Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » LISKALUCI » Vicevi 4 Votes - Average Rating: 5.004 Votes - Average Rating: 5.004 Votes - Average Rating: 5.004 Votes - Average Rating: 5.004 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (277): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Zuta Zuta is a Female
miss foruma '03




Poruka: 1115

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

08.gif joj vi plavushomrzci....

Gori zgrada i plavusa stoji na prozoru i dere se "U pomooooooc"

Kad sa sprata ispod nje govori joj druga plavusa "hajmo vikat zajedno"

Vazi, hajmo:

"Zajednoooooooo zajednoooooooooo"

07.gif

___________________________________________________________________

    02-20-2003 19:55 Zuta is offline Posalji email za Zuta Pregledaj poruke od Zuta Dodaj Zuta u listu prijatelja
    gandalf gandalf is a Male
    Mo-Starac




    Poruka: 4675
    Location: NEBUCHADNEZZAR

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Dobre su plavuse, samo se brzo prljaju! 35.gif

    ___________________________________________________________________
    Sto drug rece, i prodjose dani, i crni i sjajni, ali jos nesto nije sjelo mi na mjesto...
    Jer necega nema, i vazda fali, i uvijek je tijesno, kad su ljudi mali....

    02-20-2003 19:58 gandalf is offline Posalji Email za gandalf Pregledaj poruke od gandalf Dodaj gandalf u listu prijatelja
    Aleksandra Aleksandra is a Female
    moforaja




    Poruka: 10251
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Sta kaze nimfomanka kad joj nepoznati muskarac,

    stavi ruku u gacice 14.gif

    kaze;

    Da si izvadio tu ruku...dok izbrojim do hiljadu 11.gif

    ___________________________________________________________________






            02-20-2003 20:03 Aleksandra is offline Posalji Email za Aleksandra Pregledaj poruke od Aleksandra Dodaj Aleksandra u listu prijatelja
            Mika Mika is a Female
            bice nesto od mene




            Poruka: 310

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Koja je razlika izmedju glupih i pametnih muskraca? Glupi pricaju viceve o plavusama, pametni spavaju sa njima.

            Zasto samo 10% zena ide u raj? Ako bi islo vise, to bi bio pakao.

            Kakva je slicnost izmedju muskarca i hrastovog parketa? Ako ga dobro slozis mozes ga i 40 godina gaziti.

            Zene se djele na udovice i one koje rade na tome

            ___________________________________________________________________

              02-21-2003 05:23 Mika is offline Posalji Email za Mika Pregledaj poruke od Mika Dodaj Mika u listu prijatelja
              lejla lejla is a Female
              gusterica




              Poruka: 68

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Kuca plavisha na ulicni stub na kojem stoji ogles "prodaje se kuca...".
              Naidje policajac i pita je "sta to radis, sto kucas u stub"?
              Kaze plavusha "evo prodaje se kuca, a ja zainteresovana, samo sto izgleda nikoga nema"!
              Kaze policeman "bas cudno sto ne otvaraju, a vidi se da su kuci jer gori im svjetlo"!!!

              02-21-2003 23:49 lejla is offline Posalji email za lejla Pregledaj poruke od lejla Dodaj lejla u listu prijatelja
              Pingvin Pingvin is a Male
              ne more meda




              Poruka: 42
              Location: Preselio ...

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Jedan stari brzi koji me vazda umalo udavi uz kafu ...

              Suljo i Mujo pricali gdje si sta su radili i sad se hvale ko je radio na boljem mjestu i bogatijeg poslodavca.
              Kaze Mujo ja sam farbao kucu covjeku ima 15 soba i 5 Wc-a.
              Kaze Suljo, ma nije to nista , kad sam bio u Zagerbu radio sam za covjeka koji ima zlatnu klozetsku solju !
              Mujo ne vjeruju pocnu se svadjati i na kraju dogovore se da odu i da mu Suljo pokaze. Pozvone na vrata i ...
              Otvara Gabi Novak ! Kaze Suljo :
              Evo doveo sam Muju seljaka da vidi vas zlatni Wc.
              Okrenu se Gabi nazad i zadera ...


              Aaarrsseeeeenneeeee, evo onog Bosanca sto ti se posra u saksofon !

