Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » LISKALUCI » Vicevi 4 Votes - Average Rating: 5.004 Votes - Average Rating: 5.004 Votes - Average Rating: 5.004 Votes - Average Rating: 5.004 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (277): « prva ... « prethodna 4 5 6 [7] 8 9 10 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
supa93 supa93 is a Male
rodjeni




Poruka: 780
Location: ta nisam iz Èapljine . . .

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Dozivio Mujo brodolom i vec tri dana luta ostrvom sav nikakav, kad odjednom ugleda neku djevojku i dodje do nje.Pita ga ona: A ko si ti?, a on ce: Ja sam Mujo imo sam brodolom...
Bili timujo jednu cigaru? a on ce:Nemoj mi rec da imas cigaru majketi-te zapali jedan, setaju oni tako kad ona opet:Bili ti mujo pivu popio? a on opet:Nemoj mi rec da imas pivu majketi-te popi pivu. Dosli oni tako do njezine kucice a ona ce:Moj Mujo mogli smo se malo i poigrati a? - a on ce:Nije valjda da imas "PLAY STATION"

___________________________________________________________________
Samo 4 mil. imaju srecu da zive u BiH, ostali nemaju tu srecu . . . ali imaju sve ostalo!

03-31-2003 22:50 supa93 is offline Posalji Email za supa93 Pregledaj poruke od supa93 Dodaj supa93 u listu prijatelja
lejla lejla is a Female
gusterica




Poruka: 68

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Razlika izmedju pametnog i glupog muskarca:

Dok glupi prica viceve o plavusama,
pametni ide u krevet s njima.

04-01-2003 11:40 lejla is offline Posalji email za lejla Pregledaj poruke od lejla Dodaj lejla u listu prijatelja
sarah sarah is a Female
bice nesto od mene


Poruka: 309
Location: stvaram novi svijet ...

sorry sto je na engleskom ... ali odlican je Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

A couple drove down a country road for several miles, not saying a word. An earlier discussion had led to an argument and neither of them wanted to concede their position. As they passed a barnyard of mules, jackasses, and pigs, the husband asked sarcastically, "Relatives of yours?"
"Yep," the wife replied, "in-laws."

04-01-2003 17:17 sarah is offline Posalji email za sarah Pregledaj poruke od sarah Dodaj sarah u listu prijatelja
adidas` adidas` is a Male
guster




Poruka: 59
Location: No

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

12.gif Lete dva orla jedan veliki i jedan mali.Nakon duze vremena upita ti mali sav zadihan velikog:"Uf Uf kako bolan ti tako jednom mahnes a letis a ja se sav usafunjah i jedva te stizem?" A veliki ce ti malom:"Ma boli me kurac".

___________________________________________________________________
a.d.i.d.a.s

04-02-2003 11:06 adidas` is offline Posalji Email za adidas` Homepage of adidas` Pregledaj poruke od adidas` Dodaj adidas` u listu prijatelja
babusha babusha is a Male
Licnost Foruma '03




Poruka: 2959
Location: donji trap

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Doso Irac u Englesku , svrati u pab , nadje nakvu ravu ,
te bogami odu kod nje i Irac navali.
Bio nekakav ko Hara nas , pa to trajalo malo duze
te ce ti zenska u neka doba :

    -Are You finish

A Irac ce :
    No I am Irish



Za one koji ne znaju engl.
finish = biti gotov, svrsiti , ali i Finac

___________________________________________________________________



      19.gif

      broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane babusha dana 04-03-2003 u 09:35.

      04-02-2003 20:36 babusha is offline Pregledaj poruke od babusha Dodaj babusha u listu prijatelja
      babusha babusha is a Male
      Licnost Foruma '03




      Poruka: 2959
      Location: donji trap

      RE: sorry sto je na engleskom ... ali odlican je Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od sarah:

        A couple drove down a country road for several miles, not saying a word. An earlier discussion had led to an argument and neither of them wanted to concede their position. As they passed a barnyard of mules, jackasses, and pigs, the husband asked sarcastically, "Relatives of yours?"
        "Yep," the wife replied, "in-laws."

