Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » Islam-tube » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (18): « prethodna 1 2 [3] 4 5 6 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
-Svjetlost- -Svjetlost- is a Male
raja




Poruka: 1736
Location: :)
pokretac teme Thread Started by -Svjetlost-

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    C09Q1ijXLN8&feature=feedu

04-21-2011 15:54 -Svjetlost- is offline Posalji email za -Svjetlost- Homepage of -Svjetlost- Pregledaj poruke od -Svjetlost- Dodaj -Svjetlost- u listu prijatelja
-Svjetlost- -Svjetlost- is a Male
raja




Poruka: 1736
Location: :)
pokretac teme Thread Started by -Svjetlost-

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Northern Star:

        citat od MoNeRa:

      Majke ti koliko te placaju da postavljas ove postove???
      Ili ti je stvarno potrebna pomoc da pocnes da zivis..ako si uopste zainteresovan za ovozemaljski zivot ili si tu samo na cekanju obecanog....


    13.gif
    Vjerovatno ima tamo gdje zivi neki Shejh koji proslijedi materijal za upotrebu i distribuciju na mjesecnoj bazi pa se onda male pcelice radilice razmasu na forumu. Nista novo a valjda za dzabe ne radi.


ako bude nesto od mene mozda mi Shejh ovo kupi pa da naletim do Mostara.... inshaAllah u v12



    fcXse326F4E&feature=related

04-21-2011 21:26 -Svjetlost- is offline Posalji email za -Svjetlost- Homepage of -Svjetlost- Pregledaj poruke od -Svjetlost- Dodaj -Svjetlost- u listu prijatelja
Northern Star Northern Star is a Male
ne more meda




Poruka: 49
Location: Just around a corner.

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

21.gif 21.gif

      citat od -Svjetlost-:

        citat od Northern Star:

          citat od MoNeRa:

        Majke ti koliko te placaju da postavljas ove postove???
        Ili ti je stvarno potrebna pomoc da pocnes da zivis..ako si uopste zainteresovan za ovozemaljski zivot ili si tu samo na cekanju obecanog....


      13.gif
      Vjerovatno ima tamo gdje zivi neki Shejh koji proslijedi materijal za upotrebu i distribuciju na mjesecnoj bazi pa se onda male pcelice radilice razmasu na forumu. Nista novo a valjda za dzabe ne radi.


    ako bude nesto od mene mozda mi Shejh ovo kupi pa da naletim do Mostara.... inshaAllah u v12



      fcXse326F4E&feature=related


21.gif
Sumnjam da bi ti stigao do Mostara jer bi ti tvoj Shejh isporucio jedan takav automobil dobro "natovaren" kakvim ubojitim sredstvima i zatrazio jednu malu uslugu od tebe u kavom vecem gradu nego sto je Mostar. Neko rece da si ti u Svedskoj, pa ako si pratio vijesti zadnjih dana znas da je bilo pizdarija u Stockholmu sa onim bradonjom iz Engleske, a s obzirom da pola Svedske zivi u Stockholmu onda si vjerovatno i ti tamo pa moras znati. Nebitno, ali ti sigurno ne bi zelio zavrsiti kao taj bradonja iako se furas na ove stvari koje postavljas ovdje. E sad, ne biti u stanju napraviti nesto bolje od sebe u sredini u kojoj zivis ne znaci da trebas izabrati najgoru opciju i biti mimo svijeta da bi bio primijecen.
Peace

___________________________________________________________________
Never a dull moment!

04-23-2011 01:29 Northern Star is offline Pregledaj poruke od Northern Star Dodaj Northern Star u listu prijatelja
-Svjetlost- -Svjetlost- is a Male
raja




Poruka: 1736
Location: :)
pokretac teme Thread Started by -Svjetlost-

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ne pratim gluposti na TV (tj islamofobske vijesti) jer to nije Islam i nasa vjera je daleko od terorizma.... To sto ima pojedinaca koji su bolesni u glavu, to nije moj problem ....

Ja volim moju vjeru i ja sam musliman ako to nekome kao tebi ne pase nimalo me nije briga .... imas tri poruke do sada i jedva si skontao sta da napises kao odgovor ovdje.... eto te tamo i tjesi se koliko hoces ja tebe ne tjeram da citas ili gledas videa islamskog sadrzaja...

