Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » SPORT » Vaha u "Nedjeljom u 2" na HRT-u » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (8): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
green green is a Male
Super Moderator

Poruka: 7093

Vaha u "Nedjeljom u 2" na HRT-u Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ko ima HRT 1, neka upali TV za pol sata... 01.gif

Gost emisije Nedjeljom u dva je trener Dinama Vahid Halilhodžić. Pričat će o svojoj bogatoj sportskoj karijeri, o tome kako je u ratu izgubio iluzije i uspomene te kako je uspio u Francuskoj. Što se kuha u Maksimiru te hoće li Dinamo u Ligu prvaka?

Program: http://tvprofil.net/show/1250456/nedjeljom-u-dva

Iako je vani prelijemo vrijeme za prošetati, vrijedi pogledati Vahu, ostajem kod kuće. 10.gif
Bude i repriza emisije, samo sam zaboravio kojim danima, evo program: http://tvprofil.net/

10-10-2010 13:13 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
green green is a Male
Super Moderator

pokretac teme Thread Started by green

hm... Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Zaplaka Vaha u studiju... 21.gif

Ali ne zbog ratnih tema, nego zbog smrti majke. 33.gif

10-10-2010 14:40 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
taxi taxi is a Male
Liska mjeseca avgusta

Poruka: 17266

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ne reče skoro ništa o ćiri pederu.... 29.gif

10-10-2010 15:23 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
narona narona is a Female
samo sto nisam

Poruka: 1446

moze li se i gdje pogledati na netu intervju???

10-10-2010 20:21 narona is offline Pregledaj poruke od narona Dodaj narona u listu prijatelja
Velezovac do groba
SexNepoznat

Poruka: 215

citat od narona:

najezih se sav
izvolte http://www.hrt.hr/?id=enz&tx_ttnews[cat]=1869 (ako link ne radi direktnim klikom onda copy-paste link)

da je vise ovakih ljudi u svim nasim narodima dje bi nam bio kraj 10.gif

vahide.gif vahide.gif vahide.gif vahide.gif vahide.gif vahide.gif vahide.gif vahide.gif vahide.gif vahide.gif vahide.gif vahide.gif vahide.gif vahide.gif vahide.gif vahide.gif

10-11-2010 02:32 Velezovac do groba is offline Pregledaj poruke od Velezovac do groba Dodaj Velezovac do groba u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja

Poruka: 9487

citat od Velezovac do groba:
citat od narona:

najezih se sav
izvolte http://www.hrt.hr/?id=enz&tx_ttnews[cat]=1869 (ako link ne radi direktnim klikom onda copy-paste link)

da je vise ovakih ljudi u svim nasim narodima dje bi nam bio kraj 10.gif

vahide.gif vahide.gif vahide.gif vahide.gif vahide.gif vahide.gif vahide.gif vahide.gif vahide.gif vahide.gif vahide.gif vahide.gif vahide.gif vahide.gif vahide.gif vahide.gif

Ovo bi valjda trebao biti direktni link, dok je emisija postavljena na hrt.hr :

http://www.hrt.hr/?id=enz&tx_ttnews[cat]=186

.. dosta je vise i tebe i tvoje tiranije...

10-11-2010 03:05 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
gizenga57 gizenga57 is a Male
samo sto nisam

Poruka: 1100

gledo dva puta....svakom bi narocito dijasporcu da isto uradi 10.gif

10-11-2010 07:43 gizenga57 is offline Homepage of gizenga57 Pregledaj poruke od gizenga57 Dodaj gizenga57 u listu prijatelja
mumin
SexNepoznat

Poruka: 1312

citat od gizenga57:
gledo dva puta....svakom bi narocito dijasporcu da isto uradi 10.gif

10.gif 10.gif 10.gif

10-11-2010 10:25 mumin is offline Pregledaj poruke od mumin Dodaj mumin u listu prijatelja
chaba chaba is a Male
moforaja

