Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » LISKALUCI » Vicevi 4 Votes - Average Rating: 5.004 Votes - Average Rating: 5.004 Votes - Average Rating: 5.004 Votes - Average Rating: 5.004 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (277): « prva ... « prethodna 7 8 9 [10] 11 12 13 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Mika Mika is a Female
bice nesto od mene




Poruka: 310

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ovaj je starinski, mozda je i bio, ali cesto ga se sjetim kad mi muzu prinaumpadne (zna se sta) u sred bijela dana.

Hoce Mujo da klepi Fatu, u sred dana, a ne moze, sin tu. Uzvrtio se, pa mu pade napamet, kaze sinu : Haj ti na balkon, pa pola sata broji fesove, banka ti je za svaki koji prodje.
I taman ga Mujo pristavio, kad se mali dere s balkona : Babo, babo, skupo ce te doc ta jebacina, evo ide dzenaza.

___________________________________________________________________

    06-27-2003 04:21 Mika is offline Posalji Email za Mika Pregledaj poruke od Mika Dodaj Mika u listu prijatelja
    denis denis is a Male
    guster




    Poruka: 74
    Location: s cetvrtog

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Evo jedan na engleskom mrsko mi ga prevodit

    While I was "flying" down the road yesterday (10 mph over the limit), I
    passed over a bridge only to find a cop with a radar gun on the other side
    laying in wait. The cop pulled me over, walked up to the car, and with that
    classic patronizing smirk we all know and love, asked, "What's your hurry?"
    To which I
    replied, "I'm late for work."

    "Oh yeah," said the cop, "what do you do?"
    "I'm a rectum stretcher," I responded.
    The cop stammered, "A what? A rectum stretcher? And just what does a rectum
    stretcher do?"

    "Well," I said, "I start by inserting one finger, then I work my way up to
    two fingers,then three, then four, then with my whole hand in I work side to
    side until I can get both hands in, and then I slowly but surely stretch,
    until it's about 6 foot wide."

    "And just what the hell do you do with a 6 foot asshole?"

    To which I politely replied, "You give him a radar gun and park him behind a
    bridge....."

    Traffic Ticket: $95.00
    Court Costs: $45.00
    The Look on that Cop's Face: PRICELESS!!!

    07-04-2003 09:02 denis is offline Posalji Email za denis Pregledaj poruke od denis Dodaj denis u listu prijatelja
    babusha babusha is a Male
    Licnost Foruma '03




    Poruka: 2959
    Location: donji trap

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Nemoj vise majke ti
    slab sam s engleskim 21.gif 18.gif
    nadji kakav manji pa prevedi 04.gif 35.gif

    ___________________________________________________________________



        19.gif

        07-04-2003 12:38 babusha is offline Pregledaj poruke od babusha Dodaj babusha u listu prijatelja
        denis denis is a Male
        guster




        Poruka: 74
        Location: s cetvrtog

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        haj' necu,
        iz postovanja prema starijima 07.gif

        07-04-2003 13:07 denis is offline Posalji Email za denis Pregledaj poruke od denis Dodaj denis u listu prijatelja
        sellina sellina is a Female
        trudim se


        Poruka: 224

        bracni razgovor Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Pita Mujo Fatu: • Je li, bona, jesam li ti prvi? • Može biti... Nešto si mi poznat...

        ___________________________________________________________________

          07-11-2003 14:15 sellina is offline Pregledaj poruke od sellina Dodaj sellina u listu prijatelja
          sellina sellina is a Female
          trudim se


          Poruka: 224

          najtezi trenutak Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Silovali babu i baba tuzila,... Na sudu pita sudinica babu; kad vam je bilo najteze ? Baba odgovara; moj sinko, kad su mi digli noge a sva ona prasina iz opanaka meni u oci

          ___________________________________________________________________

            07-11-2003 14:16 sellina is offline Pregledaj poruke od sellina Dodaj sellina u listu prijatelja
            sellina sellina is a Female
            trudim se


            Poruka: 224

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Ucio Bosanac sina da pliva, ubacio ga u more i vice: Sine radi rukama, sine radi nogama, sine radi ruklama, e jebi ga.