              ___________________________________________________________________
              'ebo te søknad ~361~

              02-22-2003 12:01 Pingvin is offline Pregledaj poruke od Pingvin Dodaj Pingvin u listu prijatelja
              gandalf gandalf is a Male
              Mo-Starac




              Poruka: 4675
              Location: NEBUCHADNEZZAR

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Otisli Mujo Suljo u pozoriste. Muji prvi put.
              Usli, sjeli, pocela predstava, sve pravo. Muji se prituzi od one kafurine sto je prije popio, i pita Sulje :"Dje cenifa ovde?"
              Kaze Suljo:"Izadji tu na vrata, pa lijevo, pravo pa oped lijevo. Naces!"
              Usta se Mujo, podje bauljat u onom mraku, prvo lijevo, pa nastavi pravo pa opet lijevo ali nikako da nabasa. U onoj svoj muci ugleda on "WC-solju", :Uh srece" konta, sjede i istrese se ko sretni!
              Kad se vratio, pita on Sulje "Sta se desilo, jesam li puno propustio?"
              "Ma nisi, kaze Suljo, onaj ubio svog brata, od onoga se zena preudala, onaj mali posto kralj, ti se posro u onu saksiju...."

              ___________________________________________________________________
              Sto drug rece, i prodjose dani, i crni i sjajni, ali jos nesto nije sjelo mi na mjesto...
              Jer necega nema, i vazda fali, i uvijek je tijesno, kad su ljudi mali....

              02-22-2003 12:13 gandalf is offline Posalji Email za gandalf Pregledaj poruke od gandalf Dodaj gandalf u listu prijatelja
              Profa Profa is a Male
              ne more meda


              Poruka: 36

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Jedan stari ali uvijek aktuelan za Mostarce i Mostarke
              Pitanje:Gdje zene kriju pare od muzeva
              Slovenka: na banci, ima svoj konto itd
              Crnogorka u alatnici, nema teorije da muz uzme sta....
              Bosanka u knjigu.....
              .
              .
              Mostarka: Na stolu, nek stisne pa uzme

              02-22-2003 14:39 Profa is offline Posalji email za Profa Pregledaj poruke od Profa Dodaj Profa u listu prijatelja
              iznogud iznogud is a Male
              o'shta ti je to?


              Poruka: 170

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              pita frajer konobara "mogu li da dobijem caj, ali bez limuna?"
              kaze konobar "limuna nemamo, moze li bez necheg drugog?"

              02-22-2003 17:15 iznogud is offline Pregledaj poruke od iznogud Dodaj iznogud u listu prijatelja
              Aleksandra Aleksandra is a Female
              moforaja




              Poruka: 10251
              Location: Mostar

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Udje Skotlandjanin u postu i pita sluzbenicu na salteru,koliko kosta telegram?
              Kaze mu ona da to zavisi od broja rijeci,ali da je telegram- cestitka upola jeftiniji.
              Kaze on,
              dobro,onda zapisite text za telegram-cestitku:
              Draga,cestitam ti svoj sutrasnji dolazak.

              ___________________________________________________________________






                      02-23-2003 03:58 Aleksandra is offline Posalji Email za Aleksandra Pregledaj poruke od Aleksandra Dodaj Aleksandra u listu prijatelja
                      nadia nadia is a Female
                      bice nesto od mene




                      Poruka: 397
                      Location: CH

                      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      e ovako:
                      prijem u bijeloj kuci i iskupila se sva elita svijeta.
                      raspravlja bush zucno sa hilari! pride im klinton i pita: o cemu se radi? ma evo raspravljamo o planu za rat u kome cemo pobiti 2 000 000 muslimana i jednog zubara! izbecio se klinton i pta: a zasto zubara?
                      okrene se bush i kaze : eto jesam li ti reko da nikog ne boli k...c za muslimanima?

                      ___________________________________________________________________

                        \ | /

                        (@ @)

                        -----o00-(_)-00o-----

                      02-24-2003 00:04 nadia is offline Posalji Email za nadia Pregledaj poruke od nadia Dodaj nadia u listu prijatelja
                      Rondo Rondo is a Male
                      stalni dopisnik


                      Poruka: 1085

                      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      Kako pocinje recept za cigansku tortu?
                      -Ukrades dva jaja....

                      02-25-2003 04:48 Rondo is offline Posalji email za Rondo Pregledaj poruke od Rondo Dodaj Rondo u listu prijatelja
                      babusha babusha is a Male
                      Licnost Foruma '03




                      Poruka: 2957
                      Location: donji trap

                      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      Otisao Suljo kod doktora i uspostave mu dijagnozu i kazu mu da mu je ostalo
                      jos veoma malo vremena.
                      Kaze Suljo doktoru kad umrem hocu da kazes da sam umro od side.
                      Sto moj Suljo, sto ce ti taj belaj?

                        E kad ja odem da mi niko zenu ne tuca, a oni sto vec jesu da umru od straha!

