Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » FORUMAŠI » HUMANITARNE AKCIJE » gorska sluzba spasavanja treba pomoc » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (19): « prethodna 1 2 3 [4] 5 6 7 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11452
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Deni 10.gif

Anese pozdrav 10.gif

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

11-25-2010 16:17 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
Sevels Sevels is a Male
moderator tra-la-la




Poruka: 6554
Location: Cernica-Mo-London

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Laga bice ti sve poslano sa imenima i iznosom 10.gif
Sacekaj vikend,inace sta ima 10.gif

___________________________________________________________________
volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
"Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

11-25-2010 16:27 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
planinar planinar is a Male
bice nesto od mene


Poruka: 306
Location: Prenj
pokretac teme Thread Started by planinar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

evo se svaðam sa sanjom što me nije probudila rano, ja smetno da danas ne radi, taman ofarbo fasadu a ono okrenu kiša, moro sam se užetom spuštati da to uradim, sad jovo na novo, kišu ne volim ni ljeti a pogotovo kako sam napravio mansardni stan, vazda ko na iglenim ušima ". Subota bi trebo na B. vode, godišnjica otvorenja doma, gledam prognozu, kiša i opet kiša !

___________________________________________________________________
u planine...

11-25-2010 17:19 planinar is offline Posalji Email za planinar Pregledaj poruke od planinar Dodaj planinar u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9495
Location: uh jebo te

Gss Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Poštovane kolege spasavaoci, obraèamo vam se za uspostavu zajednièke saradnje izmeðu naših dvaju službi. Naime naša služba Gorska služba spašavanja stanica Mostar postoji od davne 1964 godine i svoj rad nije prekidala sve do poèetka rata u BiH .Nekad je služba imala 50-ak èlanova, dobru opremu i bila je jedna od naj jaèih u bivšoj Jugoslavili !Rat je uèinio svoje, oprema uništena, èlanovi rasuti po cijelom svijetu, jedan dio naših èlanova živi i u vašoj državi na èemu vam se zahvaljujemo u ime svih nas. Danas služba broji oko30-ak èlanova od toga 3 doktora kojio rade na volonterskoj osnovi kao i svi njeni èlanovi. Za nas je naj veèa nagrada spašen ljudski život !Nije suvišno spomenuti da smo mi multi etnièka služba kako i prilièi ljudima koji su se opredjelili za ovaj humani posao. Kako u našoj državi nije riješeno finansiranje tih službi prinuðeni smo da se sami snalazimo na razne naèine. U našem okruženju se nalaze 4 prekrasne planine sa vrhovima preko 2000 metara i to su naše matiène planine na kojima naj èešèe djelujemo. S obzirom da je oprema jako skupa i još kad se tome pridoda da je moramo nabavljati iz drugih zemalja dovoljno govori u kakvom smo položaju. Naši èlanovi od kojih veèina nema zaposlenje izdvajaju skromna sredstva da bi nabavili makar osnovnu opremu za naš humani rad ! Naša želja je da uspostavimo kontakt sa vama i mi smo spremni da vam budemo domaèini u našem gradu i na našim planinama ! Da još napomenemo da smo u zadnjih nekoliko mjeseci imali par akcija spašavanja stranih državljana od kojih je i jedan vaš državljanin, sve se završilo dobro na obostrano zadovoljstvo ! Ukoliko smatrate da je naš poziv opravdan mi vam se naj ljepše zahvaljujemo na razumijevanju uz planinarski pozdrav " VEDRO " Anes Voloder, zamjenik naèelnika gss-a Mostar 19.11. 2010 Evo paša otprilike ovako a ti možeš ako se jave predložiti da otvore našu web stranicu i tamo ima nešto slika i materijala o gss-u ! Uskoro treba biti gotova i web stranica Gss-a


Pismo GSS-a koje su mi poslali da prevedem na Norveski i posaljem ovim sluzbama ovdje. Ako neko misli da moze nesto uraditi u svojoj sredini evo moze ovaj tekst prevesti na lokani jezik,