            Na sahrani svog muža plavuša se guši u suzama.
            - Nemoj toliko plakati! - teši je drugarica plavuša. - Ti si još mlada i lepa i vec sutra možeš da nadeš drugog muža.
            - Ma, nemoj mi reci! A šta cu veceras?





            Ukrao Cigo bure rakije i zbog toga došao na sud.

            Pita ga sudija:
            - Je si li ti ukrao bure rakije?
            Cigo odgovara: - Jesam!

            Sudija: - I de je rakija?
            Cigo: Popio!

            Sudija: Pa nisi baš citavo bure popio!?
            Cigo: - Nisam sve. Pola sam popio..

            Sudija: - A šta je sa drugom polovinom?
            Cigo: - Prod'o!

            Sudija: - A gdje su pare?
            Cigo: - Popio!

            ___________________________________________________________________

              07-11-2003 14:22 sellina is offline Pregledaj poruke od sellina Dodaj sellina u listu prijatelja
              Ferrari Ferrari is a Male
              mister foruma '03, '04




              Poruka: 1841
              Location: Maranello
              pokretac teme Thread Started by Ferrari

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Ide plavusa na logorovanje s drustvom i dobije zadatak da upali logorsku vatru. Uzme sibice i pocne paliti ali nijedana da se upali. Dodje vodic drustva i pita:
              - -Hej, ti imas vidim nekog problema s paljenjem sibica?-
              A ova odgovori:
              - -Ma nemam pojma sto sad nece, sve sam ih doma probala i sve su radile.-

              01.gif 02.gif 04.gif 05.gif 07.gif 10.gif 11.gif 18.gif 19.gif 24.gif 25.gif 27.gif

              ___________________________________________________________________
              Signatur wird geladen ... ... bitte warten !

              07-12-2003 13:03 Ferrari is offline Pregledaj poruke od Ferrari Dodaj Ferrari u listu prijatelja
              tana tana is a Male
              rigorozni




              Poruka: 17879
              Location: na prinudnom radu :)

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Dodje jednog dana zena s posla i dere se na muza:
              "Ti si nesposoban! I majka ti je nesposobna! Citava ti je porodica nesposobna! Kada bi se odrzalo takmicenje ko je vise nesposoban, ti bi sigurno osvojio drugo mjesto."

              Pita muz: - "A zasto drugo, zasto ne prvo?"

              Odgovara zena: - "Zato sto si nesposoban!"

              ___________________________________________________________________
              kad ce mostar mama?

              07-26-2003 19:12 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
              Aleksandra Aleksandra is a Female
              moforaja




              Poruka: 10252
              Location: Mostar

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Idu dva digitrona ulicom i sretnu kompjuter.

              Kaze jedan digitron drugom

              ziku ovog strebera 05.gif

              ___________________________________________________________________






                      07-26-2003 21:06 Aleksandra is offline Posalji Email za Aleksandra Pregledaj poruke od Aleksandra Dodaj Aleksandra u listu prijatelja
                      obrisan
                      Gost


                      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      Bila crnogorka na radu u inostranstvu i dosla na godisnji i donjela svakom svega. Obradovali se svi a stari se zamislio pa pita cerku

                      - no sceri moja vidim donese nam svima nesto, no imal kakv djetic tamo za tebe u tu drzavu

                      - nema tato neke bolescine navalile pa ti i ne smijem puno sa muskima

                      -pa dobro scero kako ti one stvari radis kad ti prinaumpane

                      -ja ti tao imam ovo ( i izvadi iz torbe vibrator) ukljucim ga stavim dole on skakuce i meni fino

                      Razisli si sad svi i sjeo stari da popije kafu, rakiju i upalio onaj vibrator da skakuce pored kafe na stolu kad uleti komsija na vrata i upita

                      -coce sto ima sto cinis

                      kad ce stari

                      - evo pijem kafu sa zetom 35.gif 35.gif 35.gif

                      07-26-2003 21:51
                      Kise
                      Gost


                      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      Finale svjetskog prvenstva, jedan muskarac sjedi u rasprodanom stadionu i pored sebe ima jedno slobodno mjesto.
                      Iritiran i iznenadjen pita gledatelja s druge strane tog praznog mjesta jel to slobodno mjesto nekom pripada. Oovaj mu odgovori: "Ne, to mjesto je jednostavno slobodno."
                      "Ali to nije moguce, tko to ima kartu za finale svjetskog prvenstva u nogometu, za tu najvecu mogucu sportsku predstavu, i na kraju tu kartu ne iskoristi?"