      Jos kad bi ga prevela pa da skontamo 02.gif 02.gif 02.gif

      ___________________________________________________________________



          19.gif

          04-03-2003 09:37 babusha is offline Pregledaj poruke od babusha Dodaj babusha u listu prijatelja
          Zuta Zuta is a Female
          miss foruma '03




          Poruka: 1115

          Je li bilo ovo ranije ... ? Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            MATEMATIKA U LJUBAVI


          Pametan
          ovjek + pametna žena = romansa
          Pametan
          ovjek + glupa žena = afera
          Glup
          ovjek + pametna žena = brak
          Glup
          ovjek + glupa žena = trudnoa

            POSLOVNA ARITMETIKA


          Pametan šef + pametan radnik = profit
          Pametan šef + glup radnik = proizvodnja
          Glup šef + pametan radnik = unapreenje
          Glup šef + glup radnik = prekovremeni rad

            MATEMATIKA PRI KUPOVINI


          Muškarac e platiti 2 € umesto 1 € za stvar koja mu je potrebna.

          Žena e platiti 1 € umesto 2 € za stvar koja joj nije potrebna.

            OPCE JEDNADŽBE


          Žena brine o budunosti dok ne pronae muža.

          Muškarac nikada ne brine o budunosti dok se ne oženi.

          Uspješan muškarac je onaj koji zaradi više para nego što njegova žena može potrošiti.

          Uspješna žena je ona koja uspije pronai takvog muškarca.


            SRECA


          Da bi bili sretni sa muškarcem, morate ga mnogo razumjeti i malo voljeti.

          Da bi bili sretni sa ženom, morate je mnogo voljeti i uope se ne truditi da je razumijete.

            DUGOVJECNOST


          Oženjen muškarac živi duže od neoženjenog, ali oženjen muškarac više želi umrijeti.


            ŠANSE ZA IZMJENOM


          Žena se uda za muškarca o
          ekujui da e se promijeniti, ali se to nikad ne desi.

          Muškarac oženi ženu o
          ekujui da se nee promijeniti, a ona se promijeni.

            ŠEMA RAZGOVORA


          Žena ima posljednju rije
          u bilo kojoj svai.

          Sve što muškarac kaže nakon toga predstavlja po
          etak nove svae.


            KAKO SPRIJECITI PITANJA: KADA CEŠ SE ŽENITI?


          Starije tetke su dolazile do mene na vjen
          anjima, gledale ispod oka i kokodakale, govorei mi “Ti si slijedei”. Prestale su kada sam po
          eo da im radim istu stvar na sprovodima.

          ___________________________________________________________________

            04-03-2003 14:40 Zuta is offline Posalji email za Zuta Pregledaj poruke od Zuta Dodaj Zuta u listu prijatelja
            sarah sarah is a Female
            bice nesto od mene


            Poruka: 309
            Location: stvaram novi svijet ...

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Dodje jednog dana zena s posla i drekne na muza: "Kako si nesposoban! I majka ti je nesposobna! Ma citava ti je familija nesposobna! Kada bi se odrzalo takmicenje ko je vise nesposoban, ti bi sigurno osvojio drugo mjesto.”
            Pita muz: - “A zasto drugo, zasto ne prvo?”
            Odgovara zena: - “Zato sto si nesposoban!”

            04-03-2003 15:31 sarah is offline Posalji email za sarah Pregledaj poruke od sarah Dodaj sarah u listu prijatelja
            babusha babusha is a Male
            Licnost Foruma '03




            Poruka: 2959
            Location: donji trap

            RE: Je li bilo ovo ranije ... ? Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od Mala Zuta:

                MATEMATIKA U LJUBAVI


              Pametan
              ovjek + pametna žena = romansa
              Pametan
              ovjek + glupa žena = afera
              Glup
              ovjek + pametna žena = brak
              Glup
              ovjek + glupa žena = trudnoa

                POSLOVNA ARITMETIKA


              Pametan šef + pametan radnik = profit
              Pametan šef + glup radnik = proizvodnja
              Glup šef + pametan radnik = unapreenje
              Glup šef + glup radnik = prekovremeni rad

                MATEMATIKA PRI KUPOVINI


              Muškarac e platiti 2 € umesto 1 € za stvar koja mu je potrebna.