Poruka: 2548

evo mu je Stanković čak i pjesmicu napisao nakon gostovanja :

VAHA
zna se da je Vahid Halilhodžić
te davne '87. prekinuo igračku karijeru
od tuge za umrlom majkom
zna se da se vratio bolesnom ocu u Mostar
jer kaže da je roditelj svetinja
zna se da cijeli život Vaha misli
kako se starcima nije odužio
a bili su nježni
međutim ne zna se da je dvadeset godina kasnije
na utakmici Velež – Leotar
legendarni centarfor povraćao
u stadionskom WC-u
kada je čuo kako rulja vrijeđa protivničkog igrača
riječima
j…t ćemo ti djecu
na grobu mrtve majke

10-15-2010 13:48 chaba is offline Pregledaj poruke od chaba Dodaj chaba u listu prijatelja
Behma Behma is a Male
rodjeni

Poruka: 766

nidje veze sa temom chaba??????????????????????????
Sta je pisac htio da kaze tom pjesmicom???????????????? 21.gif

10-16-2010 05:59 Behma is offline Pregledaj poruke od Behma Dodaj Behma u listu prijatelja
green green is a Male
Super Moderator

pokretac teme Thread Started by green

Šok na Maksimiru - jednostavno otišao nakon utakmice

VAHA VIŠE NIJE TRENER DINAMA

Vahid Halilhodžić više nije trener zagrebačkog Dinama. Naš fudbalski stručnjak se danas nije pojavio na konferenciji za novinare nakon utakmice protiv Intera, a svoju iznenadnu odluku je saopštio samo glasnogovornici kluba Morani Đurčević.

Na konferenciji za novinare, pojavio se samo trener Intera Ilija Lončarević, koji je nakon par rečenica i otišao, dok se s "modre" strane niko nije dugo pojavljivao. A onda je došao direktor Damir Vrbanović, koji je kratko objasnio da se Vahid Halilhodžić više ne osjeća trenerom maksimirskog kluba, piše net.hr.

"Ako imate minutu vremena, donosim vam ekskluzivnu vijest", rekao je Vrbanović novinarima i nastavio:

"Prije koju minutu je naš trener rekao da se više ne osjeća trenerom Dinama. Više od toga ne znamo. Mi smo ozbiljan klub i nećemo se igrati skrivača. Ovo nije kriza. Treninge će do daljnjeg voditi neko iz stručnog štaba. Koliko znamo, Halilhodžić je za sutra najavio konferenciju za medije, nakon koje ćemo i mi iznijeti svoj stav. Ovo je pitanje moralnosti i odgovornosti prema ugovoru. Ako se već mjesecima po medijima povlačila trakavica o njegovom odlasku, onda postoji način kako se to radi. Ovo nije jedan od njih", izjavio je Vrbanović.

Vaha je na početku sezone potpisao trogodišnji ugovor s Dinamom koji mu je garantovao 900.000 eura po sezoni. Odmah se pojavila priča da je "poludio" jer mu je izvršni potpredsjednik Mamić u poluvremenu ušao u svlačionicu, a da se njihov odnos raspada bilo je vidljivo na proslavi 100. Dinamovog rođendana, kada se Vaha nije pojavio u katedrali.

Iste večeri mu je Mamić poručio da ima rok od 48 sati da se izjasni ostaje li ili odlazi iz kluba, a sada je iznenada otišao sa Maksimira. U svakom slučaju, situacija će biti puno jasnija sutra, kada Halilhodžić javnosti iznese razloge odlaska.

05-07-2011 02:51 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator

Poruka: 8761

ne mogu da nadjem ovo nedjeljom u dva sa Vahom
citao sam u stampi da je Mamic psovo Vahi majku pred igracima

05-07-2011 14:23 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
klaudija
SexNepoznat

Poruka: 589

citat od pasha:
ne mogu da nadjem ovo nedjeljom u dva sa Vahom
citao sam u stampi da je Mamic psovo Vahi majku pred igracima

Nije istina,,,,KAŽEM JA....