Nemoj zaboraviti da Allah u Qur'anu kaze u drugoj suri "nema prisile u vjeri" tako ne kontam sta ti je problem momak s tri poruke??!? moforaja.com je mnogo veliki forum ima drugih tema...


peace i tebi .... ovu poruku nisam ljutito pisao nego samo posteno..... =)

04-23-2011 03:05 -Svjetlost- is offline Posalji email za -Svjetlost- Homepage of -Svjetlost- Pregledaj poruke od -Svjetlost- Dodaj -Svjetlost- u listu prijatelja
-Svjetlost- -Svjetlost- is a Male
raja




Poruka: 1736
Location: :)
pokretac teme Thread Started by -Svjetlost-

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

samo 4 minute.... kako se vi ophodite prema vasem ocu....

mnogo poucan i dirljiv video.....

    hSLocWvQbUY&feature=player_embedded

04-23-2011 03:18 -Svjetlost- is offline Posalji email za -Svjetlost- Homepage of -Svjetlost- Pregledaj poruke od -Svjetlost- Dodaj -Svjetlost- u listu prijatelja
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11452
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Poucan video, ranije je postavljan na forum..dobro poucan 10.gif

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

04-23-2011 12:50 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11452
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Northern Star, moze i bez vrijedjanja..

Usput, koji nick da zadrzimo a koji da brisemo??

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

04-23-2011 12:51 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
-Svjetlost- -Svjetlost- is a Male
raja




Poruka: 1736
Location: :)
pokretac teme Thread Started by -Svjetlost-

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od djemila:

    Poucan video, ranije je postavljan na forum..dobro poucan 10.gif


halalite nisam znao da je ranije stavljan na forum.... ali mi se mnogo dopao i vise puta sam ga gledao.......

04-23-2011 13:09 -Svjetlost- is offline Posalji email za -Svjetlost- Homepage of -Svjetlost- Pregledaj poruke od -Svjetlost- Dodaj -Svjetlost- u listu prijatelja
Northern Star Northern Star is a Male
ne more meda




Poruka: 49
Location: Just around a corner.

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od -Svjetlost-:

    Ne pratim gluposti na TV (tj islamofobske vijesti) jer to nije Islam i nasa vjera je daleko od terorizma.... To sto ima pojedinaca koji su bolesni u glavu, to nije moj problem ....

    Ja volim moju vjeru i ja sam musliman ako to nekome kao tebi ne pase nimalo me nije briga .... imas tri poruke do sada i jedva si skontao sta da napises kao odgovor ovdje.... eto te tamo i tjesi se koliko hoces ja tebe ne tjeram da citas ili gledas videa islamskog sadrzaja...

    Nemoj zaboraviti da Allah u Qur'anu kaze u drugoj suri "nema prisile u vjeri" tako ne kontam sta ti je problem momak s tri poruke??!? moforaja.com je mnogo veliki forum ima drugih tema...


    peace i tebi .... ovu poruku nisam ljutito pisao nego samo posteno..... =)


Ako su vijesti tj. saopstavanje cinjenicnih dogadjaja u toku dana gluposti, onda ti imas problema sa samim sobom a nije i tesko vidjeti kakvih, prvo kazes "to su islamofobske vijesti" a onda dodas "da pojedinci bolesni u glavu nisu tvoj problem". E sad, ne moze nesto u isto vrijeme biti cinjenica (sto sugeriras u prvom dijelu recenice) i laz (kad se peres u drugom dijelu iste recenice,) pa eto ti prosudi sta je.
Ne ja nemam nista protiv tebe i tvoje vjere ali ovo lici na "spam" sto ti postavljas ovdje. Ja mozda imam tek nekoliko poruka jer sam tek dosao na ovaj forum, ali sve poruke su moje i niko mi ih nije dosapnuo. S druge strane ti imas bezbroj poruka i sve su slicne jedna drugoj kao jaje jajetu i skoro nijedna nije tvoja vec nesto sto si dobio od "nekoga" da ovdje postavis. Ovo ovdje je podforum religija a ne "marketing" neke sekte. Religija u Bosni ima tri i vise koliko znam a islam je jedna od njih i cisto sumnjam da iko na ovom forumu moze se sjetiti da je bosanski Islam ovo sto ti ovdje predstavljas. Ne znam sta te sprjecava da ovo tvoje pomodarstvo furas na nekom islamskom forumu a ne da ljudima iz Bosne nameces nesto sto
    nije u duhu nase tradicije
.
Posto vidim da skoro svako moze interpretirati sta je Allah "mislio" ili "rekao" ukljucujuci i tebe, onda i nije cudo sto dolazi do ovih devijacija od onoga sto je stvarna poruka negdje u nekoj svetoj knjizi.
I jos nesto dijete drago ja nisam jedva "skontao sta cu tebi napisati" vec nemam toliko vremena da dezuram na forumu kao ti jer imam i puno drugih obaveza sto poslovnih sto privatnih-familijarnih, ali eto drago mi je da si me malo podmladio kad si me oslovio sa "momak". Sto se pisanja tice mogu pisati akademski na Engleskom i na Bosanskom, ako nesto ne razumijes pitaj, a kompjuter sam koristio profesionalno na poslu prije 15 godina kad ti vjerovatno nisi jos ni u srednju skolu posao.
Vidim zalio si se moderatoru na mene, konkretno sta je problem? Jesam li to ja nesto slagao?
Ne ocekuj da cu se ja s tobom igrati ping-pong pa ako i ne odgovorim na nesto to je zato sto nisam imao vremena.

