Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » Uhap » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (3): « prethodna 1 [2] 3 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
dolaf dolaf is a Male
brato




Poruka: 618
Location: preko vode

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Fondacija "Pravda za BiH"ponudit æe kauciju za puštanje Jovana Divjaka iz pritvora

Memiševiæ istièe da je Fondaciji "Pravda za BiH", koja je finansirala tužbu BiH protiv Srbije i Crne Gore, ostalo milion i 270 hiljada KM, koje su spremni ponuditi kao kauciju za puštanje Jovana Divjaka iz pritvora

Mi imamo moguænost da položimo kauciju za Jovana Divjaka. Sada smo predali u Ministarstvu pravde naše normativne akte i oèekujmo parafiranje i saglasnosti. Dobili smo veæ usmenu saglasnost, tako da je to samo pitanje dana. Nadam se da æemo to uspjeti uraditi do 18. marta. Imam neke naznake da bi Divjak nakon kaucije mogao biti pušten da se vrati u BiH i brani sa slobode - kazala je Memiševiæ.

Memiševiæ je dodala da ukoliko ne bude prihvaæena kaucija, postoji moguænost da se sredstva Fondacije "Pravda za BiH" ulože u odbranu generala Divjaka, odnosno angažovanje pravnog struènjaka iz BiH. 10.gif

___________________________________________________________________
"A onda, kad im to nije uspjelo poèeli su prièati sve glasnije i glasnije da Bosne nema.Pa koga ste onda pokušali osvojiti??"

"Skloni obuæu kad prelaziš Unu,Savu,Drinu. Operi noge u rijekama Bosna je æilimom zastrta."

'ruka osiljena,drska.Stari most obori-bruka,
najljepsa munara bio,opet bice-nasa odluka.

03-07-2011 19:33 dolaf is offline Pregledaj poruke od dolaf Dodaj dolaf u listu prijatelja
djelda djelda is a Male
raja




Poruka: 1646
Location: dolina grka

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Uz sav dužni RESPECT.....

Stvarno bih nekada volio vidjeti kako '' Fini '' i '' dolaf ' napišu nešto što oni misle...

Evo svi uglavno pišemo ono ovo-..... uglavnom napišemo što je na umu to je na drumu !

Ja znam èika Jovu još iz Streljaèkog Udruženja Rifat Frenjo - èiji je on èlan bio !
Poznam ga još iz ODreda Izviðaèa Gojko Vukoviæ - èiji je isto èlan bio !

Poznam ga kao dobrog i uvijek spremnog pomoæi - èovjek iz raje !

Evo vidim i šta ''pasha'' misli itd...

De bola ''fini'' i ''dolaf'' napišite nešto - nemojte samo kopy paste i linkove šta drugi pišu i milse - ta znamo i mi naæ ine forume i reagovanja na netu !

25.gif

___________________________________________________________________
Koliko god je rijetka istiska ljubav, još je mnogo rjeðe istinsko prijateljstvo !!! zivjeli.gif

03-07-2011 20:49 djelda is offline Posalji email za djelda Pregledaj poruke od djelda Dodaj djelda u listu prijatelja
beli beli is a Male
moforaja




Poruka: 4109
Location: USA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

haj barem se trude da prekopiraju.... 23.gif 10.gif 18.gif 18.gif
Sto se tice ovog hapshenja...
Ovo je kontra srba na progon njihovih koljaca, pa su izmedju ostalih i Jovu stavili na potjernice Interpola....iako nidje veze

___________________________________________________________________
audicija u Holiwoodu sutra akshamli...
autobus iza Hita polazi oko sedam ujutru, ako vozac ne potegne prethodne noci....
Princ cuvaj mjesto na seciji....

03-07-2011 21:32 beli is offline Posalji Email za beli Pregledaj poruke od beli Dodaj beli u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9503
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

jedno me interesuje a ima vjerovatno prevnih lica na ovom nasem forumu
Dobrovoljacka je u Sarajevu i kompletan slucaj se desio u Sarajevu u BiH
zar nije nasa zemlja nadlezna da ispita ove slucajeve i da sudi onima koji su napravili zlocin
posto Srbija "nije ucestvovala" u ratu u BiH, a to zakljucujem iz optuznice koju je pokrenula BiH
kaze se da je to bio gradjanski rat i da nisu izvrsili agresiju
okle sada da oni traze izrucenje generala ili gradjana nase zemlje za ono sto se desilo kod nas
i sude, optuzuju nase drzavljane za nesto sto se nije desilo na njihovom prostoru
po ovome BiH treba da trazi izrucenje Bin Ladena i da mu se tuzi za one zvjezdare u NY da izvines

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

03-07-2011 21:51 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
Viribus Viribus is a Male
moforaja


Poruka: 5295

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

za sve su krivi naši politièari i sudstvo, koji nisu na vrijeme reagovali, jer ih nije briga za branitelje nego samo za svoje guzice.

