Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » E jes' ga lijepo vidit' » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Ferrari Ferrari is a Male
mister foruma '03, '04




Poruka: 1841
Location: Maranello

Smile E jes' ga lijepo vidit' Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Juce dobih ovaj prospekt za putovanja ,

Napokon se u Austriji pojavljuje i Mostar kao Destinacija za odmor .
Doduse , preko Dubrovnika , ali ipak glavno da je krenulo .
A nije ni toliko skupo - 5 dana - 569 Eura .



    Uploaded with

      ___________________________________________________________________
      Signatur wird geladen ... ... bitte warten !

      01-20-2011 13:35 Ferrari is offline Pregledaj poruke od Ferrari Dodaj Ferrari u listu prijatelja
      tulpe tulpe is a Female
      wicked


      Poruka: 3040

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      bas to sam i pomislila kad sam ugledala most, u stvari kad sam vidjela mostar, a most kad sam ugledala ostala sam obuzeta u tom momentu, ostala zadivljena... samo sam se smjesila nakon sto sam vidjela most.. necu to zaboraviti nikad u zivotu. u drugim gradovima sam bila, ali nigdje me se nije dojmilo kao u mostaru.. ili nikako maltene.. u sarajevo kad sam dosla prvi put imala sam osjecaj da sam izasla u dvoriste svoje. bilo je interesantno u nekim drugim mjestima... mostar me zadivio

      01-20-2011 17:53 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
      tana tana is a Male
      rigorozni




      Poruka: 17884
      Location: na prinudnom radu :)

      RE: E jes' ga lijepo vidit' Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      sto jes' jes' 07.gif

      ___________________________________________________________________
      kad ce mostar mama?

      01-20-2011 19:55 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
      refleksija refleksija is a Female
      moforaja




      Poruka: 3364
      Location: dark side

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ima mostar u mnogim ponudama evropskih drzava.....samo treba jos raditi na razvoju asih turistickih potencijala...valjda ce i to uskoro doci

      ___________________________________________________________________


        Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

        broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane refleksija dana 01-20-2011 u 22:55.

        01-20-2011 22:54 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
        tulpe tulpe is a Female
        wicked


        Poruka: 3040

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        sarajevo je ipak grad za mene najljepsi na svijetu. iako se ne osjecam posebno.. ali to ne daje znacaja.. jer najljepsi je.

        01-23-2011 11:30 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
        refleksija refleksija is a Female
        moforaja




        Poruka: 3364
        Location: dark side

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ako je sivo nebo, magla, one sive zgradurine ljepota....onda jeste....priroda, voda, sunce su sigurno manje lijepi od sivila sarajeva 35.gif

        ___________________________________________________________________


          Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

          01-23-2011 15:23 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
          tulpe tulpe is a Female
          wicked


          Poruka: 3040

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          jes, tako je

          01-23-2011 17:20 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
          klaudija
          SexNepoznat



          Poruka: 589

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od tulpe:

            sarajevo je ipak grad za mene najljepsi na svijetu. iako se ne osjecam posebno.. ali to ne daje znacaja.. jer najljepsi je.



          Ni blizu Mostara.....ali to ne daje znaèaja......jer najljepši je......ubjedljivo.... 13.gif

          01-23-2011 22:41 klaudija is offline Pregledaj poruke od klaudija Dodaj klaudija u listu prijatelja
          tulpe tulpe is a Female
          wicked


          Poruka: 3040

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          ja volim mostar. i cini mi se da ga i
          bog voli. ali mi je sarajevo najljepsi grad na svijetu. 11.gif

          01-24-2011 12:14 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
          nove poruke | aktuelne teme | forum
          Postavi novu temu Odgovori
          Go to:
          preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com