              Žena e platiti 1 € umesto 2 € za stvar koja joj nije potrebna.

                OPCE JEDNADŽBE


              Žena brine o budunosti dok ne pronae muža.

              Muškarac nikada ne brine o budunosti dok se ne oženi.

              Uspješan muškarac je onaj koji zaradi više para nego što njegova žena može potrošiti.

              Uspješna žena je ona koja uspije pronai takvog muškarca.


                SRECA


              Da bi bili sretni sa muškarcem, morate ga mnogo razumjeti i malo voljeti.

              Da bi bili sretni sa ženom, morate je mnogo voljeti i uope se ne truditi da je razumijete.

                DUGOVJECNOST


              Oženjen muškarac živi duže od neoženjenog, ali oženjen muškarac više želi umrijeti.


                ŠANSE ZA IZMJENOM


              Žena se uda za muškarca o
              ekujui da e se promijeniti, ali se to nikad ne desi.

              Muškarac oženi ženu o
              ekujui da se nee promijeniti, a ona se promijeni.

                ŠEMA RAZGOVORA


              Žena ima posljednju rije
              u bilo kojoj svai.

              Sve što muškarac kaže nakon toga predstavlja po
              etak nove svae.


                KAKO SPRIJECITI PITANJA: KADA CEŠ SE ŽENITI?


              Starije tetke su dolazile do mene na vjen
              anjima, gledale ispod oka i kokodakale, govorei mi “Ti si slijedei”. Prestale su kada sam po
              eo da im radim istu stvar na sprovodima.


            Hebote ove kockice 02.gif 35.gif
            Da nema edit i nekako 21.gif 21.gif 21.gif

            ___________________________________________________________________



                19.gif

                broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane babusha dana 04-04-2003 u 23:14.

                04-03-2003 21:41 babusha is offline Pregledaj poruke od babusha Dodaj babusha u listu prijatelja
                Ferrari Ferrari is a Male
                mister foruma '03, '04




                Poruka: 1841
                Location: Maranello
                pokretac teme Thread Started by Ferrari

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                Djavolcici !


                Vode ti ljubav Mujo i Fata. Mujo na njoj kad Fata stavi Muji dva prsta iznad glave. Mujo:
                - Sta radis to bona?
                A Fata ti njemu:
                - Isti si davo u krevetu.
                Nakon toga oni se zamijenise za mijesta kad ti Mujo njoj stavi dva prsta iznad glave. Veli njemu Fata:
                - Jesam li ista davolica u krevetu?
                - Nisi nego si teska ko krava.
                02.gif 07.gif 27.gif

                ___________________________________________________________________
                Signatur wird geladen ... ... bitte warten !

                04-06-2003 14:31 Ferrari is offline Pregledaj poruke od Ferrari Dodaj Ferrari u listu prijatelja
                Zuta Zuta is a Female
                miss foruma '03




                Poruka: 1115

                RE: Je li bilo ovo ranije ... ? Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    citat od babusha:


                  Hebote ove kockice 02.gif 35.gif
                  Da nema edit i nekako 21.gif 21.gif 21.gif


                Pomuchi se malo babusha, ne mozemo ti sve servirati iako si najstariji 35.gif 07.gif 07.gif

                ___________________________________________________________________

                  04-06-2003 14:47 Zuta is offline Posalji email za Zuta Pregledaj poruke od Zuta Dodaj Zuta u listu prijatelja
                  sarah sarah is a Female
                  bice nesto od mene


                  Poruka: 309
                  Location: stvaram novi svijet ...

