Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » LEGENDE MOSTARA » Dzeka » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Juso Juso is a Male
puter


Poruka: 80
Location: USA

Dzeka Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Nije legenda kohja se svrstava sa Mujagom Komadinom, ali je ipak legena naseg grada.
Prodavsao karte pred kinom, a evo dodjoh i ja nakon 10 godina, a on mi prodaje "orginal" Levis. Za mene je legenda pa vi kako hocete.

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Juso dana 02-24-2003 u 21:52.

02-24-2003 21:49 Juso is offline Posalji Email za Juso Pregledaj poruke od Juso Dodaj Juso u listu prijatelja
Juso Juso is a Male
puter


Poruka: 80
Location: USA
pokretac teme Thread Started by Juso

RE: Dzeka Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Juso:

    Nije legenda koja se svrstava sa Mujagom Komadinom, ali je ipak legena naseg grada.
    Prodavsao karte pred kinom, a evo dodjoh oi ja nakon 10 godina, a on mi prodaje "orginal" Levis. Za mene je legenda pa vi kako hocete.

02-24-2003 21:51 Juso is offline Posalji Email za Juso Pregledaj poruke od Juso Dodaj Juso u listu prijatelja
telix telix is a Male
mofo beba


Poruka: 1
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Haj evo da se javim i ja bezze barem na ovaj FORUM
normala


ma vala ko nezna ni jednu Mostarsku legendu tj LISKU vala i nije neki Mostarac nije da nije neki nego nije MOstarac

STIDI SE SINEEEEEEEEEEE STA NEZNASSS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 34.gif

___________________________________________________________________
telix

03-02-2003 20:00 telix is offline Posalji Email za telix Pregledaj poruke od telix Dodaj telix u listu prijatelja
Sanci Sanci is a Female
bice nesto od mene




Poruka: 485

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Mama Dzeki 13.gif

05-12-2004 15:40 Sanci is offline Pregledaj poruke od Sanci Dodaj Sanci u listu prijatelja
Zigi Zigi is a Female
gusterica


Poruka: 60
Location: mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

kralj

03-22-2006 01:08 Zigi is offline Pregledaj poruke od Zigi Dodaj Zigi u listu prijatelja
Ammar Ammar is a Male
mofo beba


Poruka: 3
Location: Mostar

Wink Dzeka legenda Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

dzeka mama...dzeka je legenda prava 18.gif

___________________________________________________________________
loodnica :P

09-07-2006 18:21 Ammar is offline Homepage of Ammar Pregledaj poruke od Ammar Dodaj Ammar u listu prijatelja
lupi
SexNepoznat

Poruka: 245

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

DEKA JE JEDAN INTELIGENTAN DECKO KAD MU TREBAS SJETI SE I KO TI JE ZAVEZO PUPAK 33.gif

09-07-2006 21:51 lupi is offline Pregledaj poruke od lupi Dodaj lupi u listu prijatelja
nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com