Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » LJUBAV » Facebook ugrozava brak! » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (4): « prethodna 1 [2] 3 4 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
asataN asataN is a Female
moforaja




Poruka: 4110

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Omar:

        citat od asataN:

      Upravo tako....glupost. Da nije nasla bivseg preko fb, nasla bi nekog treceg, na ulici, u prodavnici, biblioteci......a da joj je bilo dobro u braku, nebi je ni bivsi niti ijedan drugi mogao privuci.
      Problem je sto bracni partneri umjesto da otvoreno razgovaraju izmedju sebe , okrecu se prijateljima na fb..." treba mi rame za plakanje" .....to je bar moje misljenje....


    Potpisujem sve to. 10.gif

    Ali u praksi(mozda i sama znash)..se ne vodish uvijek tim shto ti zdrav razum kaze.
    Neko manje,neko vishe.Kazesh kako moresh ako hocesh i u biblioteci,prodavnici itd,naci nekog drugog,
    mislim da svako ko je fer i iskren prema samom sebi,ne moze da tvrdi da za njega postoji 100%,garancija
    da nikad,ni pod kojim okolnostima,ni u jednoj situaciji ne bih prevario,da je 100% imun na to.
    Htjeti neshto,zeliti neshto,imati namjeru...Ne povlaci automatski i radnju\djelo\i ponashanje za sobom... 01.gif


    P.S.Carmela oni su" vanzemaljci"
    sve im pali... 28.gif


Nisam nikada nijednog prevarila, a nije da bas svi nisu zasluzili i da nisam imala priliku ( iako nije uvijek bilo FB) 05.gif , jednostavno iz razloga sto ne bih vidjela buducnosti vise s tom osobom da znam da bih mogla to da mu ucinim. To bi za mene znacilo da tu osobu ne volim, pa sto nastavljati vezu s njim, prekini pa idi s drugim..... , plus sto bi me grizla savjest dozivotno.
E sad, ne smijem reci da mi se ne moze desiti, samo iz razloga , sto sve do sada sto sam rekla u zivotu da se meni ne moze desiti, desilo mi se. Tako da vjerujem da se sve moze desiti svakome. Neki ljudi nauce na greski, neki je ponavljaju.

___________________________________________________________________

    01-29-2011 03:01 asataN is offline Pregledaj poruke od asataN Dodaj asataN u listu prijatelja
    torres torres is a Male
    moforaja


    Poruka: 2147

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    E pa de, nek ti se desi 01.gif

    01-29-2011 13:59 torres is offline Pregledaj poruke od torres Dodaj torres u listu prijatelja
    cheri cheri is a Female
    moder u peMziji




    Poruka: 3810
    Location: Svizzera

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    smiley24.gif

    01-29-2011 14:14 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
    asataN asataN is a Female
    moforaja




    Poruka: 4110

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    35.gif

    ___________________________________________________________________

      01-29-2011 14:36 asataN is offline Pregledaj poruke od asataN Dodaj asataN u listu prijatelja
      refleksija refleksija is a Female
      moforaja




      Poruka: 3364
      Location: dark side

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ma gluposti....meni facebook ne sluzi ni za sta nego za zabavu i ovako uclanim se u grupe nail art i tako to posto se s tim sekam u slobodno vrijeme....ostalo dzeni zeve.....vise se sluzim drugim internet stranicama posto moram radi posla...a facebook je cisto tracenje vremena i ne treba ga ozbiljno shvatat...barem po meni...ko nije siguran u svog partnera nek se prvo zapita zasto i je li sve u redu s njim/njom a ne s tim je li partner na facebooku ili ne...

      ___________________________________________________________________


        Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

        01-29-2011 14:47 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
        dida62
        SexNepoznat

        Poruka: 1517

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Moja familija i prijatelji su rasuti po svijetu i nemamo bas mogucnosti da se sastanemo kad i koliko bi voljeli, tako da nam je FB zamjena za ta sastajanja. S mnogima sam u kontaktu preko "skypa", ali svaki dan sam na FB i gledam slike mojih najdrazih 01.gif Ne moram cekati na odredjeno vrijeme kad su budni da ih zovnem pa da pricamo (mada ima i toga). Svi su mi tu, na jednom mjestu i kad god hocu, svaki dan, ja samo uprem dugme i lica dragih ljudi su tu. Bilo bi jos ljepse da ih mogu i uzivo vidjeti, ali......
        Eto, recimo da mi ne bi FB ne bih vidjela da mi se prijateljica, Cheri, nije nimalo promijenila 10.gif izgleda isto kao kad sam je vidjela zadnji put (mislim da je bilo '92). Sto rece jedna nasa prijateljica "zeno ti k'o da si u konzervansu sve ove godine" 01.gif
        Nego, odo' ja sad na FB da "pokupim" koji Kumrin recept za danasnji rucak 01.gif