03-07-2011 22:14 Viribus is offline Posalji email za Viribus Pregledaj poruke od Viribus Dodaj Viribus u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9503
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Viribus:

    za sve su krivi naši politièari i sudstvo, koji nisu na vrijeme reagovali, jer ih nije briga za branitelje nego samo za svoje guzice.



dok se bore za izbore, kako bih vladali, nema sanse
kada se docepaju vlasti jos manje vremena, treba krasti 23.gif
treba im cisternu roknut pred skupstinom 29.gif

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

03-07-2011 23:25 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
Viribus Viribus is a Male
moforaja


Poruka: 5295

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

trbalo je davno, ali pred njihovom kuæom, skupština je narodna, tko æe opet pravit novu. 13.gif 26.gif

03-08-2011 00:33 Viribus is offline Posalji email za Viribus Pregledaj poruke od Viribus Dodaj Viribus u listu prijatelja
dolaf dolaf is a Male
brato




Poruka: 618
Location: preko vode

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od djelda:

    Uz sav dužni RESPECT.....

    Stvarno bih nekada volio vidjeti kako '' Fini '' i '' dolaf ' napišu nešto što oni misle...

    Evo svi uglavno pišemo ono ovo-..... uglavnom napišemo što je na umu to je na drumu !

    Ja znam èika Jovu još iz Streljaèkog Udruženja Rifat Frenjo - èiji je on èlan bio !
    Poznam ga još iz ODreda Izviðaèa Gojko Vukoviæ - èiji je isto èlan bio !

    Poznam ga kao dobrog i uvijek spremnog pomoæi - èovjek iz raje !

    Evo vidim i šta ''pasha'' misli itd...

    De bola ''fini'' i ''dolaf'' napišite nešto - nemojte samo kopy paste i linkove šta drugi pišu i milse - ta znamo i mi naæ ine forume i reagovanja na netu !


    uz duzno postovanje djelda,provoditi vrijeme na mofo raja, nekome zabava i sprdancija,
    naravno ako se ima vremena...moje misljenje o Jovi ,Ganicu,Jurisic,Oric, i mnogi drugi jes ,da su najvece patriote meni drage BiH,zato jesu zasluzili da budu na udarnim stupcima svih novosti..evropa cini mi se ima dva arsina za agresore koji nas napadose ,igraju na kartu vruce/hladno...zar nije pateticno, da umjesto dokazanog ratnog zlocinca mladica, u jednom od zatvora evrope sjedi patriota/heroj Jovo,cekajuci na milost i nemilost te iste evrope..forum ,jeste da se kaze svoje misljenje ,neko se uvrijedi ,a nekome potaman...zato i jesam izabrao blazu stranu copy/paste..izaberem ono"i vuk sit i ovce na broju"

    ps. znam Jovu isto kao i ti,Gojko Vukovic,Rifat Frenjo... 10.gif

    25.gif

___________________________________________________________________
"A onda, kad im to nije uspjelo poèeli su prièati sve glasnije i glasnije da Bosne nema.Pa koga ste onda pokušali osvojiti??"

"Skloni obuæu kad prelaziš Unu,Savu,Drinu. Operi noge u rijekama Bosna je æilimom zastrta."

'ruka osiljena,drska.Stari most obori-bruka,
najljepsa munara bio,opet bice-nasa odluka.

03-08-2011 01:25 dolaf is offline Pregledaj poruke od dolaf Dodaj dolaf u listu prijatelja
Omar Omar is a Male
moforaja




Poruka: 1897
Location: Mostar u srcu

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ma ljudi moji BiH je okupirana zemlja..... 21.gif
@sad vi kontajte,zasto politicari nista ne preduzimaju,
@Hebe se njih za drzavu,borce,ratne vojne invalide,i narod,
@To je jedan Klan koji u talu rastaljuju tu jadnu zemlju,dok je na kraju i ne rastale do sto pm....ne..!
@Sve sami Poltroni,gadi mi se o njima pricati,samo mi nije jasno kako uspjeshno vladaju tom masom ljudi!!!
@Treba doli sve zapaliti,i rashcerati tu gamad popuzana odakle su i dosli...