                      ___________________________________________________________________



                          19.gif

                          02-26-2003 09:41 babusha is offline Pregledaj poruke od babusha Dodaj babusha u listu prijatelja
                          hamzic
                          Gost


                          djed i unuk Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                          Pecaju djed i unuk i djed izvadi pivo i poce da pije. Kad unuk:
                          - "Djede daj meni da pijem."
                          Djed:
                          - "Mo¸es li dodirnuti pimpekom supak?"
                          Unuk:
                          - "Ne mogu."
                          Djed:
                          - "E, onda ne mo¸es."
                          Nakon pecanja kupe oni dvije srecke zagrebi. Djed zagrebe i nista, unuk
                          zagrebe i 50.000$. Kad djed:
                          - "Hocemo li to mi prepoloviti?"
                          Unuk:
                          - "Mo¸es li dodirnuti pimpekom supak?"
                          Djed:
                          - "Mogu!!!"
                          Unuk:
                          - "E ONDA SE JEBI!!!"

                          02-27-2003 22:22
                          hamzic
                          Gost


                          drot Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                          Pricaju dva drota:
                          - "Juce sam kupio cetku za WC."
                          - "I?"
                          - "Pa sta ja znam, nekako mi je sa papirom bilo bolje..."

                          02-27-2003 22:29
                          iznogud iznogud is a Male
                          o'shta ti je to?


                          Poruka: 170

                          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                          - Zasto od zeljnog Manijaka nikad ne moze nastati pitar?

                          - Ne pravi se pita od govana!

                          02-27-2003 22:53 iznogud is offline Pregledaj poruke od iznogud Dodaj iznogud u listu prijatelja
                          iznogud iznogud is a Male
                          o'shta ti je to?


                          Poruka: 170

                          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                          Dosao crnogorac kod doktora i zali se da nema stolicu (da ne moze da
                          sere). Doktor mu je prepisao neke lekove, i Crnogorac je to uzimao nedelju
                          dana. I opet dodje Crnogorac kod doktora i kaze da nema stolicu. Doktor
                          njemu rece da baci u WC solju 50$. I TO URADI. Dodje sledeci dan sav
                          srecan kaze:
                          - "Doktore uspeo sam!"
                          A doktor:
                          - "Znao sam da ce ti dupe zinuti na 50$."

                          02-27-2003 22:54 iznogud is offline Pregledaj poruke od iznogud Dodaj iznogud u listu prijatelja
                          iznogud iznogud is a Male
                          o'shta ti je to?


                          Poruka: 170

                          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                          Ante i Ive bili vegetarianci, ali odlucili probat meso. Za pocetak kupili
                          ribu i pripreme je na gradele. Taman kad je Ive stavio ribu na stol
                          pregori osigurac i nestane struje. Ante:
                          - "Ive, jes ti prova svoju ribu ?"
                          Ive:
                          - "Nisan, matere mi. A ca pita¨ ?"
                          Ante:
                          - "Nit nemoj, ja san od svoje oslipia..."

                          02-27-2003 22:57 iznogud is offline Pregledaj poruke od iznogud Dodaj iznogud u listu prijatelja
                          iznogud iznogud is a Male
                          o'shta ti je to?


                          Poruka: 170

                          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                          Mali Mate:
                          - "Cace, a kako san ja do¨a na svit ?"
                          Ante:
                          - "Pa mater te rodila."
                          Mali Mate:
                          - "A kako me rodila ?"
                          Ante:
                          - "Pa prvo ti je izi¨la vanka glava, pa ruke pa noge, i tako ..."
                          Mali Mate:
                          - "A, ti si me cace posli sastavi ka lego kocke ?!?!"

                          02-27-2003 22:58 iznogud is offline Pregledaj poruke od iznogud Dodaj iznogud u listu prijatelja
                          iznogud iznogud is a Male
                          o'shta ti je to?


                          Poruka: 170

                          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                          Martinov otac pozvan je u kabinet ravnatelja skole.
                          - "Zasto mislite da je moj sin prepisivao za vrijeme ispita?"
                          - "Sjedio je u klupi s najboljom ucenicom u razredu i na prva 3 pitanja
                          odgovorio je isto kao ona!"
                          - "Ali mogao je sam znati odgovore!"
                          - "Naravno! Ali je ona na 4 pitanje odgovorila ne znam, a vas sin ni ja isto."

                          02-27-2003 22:58 iznogud is offline Pregledaj poruke od iznogud Dodaj iznogud u listu prijatelja
                          Stranica (277): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
                          Postavi novu temu Odgovori
                          Go to:
                          preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com