        01-29-2011 18:34 dida62 is offline Posalji email za dida62 Pregledaj poruke od dida62 Dodaj dida62 u listu prijatelja
        Sevels Sevels is a Male
        moderator tra-la-la




        Poruka: 6556
        Location: Cernica-Mo-London

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        13.gif 13.gif 13.gif
        nema danas Kumrine kuhinje,juce plin zaboravio iskljucit sve mu se upalilo 11.gif
        nego odo i ja malo da vidim cheri jeli se imalo promjenula u medjuvremenu 01.gif

        ___________________________________________________________________
        volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

        13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
        "Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

        01-29-2011 19:14 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
        cheri cheri is a Female
        moder u peMziji




        Poruka: 3810
        Location: Svizzera

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od dida62:

          Moja familija i prijatelji su rasuti po svijetu i nemamo bas mogucnosti da se sastanemo kad i koliko bi voljeli, tako da nam je FB zamjena za ta sastajanja. S mnogima sam u kontaktu preko "skypa", ali svaki dan sam na FB i gledam slike mojih najdrazih 01.gif Ne moram cekati na odredjeno vrijeme kad su budni da ih zovnem pa da pricamo (mada ima i toga). Svi su mi tu, na jednom mjestu i kad god hocu, svaki dan, ja samo uprem dugme i lica dragih ljudi su tu. Bilo bi jos ljepse da ih mogu i uzivo vidjeti, ali......
          Eto, recimo da mi ne bi FB ne bih vidjela da mi se prijateljica, Cheri, nije nimalo promijenila 10.gif izgleda isto kao kad sam je vidjela zadnji put (mislim da je bilo '92). Sto rece jedna nasa prijateljica "zeno ti k'o da si u konzervansu sve ove godine" 01.gif
          Nego, odo' ja sad na FB da "pokupim" koji Kumrin recept za danasnji rucak 01.gif


        I ja koristim FB isto kao i ti, šta æeš kad smo razbacani po svijetu..

        Jao, Dida, znaèi li to da sam 92-e izgledala k'o da mi je 48 godina 13.gif

        Ma, valja i FB i sve ostalo po Internetu ako se uzima u manjim, normalnim dozama, ali ako postane skoro jedini vid komunikacije, to je katastrofa. A ima i toga.

        01-29-2011 20:23 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
        MoNeRa MoNeRa is a Female
        avenija kruzno


        Poruka: 116
        Location: Ovdje nisam a tamo me nema...

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od refleksija:

          ma gluposti....meni facebook ne sluzi ni za sta nego za zabavu i ovako uclanim se u grupe nail art i tako to posto se s tim sekam u slobodno vrijeme....ostalo dzeni zeve.....vise se sluzim drugim internet stranicama posto moram radi posla...a facebook je cisto tracenje vremena i ne treba ga ozbiljno shvatat...barem po meni...ko nije siguran u svog partnera nek se prvo zapita zasto i je li sve u redu s njim/njom a ne s tim je li partner na facebooku ili ne...


        10.gif

        02-15-2011 13:47 MoNeRa is offline Pregledaj poruke od MoNeRa Dodaj MoNeRa u listu prijatelja
        funkyg funkyg is a Female
        bazencic




        Poruka: 4040
        Location: starMo-Vela havle

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Nije to do FB-a,kao sto vec neki navedose to je do umova koji samo traze izgovor za prevare ili sta vec.
        Da nije FB-a bio bi Tweeter ili obratno i jos niz drugih sajtova ili cak neki drugi izvori upoznavanja.
        Ako je on da kazem ovako,svalercina,nije u stanju postovati brak kao zajednicu i staviti tacku na sve ostalo sto ne ide uz cinjenicu da nema vise "saranja" okolo to je njegov/njen problem,a ne FB-a ili cega vec ne.
        Tuzno je samo kad procitam da se djevojka ubila jer nije lajkan joj status u toku sat vremena ili golotinju koju postavljaju djeca od 15-17godina i onda kukaju kako im stariji svasta nude,najvise tu krivim roditelje.
        To je tuga FB-a,a ne to neko rastavljanje itd.
        Ako je njemu u cilju da vara ne treba mu net za to.

