Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » FORUMAŠI » HUMANITARNE AKCIJE » Specijalna rukavica » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Ricina Ricina is a Male
raja




Poruka: 1931
Location: Predaleko od Mostara

Specijalna rukavica Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Jednom nasem mostarcu, prijatelju...je potrebna ova rukavica . Ja sam trazio ovdje ali nemaju takvu.
Potrebna je od platna, pamuka ili tkanine , da ima metalnu plocu ugradjenu i da je za DESNU ruku. To je ortopedsko pomagalo .
Ne moze biti od gume , plastike ili slicnih materijala jer nisu dobri za ljeto i vrucine.

Molim sve koji imaju takve ili slicne rukavice da mi se jave na PP.

Hvala unaprijed... Evo i slike...

___________________________________________________________________
"Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

04-08-2011 11:38 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
denani denani is a Male
moforaja




Poruka: 8040

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Moze li s ekupiti ...moja majka je imala nesto slicno, rukavica se morala praviti po mjeri ... pa ne znam .... ???

Sutra mogu pitati u meni u mahali u jednoj ortopedskoj prodavnici ....

___________________________________________________________________
33.gif 33.gif 33.gif

04-08-2011 14:36 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
Ricina Ricina is a Male
raja




Poruka: 1931
Location: Predaleko od Mostara
pokretac teme Thread Started by Ricina

.. Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Rukavica je kupljena u Stuttgartu ( Njemacka)....Ova nema mjere nego se namjesti na ruku i ucvrsyi sa nekoliko metalnih kopci. Metalna ploca u rukavici sluzi da drzi saku ravno da se ne savija.

___________________________________________________________________
"Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Ricina dana 04-08-2011 u 20:45.

04-08-2011 19:04 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
Kutija 84 Kutija 84 is a Male
raja




Poruka: 1728
Location: Wiesbaden

rukavica Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ja sam naso preko interneta ovaku jednu sa sinom plasticnom
je li to nesto ovako





Größe Umfang Handgelenk
XS 13,0 cm - 16,0 cm
S 16,0 cm - 18,5 cm
M 18,5 cm - 20,5 cm
L 20,5 cm - 23,5 cm
XL 23,5 cm - 25,5 cm

___________________________________________________________________
10.gif 33.gif

    33.gif 10.gif



      04-10-2011 09:53 Kutija 84 is offline Pregledaj poruke od Kutija 84 Dodaj Kutija 84 u listu prijatelja
      denani denani is a Male
      moforaja




      Poruka: 8040

      Re: .. Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Ricina:

        Rukavica je kupljena u Stuttgartu ( Njemacka)....Ova nema mjere nego se namjesti na ruku i ucvrsyi sa nekoliko metalnih kopci. Metalna ploca u rukavici sluzi da drzi saku ravno da se ne savija.


      Okee ... sutra, prekosutra idem pitati ..

      ___________________________________________________________________
      33.gif 33.gif 33.gif

      04-10-2011 13:40 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
      denani denani is a Male
      moforaja




      Poruka: 8040

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Necko bio sam .... ima razlicitih vrsta ali ova je jedina sto odgovara opisu ...kosta 30 eura !!!

      Saljem ti ovaj link pa pogledaj, ako je to ta kupujem ... vazno je naglasiti da se MORA mjera znati (mjera zgloba) ..

        http://www.vegro.info/Polsspalk/nl/product/87/

      ___________________________________________________________________
      33.gif 33.gif 33.gif

      04-11-2011 14:15 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
      Ricina Ricina is a Male
      raja




      Poruka: 1931
      Location: Predaleko od Mostara
      pokretac teme Thread Started by Ricina

      .. Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Hvala na trudu...Pitacu pase li...
      Nije losa ali je prekratka. Trebalo bi da bude do prstiju ako ima...

      ___________________________________________________________________
      "Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Ricina dana 04-11-2011 u 16:02.

      04-11-2011 15:18 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
      nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com