38.gif

03-08-2011 01:27 Omar is offline Pregledaj poruke od Omar Dodaj Omar u listu prijatelja
dolaf dolaf is a Male
brato




Poruka: 618
Location: preko vode

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Sanela Jenkins za Sarajevo-x.com

"Ako BiH uradi za Divjaka koliko i za Ganiæa, on æe biti osloboðen"

U cilju pravilnog informisanja javnosti, zbog sve uèestalijih natpisa u medijima kako država ništa nije uradila kad je uhapšen bivši èlan Predsjedništva Bosne i Hercegovine Ejup Ganiæ, važno je znati pravu istinu. Moja dužnost je da stanem u odbranu istine, kako bi graðani Bosne i Hercegovine mogli rasuðivati o onome šta se dešavalo, šta se dešava, i šta æe se možda dešavati i u buduæe.
Piše: Sanela Jenkins

Sanela JenkinsKo je država, ako nije Predsjedništvo BiH? Ko je država ako nije Ministarstvo vanjskih poslova BiH? Šta su to predsjedavajuæi Predsjedništva BiH, ministar vanjskih poslova BiH, savjetnik predsjednika, ambasador BiH u Velikoj Britaniji, i mnogi drugi koji su bili ukljuèeni na oslobaðanju Ganiæa? Svi su oni i još mnogi drugi koje nisam naborajala, predstavnici države, koji su radili svoj posao patriotski, iskreno i prijateljski ako hoæete.

Kako sam ja ukljuèena u tu prièu? Ukljuèena sam tako što su me nazvali prijatelji koji vode moju Fondaciju u Sarajevu, a koji su predhodno bili u kontaktu sa kabinetom Silajdžiæa, sa Silajdžiæem lièno i direktno sa porodicom Ganiæa. U prvih 24 sata Ganiæ je imao èvrste garancije da æe kaucija za njegovo puštanje na slobodu biti obezbjeðena, jer je iza njega èvrsto stajao tadašnji predsjedavajuæi Predsjedništva BiH Haris Silajdžiæ. Dakle ponovo je država vukla potez.

I još jedna važna stvar o kojoj se puno ne prièa u Bosni i Hercegovini. Svi se slažemo da je sluèaj Ganiæ politièki montiran proces, da je Srbija zloupotrijebila meðunarodno pravo i da je i Velika Britanija bila uvuèena u ovaj proces. Pravni tim Ejupa Ganiæa, uz nesebiènu asistenciju Silajdžiæevog savjetnika Damira Arnauta, su odradili fantastièan posao na pravnom polju. Ali isto tako, ako je politièki montiran proces, morala se voditi i vodila se bitka na politièkom terenu uz neumorno lobiranje Silajdžiæa i ministra vanjskih poslova Svena Alkalaja kod svjetskih lidera i šefova diplomatija. Dakle država je uradila puno, i tome smo svi svjedoci, u uslovima kad je pola države i pola ministara željelo vidjeti Ganiæa u Beogradu. Dakle, država BiH, svezanih ruku, protiv srbijanske diplomatije i kompletne politièke i pravne mašinerije. Bravo.

I na kraju, ono što je najvažnije u ovom momentu, država, šta god da to znaèilo, i svi mi treba da se skoncentrišemo na oslobaðanje generala Jovana Divjaka. Umjesto da nasjedamo na podmetanja onih koji hoæe da naprave haos meðu nama, i da se prièa prebacuje na svaðu samih sa sobom, bolje je da se skoncetrišemo na ono što je najvažnije, a to je da general Divjak sretno stigne u Sarajevo.

Ako država sa svojim patriotama uradi za generala Divjaka koliko i za Ganiæa, sigurna sam da æe gospodin Divjak ponovo šetati ulicama Sarajeva.

___________________________________________________________________
"A onda, kad im to nije uspjelo poèeli su prièati sve glasnije i glasnije da Bosne nema.Pa koga ste onda pokušali osvojiti??"

"Skloni obuæu kad prelaziš Unu,Savu,Drinu. Operi noge u rijekama Bosna je æilimom zastrta."

'ruka osiljena,drska.Stari most obori-bruka,
najljepsa munara bio,opet bice-nasa odluka.

broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane dolaf dana 03-08-2011 u 04:43.