        ___________________________________________________________________



            02-15-2011 16:22 funkyg is offline Pregledaj poruke od funkyg Dodaj funkyg u listu prijatelja
            torres torres is a Male
            moforaja


            Poruka: 2147

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            A sto ti samo spominjes NJEGA kao sinonim za varanje??? Ima li tu negdje NJE??

            02-15-2011 16:48 torres is offline Pregledaj poruke od torres Dodaj torres u listu prijatelja
            djemila djemila is a Female
            Naj-Moder 2008




            Poruka: 11483
            Location: Mostar

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Jes, jes 07.gif dobar si Torres 04.gif
            "ni po babu- ni po stricevima"

            ___________________________________________________________________
            Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

            02-15-2011 17:01 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
            MoNeRa MoNeRa is a Female
            avenija kruzno


            Poruka: 116
            Location: Ovdje nisam a tamo me nema...

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            I ja sam to primjetila ali kontam...to se valjda podrazumijeva da vrijedi i za njega i za nju... 05.gif ili ...to mozda neko drugacije shvata.. 02.gif

            02-15-2011 17:16 MoNeRa is offline Pregledaj poruke od MoNeRa Dodaj MoNeRa u listu prijatelja
            funkyg funkyg is a Female
            bazencic




            Poruka: 4040
            Location: starMo-Vela havle

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od funkyg:

              Nije to do FB-a,kao sto vec neki navedose to je do umova koji samo traze izgovor za prevare ili sta vec.
              Da nije FB-a bio bi Tweeter ili obratno i jos niz drugih sajtova ili cak neki drugi izvori upoznavanja.
              Ako je on da kazem ovako,svalercina,nije u stanju postovati brak kao zajednicu i staviti tacku na sve ostalo sto ne ide uz cinjenicu da nema vise "saranja" okolo to je njegov/njen problem,a ne FB-a ili cega vec ne.
              Tuzno je samo kad procitam da se djevojka ubila jer nije lajkan joj status u toku sat vremena ili golotinju koju postavljaju djeca od 15-17godina i onda kukaju kako im stariji svasta nude,najvise tu krivim roditelje.
              To je tuga FB-a,a ne to neko rastavljanje itd.
              Ako je njemu u cilju da vara ne treba mu net za to.


              okolo to je njegov/njen problem


            Da izdvojim vidim kratkovidni ste,podrazumjeva se i ona tu svakako.

            ___________________________________________________________________



                02-15-2011 17:25 funkyg is offline Pregledaj poruke od funkyg Dodaj funkyg u listu prijatelja
                MoNeRa MoNeRa is a Female
                avenija kruzno


                Poruka: 116
                Location: Ovdje nisam a tamo me nema...

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                ma bice da nas je zbunila zadnja recenica 01.gif 25.gif

                02-15-2011 17:28 MoNeRa is offline Pregledaj poruke od MoNeRa Dodaj MoNeRa u listu prijatelja
                Viribus Viribus is a Male
                moforaja


                Poruka: 5295

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                varalo se uvijek i varat æe i dalje .

                02-15-2011 19:31 Viribus is offline Posalji email za Viribus Pregledaj poruke od Viribus Dodaj Viribus u listu prijatelja
                djemila djemila is a Female
                Naj-Moder 2008




                Poruka: 11483
                Location: Mostar

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                Tako ti je.... 10.gif

                ___________________________________________________________________
                Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

                02-16-2011 12:07 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
                mostarac na sluzenom mostarac na sluzenom is a Male
                moforaja




                Poruka: 2481
                Location: milano

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                tajna.gif vidi sad niko nije coso na fb 29.gif

                ___________________________________________________________________
                Kad si ljut -broj do cetri ,kad si jako ljut-psuj

                02-16-2011 20:48 mostarac na sluzenom is offline Pregledaj poruke od mostarac na sluzenom Dodaj mostarac na sluzenom u listu prijatelja
                Omar Omar is a Male
                moforaja




                Poruka: 1897
                Location: Mostar u srcu
                pokretac teme Thread Started by Omar

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                Shta cesh svi fini i poshteni 18.gif

                02-17-2011 10:30 Omar is offline Pregledaj poruke od Omar Dodaj Omar u listu prijatelja
                Viribus Viribus is a Male
                moforaja


                Poruka: 5295

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                fini i pošteni su Omare i naj opasniji, pogotovo oni što glume dobre muževe i one dobre ženske glumice.

                02-18-2011 00:16 Viribus is offline Posalji email za Viribus Pregledaj poruke od Viribus Dodaj Viribus u listu prijatelja
                Stranica (4): « prethodna 1 [2] 3 4 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
                Postavi novu temu Odgovori
                Go to:
                preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com