Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » U KRUGU PORODICE » najduzi bracni staz » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (2): [1] 2 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
PST PST is a Female
samo sto nisam




Poruka: 1156
Location: vazda u kuci

najduzi bracni staz Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Eh ,da vidimo ka od raje ima najduzi bracni staz .

Ja sam 21 . novembra napunila 30 godina staza , naravno bracnog.

11-25-2010 22:57 PST is offline Homepage of PST Pregledaj poruke od PST Dodaj PST u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9503
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

evo zenu da priupitam pa se javim kasnije ali tebe ne mogu ukadit 10.gif

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

11-25-2010 23:36 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
PST PST is a Female
samo sto nisam




Poruka: 1156
Location: vazda u kuci
pokretac teme Thread Started by PST

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

STAAAAA-a ti kao ne znas datum , ne pitaj je bolje ti je 13.gif 13.gif 13.gif

11-26-2010 00:13 PST is offline Homepage of PST Pregledaj poruke od PST Dodaj PST u listu prijatelja
Sevels Sevels is a Male
moderator tra-la-la




Poruka: 6556
Location: Cernica-Mo-London

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ma znam ja , ali kakve mi vajde 21.gif

___________________________________________________________________
volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
"Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

11-26-2010 00:43 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
Borna Borna is a Female
samo sto nisam




Poruka: 1023
Location: èardak ni na nebu,ni na zemlji

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

danas 28 godina 01.gif

___________________________________________________________________

    11-26-2010 12:31 Borna is offline Pregledaj poruke od Borna Dodaj Borna u listu prijatelja
    djelda djelda is a Male
    raja




    Poruka: 1646
    Location: dolina grka

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Èestitam svima.... 33.gif

    Tajna uspješnog braka ??!! 35.gif

    Tragajuæi za brakovima sa najdužim stažom, TV ekipa Crne Gore tako doðe u jedno selo na Cetinju.

    Tu naðoše Babu i Dedu koji su u braku 60 i kusur godina 30.gif

    I naravno pitaju Dedu koja je tajna uspjeha ?? Kaže Deda neznam ja ništa - eto Babe pa nek prièa.....

    I Baba otpoèe..........

    '' Došao kaže on po mene u moje selo na konju, i tako ja sjela iza njega na konja i polako krenuli. Nakon nekog vremena konj posrnu, a on mu kaže KONJU OVO TI JE PRVI PUT. Ja onako gledam i šutim. Prošlo malo konj opet posrnu - kaže mu on KONJU OVO TI JE DRUGI PUT. Ja opet šutim i gledam i tako mi nastavimo.....
    Došli skoro do pred njegovu kuæu a konj opet posrnu - on izvuèe pištolj i ubi konja 29.gif

    Ja onako u èudu upitah ga - Boga ti što ubi konja - kad se on okrenu i veli ŽENO OVO TI JE PRVI PUT 13.gif

    I tako ti mi evo živimo sretno u braku veæ 60 i kusur godina '' 13.gif

    ___________________________________________________________________
    Koliko god je rijetka istiska ljubav, još je mnogo rjeðe istinsko prijateljstvo !!! zivjeli.gif

    11-26-2010 12:38 djelda is offline Posalji email za djelda Pregledaj poruke od djelda Dodaj djelda u listu prijatelja
    chaba chaba is a Male
    moforaja




    Poruka: 2558
    Location: EU

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    meni 2 mjeseca neki dan bila 10.gif
    ide mi pravo 07.gif

    11-26-2010 13:24 chaba is offline Pregledaj poruke od chaba Dodaj chaba u listu prijatelja
    mami mami is a Female
    raja




    Poruka: 1378
    Location: mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    A Chaba, jest vam dobro .....

    ___________________________________________________________________
    25.gif

    11-26-2010 19:25 mami is offline Pregledaj poruke od mami Dodaj mami u listu prijatelja
    abraxas abraxas is a Male
    moforaja




    Poruka: 6999
    Location: Jazzbina Abraxas

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    22.nov. = 30 godina

    11-26-2010 21:08 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
    pasha pasha is a Male
    Super Moderator




    Poruka: 9503
    Location: uh jebo te

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    30.12 ce biti 21 godina 10.gif i jos se volimo 33.gif

    ___________________________________________________________________

      neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
    Oscar Wilde

    11-26-2010 21:19 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
    zalik13 zalik13 is a Male
    moforaja




    Poruka: 4619
    Location: Rio de Zalik

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice



      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane zalik13 dana 11-26-2010 u 22:33.

