Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » FORUMAŠI » HUMANITARNE AKCIJE » gorska sluzba spasavanja treba pomoc » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (19): « prva ... « prethodna 15 16 17 [18] 19 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11483
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Odlicno..Bravo, sve se moze kad se hoce

.na stranicaa GSS se uplacuje i uplate idu dobro...samo da pare stignu do njih i da imaju cime raspolagati svi odreda.

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

02-09-2012 17:16 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
narona narona is a Female
samo sto nisam




Poruka: 1446
Location: tamo daleko....

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od djemila:

    Odlicno..Bravo, sve se moze kad se hoce

    .na stranicaa GSS se uplacuje i uplate idu dobro...samo da pare stignu do njih i da imaju cime raspolagati svi odreda.


10.gif 33.gif

___________________________________________________________________

    02-09-2012 22:11 narona is offline Pregledaj poruke od narona Dodaj narona u listu prijatelja
    narona narona is a Female
    samo sto nisam




    Poruka: 1446
    Location: tamo daleko....

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od cobra:

          citat od chaba:

        Apsolutno nije upitna njihova dobrota ni humanost.
        Nego je pitanje, zašto su onda dvije službe? Ko æe povest odvajanje graðanskih stvari i života od politike, maknut podjele iz društva, ako ne taj najhumaniji i najnesebièniji dio grada.
        Pashina teorija da se pokazala potreba za dva GSS-a je niðe veze, ako je tako najbolje da ih se deset osnuje.
        Bilo bi super, nažalost zvuèi nestvarno i nemoguæe, ali stvarno bi bilo super da, kad se vrijeme smiri, oba GSS-a održe zajedno konferenciju za novinare i kažu mi smo odsad jedno, u jednom prostoru i pod jednim budžetom. Kad se veæ i zna ta sva ekipa i dobri su meðusobno.


      10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif

      10.gif 33.gif


    sta dodati na ovo osim 10.gif

    ___________________________________________________________________

      02-09-2012 22:14 narona is offline Pregledaj poruke od narona Dodaj narona u listu prijatelja
      zorokrik zorokrik is a Male
      samo sto nisam




      Poruka: 1340
      Location: St.Marino

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od narona:

            citat od cobra:

              citat od chaba:

            Apsolutno nije upitna njihova dobrota ni humanost.
            Nego je pitanje, zašto su onda dvije službe? Ko æe povest odvajanje graðanskih stvari i života od politike, maknut podjele iz društva, ako ne taj najhumaniji i najnesebièniji dio grada.
            Pashina teorija da se pokazala potreba za dva GSS-a je niðe veze, ako je tako najbolje da ih se deset osnuje.
            Bilo bi super, nažalost zvuèi nestvarno i nemoguæe, ali stvarno bi bilo super da, kad se vrijeme smiri, oba GSS-a održe zajedno konferenciju za novinare i kažu mi smo odsad jedno, u jednom prostoru i pod jednim budžetom. Kad se veæ i zna ta sva ekipa i dobri su meðusobno.


          10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif

          10.gif 33.gif


        sta dodati na ovo osim 10.gif




      A zasto nebi ostale dvije evo dokazano je da funkcioniraju dobro,nebroje se krvna zrnca niti gleda nacionalnost,funkcioniraju na obe strane grada!Kad dodje vrijeme za jednu samo ce se to desiti/netreba nista forsirati!!Nemoze se nista preko noci polako!Il sto bi neki od vas rekli sabura i po istilahu!! 10.gif 18.gif 25.gif

      ___________________________________________________________________

        bar_dan.gif

        02-10-2012 00:35 zorokrik is offline Pregledaj poruke od zorokrik Dodaj zorokrik u listu prijatelja
        planinar planinar is a Male
        bice nesto od mene


        Poruka: 306
        Location: Prenj
        pokretac teme Thread Started by planinar