05-07-2011 19:32 klaudija is offline Pregledaj poruke od klaudija Dodaj klaudija u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator

ne vjerujem ti 19.gif ciro je peder kaze taxi 23.gif

05-07-2011 22:38 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
Velezovac do groba
SexNepoznat

Poruka: 215

Nece Mamic dobro proci,Vaha ce ga sjebati sigurno,Maminjo jos ne zna s kim ima posla.Naprijed Vaha uzmi tog papka i seljaka,kome ce on psovati balinsku majku(i jos uz to mrtvu) 08.gif

05-08-2011 03:23 Velezovac do groba is offline Pregledaj poruke od Velezovac do groba Dodaj Velezovac do groba u listu prijatelja
torres torres is a Male
moforaja

Poruka: 2147

http://www.hrt.hr/index.php?id=37&tx_ttn...Hash=6000f21856

Evo Pasha

05-08-2011 07:45 torres is offline Pregledaj poruke od torres Dodaj torres u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator

koji je interes Vahi da se s njim zajebaje i sa hajvanom ima posla
ako su mu ostali duzni i jedan fening uzet ce ga garant
Toress hvala

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane pasha dana 05-08-2011 u 10:57.

05-08-2011 10:56 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
klaudija
SexNepoznat

Poruka: 589

Ne znam iz kojih razloga dižete u nebesa trenersko umijeće pomenutog Halilhodžića...
Ja koliko se sjećam (fala bogu dobro se sjećam) zadnji Vahidov angažman je bio u Obali Bjelokosti 2006 god. kada nije uspio otići dalje od četvrtfinala afroičkog kupa nacija sa ekipom kojoj su svi predviđali osvajanje prvog mjesta nakon čega mu je gospodin Laurent Gbagbo uručio otkaz.
2010 godine preuzima Dinamo izbacuje Gyora iz kvalifikacija za europsku ligu i to mu je najveći domet.Istina ostvario je pobjedu nad Viljarealom koji je doputovao u Zagreb sa rezervnom ekipom i to je sve...
Najvažniju utakmicu,onu protiv Paoka za prezimljivanje u europi je glatko izgubio na svom travnjaku..
Prvenstvo hnl je osvojio (svaki trener sa onakvom konkurencijom bio uradio isto) dobivši 9 utakmica rezultatom 1:0...

Ukratko da sam ja kojim slučajem trenirao današnji Dinamo ,sumnjam da bih imao lošije rezultate.....A tek kakvu je lovu imao....

05-08-2011 11:18 klaudija is offline Pregledaj poruke od klaudija Dodaj klaudija u listu prijatelja
taxi taxi is a Male
Liska mjeseca avgusta

slabo ti to pratiš ,klaudija......
Vaha je dobio otkaz lani ,u februaru,a to je 2010 godina.Smjenjen je malo prije SP.
Ali,zadnji njegov ozbiljniji,klubski angažman je bio ,možda 2006 u Francuskoj.

A u pravu si kad kažeš da se bez razloga diže u nebesa,kao vrhunski trener.
Za mene je on prosječan trener,ali pošto je sa naših prostora,naravno da nam je draži i "bolji" nego što to rezultati pokazuju.
Što se tiče dinama i hnl,i moja rahmetli nena bi sa Sutine osvojila prvenstvo sa dinamom.
Što se tiče mamića....bio i ostao hajvan.Neotesani seljak koji se skriva iza "Armasni" odijela,i iza (ipak svetog za navijače dinama) dinamovog imena.I naravno ,bogati se na račun dinama. 01.gif

05-08-2011 14:40 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
taxi taxi is a Male
Liska mjeseca avgusta

... i ,zaboravih .... ćiro pederu,poltronu,gnjido,fukaro,rauberu,hinjo... 23.gif

05-08-2011 15:19 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
Stranica (8): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com