Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » OLIMPOVE PRIČE » Tako nam malo treba » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Olimp Olimp is a Male
rodjeni




Poruka: 753
Location: Zagreb

Tako nam malo treba Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Sa koliko stvari si možemo zadovoljiti naša htjenja, potrebe i snove. Što više imamo sve više tražimo i nikako da stanemo, da odredimo granicu svojih potreba. U tim širenju svojih prohtjeva postajemo megalomani i nikako da si nademo mir, spokoj i zadovoljstvo. Uvijek želimo više, više i više. Postajemo robovi svoje nezasitnosti, a tada doživljavamo emocionalni i ljudski krah. Tonemo i padamo unatoc materijalnom blagostanju koje je nagomilano oko nas.

A u stvari tako malo nam treba. Evo vam primjera:

Malo dasaka, najlona i eksera uz potreban trud i pripomoc prijatelja, zgodno mjesto u prirodi i evo nam raja za uživanje. I oni koji najviše imaju žude za ovakvime mjestom, za mirom i spokojom koji davno izgubiše, a koje treba znati doživjeti upravo ovdje, tu na ovome mjestu.

Na ovo sam predivno mjesto naišao na Dravi nizvodno od Barca, na desnoj obali rijeke. Koristio sam ga za predah i bio zadivljen lokacijom, jednostavnošcu i mirom koji sam zatekao. Spokojno sam i zadrijemao poslije rucka koji sam ovdje pojeo i da nije bilo obilja komaraca kojima moja krv postade poslastica, prespavao bih u tome raju cijelo popodne.

Da li sam u pravu prosudite i sami ...





bar_dan.gif zivjeli.gif zivjeli.gif

___________________________________________________________________

    01-07-2011 22:09 Olimp is offline Posalji Email za Olimp Homepage of Olimp Pregledaj poruke od Olimp Dodaj Olimp u listu prijatelja
    Omar Omar is a Male
    moforaja




    Poruka: 1897
    Location: Mostar u srcu

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Bas mi se neda dushu da smirim,
    bas mi se neda,a ja samo hocu
    malo srece i malo topline................... 01.gif

    Olimp dobar si... 10.gif

    01-08-2011 01:01 Omar is offline Pregledaj poruke od Omar Dodaj Omar u listu prijatelja
    tvrancic tvrancic is a Male
    moforaja




    Poruka: 5028
    Location: Umag - Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Pozicija za 10. jedino ne znam šta je s gradjevinskom i lokacijskom dozvolom? 24.gif 24.gif

    ___________________________________________________________________

      01-08-2011 10:12 tvrancic is offline Posalji email za tvrancic Pregledaj poruke od tvrancic Dodaj tvrancic u listu prijatelja
      tana tana is a Male
      rigorozni




      Poruka: 17884
      Location: na prinudnom radu :)

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      e da mi je tamo popit kaficu ... ljepota prava 11.gif

      ___________________________________________________________________
      kad ce mostar mama?

      01-14-2011 19:33 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
      abraxas abraxas is a Male
      moforaja




      Poruka: 6999
      Location: Jazzbina Abraxas

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od tvrancic:

        Pozicija za 10. jedino ne znam šta je s gradjevinskom i lokacijskom dozvolom? 24.gif 24.gif


      Moj Tibor i ja isto odmah pomislio....Blago grabljivcima pored ovoliko poštena svijeta. Šta su sve izgradili bez ikakvih dozvola,na tuðoj zemlji,s tuðim parama i s tuðom mukom........

      01-14-2011 22:33 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
      nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com