Eto toliko pozdrav.

___________________________________________________________________
Never a dull moment!

04-23-2011 18:24 Northern Star is offline Pregledaj poruke od Northern Star Dodaj Northern Star u listu prijatelja
Northern Star Northern Star is a Male
ne more meda




Poruka: 49
Location: Just around a corner.

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od djemila:

    Northern Star, moze i bez vrijedjanja..

    Usput, koji nick da zadrzimo a koji da brisemo??


Nikakvog vrijedjanja ovdje nije bilo. Gdje si to vidjela? Ima nas u familiji vise i svak ima svoj kompjuter i moze biti clan foruma bilo kakvog kuzis, zar je to tako tesko shvatiti?
Usput ovaj na ciju si se stranu svrstala mozda ima vise vlastitih nickova, provjeri malo bolje.

Poslije svega ovo prestaje biti mostarski forum i postaje "jordanski" sve su prilike.

Live up to your name.

___________________________________________________________________
Never a dull moment!

04-23-2011 18:48 Northern Star is offline Pregledaj poruke od Northern Star Dodaj Northern Star u listu prijatelja
-Svjetlost- -Svjetlost- is a Male
raja




Poruka: 1736
Location: :)
pokretac teme Thread Started by -Svjetlost-

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Northern Star:

        citat od -Svjetlost-:

      Ne pratim gluposti na TV (tj islamofobske vijesti) jer to nije Islam i nasa vjera je daleko od terorizma.... To sto ima pojedinaca koji su bolesni u glavu, to nije moj problem ....

      Ja volim moju vjeru i ja sam musliman ako to nekome kao tebi ne pase nimalo me nije briga .... imas tri poruke do sada i jedva si skontao sta da napises kao odgovor ovdje.... eto te tamo i tjesi se koliko hoces ja tebe ne tjeram da citas ili gledas videa islamskog sadrzaja...

      Nemoj zaboraviti da Allah u Qur'anu kaze u drugoj suri "nema prisile u vjeri" tako ne kontam sta ti je problem momak s tri poruke??!? moforaja.com je mnogo veliki forum ima drugih tema...


      peace i tebi .... ovu poruku nisam ljutito pisao nego samo posteno..... =)


