Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » STARI GRAD » Mister i Miss Foruma » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (25): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
asataN asataN is a Female
moforaja




Poruka: 4110

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

na osnovu cega se bira miss/mister? ....... koji nam je nick drag, cija slika je najljepsa, ciji postovi nam se svidjaju , ko nam se najvise dojmio kao osoba kroz postove i odnos prema drugim forumasima?

Lakse cemo dati prijedloge ako se objasni na osnovu cega se bira

___________________________________________________________________

    11-17-2010 22:49 asataN is offline Pregledaj poruke od asataN Dodaj asataN u listu prijatelja
    ria ria is a Female
    miss foruma 2010




    Poruka: 3067
    Location: mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ...hajde se ti ne pravi pametna 21.gif 21.gif 21.gif 35.gif






    ....evo ja predlažem Natu zato što mi je lijepa i ženstvena sa predivnim osmjehom i toplim okama 10.gif 33.gif


    ...moj muški prijedlog je tuti ali ga nema pa nema smisla...èovjek u pedesetoj izgleda drama...ali zato je tu magistar...ima ono" nešto"...pogano 02.gif

    ___________________________________________________________________
    girl_ahaa.gif

    11-17-2010 23:04 ria is offline Pregledaj poruke od ria Dodaj ria u listu prijatelja
    Sevels Sevels is a Male
    moderator tra-la-la




    Poruka: 6554
    Location: Cernica-Mo-London

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od ria:

      ...hajde se ti ne pravi pametna 21.gif 21.gif 21.gif 35.gif






      ....evo ja predlažem Natu zato što mi je lijepa i ženstvena sa predivnim osmjehom i toplim okama 10.gif 33.gif


      ...moj muški prijedlog je tuti ali ga nema pa nema smisla...èovjek u pedesetoj izgleda drama...ali zato je tu magistar...ima ono" nešto"...pogano 02.gif


    hajde brishi 35.gif

    ___________________________________________________________________
    volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

    13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
    "Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

    11-17-2010 23:08 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
    ria ria is a Female
    miss foruma 2010




    Poruka: 3067
    Location: mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ...operi obraz 21.gif 21.gif 21.gif ... 35.gif

    ___________________________________________________________________
    girl_ahaa.gif

    11-17-2010 23:10 ria is offline Pregledaj poruke od ria Dodaj ria u listu prijatelja
    Sevels Sevels is a Male
    moderator tra-la-la




    Poruka: 6554
    Location: Cernica-Mo-London

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od ria:

      ...operi obraz 21.gif 21.gif 21.gif ... 35.gif

    13.gif 13.gif 13.gif dosh ti u londru jopet dino 35.gif

    ___________________________________________________________________
    volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

    13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
    "Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

    11-17-2010 23:18 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
    el-tozzinjo el-tozzinjo is a Male
    majkin fakin




    Poruka: 2332
    Location: on island, located on Dharma: station number 6 - the Orchid.

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od ria:



      ...moj muški prijedlog je tuti ali ga nema pa nema smisla...èovjek u pedesetoj izgleda drama...ali zato je tu magistar...ima ono" nešto"...pogano 02.gif


    ima ima, slazemo se oboje 10.gif npr pogano je kad ti neko zovne pice a ti, kad ti konobar kaze od koga je, odjednom dobijes "sipku" u ledjima pa se ne smijes ni okrenuti (od sramote ili od nevaspitanja ili od oboje?) da pozdravis i nazdravis. bas pogano :)
    pogano je i kad ti pridje neko koga si nazivao klosarom i narkomanom pa sjedne pored tebe da te pita valja li ti meza, hoces li jos..jesi li gladan, zedan, treba li prevoz, ama i djevojcicu nekud a ti zovnemo z asto ako treba, ako je potreba, jurnula krv oiz glave na dole.....sve ce cika tozza organizovati..a ti pogano odjednom zaboravis na epitete poput "klosar, narkoman" i bleskasto se smijes a iz ociju ti viri "jao majke ti, samo me nemoj udariti, nisam ja ozibljno mislio, shupali smo se, ta forum je to". a tozza nije taj nivo. pokazao i dokazao :)
    taj bleskasti osmijeh i to nenazdravljanje onom ko ti zove pice, mi je posebno pogano :)

    sad bi moj blagopocivsi cukundeda iz citluka rekao "a jesu oni mostarci cudna stoka" 21.gif

    11-17-2010 23:21 el-tozzinjo is offline Pregledaj poruke od el-tozzinjo Dodaj el-tozzinjo u listu prijatelja
    el-tozzinjo el-tozzinjo is a Male
    majkin fakin




    Poruka: 2332
    Location: on island, located on Dharma: station number 6 - the Orchid.

