Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » RAZNO » SVAŠTARA » PEPE ZA FIZI » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (2): [1] 2 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
skarlet skarlet is a Female
mofo beba


Poruka: 5

Frown PEPE ZA FIZIÈKO IZ 80-tih Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

PEPE ZA FIZIÈKO IZ 80-TIH??????
Molim sve forumaše, specijano žene, one preko 35-te bi trebalo da se sjeæaju, a one mladje da pitaju svoje majke kako li su se zvale one plitke crne patike za fizièko što smo morali nositi uz crne trikoe. patike su sa strane imale gumirane umetke a ðon je bio od sive (hirš?) kože. Citav jedan forum je otvoren na saraejvo forum i nikako ne možemo da odgonetnemo kakav naziv su imale a svi smo sigurni da nisu ni patike, ni tene, ni spagerice, ni borolete, ni sangajke.....
UPOMOÆ- puæi æe mi glava od kontanja. Meni se sve prièinjavaju slova U. H. E. Z. I. R, a možda sam na krivom putu.Unaprijed zahvalna.

01-02-2011 18:51 skarlet is offline Posalji email za skarlet Pregledaj poruke od skarlet Dodaj skarlet u listu prijatelja
klaudija
SexNepoznat



Poruka: 589

RE: PEPE ZA FIZIÈKO IZ 80-tih Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od skarlet:

    PEPE ZA FIZIÈKO IZ 80-TIH??????
    Molim sve forumaše, specijano žene, one preko 35-te bi trebalo da se sjeæaju, a one mladje da pitaju svoje majke kako li su se zvale one plitke crne patike za fizièko što smo morali nositi uz crne trikoe. patike su sa strane imale gumirane umetke a ðon je bio od sive (hirš?) kože. Citav jedan forum je otvoren na saraejvo forum i nikako ne možemo da odgonetnemo kakav naziv su imale a svi smo sigurni da nisu ni patike, ni tene, ni spagerice, ni borolete, ni sangajke.....
    UPOMOÆ- puæi æe mi glava od kontanja. Meni se sve prièinjavaju slova U. H. E. Z. I. R, a možda sam na krivom putu.Unaprijed zahvalna.


Od 68 do 76 god.mi smo ih zvali patike,bar u prvoj osnovnoj školi u Mostaru...

01-02-2011 19:06 klaudija is offline Pregledaj poruke od klaudija Dodaj klaudija u listu prijatelja
djelda djelda is a Male
raja




Poruka: 1646
Location: dolina grka

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

I u 7 osnovnoj smo ih zvali patike !

___________________________________________________________________
Koliko god je rijetka istiska ljubav, još je mnogo rjeðe istinsko prijateljstvo !!! zivjeli.gif

01-02-2011 21:54 djelda is offline Posalji email za djelda Pregledaj poruke od djelda Dodaj djelda u listu prijatelja
Muntahta Muntahta is a Female
moforaja




Poruka: 8353
Location: Tamo gdje je moja dusa.

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od djelda:

    I u 7 osnovnoj smo ih zvali patike !


10.gif

___________________________________________________________________
Prestani brinuti o tome ko te ne voli
ko ima vise ili ko sta radi.
Umjesto toga pocni cijeniti odnose sa onima koji te vole.

01-02-2011 22:05 Muntahta is offline Pregledaj poruke od Muntahta Dodaj Muntahta u listu prijatelja
Sevels Sevels is a Male
moderator tra-la-la




Poruka: 6556
Location: Cernica-Mo-London

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

bogami i u 6-toj patike 10.gif
a neki su ih zvali zepe 35.gif

___________________________________________________________________
volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
"Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

01-02-2011 22:08 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
djelda djelda is a Male
raja




Poruka: 1646
Location: dolina grka

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Sevels:

    bogami i u 6-toj patike 10.gif
    a neki su ih zvali zepe 35.gif


eeeeeeeeeee

Baška zepe - zepe su platnene, a ove su od lošeg crnog skaja sa gumenim ðonom 35.gif

Nesmješ v'oma brzo trèat' - raspadnu se 13.gif

___________________________________________________________________
Koliko god je rijetka istiska ljubav, još je mnogo rjeðe istinsko prijateljstvo !!! zivjeli.gif

01-02-2011 22:16 djelda is offline Posalji email za djelda Pregledaj poruke od djelda Dodaj djelda u listu prijatelja
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11483
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Patike (i triko 07.gif ) su bile u IV osnovnoj a i u srednjoj...

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

01-02-2011 22:42 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
tulpe tulpe is a Female
wicked


Poruka: 3040

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ja mislim da su se sa b nekako zvale..

01-02-2011 23:01 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
tulpe tulpe is a Female
wicked


Poruka: 3040

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

baletanke, nisu li?