    Ako su vijesti tj. saopstavanje cinjenicnih dogadjaja u toku dana gluposti, onda ti imas problema sa samim sobom a nije i tesko vidjeti kakvih, prvo kazes "to su islamofobske vijesti" a onda dodas "da pojedinci bolesni u glavu nisu tvoj problem". E sad, ne moze nesto u isto vrijeme biti cinjenica (sto sugeriras u prvom dijelu recenice) i laz (kad se peres u drugom dijelu iste recenice,) pa eto ti prosudi sta je.
    Ne ja nemam nista protiv tebe i tvoje vjere ali ovo lici na "spam" sto ti postavljas ovdje. Ja mozda imam tek nekoliko poruka jer sam tek dosao na ovaj forum, ali sve poruke su moje i niko mi ih nije dosapnuo. S druge strane ti imas bezbroj poruka i sve su slicne jedna drugoj kao jaje jajetu i skoro nijedna nije tvoja vec nesto sto si dobio od "nekoga" da ovdje postavis. Ovo ovdje je podforum religija a ne "marketing" neke sekte. Religija u Bosni ima tri i vise koliko znam a islam je jedna od njih i cisto sumnjam da iko na ovom forumu moze se sjetiti da je bosanski Islam ovo sto ti ovdje predstavljas. Ne znam sta te sprjecava da ovo tvoje pomodarstvo furas na nekom islamskom forumu a ne da ljudima iz Bosne nameces nesto sto
      nije u duhu nase tradicije
    .
    Posto vidim da skoro svako moze interpretirati sta je Allah "mislio" ili "rekao" ukljucujuci i tebe, onda i nije cudo sto dolazi do ovih devijacija od onoga sto je stvarna poruka negdje u nekoj svetoj knjizi.
    I jos nesto dijete drago ja nisam jedva "skontao sta cu tebi napisati" vec nemam toliko vremena da dezuram na forumu kao ti jer imam i puno drugih obaveza sto poslovnih sto privatnih-familijarnih, ali eto drago mi je da si me malo podmladio kad si me oslovio sa "momak". Sto se pisanja tice mogu pisati akademski na Engleskom i na Bosanskom, ako nesto ne razumijes pitaj, a kompjuter sam koristio profesionalno na poslu prije 15 godina kad ti vjerovatno nisi jos ni u srednju skolu posao.
    Vidim zalio si se moderatoru na mene, konkretno sta je problem? Jesam li to ja nesto slagao?
    Ne ocekuj da cu se ja s tobom igrati ping-pong pa ako i ne odgovorim na nesto to je zato sto nisam imao vremena.

    Eto toliko pozdrav.


dobro cika akademik.... ti kao intelektualac bi trebao znat da vjera i tradicija nisu iste stvari.....

Tradicija je jedno a vjera nesto drugo!

slazem se da ne trebamo ping pong igrati... tako drug

Pozdrav i tebi....

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane -Svjetlost- dana 04-23-2011 u 18:53.

04-23-2011 18:51 -Svjetlost- is offline Posalji email za -Svjetlost- Homepage of -Svjetlost- Pregledaj poruke od -Svjetlost- Dodaj -Svjetlost- u listu prijatelja
Northern Star Northern Star is a Male
ne more meda




Poruka: 49
Location: Just around a corner.

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od -Svjetlost-:

        citat od Northern Star:

          citat od -Svjetlost-:

        Ne pratim gluposti na TV (tj islamofobske vijesti) jer to nije Islam i nasa vjera je daleko od terorizma.... To sto ima pojedinaca koji su bolesni u glavu, to nije moj problem ....

        Ja volim moju vjeru i ja sam musliman ako to nekome kao tebi ne pase nimalo me nije briga .... imas tri poruke do sada i jedva si skontao sta da napises kao odgovor ovdje.... eto te tamo i tjesi se koliko hoces ja tebe ne tjeram da citas ili gledas videa islamskog sadrzaja...

        Nemoj zaboraviti da Allah u Qur'anu kaze u drugoj suri "nema prisile u vjeri" tako ne kontam sta ti je problem momak s tri poruke??!? moforaja.com je mnogo veliki forum ima drugih tema...


        peace i tebi .... ovu poruku nisam ljutito pisao nego samo posteno..... =)