                      Ovaj drugi mu odgovori: "Pa to mjesto pripada u biti meni, moja zena je htjela poci sa mnom, ali ona je nedavno umrla. Ovo je prvo finale svjetskog prvenstva koje gledam sam, bez nje."

                      Prvi: "Oh, meni je stvarno neizmjerno zao!! Ali zar nitko od vase obitelji ili poznanika nije htio doci umjesto nje, ipak je ovo finale?"

                      Drugi odgovori: "Ne, oni su svi na sahrani..."

                      07-26-2003 22:59
                      Ferrari Ferrari is a Male
                      mister foruma '03, '04




                      Poruka: 1841
                      Location: Maranello
                      pokretac teme Thread Started by Ferrari

                      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      Doso Slobo (Milosevic) na Kosovo da se podasisa. Tokom sisanja berber ga pita:
                      - Jeli Slobo, plasis li se ti Slovenaca?
                      - Ma nije da se ne plasim... ali... rekao bih ne.
                      - A da li se plasis Hrvata?
                      - Pa... Hrvati, boga mi, nisu za bacanje, plasim se!
                      - A dali se plasis Albanaca?
                      - EH, ma kakvi bre! Gde ti to pade na pamet!!!
                      - Samo pitam, kaze berberin i ide dalje:
                      - A Bosanaca, da li se plasis njih?
                      - Nije bas da ih se plasim ali su blizu!, kaze Slobo.
                      - A da li se plasis Albanaca, ponovo ce berberin.
                      - Ej bre, sto me opet isto pitas?! Jednom sam ti vec reko da ih se uopste ne plasim!!!, kaze Slobo ljutito.
                      - Izvini, nego svaki put kad ti spomenem Albance, kosa ti se dize ,pa mogu da ti lakse poduhvatim svaki cosak, kaze berberin.

                      ___________________________________________________________________
                      Signatur wird geladen ... ... bitte warten !

                      07-26-2003 23:43 Ferrari is offline Pregledaj poruke od Ferrari Dodaj Ferrari u listu prijatelja
                      obrisana
                      Gost


                      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      Halo ?? Jel' to savjetovaliste za samoubice?
                      Gotov sam, izgubio sam posao, izgubio sam zenu, sve sam izgubio...
                      Stvarno ste gotovi,izgubili ste i broj savjetovalista .
                      Ovo je kotlovnica.

                      07-28-2003 10:53
                      obrisana
                      Gost


                      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      U vozu :"Gospodjo sto vi imate ruzno dijete.To jos nisam vidio!"

                      Zena pocne plakatí. Dodje kondukter. "Ovaj me vrijedja !"

                      "Nista gospodjo sredit cemo mi to, evo uzmite tabletu za smirenje ,

                      a za malog MAJMUNA izvolite bananicu."

                      07-28-2003 10:57
                      Sanci Sanci is a Female
                      bice nesto od mene




                      Poruka: 485

                      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      Pobili se na koridoru Arizona kod Tuzle Cigani i Kinezi.
                      Sutradan pitaju Cige sta je bilo,kad ce Cigo :Suti ,od onoliki Kineza ja naleti na Bruce Lee

                      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Sanci dana 11-29-2005 u 23:29.