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  04.gif

                  Kako se zove potomak Busha i ovce?
                  Bleeeeeeeeeeeeerr !!!!!!

                  04-07-2003 17:25 sarah is offline Posalji email za sarah Pregledaj poruke od sarah Dodaj sarah u listu prijatelja
                  Zuta Zuta is a Female
                  miss foruma '03




                  Poruka: 1115

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  Zasto plavusa stavlja ogradu oko CD-a?

                  Da joj ne preskace!

                  ___________________________________________________________________

                    04-10-2003 14:45 Zuta is offline Posalji email za Zuta Pregledaj poruke od Zuta Dodaj Zuta u listu prijatelja
                    obrisana
                    Gost


                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    Pita babo svoga sina : "Slusaj sine , kad ces se zeniti ?"

                    Sin mu odgovara:" Babo , pa ti znas da sam ja gej ."

                    Babo :"Je l' ti sine vozis Mercedes ?"

                    "Sta ti je babo pa znas da imam starog Ficu ."

                    " Sine je si li ti bio kad na Havajima ?"

                    " Na Havajima ?....Pa znas da nisam nikad mako dalje od sela ."

                    "Pa deder mi reci , je li tvoje pantalone napravio Armani ?"

                    "Boga ti babo i ne znam tog covjeka ."

                    " Sine moj , diko moja nisi ti onda gej , nego obicna pedercina.

                    04-10-2003 15:45
                    rodica rodica is a Female
                    ne more meda


                    Poruka: 27

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    Difference between America & BiH:

                    America: They have George Bush, Stevie Wonder, Bob Hope and Jonny Cash.

                    BiH: We have Sulejman Tihic, no wonder, no hope and no cash.

                    ___________________________________________________________________
                    No man or woman is worth your tears,
                    and the one who is won't make you cry!

                    04-10-2003 17:20 rodica is offline Posalji Email za rodica Pregledaj poruke od rodica Dodaj rodica u listu prijatelja
                    supa93 supa93 is a Male
                    rodjeni




                    Poruka: 780
                    Location: ta nisam iz Èapljine . . .

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    Htio Mujo da se zeni te rece:Babo ja bi se zenio, te ce babo:Moze samo mi nevinu nevjestu dovedi da nema pojma sta je sex i ona stvar.Proslo mjesec kad eto Muje:Babo evo nevjeste!!!!. Stade babo pred nju i skide gace i pita je sta je evo: Kaze ona: pa k...c.Naljuti se babo i rece muji dovedes li mi ovakvu kurvu opet kuci ubicu te:Proslo 3 mjeseca kade eto muje opet sa mladom(mladom u pravom smislu rijeci).Skide babo opet gace i pita je:STA JE OVO? - a mlada klima glavom nema pojma. Kaze babo pa kako neznas, kaze ona nemam pojma, a babo ce opet.KAKO BONA NE ZNAS STA JE K...C, a mlada ce HAHAHA I TO TI K...C!!!!!!!!!!

                    ___________________________________________________________________
                    Samo 4 mil. imaju srecu da zive u BiH, ostali nemaju tu srecu . . . ali imaju sve ostalo!

                    04-10-2003 22:28 supa93 is offline Posalji Email za supa93 Pregledaj poruke od supa93 Dodaj supa93 u listu prijatelja
                    Lucky Lucky is a Male
                    .iznogud




                    Poruka: 65

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    Na web stranicu Turisticke zajednice Australije pristizu zbilja svakakva
                    pitanja. Na kraju je veselim 'Aussiejima' dopizdilo da ih svaka susa pili, i
                    evo kakvi su rezultati...

                    Pitanje iz Velike Britanije: Puse li ikad vjetar u Australiji? Nikad nisam
                    na televiziji vidio da tamo pada kisa, pa me zanima kako biljke uopce
                    uspijevaju...
                    Odgovor: Mi sve biljke uvozimo potpuno izrasle i onda sjedimo i gledamo ih
                    kako umiru.