03-08-2011 01:38 dolaf is offline Pregledaj poruke od dolaf Dodaj dolaf u listu prijatelja
Viribus Viribus is a Male
moforaja


Poruka: 5295

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

podjele gladnom narodu po 100km što im u ovoj krizi puno znaèi, i time kupe vlast. 21.gif

03-08-2011 01:47 Viribus is offline Posalji email za Viribus Pregledaj poruke od Viribus Dodaj Viribus u listu prijatelja
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7086
Location: BiH

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Zaista nastojim da budem objektivan i pravedan u razmišljanjima. U redu je to da se procesuira neko, ali od hiljade i hiljade ljudi, kud baš Jovan Divjak, to mi ne ide u glavu. Èovjeku je 74 godine, duboka starost, a taj èovjek ne bi nedužnog mrava zgazio, iako je bio general u vojsci. Apsolutna moralna vertikala, ljudina, gomada od èovjeka, ustati pa izgovoriti njegovo ime. Teško æe se balkansko pitanje riješiti i za 100 godina, takav smo menatalitet, svi mi na Balkanu. Ali nakon ovog procesuiranja totalno èistih ljudi bi bilo jako pošteno procesuirati baš svaku ispaljenu granatu na sve gradove u BiH, na svaki ispaljen snajperski metak po civilima u Sarajevu, opsadu svakog grada 4 godine u Bosni, jer za sve te stvari je takoðe neko kriv. Moram reæi sve u jednoj reèenici, bilo je zloèina na sve strane, ali Srbi su poèinili 90% svih zloèina od 92. do 95. godine i to je fakat, èinjenica i prava istina. Ne kažem da su Srbi imalo lošiji narod od ostalih. Nisam to rekao. Ali igrom sudbine su Srbi imali 90% naoružanja u pomenutim godinama i tim slijedom su poèinili i 90% zla i naopakog u minulim godinama. To su èinjenice, neoborivi dokazi postoje za to. Trebate prihvatiti te fakte, prvo vi u Srbiji, pa onda ovi u Banjaluci i tek onda æe zavladati mir.

03-08-2011 02:52 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
zalik13 zalik13 is a Male
moforaja




Poruka: 4619
Location: Rio de Zalik

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Jovan Divjak, uz kauciju, pušten na slobodu

    http://www.novasloboda.ba/clanak/citaj/12701/zvanicno-potvrdeno-jovan-divjak-uz-kauciju-pusten-na-slobodu

03-08-2011 19:10 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
Ricina Ricina is a Male
raja




Poruka: 1931
Location: Predaleko od Mostara

.. Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Generale, zelim ti sve najbolje i znamo da ce pravda na kraju pobijediti. Od sveg srca zelim dug zivot i dobro zdravlje nasem Jovi Divjaku....

___________________________________________________________________
"Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

03-08-2011 19:17 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
djelda djelda is a Male
raja




Poruka: 1646
Location: dolina grka

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od dolaf:

        citat od djelda:

      Uz sav dužni RESPECT.....

      Stvarno bih nekada volio vidjeti kako '' Fini '' i '' dolaf ' napišu nešto što oni misle...

      Evo svi uglavno pišemo ono ovo-..... uglavnom napišemo što je na umu to je na drumu !

      Ja znam èika Jovu još iz Streljaèkog Udruženja Rifat Frenjo - èiji je on èlan bio !
      Poznam ga još iz ODreda Izviðaèa Gojko Vukoviæ - èiji je isto èlan bio !

      Poznam ga kao dobrog i uvijek spremnog pomoæi - èovjek iz raje !

      Evo vidim i šta ''pasha'' misli itd...

      De bola ''fini'' i ''dolaf'' napišite nešto - nemojte samo kopy paste i linkove šta drugi pišu i milse - ta znamo i mi naæ ine forume i reagovanja na netu !


    uz duzno postovanje djelda,provoditi vrijeme na mofo raja, nekome zabava i sprdancija,
    naravno ako se ima vremena...moje misljenje o Jovi ,Ganicu,Jurisic,Oric, i mnogi drugi jes ,da su najvece patriote meni drage BiH,zato jesu zasluzili da budu na udarnim stupcima svih novosti..evropa cini mi se ima dva arsina za agresore koji nas napadose ,igraju na kartu vruce/hladno...zar nije pateticno, da umjesto dokazanog ratnog zlocinca mladica, u jednom od zatvora evrope sjedi patriota/heroj Jovo,cekajuci na milost i nemilost te iste evrope..forum ,jeste da se kaze svoje misljenje ,neko se uvrijedi ,a nekome potaman...zato i jesam izabrao blazu stranu copy/paste..izaberem ono"i vuk sit i ovce na broju"

    ps. znam Jovu isto kao i ti,Gojko Vukovic,Rifat Frenjo... 10.gif

    25.gif


Eto barem sam proèitao nešto što je tvoj produkt - hvala na trudu !