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    i samo da kazem da podrzavam forumska upoznavanja po bijelom svijetu. facebook, forumi, socijalne mrze raznih vrsta...sto da ne. dvoje su se tako smuvali 10.gif

    11-17-2010 23:21 el-tozzinjo is offline Pregledaj poruke od el-tozzinjo Dodaj el-tozzinjo u listu prijatelja
    asataN asataN is a Female
    moforaja




    Poruka: 4110

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ja predlazem Riu , nekako mi zraci 05.gif

    ___________________________________________________________________

      11-17-2010 23:22 asataN is offline Pregledaj poruke od asataN Dodaj asataN u listu prijatelja
      ria ria is a Female
      miss foruma 2010




      Poruka: 3067
      Location: mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ....radioaktivna 01.gif

      ___________________________________________________________________
      girl_ahaa.gif

      11-18-2010 00:35 ria is offline Pregledaj poruke od ria Dodaj ria u listu prijatelja
      Stari Grad Stari Grad is a Male
      moforaja




      Poruka: 10597
      Location: iza zvijezde

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ja æu svoje prijedloge dati sutra.

      ___________________________________________________________________
      ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
      on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

        moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
      ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
      ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
      .. dosta je vise i tebe i tvoje
        tiranije
      ...

      11-18-2010 00:45 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
      GARAVUSA GARAVUSA is a Female
      Misiica ljeta 07




      Poruka: 8658
      Location: Holland

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      odkad se ovo nije biralooooo

      ___________________________________________________________________

        NIJE LAKO BITI JA ! ! !

      11-18-2010 01:14 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
      taxi taxi is a Male
      Liska mjeseca avgusta




      Poruka: 18170
      Location: M&R

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od pasha:

        ja predlazem taxija za mistera foruma 01.gif


      Prva pametna od kada si postao moderator. 10.gif
      Svaka èast .....samo da se šef ne naljuti,njega si zaobišo 11.gif

      ___________________________________________________________________

        11-18-2010 13:04 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
        taxi taxi is a Male
        Liska mjeseca avgusta




        Poruka: 18170
        Location: M&R

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Ja predlažem tanu.Navest æu nekoliko primjera ...zašto baš njega!?
        Èovjek doðe svakih dvajes-dvajes pet dan i odmah zna u kojem grmu leži zec,ko je kriv a ko nije(naravno,moderator je uvijek u pravu).Pa još i realan,neutralan,voli se šaliti,alkohol mrzi kao i narkotike..... sve u svemu,mister 10.gif

            citat od tana:

          nije mi drago da vidim clanove da odlaze sa foruma, ali odrasli smo ljudi i svako zna sta mu je radit'

          .


            citat od tana:

          ja sam ovdje neutralan i koliko god se to tebi ne svidjalo meni su clanovi isti, bez obzira na moje licne preference.

          ponavljam ja moram da budem neutralan,


            citat od tana:


          nije moje da psiho-analiziram clanove i ulazim u razloge ko je koga navuko, ko je koga izbacio iz takta ... .... nije to moj poso. moj je poso da budem neutralan, da budem profesionalac i ja to i jesam. ja nisam nimalo selektivan i dosljedan sam.



            citat od tana:


          ako je covjek neutralan valjda je i objektivan, jer nije subjektivan.

          neutralan, ne priklanja se nijednoj strani.


          ali vidi ovo - ja nisam nikome nikada naklonjen jer nemam taj luksuz. rekoh se trudim da budem potpuno neutralan/objektivan jer smatram da administrator foruma mora tako da se postavi. clanovi mogu biti pristrasni ali administrator foruma ne moze. na sta bi to onda licilo?


            citat od tana:

          mi(tim) nismo nicije oruzje i ne zelimo da se mijesamo u licne razmirice osim ako imaju veze sa pravilnikom. bez nas.

          mozes se ti smjati kolko hoces, ja tebi opet zelim srecu i prosperitet.

