Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » ISTORIJA / POVIJEST » Skrivena disertacija: Andri » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (3): [1] 2 3 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Fini
SexNepoznat

Poruka: 161

Skrivena disertacija: Andriæeva zlodjela? Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Skrivena disertacija: Andriæeva zlodjela?
Stranna 58-59-60 -predzadnja.

Ostaje nejasno, kad je postao i kadar u komunistièkoj
Jugoslaviji,kako je uspio da se obuzda toliko da mu se
nikad ne omakne neka stvarna analiza jugoslovenskih
problema ibarjedna istina i poštena rijeè o stradalnièkom
narodu Bošnjaka sa kojima je odrastao.

    http://www.saff.ba/saffarhiva/286.pdf

02-14-2011 07:04 Fini is offline Pregledaj poruke od Fini Dodaj Fini u listu prijatelja
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7086
Location: BiH

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ova stvar s Andriæem i ono o Izraelu i Coca Cola-i, dvije najveæe gluposti i predrasude u životima današnjih (novokomponovanih?) muslimana na ovim prostorima. 21.gif

___________________________________________________________________

    02-14-2011 17:03 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
    luka ters
    SexNepoznat



    Poruka: 5212
    Location: on the face of the place

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    slažem se

    ___________________________________________________________________
    "... Zbog èega primatima nikada ne iskljuèuju elektriku, oni u principu i onako rijetko èitaju
    a i to što èitaju - krive stvari èitaju, pa zašto im onda ne iskljuèuju elektriku..."

    02-14-2011 18:45 luka ters is offline Posalji email za luka ters Pregledaj poruke od luka ters Dodaj luka ters u listu prijatelja
    djemila djemila is a Female
    Naj-Moder 2008




    Poruka: 11483
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Da nema ovog Finog trebalo bi ga izmisliti.. 07.gif

    Imas li ti Fini ikad komentar na svoje teme koje su Copy_paste?

    ___________________________________________________________________
    Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

    02-14-2011 18:57 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
    metallica metallica is a Male
    moforaja




    Poruka: 8228
    Location: CH.WILLA(uglavnom)

    RE: Skrivena disertacija: Andriæeva zlodjela? Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Fini:

      Skrivena disertacija: Andriæeva zlodjela?
      Stranna 58-59-60 -predzadnja.

      Ostaje nejasno, kad je postao i kadar u komunistièkoj
      Jugoslaviji,kako je uspio da se obuzda toliko da mu se
      nikad ne omakne neka stvarna analiza jugoslovenskih
      problema ibarjedna istina i poštena rijeè o stradalnièkom
      narodu Bošnjaka sa kojima je odrastao.

        http://www.saff.ba/saffarhiva/286.pdf




    I:.Andric je kao mlad bio zagovornik Nacizma(bio je prisutan kada je tadasnja yugoslavija potpisala "trojni pakt" ) tako da te ne treba cuditi nista od njega
    kao pisac je Odlican ali poremecen
    a nije mu se omaklo jer nije glup znao je sta bi ga snaslo a tito je volio da bude okurzen Velicinama pa je nekima koji su "promijenili dres" progledao kroz prste

    znas i za Branka Copica i on je bio cetnik i to ne simpatizer nego bas cetnik ali ga je Tito pomilovao i pruzio mu priliku da "revidira stavove"

    i nije se dzaba Copic bacio sa Savskog (sada Brankovog) mosta, da li ga je grizla savjest zbog necega ili mu je bilo zao sto je vecinu zivota proveo sa komunistaima to niko ne zna ali se zna da nije bio umno poremecen, ubio se pri cistoj svijesti.

    ___________________________________________________________________

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane metallica dana 02-14-2011 u 22:17.

      02-14-2011 22:16 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
      Viribus Viribus is a Male
      moforaja


      Poruka: 5295

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      u svako sistemu se pojedinci preobraèuju na novo nastalu situaciju, pogledaj te danas od okorijeli komunista postali okorjeli nacionalisti.

      02-15-2011 00:36 Viribus is offline Posalji email za Viribus Pregledaj poruke od Viribus Dodaj Viribus u listu prijatelja
      Omar Omar is a Male
      moforaja




      Poruka: 1897
      Location: Mostar u srcu

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Taki smo ti mi hebo ti nas.. 21.gif

      02-15-2011 01:15 Omar is offline Pregledaj poruke od Omar Dodaj Omar u listu prijatelja
      Carmela Carmela is a Female
      vjeciti optimist




      Poruka: 7603
      Location: ja nisam odavle

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      U svojoj smo biti svi mi neka vrsta "istrebljivaèa", htjeli mi to priznati ili ne. Ali stalno isticati nekvalitetu drugih, to je veæ moralna bijeda.

      ___________________________________________________________________

        Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

      02-15-2011 10:54 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
      Omar Omar is a Male
      moforaja




      Poruka: 1897
      Location: Mostar u srcu

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Carmela 01.gif

      Pametni ljudi sebe prilagodjavaju Svijetu
      a glupi Svijet prilagodjavaju sebi!!!!))) 10.gif

      02-15-2011 11:39 Omar is offline Pregledaj poruke od Omar Dodaj Omar u listu prijatelja
      tulpe tulpe is a Female
      wicked


      Poruka: 3040

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ovaj omar sve izvrnu naopako, sve sto nije zakucano cvrsto.. 02.gif i onda predje samo na nesto drugo. kad ces u vrtic jedva cekam omare 02.gif

      02-15-2011 12:08 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
      Viribus Viribus is a Male
      moforaja


      Poruka: 5295

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      šta je ovo Omare uzimaju te na trehu zorom.