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

11-25-2010 18:56 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
planinar planinar is a Male
bice nesto od mene


Poruka: 306
Location: Prenj
pokretac teme Thread Started by planinar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

hvala paša

___________________________________________________________________
u planine...

11-26-2010 02:06 planinar is offline Posalji Email za planinar Pregledaj poruke od planinar Dodaj planinar u listu prijatelja
planinar planinar is a Male
bice nesto od mene


Poruka: 306
Location: Prenj
pokretac teme Thread Started by planinar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

pozdrav svima, Gss-a izvele još jednu akciju, po snijegu veèem od pola metra naši èlanovi iznijeli plakar i još nešto stvari na B vode, snijega ko u prièi ali uz jaku volju sve je odraðeno do kraja, naravno i onda fešta do zore! Razlog više za veselje je i to što nam vi želite pomoèi u našem daljem opstanku! Veliki pozdrav od sve raje iz Gss-a !

___________________________________________________________________
u planine...

11-28-2010 16:35 planinar is offline Posalji Email za planinar Pregledaj poruke od planinar Dodaj planinar u listu prijatelja
Cernicka Cernicka is a Female
bice nesto od mene


Poruka: 257
Location: cernica

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Hvala Mara za donaciju
Hvala Sanjine za donaciju




ispravio 10.gif

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Sevels dana 12-02-2010 u 18:15.

12-02-2010 11:07 Cernicka is offline Posalji Email za Cernicka Pregledaj poruke od Cernicka Dodaj Cernicka u listu prijatelja
Cernicka Cernicka is a Female
bice nesto od mene


Poruka: 257
Location: cernica

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Drazene hvala za donaciju

12-02-2010 11:14 Cernicka is offline Posalji Email za Cernicka Pregledaj poruke od Cernicka Dodaj Cernicka u listu prijatelja
Cernicka Cernicka is a Female
bice nesto od mene


Poruka: 257
Location: cernica

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Hvala Oljaca za donaciju

12-02-2010 12:43 Cernicka is offline Posalji Email za Cernicka Pregledaj poruke od Cernicka Dodaj Cernicka u listu prijatelja
Cernicka Cernicka is a Female
bice nesto od mene


Poruka: 257
Location: cernica

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Do sada na paypal racunu od Our Kids doslo za GSS


235 funti

12-02-2010 12:46 Cernicka is offline Posalji Email za Cernicka Pregledaj poruke od Cernicka Dodaj Cernicka u listu prijatelja
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11452
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

10.gif

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

12-02-2010 12:51 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
planinar planinar is a Male
bice nesto od mene


Poruka: 306
Location: Prenj
pokretac teme Thread Started by planinar

gss Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Dobri ljudi hvala na donacijama, molim vas da svaku vašu uplatu naznaæite za Gorsku službu spašavanja, još jednom Hvala velika !

___________________________________________________________________
u planine...

12-02-2010 18:00 planinar is offline Posalji Email za planinar Pregledaj poruke od planinar Dodaj planinar u listu prijatelja
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11452
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Bice selameta 10.gif

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

12-02-2010 22:19 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
Sevels Sevels is a Male
moderator tra-la-la




Poruka: 6554
Location: Cernica-Mo-London

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

vidi 11.gif neka raje,vazda bilo 10.gif

___________________________________________________________________
volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
"Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

12-02-2010 22:47 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9495
Location: uh jebo te

pismo na norveskom Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ako neko smatra da moze naci neku vezu u norveskoj evo pismo.



ALPINE REDNINGSGRUPPER
Kjære kollegaer!
Vi kontakter Dere om mulig samarbeid mellom våre to tjenester. Vår Alpine redningsgruppe i Mostar, har eksistert nå siden 1964 og vårt arbeid har ikke blitt brutt helt frem til krigen startet i Bosnia og Hercegovina.