      Ako su vijesti tj. saopstavanje cinjenicnih dogadjaja u toku dana gluposti, onda ti imas problema sa samim sobom a nije i tesko vidjeti kakvih, prvo kazes "to su islamofobske vijesti" a onda dodas "da pojedinci bolesni u glavu nisu tvoj problem". E sad, ne moze nesto u isto vrijeme biti cinjenica (sto sugeriras u prvom dijelu recenice) i laz (kad se peres u drugom dijelu iste recenice,) pa eto ti prosudi sta je.
      Ne ja nemam nista protiv tebe i tvoje vjere ali ovo lici na "spam" sto ti postavljas ovdje. Ja mozda imam tek nekoliko poruka jer sam tek dosao na ovaj forum, ali sve poruke su moje i niko mi ih nije dosapnuo. S druge strane ti imas bezbroj poruka i sve su slicne jedna drugoj kao jaje jajetu i skoro nijedna nije tvoja vec nesto sto si dobio od "nekoga" da ovdje postavis. Ovo ovdje je podforum religija a ne "marketing" neke sekte. Religija u Bosni ima tri i vise koliko znam a islam je jedna od njih i cisto sumnjam da iko na ovom forumu moze se sjetiti da je bosanski Islam ovo sto ti ovdje predstavljas. Ne znam sta te sprjecava da ovo tvoje pomodarstvo furas na nekom islamskom forumu a ne da ljudima iz Bosne nameces nesto sto
        nije u duhu nase tradicije
      .
      Posto vidim da skoro svako moze interpretirati sta je Allah "mislio" ili "rekao" ukljucujuci i tebe, onda i nije cudo sto dolazi do ovih devijacija od onoga sto je stvarna poruka negdje u nekoj svetoj knjizi.
      I jos nesto dijete drago ja nisam jedva "skontao sta cu tebi napisati" vec nemam toliko vremena da dezuram na forumu kao ti jer imam i puno drugih obaveza sto poslovnih sto privatnih-familijarnih, ali eto drago mi je da si me malo podmladio kad si me oslovio sa "momak". Sto se pisanja tice mogu pisati akademski na Engleskom i na Bosanskom, ako nesto ne razumijes pitaj, a kompjuter sam koristio profesionalno na poslu prije 15 godina kad ti vjerovatno nisi jos ni u srednju skolu posao.
      Vidim zalio si se moderatoru na mene, konkretno sta je problem? Jesam li to ja nesto slagao?
      Ne ocekuj da cu se ja s tobom igrati ping-pong pa ako i ne odgovorim na nesto to je zato sto nisam imao vremena.

      Eto toliko pozdrav.


    dobro cika akademik.... ti kao intelektualac bi trebao znat da vjera i tradicija nisu iste stvari.....

    Tradicija je jedno a vjera nesto drugo!

    slazem se da ne trebamo ping pong igrati... tako drug

    Pozdrav i tebi....


Ne podmeci nego odgovori na konkretno pitanje ako hoces ili znas.
Akademik nisam ali jesam zavrsio Univerzitet u Mostaru i College in USA.

Somebody who can write Business or Technical matters at an academical level does not imply he or she holds an academic post at some sort of educational or similar institution.

I ovo ne smatram diskusijom dok ne odgovoris na konkretna pitanja.

Sad moram da idem. Pozdrav.

___________________________________________________________________
Never a dull moment!

04-23-2011 19:19 Northern Star is offline Pregledaj poruke od Northern Star Dodaj Northern Star u listu prijatelja
Sevels Sevels is a Male
moderator tra-la-la




Poruka: 6554
Location: Cernica-Mo-London

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Northern Star:

        citat od djemila:

      Northern Star, moze i bez vrijedjanja..

      Usput, koji nick da zadrzimo a koji da brisemo??


    Nikakvog vrijedjanja ovdje nije bilo. Gdje si to vidjela? Ima nas u familiji vise i svak ima svoj kompjuter i moze biti clan foruma bilo kakvog kuzis, zar je to tako tesko shvatiti?
    Usput ovaj na ciju si se stranu svrstala mozda ima vise vlastitih nickova, provjeri malo bolje.

    Poslije svega ovo prestaje biti mostarski forum i postaje "jordanski" sve su prilike.

    Live up to your name.


slazem se sa tobom,S.zvjezdo 10.gif
dosta konkretan osvrt i zapazanje 10.gif

    Ovo ovdje je podforum religija a ne "marketing" neke sekte. Religija u Bosni ima tri i vise koliko znam a islam je jedna od njih i cisto sumnjam da iko na ovom forumu moze se sjetiti da je bosanski Islam ovo sto ti ovdje predstavljas. Ne znam sta te sprjecava da ovo tvoje pomodarstvo furas na nekom islamskom forumu a ne da ljudima iz Bosne nameces nesto sto nije u duhu nase tradicije .


a tebe bi Svjetlost molio za konkretni odgovor koji sam pitao ili da ga refresiram svako malo.
nadam se bez hinle 10.gif

___________________________________________________________________
volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
"Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

04-23-2011 20:31 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
Viribus Viribus is a Male
moforaja