___________________________________________________________________
Koliko god je rijetka istiska ljubav, još je mnogo rjeðe istinsko prijateljstvo !!! zivjeli.gif

03-08-2011 19:24 djelda is offline Posalji email za djelda Pregledaj poruke od djelda Dodaj djelda u listu prijatelja
djelda djelda is a Male
raja




Poruka: 1646
Location: dolina grka

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od pasha:

    jedno me interesuje a ima vjerovatno prevnih lica na ovom nasem forumu
    Dobrovoljacka je u Sarajevu i kompletan slucaj se desio u Sarajevu u BiH
    zar nije nasa zemlja nadlezna da ispita ove slucajeve i da sudi onima koji su napravili zlocin
    posto Srbija "nije ucestvovala" u ratu u BiH, a to zakljucujem iz optuznice koju je pokrenula BiH
    kaze se da je to bio gradjanski rat i da nisu izvrsili agresiju
    okle sada da oni traze izrucenje generala ili gradjana nase zemlje za ono sto se desilo kod nas
    i sude, optuzuju nase drzavljane za nesto sto se nije desilo na njihovom prostoru
    po ovome BiH treba da trazi izrucenje Bin Ladena i da mu se tuzi za one zvjezdare u NY da izvines


Dragi moj pasha...

Ovo sve što mi pišemo - kad se stavi sve u jedan koš - to ti je prava istina !

Znaèi i ovo što si ti napisao gore ( da ne citiram ) i ovo što napisaše raja vezano za (ne)angažman ''naših'' politièara i pravnog sistema - sve to kad sabereš dobiješ Iliju Jurišiæa, Ejupa Ganiæa, Jovana Divjaka......( bit æe ih još ne sumnjam) ......

Istina je da je u Sarajevu nekada pokrenuta istraga povodom ''Dobrovoljaèke'' i da su u istrazi spomenuta imena gore navedenih ljudi i još nekih ( uglavnom preminulih ) Sarajevskih komandanata !

Meðutim evo veæ 15 - 16 god niti Sud i Tužilaštvo BiH nemaju nikakvoga zakljuèka - niti krivi su niti nsu krivi !

Sve dokle ovdje sluèaj stagnira - to dobro koriste Srpski tužioci i pakuju nam ove probleme !

Sa druge stran recimo jako je interseantno da niti 1 optužnici nije protiv Srpskih vojnika podignuta u BiH ( baška one Haške )..... 29.gif

Recimo za zloèin u Uborku - sve su prilike da neæe niko odgovarati 29.gif

A ovo što pasha reèe - ako nije bilo agresije na BiH od strane Srbije i Crne Gore - odkud onda da se podižu optužnice za poginule pripadnike istih u BiH 14.gif

___________________________________________________________________
Koliko god je rijetka istiska ljubav, još je mnogo rjeðe istinsko prijateljstvo !!! zivjeli.gif

03-08-2011 19:40 djelda is offline Posalji email za djelda Pregledaj poruke od djelda Dodaj djelda u listu prijatelja
luka ters
SexNepoznat



Poruka: 5212
Location: on the face of the place
pokretac teme Thread Started by luka ters

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

dobri èovjek, Jovan Divjak, uz kauciju, pušten na slobodu


      citat od Ricina:

    Generale, zelim ti sve najbolje i znamo da ce pravda na kraju pobijediti. Od sveg srca zelim dug zivot i dobro zdravlje nasem Jovi Divjaku....



10.gif

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane luka ters dana 03-08-2011 u 22:10.

03-08-2011 22:10 luka ters is offline Posalji email za luka ters Pregledaj poruke od luka ters Dodaj luka ters u listu prijatelja
Viribus Viribus is a Male
moforaja


Poruka: 5295

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

sretan povratak kuæi, postoji samo jedna istina!zahvaljujuæi toj istini vi ste nevin èovjek. 33.gif

03-08-2011 22:14 Viribus is offline Posalji email za Viribus Pregledaj poruke od Viribus Dodaj Viribus u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9503
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

gledam na vijestim d aje pusten a dali smije napustiti austriju

03-09-2011 00:14 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7086
Location: BiH

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

500 hiljada € kaucija. Ima se para, ima se s èim... 01.gif
Šalim se, i da je 5 miliona, taj ih je èovjek zaslužio, pa da i potegnu kauciju. 33.gif

03-09-2011 00:19 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
Stranica (3): « prethodna 1 [2] 3 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com