        ___________________________________________________________________

          11-18-2010 13:26 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
          Sevels Sevels is a Male
          moderator tra-la-la




          Poruka: 6554
          Location: Cernica-Mo-London

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Sinoæ sam te guglo
          tražio po fejsu
          twitao ti majku
          kliko po majspejsu

          èito komentare
          nepoznatih ljudi.
          Ko se s giikom petlja
          pravo mu i budi!
          Milo gledam heder
          i na blogu entry
          u arhivu dane
          kad smo bili sretny 27.gif


          Juce neko predlozi Kutiju i Zalik 10.gif
          mislim da smo zaboravili na te ljude.
          Dodao bih i Denija tu 10.gif

          ___________________________________________________________________
          volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

          13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
          "Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

          11-18-2010 14:26 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
          ria ria is a Female
          miss foruma 2010




          Poruka: 3067
          Location: mostar

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od el-tozzinjo:

                citat od ria:



              ...moj muški prijedlog je tuti ali ga nema pa nema smisla...èovjek u pedesetoj izgleda drama...ali zato je tu magistar...ima ono" nešto"...pogano 02.gif


            ima ima, slazemo se oboje 10.gif npr pogano je kad ti neko zovne pice a ti, kad ti konobar kaze od koga je, odjednom dobijes "sipku" u ledjima pa se ne smijes ni okrenuti (od sramote ili od nevaspitanja ili od oboje?) da pozdravis i nazdravis. bas pogano :)
            pogano je i kad ti pridje neko koga si nazivao klosarom i narkomanom pa sjedne pored tebe da te pita valja li ti meza, hoces li jos..jesi li gladan, zedan, treba li prevoz, ama i djevojcicu nekud a ti zovnemo z asto ako treba, ako je potreba, jurnula krv oiz glave na dole.....sve ce cika tozza organizovati..a ti pogano odjednom zaboravis na epitete poput "klosar, narkoman" i bleskasto se smijes a iz ociju ti viri "jao majke ti, samo me nemoj udariti, nisam ja ozibljno mislio, shupali smo se, ta forum je to". a tozza nije taj nivo. pokazao i dokazao :)
            taj bleskasti osmijeh i to nenazdravljanje onom ko ti zove pice, mi je posebno pogano :)

            sad bi moj blagopocivsi cukundeda iz citluka rekao "a jesu oni mostarci cudna stoka" 21.gif





          ...uduši ti više tozimire sa tim peksimetima 16.gif

          ___________________________________________________________________
          girl_ahaa.gif

          11-18-2010 16:28 ria is offline Pregledaj poruke od ria Dodaj ria u listu prijatelja
          el-tozzinjo el-tozzinjo is a Male
          majkin fakin




          Poruka: 2332
          Location: on island, located on Dharma: station number 6 - the Orchid.

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          jashta nego udushi 04.gif

          shuti, bolje je da ja dushim po forumu nego da ti se prijatelj udushio ili ne dao Bog zagrcnuo kad je chuo da mu kloshar i narkoman placa da jede.

          sto se mene tiche, moze mi ostaviti i adresu, necu je zloupotrebiti, slacu mu svaki dan

            meni
          za dorucak rucak i veceru. kucna dostava, ne treba nista platiti, necu ja da zaradjujem i da stazistima otimam hljeb iz usta 10.gif

          11-18-2010 16:33 el-tozzinjo is offline Pregledaj poruke od el-tozzinjo Dodaj el-tozzinjo u listu prijatelja
          taxi taxi is a Male
          Liska mjeseca avgusta




          Poruka: 18170
          Location: M&R

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Kruh.Kruh se kaže. 02.gif

          ___________________________________________________________________

            11-18-2010 16:43 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
            pasha pasha is a Male
            Super Moderator




            Poruka: 9495
            Location: uh jebo te

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od taxi:

                  citat od pasha:

                ja predlazem taxija za mistera foruma 01.gif


              Prva pametna od kada si postao moderator. 10.gif
              Svaka èast .....samo da se šef ne naljuti,njega si zaobišo 11.gif


            reko mi sef hajde malo trzni taxija zasluzio je 19.gif

            ___________________________________________________________________

              neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
            Oscar Wilde

            11-18-2010 17:24 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
            taxi taxi is a Male
            Liska mjeseca avgusta




            Poruka: 18170
            Location: M&R

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Znao sam,Tita mi . 10.gif

            Zato moj glas ide njemu. 11.gif

            ___________________________________________________________________

              11-18-2010 17:32 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
              luka ters
              SexNepoznat



              Poruka: 5210
              Location: on the face of the place

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              prvo slike na son, ali taze i bez foto-šopa, pa da se glasa 08.gif

              ___________________________________________________________________
              "... Zbog èega primatima nikada ne iskljuèuju elektriku, oni u principu i onako rijetko èitaju
              a i to što èitaju - krive stvari èitaju, pa zašto im onda ne iskljuèuju elektriku..."

              11-19-2010 00:45 luka ters is offline Posalji email za luka ters Pregledaj poruke od luka ters Dodaj luka ters u listu prijatelja
              Stranica (25): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
              Postavi novu temu Odgovori
              Go to:
              preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com