En gang i tiden hadde redningsselskapet rundt 50 medlemmer, bra utstyr og var en av de sterkeste i eks Jugoslavia. Krigen har gjort sitt. Ustyret er borte, medlemmene overalt i verden og en del av disse medlemmene bor i deres land, Norge.
Dagen i dag har selskapet rundt 30 medlemmer, og 3 av dem er leger som er frivillig engasjerte akkurat som resten av medlemmene. For oss er den største pris å redde ett menneskeliv.
Hele regionen er omringet av høye fjell, som tiltrekker klatrere fra hele verden. Vi er det eneste redningsselskapet i regionen som kan reagere i tide for å redde liv. Her er det flere etniske grupper som er engasjerte i dette og spredt rundt omkring i Bosnia.
I vårt land er ikke økonomien som den skal være, og derfor er vi selv ansvarlige for å skaffe nødvendige utstyr.
Rundt oss er vi omringet av 4 fantastiske fjell som er så høye som 2000 meter. Disse fire fjellene er de vi er mest engasjerte i, og alt som foregår oppe i disse fjellene er vårt ansvar. Utstyret er veldig dyrt og ofte må vi skaffe det meste fra utlandet, og det sies selv hvor stort problem vi har. Våre medlemmer gir fra sitt eget lomme, så mye de kan, slik at vi får skaffet det nødvendige til våre redninger.
Vårt ønske er å komme i kontakt med Dere, og vi er klare for å være en del av Dere i vårt land og i våre fjell. Og for å nevne, så har vi de siste par månedene hatt flere redninger av utenlandske turrister hvor den ene personen var en av deres og alt gikk bra.
Om Dere velger å godta denne avtalen, så takker vi for forståelsen og sender hilsen ”VEDRO” (en hilsen mellom oss fjellklatrere som betyr ”KLART VÆR”).

Med vennlig hilsen:
Anes Voloder, nestleder ved Alpine Redningsgrupper i Mostar

    http://www.psdprenj.ba/

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

12-02-2010 23:07 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9495
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    http://www.nssr.no/

    http://www.alpinredning.no/


par web stranica na kojima sam trazio sluzbe u norveskoj

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

12-02-2010 23:09 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
planinar planinar is a Male
bice nesto od mene


Poruka: 306
Location: Prenj
pokretac teme Thread Started by planinar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

HVALA VELIKA Deniti Murtiè na donaciji, svaka donacija je javno izložena na oglasnoj tabli u prostorijama našeg društva gdje je i smještena Gorska služba spašavanja stanica Mostar ! Puno pozdrava od raje iz Gss-a

___________________________________________________________________
u planine...

12-03-2010 18:57 planinar is offline Posalji Email za planinar Pregledaj poruke od planinar Dodaj planinar u listu prijatelja
planinar planinar is a Male
bice nesto od mene


Poruka: 306
Location: Prenj
pokretac teme Thread Started by planinar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ove godine Gorska služba spašavanja stanica Mostar slavi 46 godina svog postojanja, detalji oko proslave uskoro. Poseban prikog biæe vaša pomoè oko vaše pomoèi i to na svim medijima, do tada pozdrav !

___________________________________________________________________
u planine...

12-03-2010 19:12 planinar is offline Posalji Email za planinar Pregledaj poruke od planinar Dodaj planinar u listu prijatelja
planinar planinar is a Male
bice nesto od mene


Poruka: 306
Location: Prenj
pokretac teme Thread Started by planinar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

e jesam se zbunio, sve èe biti ovako kako sam napisao samo sam malo ponovio neke rijeèi, sory !

___________________________________________________________________
u planine...

12-03-2010 19:16 planinar is offline Posalji Email za planinar Pregledaj poruke od planinar Dodaj planinar u listu prijatelja
Sevels Sevels is a Male
moderator tra-la-la




Poruka: 6554
Location: Cernica-Mo-London

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

13.gif mora da si oko fasade u mislima 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
"Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

12-03-2010 19:53 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
Stranica (19): « prethodna 1 2 3 [4] 5 6 7 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com