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ko god misli da trebaju 2, 3 ,4 gss-a u jednom gradu taj nema pojma ni o èemu ! molim vas nemojte raspravljati više o tome . onaj ko hoèe da donira nešto za Hgss ili Gss stanicu Mostar neka to radi bez komentara ! vrijeme èe pokazati šta je naj bolje ! teško mi je æitati vaše komentare, oca još nisam sahranio , a ni našim momcima nije drago što se polemiše oko toga, iako sam u žalosti veè sam odradio 10-12 akcija zato još jednom molba da se prestane sa sliènim komentarima !!
        Anes Voloder

        ___________________________________________________________________
        u planine...

        02-10-2012 10:35 planinar is offline Posalji Email za planinar Pregledaj poruke od planinar Dodaj planinar u listu prijatelja
        cheri cheri is a Female
        moder u peMziji




        Poruka: 3810
        Location: Svizzera

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od planinar:

          ko god misli da trebaju 2, 3 ,4 gss-a u jednom gradu taj nema pojma ni o èemu ! molim vas nemojte raspravljati više o tome . onaj ko hoèe da donira nešto za Hgss ili Gss stanicu Mostar neka to radi bez komentara ! vrijeme èe pokazati šta je naj bolje ! teško mi je æitati vaše komentare, oca još nisam sahranio , a ni našim momcima nije drago što se polemiše oko toga, iako sam u žalosti veè sam odradio 10-12 akcija zato još jednom molba da se prestane sa sliènim komentarima !!
          Anes Voloder



        Potpuno si u pravu!

        Sretno danas u akciji s helikopterima, Bog vam zdravlje dao!

        02-10-2012 10:42 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
        djemila djemila is a Female
        Naj-Moder 2008




        Poruka: 11483
        Location: Mostar

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od planinar:

          ko god misli da trebaju 2, 3 ,4 gss-a u jednom gradu taj nema pojma ni o èemu ! molim vas nemojte raspravljati više o tome . onaj ko hoèe da donira nešto za Hgss ili Gss stanicu Mostar neka to radi bez komentara ! vrijeme èe pokazati šta je naj bolje ! teško mi je æitati vaše komentare, oca još nisam sahranio , a ni našim momcima nije drago što se polemiše oko toga, iako sam u žalosti veè sam odradio 10-12 akcija zato još jednom molba da se prestane sa sliènim komentarima !!
          Anes Voloder


        Anese 10.gif

        Sretno momci 10.gif

        ___________________________________________________________________
        Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

        02-10-2012 10:50 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
        narona narona is a Female
        samo sto nisam




        Poruka: 1446
        Location: tamo daleko....

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Bravo momciine, vi ste nasa DIKA 33.gif

        Anese. skidam ti kapu,tebi licno,pored sve tvoje boli koja te je zatekla ides dalje.

        Evo nam primjera!!! Hajmo svi za njim 10.gif

        ___________________________________________________________________

          02-10-2012 14:33 narona is offline Pregledaj poruke od narona Dodaj narona u listu prijatelja
          planinar planinar is a Male
          bice nesto od mene


          Poruka: 306
          Location: Prenj
          pokretac teme Thread Started by planinar

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          evo napokon,
          sutra u 13 h obavit èe se ðenaza mome rahmetli ocu u gradskom groblju Sutina. trebam li reèi da èe biti tu ljudi svih nacionalnosti, ne, ne treba, tu èe biti ljudi VELIKOG SRCA !!

          ___________________________________________________________________
          u planine...

          02-10-2012 18:11 planinar is offline Posalji Email za planinar Pregledaj poruke od planinar Dodaj planinar u listu prijatelja
          cheri cheri is a Female
          moder u peMziji




          Poruka: 3810
          Location: Svizzera

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od planinar:

            evo napokon,
            sutra u 13 h obavit èe se ðenaza mome rahmetli ocu u gradskom groblju Sutina. trebam li reèi da èe biti tu ljudi svih nacionalnosti, ne, ne treba, tu èe biti ljudi VELIKOG SRCA !!


          Rahmet dusi ocu 33.gif , konacno ga mozete ispratiti kako dolikuje...

          Ne znam ni koji mi je ovo put danas da me nesto rasplace 33.gif

          Nek vam je zdravo glava

          33.gif

          02-10-2012 18:32 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
          popara
          SexNepoznat

          Poruka: 2
          Location: mostar

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Svaka èast svima, ali èitajuèi izjave nekih èlanova ovoga foruma, nisam mogao da ne reagiram na laži i nepravde koje su ovdje izreèene.

