascajes, cevapi ,pljeskavice , raznjici ,mesano, zamesano meso 13.gif il' se stisnes i skvrchish ko cevap kad zaostane ispod resetke sakriven u prpi cumura do sljedeceg"paljenja" rostilja. 13.gif
    -
6000 SEK = 1200 KM

01-10-2017 08:59 naka55 is offline Posalji Email za naka55 Pregledaj poruke od naka55 Dodaj naka55 u listu prijatelja
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7085
Location: BiH
pokretac teme Thread Started by green

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od naka55:

        citat od green:

      Kome se gleda emisija, a propustio je na TV-u, evo reprize na sajtu:
        http://www.hrt.hr/enz/nedjeljom-u-2/
      10.gif


    ne mogu da nadjem............................................trebali se placati ili je HRT besplatan za gledanje ???


Ne znam šta je problem kod vas iz Skandinavije, možda vam je HTV zakljuèao pristup. Jesi li siguran da ovo ne vidiš na sajtu?



    Znaèi, adresa je:
      http://www.hrt.hr/enz/nedjeljom-u-2/
    i bit æe dostupan video do iduæe emisije, to jest do nedjelje u 14 sati.

    01-10-2017 11:21 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..Bolan Povler covjeku je skupo i nema potrebe da tako odgovaras na njegov odgovor .

    ..6000 DKkruna je 1578 KM.Pa ti sad pretvaraj u americke dolare ako ti je jeftino mozes narucit Vijasat paket i kod sebe da ga imas

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    01-10-2017 13:09 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    naka55 naka55 is a Male
    trudim se


    Poruka: 242
    Location: Sweden

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od vjetar:

      ..Bolan Povler covjeku je skupo i nema potrebe da tako odgovaras na njegov odgovor .

      ..6000 DKkruna je 1578 KM.Pa ti sad pretvaraj u americke dolare ako ti je jeftino mozes narucit Vijasat paket i kod sebe da ga imas
    upravo, gledam, sada, na HRT1, "Od 2026. na Svjetskom prvenstvu æe uèestvovati 48 zemalja. Predlog da se taj broj udvostruèi na 96, od strane selektora BH, Baždareviæa, je odbijen"

    01-10-2017 13:43 naka55 is offline Posalji Email za naka55 Pregledaj poruke od naka55 Dodaj naka55 u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..mozda je 96 malo previshe

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    01-10-2017 15:14 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    naka55 naka55 is a Male
    trudim se


    Poruka: 242
    Location: Sweden

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od vjetar:

      ..mozda je 96 malo previshe
    znam, ali bi plasman, onda, bio osiguran

    01-10-2017 15:46 naka55 is offline Posalji Email za naka55 Pregledaj poruke od naka55 Dodaj naka55 u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..sta je korist i plasman ako bi osvojili 56 to mjesto 02.gif

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    01-10-2017 16:13 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    pravimostarac
    SexNepoznat

    Poruka: 3132
    Location: Zaluto

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od green:

          citat od naka55:

            citat od green:

          Kome se gleda emisija, a propustio je na TV-u, evo reprize na sajtu:
            http://www.hrt.hr/enz/nedjeljom-u-2/
          10.gif


        ne mogu da nadjem............................................trebali se placati ili je HRT besplatan za gledanje ???


      Ne znam šta je problem kod vas iz Skandinavije, možda vam je HTV zakljuèao pristup. Jesi li siguran da ovo ne vidiš na sajtu?



        Znaèi, adresa je:
          http://www.hrt.hr/enz/nedjeljom-u-2/
        i bit æe dostupan video do iduæe emisije, to jest do nedjelje u 14 sati.



      ne kontam zašto bi neko gledo HRT ili RTC.....vela havle ovog našeg naroda... 19.gif

      ___________________________________________________________________
      Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

      01-10-2017 17:35 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
      naka55 naka55 is a Male
      trudim se


      Poruka: 242
      Location: Sweden

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od vjetar:

        ..sta je korist i plasman ako bi osvojili 56 to mjesto 02.gif
      imas pravo

      01-10-2017 18:03 naka55 is offline Posalji Email za naka55 Pregledaj poruke od naka55 Dodaj naka55 u listu prijatelja
      Stranica (8): « prva ... « prethodna 3 4 5 [6] 7 8 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com