                      07-30-2003 00:59 Sanci is offline Pregledaj poruke od Sanci Dodaj Sanci u listu prijatelja
                      Aleksandra Aleksandra is a Female
                      moforaja




                      Poruka: 10252
                      Location: Mostar

                      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      ziku moj vic izmedju ostalih 19.gif

                      ___________________________________________________________________






                              07-30-2003 06:13 Aleksandra is offline Posalji Email za Aleksandra Pregledaj poruke od Aleksandra Dodaj Aleksandra u listu prijatelja
                              unija bass unija bass is a Male
                              trudim se




                              Poruka: 232
                              Location: NY(za sad)

                              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                              Sjedi zeko za sankom,pred njim puna piva,on losh totalno,pilji u jednu tacku ,ne progovara
                              Ulazi dabar u kafanu,trazi zrtvu,da provocira,ugleda zeku za sankom,koga ce nego njega-
                              shta to ti neshto losh,a zeko,to ti ko neshto shta li-zeko nista ni da mrdne,a dabar ljut,uze onu pivu ispred njega i
                              sasu u sebe,Zeko ga samo odmjeri i kaze-JEBEM TI 'VAKI ZIVOT I SRECU-PRVO PUCE GRANA,PA SE ZAGLAVI METAK U CIJEVI,SAD SASUO OTROV U OVU PIVU I DODJE OVAJ HAJVAN OD DABRA I SVE MI POPI 35.gif

                              07-30-2003 08:25 unija bass is offline Posalji Email za unija bass Pregledaj poruke od unija bass Dodaj unija bass u listu prijatelja
                              unija bass unija bass is a Male
                              trudim se




                              Poruka: 232
                              Location: NY(za sad)

                              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                              sjede tri dzentlmena i dama u kupeu voza,u to dama malo glasnije ispusti vjetar,uskoci prvi dzentlmen-
                              oprostite-otlo mi se.Nakon nekog vremena ponovo dama malo glasnije odvali na sto drugi dzentlmen preuze odgovornost-oprostite,otelo mi se.Na to ustaje treci dzentlmen i kaze-ODOH JA U BAR NA JEDNO PICE,A AKO OVA KURVA JOSH JEDNOM PRDNE SLOBODNO RECITE DA SAM TO BIO JA 24.gif

                              07-30-2003 08:40 unija bass is offline Posalji Email za unija bass Pregledaj poruke od unija bass Dodaj unija bass u listu prijatelja
                              unija bass unija bass is a Male
                              trudim se




                              Poruka: 232
                              Location: NY(za sad)

                              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                              smoto zeko jedan ,sjedi na obali i 18.gif ,u isto vrijeme delfin se dosadjivao i plivao tamo-vamo u plicaku,ne zna sta ce od sebe,i vidi zeku,zeki dobro praaaavo izroni malo i upita ga-kako je tebi zeko tako dobro,ja se ubi" od dosade-zeko -evo vidis ovo ti je joint,malo smotane shashuljice,de povuci dim,ali nemoj ga odmah ispuhat" nego drzi dok mozesh-bice ti pravo .Delfin ga poslusha ,zaroni u dubinu i pracaka se veselo.Uto naidj kit,ubija se od dosade, i pita delfina kako je tako dobar,ovaj mu objasni sve i posla ga zeki koji je u medjuvremenu smot"o josh jedan.Kit ugleda zeku iz vode i poce se onako ogroman izvlaciti da ga upita dim,a zeko na smrt preplasen-ISPUSHI DELFINE BOG TI JADAN DJE TI DADO 35.gif

                              Stvorila se guzva ujutro u sumi,ispred trafike,svi cekaju uredno,samo se zeko lakta ,malo-pomalo predje ih sve i dodje do mede-prvog u redu,medo ce-shta se guras p.... ti materina mrs u red,i samo ga baci skroz nazad.
                              I tako par puta dok zeki ne puce film-ustaje sa zemlje,otresa se i kaze
                              E K,,AC CU VAM SAD OTVORIT

                              07-30-2003 09:46 unija bass is offline Posalji Email za unija bass Pregledaj poruke od unija bass Dodaj unija bass u listu prijatelja
                              Stranica (277): « prva ... « prethodna 7 8 9 [10] 11 12 13 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
                              Postavi novu temu Odgovori
                              Go to:
                              preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com