          HGSS=hercegovaèka gorska služba spašavanja- osnovana, od tri bivša èlana GSS Stanice Mostar i èlanova HPD Prenj 1933 Mostar, a kasnije su se u njen rad ukljuèili i èlanovi drugih planinarskih društava Sarajeva, Jablanice, Posušja, Ljubinja,....

          HGSS rado suraðuje sa svim organizacijama, pa na naše teèajeve dolaze spasavaoci iz Foèe, Sarajeva, Trebinja, Vakufa, Travnika, Jablanice, a teèajeve vode isti oni instruktori koji su kod kojih su polagali svi spasavaoci iz GSS Mostar.

          Cobra i slièni pišu kako nama ne treba pomoæ, jer nas "netko" financira, kao imamo neka auta. Da mi imamo privatna auta naših èlanova, to su polovna terenska vozila vrijednosti 15.000-20.000KM, a kupili su ih naši èlanovi od svoga rada i truda, koji iskljuèuje ispijanje kava po gradu, a ukljuèuje rintanje po cijeli dan na svakakvim poslovima(graðevina, stoèarstvo, poljoprivreda, strojarstvo, izdavaštvo, energetika,...), a što je još važnije nesebièno ih stavljaju na raspolaganje svim graðanima kojima je potrebna pomoæ.

          Pored ove dvije gorske službe u gradu Mostaru postoji i ISS=interventna spasilaèka služba, to su momci koji se bave raznim outdoor sportovima sa naglaskom na ronjenje, paraglajding, kajak i sportsko penjanje, a svi su se oni priskoèili u pomoæ i zajedno sa HGSS-om pomagali svim graðanima. ISS je takoðer stavio na raspolaganje sve što je imao graðanima Mostara, pa je sramota da nitko od èlanova foruma njih ne spominje.

          GSS stanica Mostar doprije dva mjeseca, dok nije izabrano novo rukovodstvo, se držala odluke da æe suraðivati sa svim osim sa HGSS-om i ISS-om, jer je nekim "ogranièenim" ljudima u GSS Stanici Mostar tako odgovaralo.

          Hvala Bogu razum je prevladala i vidim da i u GSS stanici Mostar pušu neki novi vjetrovi, a da su zapuhali prije 2-3g. možda HGSS-a ne bi ni bilo, ali bolje da su promjene došle sada veæ nikad.

          Osobno sam bio èlan GSS Stanice Mostar i o nikomu ne mogu reæi ništa loše, sa veæinom sam bio i ostao kolega, a sa nekima sam bio i ostao dobar prijatelj, ali mnoge stvari nisu štimale. Ovdje iskljuèujem bilo kakve nacionalne probleme, jer njih nije bilo. Ali ostalih je problema bilo u naèinu funkcioniranja i voðenja stanice,.....

          Zašto je osnovan HGSS?

          Osnovan je zato jer su neki ljudi željeli promjene, ukljuèujuæi Zdenu Mariæa, Miroslava Mihalja i mene(Luka Mandiæ)+ ostali èlanovi našeg planinarskog društva koji se željeli gorsku službu spašavanja koja æe po svemu lièiti na GSS Slovenije, Hrvatske, ....

          Na sastanku osnivaèa HGSS-a je demokratski odluèeno, da te promjene znaèe osnivanje nove stanice, jer se na "lošim temeljima ne može graditi dobra kuæa", a najvažnije je da je HGSS osnovan sukladno postojeæim zakonima, da ne radi na nacionalnom principu, i da imamo èlanova svih vjera i nacija.

          Jesmo li u tome, uspjeli?

          Daleko smo još od GSS spomenutih zemalja, ali napravili smo veliki korak naprijed i to nitko ne može poreæi, jer da ništa ne valjamo ne bi se neki trudili da nas ovliko omalovažavaju, jer "za dobrim se konjem, prašina diže").