Poruka: 5289

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ALAH je prije 14 stoljeæa na zemlju spustio èitab zvani KUR , AN, to je èitab vodila koja služi vjernicima da je prouèavaju i slijede, a ne da nameæu svoje ideje i svoja mišljenja.Èitab poziva da se pridržava normi koje su propisane u èitabu jer je to posljednja objava upuæena èovjeèanstvu od objavljivanja do sudnjeg dana.KUR ,AN je Alahov Vehbi.Ja mislim da ti nisi neki MUM.IN JER TVJ kutub i tvoj MARIFET NIJE sidik, veæ je tvoj TESLIM VESTET.MES;ELA je sad jeli te Babo nauèio vjeri ili VESTETU.To zakljuèujem po tvojoj izjavi; citat "ako bude nešto od mene onda mi Šeik ovo kupi"!
Nisam vjernik Islamske vjeroispovjesti alisam gojen pored džamije i družio se sa prijateljima Muslimanima, pa nemojte zamjeriti na napisanim rijeèima, a onaj ko vjeruje u Islam zna šta te rijeèi znaèe. Nemam namjeru dalje polemizirati jer smatram da nisi osoba za to.Da slijediš Alahovu vjeru i uèenje onda bi morao svakoga saslušati i na odmjeran naèin odgovoriti. Tvoja vjera je samo tvoj VESTET što prevedeno na naš znaèi POSAO .

upuæeno SVJETLOSTI.

04-23-2011 22:13 Viribus is offline Posalji email za Viribus Pregledaj poruke od Viribus Dodaj Viribus u listu prijatelja
Northern Star Northern Star is a Male
ne more meda




Poruka: 49
Location: Just around a corner.

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Sevels:

        citat od Northern Star:

          citat od djemila:

        Northern Star, moze i bez vrijedjanja..

        Usput, koji nick da zadrzimo a koji da brisemo??


      Nikakvog vrijedjanja ovdje nije bilo. Gdje si to vidjela? Ima nas u familiji vise i svak ima svoj kompjuter i moze biti clan foruma bilo kakvog kuzis, zar je to tako tesko shvatiti?
      Usput ovaj na ciju si se stranu svrstala mozda ima vise vlastitih nickova, provjeri malo bolje.

      Poslije svega ovo prestaje biti mostarski forum i postaje "jordanski" sve su prilike.

      Live up to your name.


    slazem se sa tobom,S.zvjezdo 10.gif
    dosta konkretan osvrt i zapazanje 10.gif

      Ovo ovdje je podforum religija a ne "marketing" neke sekte. Religija u Bosni ima tri i vise koliko znam a islam je jedna od njih i cisto sumnjam da iko na ovom forumu moze se sjetiti da je bosanski Islam ovo sto ti ovdje predstavljas. Ne znam sta te sprjecava da ovo tvoje pomodarstvo furas na nekom islamskom forumu a ne da ljudima iz Bosne nameces nesto sto nije u duhu nase tradicije .


    a tebe bi Svjetlost molio za konkretni odgovor koji sam pitao ili da ga refresiram svako malo.
    nadam se bez hinle 10.gif

Postovanje Sevels. Volim da vjerujem svojim ocima i usima a ne onome sto mi neko sugerira bez ikakve elaboracije pa makar to bili i "moderatori". Jos bi i da brisu nick a ne znaju ni kome ga brisu. 21.gif

___________________________________________________________________
Never a dull moment!

04-24-2011 00:56 Northern Star is offline Pregledaj poruke od Northern Star Dodaj Northern Star u listu prijatelja
Northern Star Northern Star is a Male
ne more meda




Poruka: 49
Location: Just around a corner.

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Viribus:

    ALAH je prije 14 stoljeæa na zemlju spustio èitab zvani KUR , AN, to je èitab vodila koja služi vjernicima da je prouèavaju i slijede, a ne da nameæu svoje ideje i svoja mišljenja.Èitab poziva da se pridržava normi koje su propisane u èitabu jer je to posljednja objava upuæena èovjeèanstvu od objavljivanja do sudnjeg dana.KUR ,AN je Alahov Vehbi.Ja mislim da ti nisi neki MUM.IN JER TVJ kutub i tvoj MARIFET NIJE sidik, veæ je tvoj TESLIM VESTET.MES;ELA je sad jeli te Babo nauèio vjeri ili VESTETU.To zakljuèujem po tvojoj izjavi; citat "ako bude nešto od mene onda mi Šeik ovo kupi"!
    Nisam vjernik Islamske vjeroispovjesti alisam gojen pored džamije i družio se sa prijateljima Muslimanima, pa nemojte zamjeriti na napisanim rijeèima, a onaj ko vjeruje u Islam zna šta te rijeèi znaèe. Nemam namjeru dalje polemizirati jer smatram da nisi osoba za to.Da slijediš Alahovu vjeru i uèenje onda bi morao svakoga saslušati i na odmjeran naèin odgovoriti. Tvoja vjera je samo tvoj VESTET što prevedeno na naš znaèi POSAO .

    upuæeno SVJETLOSTI.


Moram priznati da pola ovoga sto si napisao nisam razumio, (language problems,) ali sam razumio smisao tvoje poruke. U potpunosti dobro receno i bez falinki.

___________________________________________________________________
Never a dull moment!

04-24-2011 01:06 Northern Star is offline Pregledaj poruke od Northern Star Dodaj Northern Star u listu prijatelja
Viribus Viribus is a Male
moforaja


Poruka: 5289

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

èitab - knjiga
mum,;in -vjernik
marifet -spoznaja
sidik - potpuno iskren
teslim - predan
vestet - posao
mes;ala - pitanje
kutub - liènost.
vehbi - od Alaha darovano znanje.

04-24-2011 10:16 Viribus is offline Posalji email za Viribus Pregledaj poruke od Viribus Dodaj Viribus u listu prijatelja
-Svjetlost- -Svjetlost- is a Male
raja




Poruka: 1736
Location: :)
pokretac teme Thread Started by -Svjetlost-

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Sa'ad b. Ebi Vekkas r.a., prenosi da je Allahov Poslanik s.a.w.s., rekao: "Iman je poèeo usamljeno/èudno, i vratiæe se na isto stanje kako je i poèeo, i blago li se tada garibima/usamljenicima èudnim, kada ostali svijet bude pokvaren. Tako mi Onoga èija je duša Ebu Kasimova u Njegovoj ruci: Iman æe se sklupèati i skloniti na prostor izmeðu ova dva mesdžida!" (Musned Ahmed, br.1604., Musned Ebu Ja'ala, br.756.)

Napomena (Ebu Kasim znaci Babo Kasiom a babo Kasimov je bio Muhammed sallaallahu alejhi ve sellem)

    yclGLvyyQxw


Nadam se da ce te pogledati

    4-yJEdklYRw&playnext=1&list=PLB54AF8951D550473

04-24-2011 12:08 -Svjetlost- is offline Posalji email za -Svjetlost- Homepage of -Svjetlost- Pregledaj poruke od -Svjetlost- Dodaj -Svjetlost- u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9495
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Northern Star:

        citat od djemila:

      Northern Star, moze i bez vrijedjanja..

      Usput, koji nick da zadrzimo a koji da brisemo??


    Nikakvog vrijedjanja ovdje nije bilo. Gdje si to vidjela? Ima nas u familiji vise i svak ima svoj kompjuter i moze biti clan foruma bilo kakvog kuzis, zar je to tako tesko shvatiti?
    Usput ovaj na ciju si se stranu svrstala mozda ima vise vlastitih nickova, provjeri malo bolje.

    Poslije svega ovo prestaje biti mostarski forum i postaje "jordanski" sve su prilike.

    Live up to your name.



clan si foruma jedan dan i imas osam poruka a vec si nas okarakterisao kao "jordanski"
imas temu i drzi se iste, a forum je zasicen ovih koji pokusavaju da ga svrstaju u torove

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

04-24-2011 18:32 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
-Svjetlost- -Svjetlost- is a Male
raja




Poruka: 1736
Location: :)
pokretac teme Thread Started by -Svjetlost-

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    feiL4OS0fvY


Sigurna karta za.................

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane -Svjetlost- dana 04-25-2011 u 12:26.

04-24-2011 22:37 -Svjetlost- is offline Posalji email za -Svjetlost- Homepage of -Svjetlost- Pregledaj poruke od -Svjetlost- Dodaj -Svjetlost- u listu prijatelja
Stranica (18): « prethodna 1 2 [3] 4 5 6 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com