      02-15-2011 12:44 Viribus is offline Posalji email za Viribus Pregledaj poruke od Viribus Dodaj Viribus u listu prijatelja
      tulpe tulpe is a Female
      wicked


      Poruka: 3040

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Viribus:

        šta je ovo Omare uzimaju te na trehu zorom.

      on samo kontru.. cijelo vrijeme. i svakom redom. djemile se svezo, i od jednog do drugog onda po zivcima svira.. misli da ce ga djemila od neceg spasiti 21.gif 33.gif

      02-15-2011 13:15 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
      Viribus Viribus is a Male
      moforaja


      Poruka: 5295

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      netreba njega niko spašavati zna on to i sam, kontra ti je roðena u našem gradu, takvi smo svi mane više, znaš kako se kaže nek nije rahat.

      02-15-2011 13:21 Viribus is offline Posalji email za Viribus Pregledaj poruke od Viribus Dodaj Viribus u listu prijatelja
      tulpe tulpe is a Female
      wicked


      Poruka: 3040

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Viribus:

        netreba njega niko spašavati zna on to i sam, kontra ti je roðena u našem gradu, takvi smo svi mane više, znaš kako se kaže nek nije rahat.


      ali ovo je forum.. treba omar u vrtic, ja mislim da ce se svi sloziti. 02.gif

      02-15-2011 15:58 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
      djemila djemila is a Female
      Naj-Moder 2008




      Poruka: 11483
      Location: Mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od tulpe:

            citat od Viribus:

          netreba njega niko spašavati zna on to i sam, kontra ti je roðena u našem gradu, takvi smo svi mane više, znaš kako se kaže nek nije rahat.


        ali ovo je forum.. treba omar u vrtic, ja mislim da ce se svi sloziti. 02.gif


      Upravo tako..ovo je FORUM a ne chat ,,,

      Tulpe, opominjem te da ne spamiras svaku temu

      Hvala!

      ___________________________________________________________________
      Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

      02-15-2011 16:37 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
      tulpe tulpe is a Female
      wicked


      Poruka: 3040

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od djemila:

            citat od tulpe:

              citat od Viribus:

            netreba njega niko spašavati zna on to i sam, kontra ti je roðena u našem gradu, takvi smo svi mane više, znaš kako se kaže nek nije rahat.


          ali ovo je forum.. treba omar u vrtic, ja mislim da ce se svi sloziti. 02.gif


        Upravo tako..ovo je FORUM a ne chat ,,,

        Tulpe, opominjem te da ne spamiras svaku temu

        Hvala!


      djemila opominjem te za svake stvari, ne samo za tvoje ponasanje.. a to sto to radim volonterno je druga stvar 02.gif molim te ne pricaj takvim tonom u ovoj pustinji, uzasno odjekiva.. imaj obzira da i tvoj glas nije bas najugodniji.. ako me vidis na FB 01.gif ne znaci da moras i ovdje ici zamnom i gledati sta pisem.. jesam izostavila sta, mislim da nisam i sve je receno. osim da ja ne spamiram teme i da ti lazes. 14.gif jesam li se izjasnila dovoljno?................................................. ako zelis posla mozes slobodno doci mojoj kuci.. i pocisti sve sto ti ne odgovara 01.gif

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane tulpe dana 02-15-2011 u 17:23.

      02-15-2011 17:21 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
      djemila djemila is a Female
      Naj-Moder 2008




      Poruka: 11483
      Location: Mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Niti te vidim na FB niti hodam za tobom, niti me interesujes.Iskreno.
      i to je druga stvar..
      ovo je forum i moja duznaost je da ovdje pratim teme(koliko se moze) da se ne spamiraju

      i zato te jos jednom molim da to ispostujes.

      ___________________________________________________________________
      Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

      02-15-2011 17:34 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
      tulpe tulpe is a Female
      wicked


      Poruka: 3040

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      tako smo navikli od tebe. samo iskreno.. 33.gif znas, ja ljude jednom zamolim samo, inace, da dodju pameti, i ne dohvataju se onoga sto nije njihovo. ne prisvajaju za svoje, pogotovo "neko svoje pravo"... to uradim jednom i nadam se ako nisu poremecene osobe u nekom smislu i ostaviti se, i ispostovati to... ti vec treci put vuces mene za nesto sto uopste ne postoji, cega nema, i tvrdis to je tvoje pravo. prema tome ubuduce te mogu samo nazvati zalupanom, po toj logici.. i valjda ignorirati

      02-15-2011 17:59 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
      Viribus Viribus is a Male
      moforaja


      Poruka: 5295

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      smiri te strasti nema razloga za ovakvom prepirkom, ako vam ja to smijem reæi., bez zamjerke.Djemila prijateljice ne zijeti se bole te leða.

      02-15-2011 18:46 Viribus is offline Posalji email za Viribus Pregledaj poruke od Viribus Dodaj Viribus u listu prijatelja
      tulpe tulpe is a Female
      wicked


      Poruka: 3040

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      bole je noge..

      02-15-2011 23:21 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
      Stranica (3): [1] 2 3 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com