          Još bi se kao graðanin Mostara, želio zahvaliti svima onima koji pomažu Mostaru na bilo koji naèin i kao pripadnik HGSS-a mogu reæi da je svaki euro doniran GSS Stanici Mostar dobro dijelo i da se i dalje pomaže, jer ti momci isto kao i pripadnici HGSS-a i ISS-a besplatno rade društveno korisne stvari.

          Pozdrav,
          Luka HGSS Mostar

          02-10-2012 20:17 popara is offline Pregledaj poruke od popara Dodaj popara u listu prijatelja
          Plastic Plastic is a Male
          moforaja


          Poruka: 2533
          Location: space

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          U biti ne znam sve detalje, sta se desava i sta se desavalo kada je u pitanju GSS opcenito. Po meni, vazno je da se ljudima pomaze i da su tu kad god zatreba, bez obzira na nacionalnu ili vjersku pripadnost. Sad, da li postoji potreba za dvije sluzbe u jednom gradu, to ne znam, ali zasigurno od viska glava ne boli. Suradjujte, pomazite jedni drugima, pokazite da ste tu samo iz jednog i jedinog razloga, a to je HUMANOST. Ne dijelimo se, vec sad gradimo zajednistvo koje smo imali tolike godine, i ne dozvolite nacionalistima u ne humanistima da vas stave pod svoje. Zivili i cuvajte se, ma kojoj sluzbi pripadali! 10.gif

          02-10-2012 21:01 Plastic is offline Posalji email za Plastic Pregledaj poruke od Plastic Dodaj Plastic u listu prijatelja
          tana tana is a Male
          rigorozni




          Poruka: 17879
          Location: na prinudnom radu :)

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          naravno. i nadam se jednog dana da ce dvije sluzbe biti prve koje ce se ujediniti i biti primjer u mostaru.

          nema dileme da je svaki clan bilo kojeg gss-a tu iskljucivo zbog plemenitih namjera. oni su svi volonteri i ne primaju platu za ogromne napore sto ih ulazu.

          zelim im svu srecu i da se prvi ujedine u jedan klub.

          ___________________________________________________________________
          kad ce mostar mama?

          02-10-2012 21:36 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
          Viribus Viribus is a Male
          moforaja


          Poruka: 5295

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od tana:

            naravno. i nadam se jednog dana da ce dvije sluzbe biti prve koje ce se ujediniti i biti primjer u mostaru.

            nema dileme da je svaki clan bilo kojeg gss-a tu iskljucivo zbog plemenitih namjera. oni su svi volonteri i ne primaju platu za ogromne napore sto ih ulazu.

            zelim im svu srecu i da se prvi ujedine u jedan klub.




          10.gif 10.gif 10.gif 10.gif

          02-10-2012 21:48 Viribus is offline Posalji email za Viribus Pregledaj poruke od Viribus Dodaj Viribus u listu prijatelja
          cheri cheri is a Female
          moder u peMziji




          Poruka: 3810
          Location: Svizzera

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od tana:

            naravno. i nadam se jednog dana da ce dvije sluzbe biti prve koje ce se ujediniti i biti primjer u mostaru.

            nema dileme da je svaki clan bilo kojeg gss-a tu iskljucivo zbog plemenitih namjera. oni su svi volonteri i ne primaju platu za ogromne napore sto ih ulazu.

            zelim im svu srecu i da se prvi ujedine u jedan klub.


          fino_receno.gif

          02-10-2012 23:14 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
          pasha pasha is a Male
          Super Moderator




          Poruka: 9503
          Location: uh jebo te

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od zorokrik:

                citat od narona:

                  citat od cobra:

                    citat od chaba:

                  Apsolutno nije upitna njihova dobrota ni humanost.
                  Nego je pitanje, zašto su onda dvije službe? Ko æe povest odvajanje graðanskih stvari i života od politike, maknut podjele iz društva, ako ne taj najhumaniji i najnesebièniji dio grada.
                  Pashina teorija da se pokazala potreba za dva GSS-a je niðe veze, ako je tako najbolje da ih se deset osnuje.
                  Bilo bi super, nažalost zvuèi nestvarno i nemoguæe, ali stvarno bi bilo super da, kad se vrijeme smiri, oba GSS-a održe zajedno konferenciju za novinare i kažu mi smo odsad jedno, u jednom prostoru i pod jednim budžetom. Kad se veæ i zna ta sva ekipa i dobri su meðusobno.