                    Pitanje iz SAD-a: Hocu li moci vidjeti klokane na ulici?
                    Odgovor: Ovisi o tome koliko ste popili.

                    Pitanje iz Svedske: Zelim pjesice prijeci razdaljinu od Pertha do Sydneyja.
                    Mogu li pritom pratiti zeljeznicku prugu?
                    Odgovor: Svakako, to je samo 3000 milja, ponesite si malo vise vode...

                    Pitanje iz Svedske: Je li u Australiji sigurno trcati po grmlju?
                    Odgovor: Znaci, tocno je ono sto se prica o vama Svedanima...

                    Pitanje iz Italije: Od vitalne je vaznosti da doznam imena i adrese koje
                    mogu kontaktirati u svezi prepariranog dikobraza.
                    Odgovor: Necemo dirati u ovo.

                    Pitanje iz Velike Britanije: Ima li u Australiji bankomata? Mozete li mi
                    poslati popis svih bankomata, ako ih ima, u Brisbaneu, Cairnsu, Townsvilleu
                    i Hervey Bayu?
                    Odgovor: Od cega je vas zadnji rob umro?

                    Pitanje iz SAD-a: Mozete li mi dati neke informacije o utrkama nilskih konja
                    u Australiji?
                    Odgovor: A-fri-ka je veliki trokutasti kontinent juzno od Europe.
                    Au-stra-li-ja je onaj veliki otok usred Pacifika na kojem nema... ma, nije
                    bitno. Svakako, utrke nilskih konja odrzavaju se svakog utorka navecer u
                    Kings Crossu. Nudistima ulaz besplatan, dodite goli.

                    Pitanje iz SAD-a: U kojem smjeru je sjever u Australiji?
                    Odgovor: Okrenite se prema jugu i onda skrenite za 90 stupnjeva.
                    Kontaktirajte nas kad stignete ovamo i poslat cemo vam ostatak uputa.

                    Pitanje iz Velike Britanije: Smijem li unijeti bestek u Australiju?
                    Odgovor: Zasto? Samo jedite prstima, kao i mi.

                    Pitanje iz SAD-a: Mozete li mi poslati raspored koncerata Beckih djecaka?
                    Odgovor: Au-stri-ja je ona simpaticna drzavica koja granici s Njemackom,
                    koja je... ma, nije bitno. Svakako, zbor Beckih djecaka pjeva svakog utorka
                    navecer u Kings Crossu, odmah poslije utrki nilskih konja. Dodite goli, za
                    nudiste je besplatno.

                    Pitanje iz Francuske: Imate li vi u Australiji parfeme?
                    Odgovor: Ne, MI ne smrdimo.

                    Pitanje iz Amerike: Razvio sam novi proizvod, izvor mladosti. Mozete li mi
                    reci gdje bih ga u Australiji mogao dobro prodati?
                    Odgovor: Svugdje gdje su se Amerikanci okupili u vecem broju.

                    Pitanje iz Velike Britanije: Mogu li u Australiji nositi cipele s visokom
                    petom?
                    Odgovor: Vi ste britanski politicar, je li tako?

                    Pitanje iz Italije: Mozete li mi reci na kojim mjestima u Tasmaniji ima
                    mnogo manje zena nego muskaraca?
                    Odgovor: Da, u gay-clubovima.

                    Pitanje iz Francuske: Slavite li vi u Australiji Bozic?
                    Odgovor: Samo na Bozic.

                    Pitanje iz Njemacke: Ima li u Australiji samoposluzivanja i moze li se
                    mlijeko kupiti tijekom cijele godine?
                    Odgovor: Ne, mi smo miroljubiva civilizacija veganskih lovaca i skupljaca.
                    Mlijeko je protuzakonito.

                    Pitanje iz SAD-a: Molim da mi posaljete popis svih lijecnika u Australiji
                    koji raspolazu serumom protiv ugriza zvecarki.
                    Odgovor: Zvecarke zive u A-me-ri-ci odakle VI dolazite. Sve australske zmije
                    su neotrovne, potpuno bezopasne i lako ih je pripitomiti.