01-02-2011 23:02 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
Sevels Sevels is a Male
moderator tra-la-la




Poruka: 6556
Location: Cernica-Mo-London

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od djelda:

        citat od Sevels:

      bogami i u 6-toj patike 10.gif
      a neki su ih zvali zepe 35.gif


    eeeeeeeeeee

    Baška zepe - zepe su platnene, a ove su od lošeg crnog skaja sa gumenim ðonom 35.gif

    Nesmješ v'oma brzo trèat' - raspadnu se 13.gif

13.gif 13.gif 13.gif kako nece moj djelda kad sam i ja ucestvovao u proizvodnji 13.gif
takva vrsta skaja se koristila,a tek kako su smrdile 13.gif 13.gif 13.gif qq,ko tvor 35.gif

___________________________________________________________________
volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
"Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

01-02-2011 23:04 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
skarlet skarlet is a Female
mofo beba


Poruka: 5
pokretac teme Thread Started by skarlet

Mad Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Hvala na odgovorima, ali je sigurno postojao neki sarajevsko-mostarski "naziv" jer se toliko ljudi muèi ukljuèujuæi i mene da se sjetimo.

01-02-2011 23:08 skarlet is offline Posalji email za skarlet Pregledaj poruke od skarlet Dodaj skarlet u listu prijatelja
skarlet skarlet is a Female
mofo beba


Poruka: 5
pokretac teme Thread Started by skarlet

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Proizvodio ih nekadašnji "Borovo" ili "Jugoplastika" i 80-tih su se prvenstveno kupovale upravo u tim radnjama blizu privredne banke. Prije podne kupis__________ (te baksuzne ne znam kako se zovu) a uveèe peèeno kestenje, pa ruke i ________ budu iste boje.
Pozzzz

01-02-2011 23:12 skarlet is offline Posalji email za skarlet Pregledaj poruke od skarlet Dodaj skarlet u listu prijatelja
luka ters
SexNepoznat



Poruka: 5212
Location: on the face of the place

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Bogumi...
isto smo ih zvali i u VII i u II o.š. 11.gif
I da znate... pojavile se bile u Tuš-u one godine kad je otvoren,
èisto mi bi nešto milo oko srca 01.gif

___________________________________________________________________
"... Zbog èega primatima nikada ne iskljuèuju elektriku, oni u principu i onako rijetko èitaju
a i to što èitaju - krive stvari èitaju, pa zašto im onda ne iskljuèuju elektriku..."

01-03-2011 13:55 luka ters is offline Posalji email za luka ters Pregledaj poruke od luka ters Dodaj luka ters u listu prijatelja
niko niko is a Female
bice nesto od mene


Poruka: 484

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

to su bile patike a one pletene carape bez stopala koje su isle kao nastavak na te patike su bile HOKNE 07.gif

___________________________________________________________________
Hendikepirano dijete nit' je bolesno nit' zarazno. Ono samo traži da bude prihvaæeno u našoj/svojoj zajednici. 97% neæe preuzeti ovu poruku kao status, ako si ti jedna/jedan od 3% preuzet æeš ovu poruku bar na jedan dan !

01-03-2011 16:18 niko is offline Pregledaj poruke od niko Dodaj niko u listu prijatelja
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11483
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ma patike i nikako drugacije .. 07.gif

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

01-03-2011 16:20 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
niko niko is a Female
bice nesto od mene


Poruka: 484

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ma rekoh da ne misle tj da mozda nisu pobrkale s hoknama,jer ni baletanke nije pravi izraz..one su patike i tacka ali mi neko 6. culo govori da su nekome naumpale hokne 04.gif 04.gif 04.gif

___________________________________________________________________
Hendikepirano dijete nit' je bolesno nit' zarazno. Ono samo traži da bude prihvaæeno u našoj/svojoj zajednici. 97% neæe preuzeti ovu poruku kao status, ako si ti jedna/jedan od 3% preuzet æeš ovu poruku bar na jedan dan !

01-03-2011 16:25 niko is offline Pregledaj poruke od niko Dodaj niko u listu prijatelja
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11483
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Kakve hokne..okle taj luxuz u to vrrijeme 07.gif

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

01-03-2011 16:55 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
niko niko is a Female
bice nesto od mene


Poruka: 484

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od djemila:

    Kakve hokne..okle taj luxuz u to vrrijeme 07.gif


ne znam majke mi mama je to sredjivala..hokne su se zvale i shtucne 07.gif 07.gif 13.gif

___________________________________________________________________
Hendikepirano dijete nit' je bolesno nit' zarazno. Ono samo traži da bude prihvaæeno u našoj/svojoj zajednici. 97% neæe preuzeti ovu poruku kao status, ako si ti jedna/jedan od 3% preuzet æeš ovu poruku bar na jedan dan !

01-03-2011 17:02 niko is offline Pregledaj poruke od niko Dodaj niko u listu prijatelja
Carmela Carmela is a Female
vjeciti optimist




Poruka: 7603
Location: ja nisam odavle

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

baletanke ili nazuvice?

___________________________________________________________________

    Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

01-04-2011 14:28 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11483
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Nazuvice.. 14.gif nikad cula za taj izraz

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

01-04-2011 17:29 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
Stranica (2): [1] 2 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com