                10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif

                10.gif 33.gif


              sta dodati na ovo osim 10.gif




            A zasto nebi ostale dvije evo dokazano je da funkcioniraju dobro,nebroje se krvna zrnca niti gleda nacionalnost,funkcioniraju na obe strane grada!Kad dodje vrijeme za jednu samo ce se to desiti/netreba nista forsirati!!Nemoze se nista preko noci polako!Il sto bi neki od vas rekli sabura i po istilahu!! 10.gif 18.gif 25.gif


          evo popara je rekao iz prve ruke kakvo je stanje na tererenu
          ja sam pasha i zaglavio sam u zijemljima
          luka je u rakitnom i pet dana je odsjecen od svijeta
          bola nece pasha da dodje zdena i da ga spasi zato je potreba za dva GSS-a
          a luka nece da ga niko spashava shavate li, nema shanse 21.gif
          a s druge strane kladionice nikada ranije nisu financirale GSS ali su sada pomogle HGSS
          znaci ko je pomoagao jedne i dalje ce ko zeli pomoci ove druge pomoci ce
          a obje ce sigurno u nevolji priskociti u pomoc unesrecina 19.gif

          ___________________________________________________________________

            neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
          Oscar Wilde

          02-10-2012 23:56 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
          Edo Edo is a Male
          Bad Company




          Poruka: 2324
          Location: Somewhere in time......

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od planinar:

            evo napokon,
            sutra u 13 h obavit èe se ðenaza mome rahmetli ocu u gradskom groblju Sutina. trebam li reèi da èe biti tu ljudi svih nacionalnosti, ne, ne treba, tu èe biti ljudi VELIKOG SRCA !!


          Rahmet mu dusi 33.gif

          ___________________________________________________________________

          02-11-2012 00:50 Edo is offline Pregledaj poruke od Edo Dodaj Edo u listu prijatelja
          Edo Edo is a Male
          Bad Company




          Poruka: 2324
          Location: Somewhere in time......

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od planinar:

            ko god misli da trebaju 2, 3 ,4 gss-a u jednom gradu taj nema pojma ni o èemu ! molim vas nemojte raspravljati više o tome . onaj ko hoèe da donira nešto za Hgss ili Gss stanicu Mostar neka to radi bez komentara ! vrijeme èe pokazati šta je naj bolje ! teško mi je æitati vaše komentare, oca još nisam sahranio , a ni našim momcima nije drago što se polemiše oko toga, iako sam u žalosti veè sam odradio 10-12 akcija zato još jednom molba da se prestane sa sliènim komentarima !!
            Anes Voloder


          Druze stari 10.gif vi se drzite kao jedan kao sto ste to i bili i ostali, ne obaziri se na ove nebuloze , prava raja zna ko ste VI u GSS Mostar 10.gif

          ___________________________________________________________________

          02-11-2012 00:55 Edo is offline Pregledaj poruke od Edo Dodaj Edo u listu prijatelja
          Behma Behma is a Male
          rodjeni


          Poruka: 766
          Location: zemlja dembelija

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          jos jedna pricha o humanitarcima sa nasih prostora

            http://www.24sata.info/kolumne/fatamorgana/86206-Druga-strana-price-Spasavanje-Dreznici.html

          02-11-2012 07:45 Behma is offline Pregledaj poruke od Behma Dodaj Behma u listu prijatelja
          Behma Behma is a Male
          rodjeni


          Poruka: 766
          Location: zemlja dembelija

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            http://www.dnevniavaz.ba/vijesti/iz-minute-u-minutu/79555-spektakularna-akcija-popravka-dalekovoda-u-mostaru-foto.html

          02-11-2012 08:29 Behma is offline Pregledaj poruke od Behma Dodaj Behma u listu prijatelja
          Stranica (19): « prva ... « prethodna 15 16 17 [18] 19 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
          Postavi novu temu Odgovori
          Go to:
          preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com