      11-26-2010 22:32 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
      PST PST is a Female
      samo sto nisam




      Poruka: 1156
      Location: vazda u kuci
      pokretac teme Thread Started by PST

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Bravo Zalik svaka cast 10.gif 10.gif 10.gif

      11-26-2010 22:41 PST is offline Homepage of PST Pregledaj poruke od PST Dodaj PST u listu prijatelja
      refleksija refleksija is a Female
      moforaja




      Poruka: 3364
      Location: dark side

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      5 zajedno, 3 u braku...slavimo obe godisnjice 01.gif 10.gif posto za godisnjicu braka dobijem samo jedan poklon 08.03 13.gif 13.gif 13.gif

      ___________________________________________________________________


        Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

        01-10-2011 21:57 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
        tvrancic tvrancic is a Male
        moforaja




        Poruka: 5028
        Location: Umag - Mostar

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        27.4. æe biti 32 godine. Uzalud pišemo - Zalika ne more ukadit niko 24.gif 33.gif 33.gif

        ___________________________________________________________________

          01-11-2011 08:36 tvrancic is offline Posalji email za tvrancic Pregledaj poruke od tvrancic Dodaj tvrancic u listu prijatelja
          Carmela Carmela is a Female
          vjeciti optimist




          Poruka: 7603
          Location: ja nisam odavle

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Blago vama 33.gif ...i sretno vam bilo svima

          ___________________________________________________________________

            Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

          01-11-2011 12:01 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
          refleksija refleksija is a Female
          moforaja




          Poruka: 3364
          Location: dark side

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od Carmela:

            Blago vama 33.gif ...i sretno vam bilo svima


          e moja carmela, neki su u braku jako dugo ali kao da su u mraku...a neki kratko a prozive naljepse trenutke, trenutke o kojima ovi s duzim stazom nikad nece prozivit 10.gif

          P.S. ne odnosi se ovo ni na kog nego uopsteno govorim...tako je uglavnom u zivotu...

          ___________________________________________________________________


            Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

            01-11-2011 12:44 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
            Carmela Carmela is a Female
            vjeciti optimist




            Poruka: 7603
            Location: ja nisam odavle

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            u pravu si 33.gif

            ___________________________________________________________________

              Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

            01-11-2011 12:58 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
            zalik13 zalik13 is a Male
            moforaja




            Poruka: 4619
            Location: Rio de Zalik

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od tvrancic:

              27.4. æe biti 32 godine. Uzalud pišemo - Zalika ne more ukadit niko 24.gif 33.gif 33.gif


            nikad se ne zna

            01-11-2011 21:37 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
            asteryu asteryu is a Male
            mofo beba


            Poruka: 4
            Location: FR

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Usli u bracnu zajednicu 02/02/1972,znaci za jos koji dan pa 39 godina bracne zajednice,a uspjeh je u savjetu koji mi dadose toga danarekavsi;UPAMTI DOBRO DA JE BRAK BURE GOVANA SA DVA PRSTA MEDA NA VRHU BURETA,AKO PRVE GODINE POJEDETE MED OSTAJE VAM ONO DRUGO ILI RASTAVA,ZATO PRIJE JELA DOBRO PROMIJESATI DA U ONOME STO CETE ZAJEDNO JESTI NALETI POMALO I ONOGA SLATKOGQ TO JEST MEDA!!!
            PA BUJRUM KO VOLI NEK ODABERE STA CE 01.gif !!!

            01-11-2011 21:57 asteryu is offline Pregledaj poruke od asteryu Dodaj asteryu u listu prijatelja
            salakovac salakovac is a Male
            trudim se


            Poruka: 145

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            prevela me mala zedna preko vode,
            ej...prije 25 godina.
            ode mi mladost u nepovrat.

            01-12-2011 23:04 salakovac is offline Posalji email za salakovac Pregledaj poruke od salakovac Dodaj salakovac u listu prijatelja
            Stranica (2): [1] 2 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
            Postavi novu temu Odgovori
            Go to:
            preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com