                    Pitanje iz SAD-a: Imam pitanje o jednoj poznatoj zivotinji iz Australije,
                    ali sam zaboravio kako se zove. To je neka vrsta medvjeda koja zivi na
                    drvecu.
                    Odgovor: Zovu se skocimedvjedi. Tako ih zovu jer skacu s grana i pojedu
                    mozak onom tko prode ispod njih. Mozete ih odbiti od sebe tako sto cete se
                    politi ljudskom mokracom prije nego sto krenete u setnju.

                    Pitanje iz SAD-a: Bio sam u Australiji 1969. na dopustu iz vojske, i htio
                    bih stupiti u kontakt s curom s kojom sam se vidao dok sam bio u Kings
                    Crossu. Mozete li mi pomoci?
                    Odgovor: Da, ali jos uvijek cete ju morati placati po satu.

                    Pitanje iz SAD-a: Hocu li moci razgovarati na engleskom u vecini mjesta koja
                    planiram posjetiti?
                    Odgovor: Da, ali cete ga prvo morati nauciti.

                    04-11-2003 00:19 Lucky is offline Pregledaj poruke od Lucky Dodaj Lucky u listu prijatelja
                    Lucky Lucky is a Male
                    .iznogud




                    Poruka: 65

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    bosanska murija ganja drkadziju:

                      http://www.ananova.com/news/story/sm_768902.html?menu=news.quirkies

                    04-11-2003 00:20 Lucky is offline Pregledaj poruke od Lucky Dodaj Lucky u listu prijatelja
                    daors daors is a Male
                    brato




                    Poruka: 817
                    Location: Mostar

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    Eh, kad imamo tako bogat jezik... ;-)

                    Isao Mujo polagati vozacki ispit po peti put. Vraca se on kuci nakon ispita, i pita ga Fata:
                    - I kako je bilo?
                    - Ma pusti me bolan, opet sam pao - rece Mujo.
                    - J*bo me u krivini, j*bo me na ravnom, jebo me na semaforu!
                    - Vidis ti to, koja nepravda - veli Fata - mene j*bo samo u garazi, a ja prosla od prve!

                    ___________________________________________________________________
                    Budi na kojoj si

                    04-11-2003 00:40 daors is offline Posalji Email za daors Homepage of daors Pregledaj poruke od daors Dodaj daors u listu prijatelja
                    adidas` adidas` is a Male
                    guster




                    Poruka: 59
                    Location: No

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    Evo jedan crnjak: dobio covjek sina i ode u porodiliste da ga vidi prvi put.Dodje tamo nadje sestru i pita je da vidi sina,kaze sestra sacekajte.kad eto ti nje za 5 min i rece:"zao mi je ne mozete da vidite sina".covjek nestrpljiv navaljuje uporno,ona opet ode i dodje za pet min i rece:"Ama ne mozete da ga vidite":covjek sav bijesan jos vise navaljuje,na kraju rece sestra:" Znate nema noga" Tata odgovara:"nije bitno ,hocu da vidim mog sina odmah", a sestra ce:" Ma znate nema ni ruka" covjek sav u razjarenom bijesu dreknu:"nije bitno zahtjevam da odmah vidim svog sina,ODMAH!" Sestra sta ce vidi ne moze ga smirit ode,kad eto je nosi jastuk a na jastuku uho a otac ce ti:"SINE MOJ" a sestra mu odgovara:"Glasnije NAGLUHO je.

                    ___________________________________________________________________
                    a.d.i.d.a.s

                    04-11-2003 10:38 adidas` is offline Posalji Email za adidas` Homepage of adidas` Pregledaj poruke od adidas` Dodaj adidas` u listu prijatelja
                    Stranica (277): « prva ... « prethodna 4 5 6 [7] 8 9 10 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
                    Postavi novu temu Odgovori
                    Go to:
                    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com