Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » FORUMAŠI » HUMANITARNE AKCIJE » Mostar je nas -ne samo na Forumu 1 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (11): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Nikifor Nikifor is a Male
brato


Poruka: 736

Mostar je nas -ne samo na Forumu Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Zdravo Raja
Krajem jula ili pocetkom augusta nas kolega,forumas i pravi mostarac Ricina ide u Mostar i nosi pun kombi raznih stvari. Tu pomoc je on sam skupljao za egipatsko selo u Mostaru i za jos neku siromasnu djecu.
Mislim da bi mogli da mu i mi malo pomognemo.Moderatori bi mogli da uspostave kontakt i da nam jave na koji konto da se posalje koji €. Koliko nas ima na Forumu i neka svako posalje samo 5 ili 10 € bit ce dosta. Jos imamo vremena da nesto skupimo i to je sve za nas Mostar i za one kojima je to potrebno.
Bolje da mi nekome pomazemo nego da nama neko pomaze.
Moderatori probaj te da nesto uradite.
Nikifor

05-20-2011 16:02 Nikifor is offline Posalji Email za Nikifor Homepage of Nikifor Pregledaj poruke od Nikifor Dodaj Nikifor u listu prijatelja AIM Screenname: - YIM Screenname: -
Ricina Ricina is a Male
raja




Poruka: 1689
Location: Predaleko od Mostara

.. Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Hvala moj Nikifore...Ti si se jedini javio da pomognes i zbog tebe idem preko Hamburga umjesto preko Berlina. Jeste duzi put , ali je vrijedno jer ima jos ljudi kojima nije zao dati koji € za mostarsku djecu...
Ja sam javio da svi koji hoce da ucestvuju , mogu traziti od mene broj bankovnog racuna...
Hvala tebi na trudu i pokusaju da se posalje sto vise za moj, tvoj, nas,njihov Mostar...
I ja imam djecu i razmisljam kao roditelj... Kako je djeci bez jednog ili oba roditelja i bez ikakve pomoci ?
Jos jednom, hvala na svemu Nikifore...

___________________________________________________________________
"Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Ricina dana 05-20-2011 u 16:20.

05-20-2011 16:18 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
Sevels Sevels is a Male
moderator tra-la-la




Poruka: 6554
Location: Cernica-Mo-London

RE: Mostar je nas -ne samo na Forumu Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Nikifor:

    Zdravo Raja

    Bolje da mi nekome pomazemo nego da nama neko pomaze.


reci Nikifore sta treba da se uradi 10.gif
Racun 'Our kids' za pay-pal placanje je uvjek na raspolaganju pa ko moze neka pomogne - uplati koliko moze i da obavezno naznaci za koga je pomoc.
Davorka je cesto ovde pa neka ona potvrdi ovo,jer i dosadasnja praksa je bila bez problema

Nasa adresa je, paypal
    donations@our-kids.co.uk




    http://www.justgiving.com/Davorka-Kulas0


Nikifore 10.gif

___________________________________________________________________
volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
"Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

05-20-2011 16:25 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
Sevels Sevels is a Male
moderator tra-la-la




Poruka: 6554
Location: Cernica-Mo-London

Re: .. Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Ricina:

    Hvala moj Nikifore...Ti si se jedini javio da pomognes i zbog tebe idem preko Hamburga umjesto preko Berlina. Jeste duzi put , ali je vrijedno jer ima jos ljudi kojima nije zao dati koji € za mostarsku djecu...
    Ja sam javio da svi koji hoce da ucestvuju , mogu traziti od mene broj bankovnog racuna...
    Hvala tebi na trudu i pokusaju da se posalje sto vise za moj, tvoj, nas,njihov Mostar...
    I ja imam djecu i razmisljam kao roditelj... Kako je djeci bez jednog ili oba roditelja i bez ikakve pomoci ?
    Jos jednom, hvala na svemu Nikifore...


Ricina 10.gif

___________________________________________________________________
volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
"Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

05-20-2011 16:27 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9495
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ma svakako moderatori ce to rijesiti
hajmo ko ne uplati noge cu mu polomiti 23.gif

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

05-20-2011 16:38 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
Nikifor Nikifor is a Male
brato


Poruka: 736
pokretac teme Thread Started by Nikifor

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Bravo Moderatoti 10.gif
Odmah ste se ukljucili svaka cast.
Ja cu se sa Ricinom vidjeti i dacu mu
ono koliko sam planiro.

05-20-2011 16:44 Nikifor is offline Posalji Email za Nikifor Homepage of Nikifor Pregledaj poruke od Nikifor Dodaj Nikifor u listu prijatelja AIM Screenname: - YIM Screenname: -
Ricina Ricina is a Male
raja




Poruka: 1689
Location: Predaleko od Mostara

Dovoljan je jedan pogled Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Svi mi imamo djecu ili bar nas brat,sestra, rodjak ima djecu i mi ih volimo kao nasu.
Mnogi se pitaju koji je moj cilj sa ovom akcijom i sto ja to radim ?
Evo da objasnim...
Ja sam rodjen u najljepsem gradu na svijetu, sa najljepsim mostom i sa meni najdrazim ljudima na svijetu. To mi niko na svijetu ne moze oduzeti. Uvijek sam nosio i davao za moj Mostar i davacu dok sam ziv. Sto kaze Nikifor... "Bolje davati nego da tebi daju"..
......................
Prije nekoliko godina sam bio u Mostaru u jednoj prodavnici... Bio sam sa sinom i on je uzimao sebi nesto slatko.. Navikao je , kao i sva djeca koja zive van Mostara, da uzme sto mu se svidja i da ne gleda koliko kosta. Malo dalje od nas, stajala je jedna zena sa kcerkom , koja je imala 7-8 godina. Uzimala je brasno,secer...i jos neke stvari za kucu. Kcerkica nije skidala oka sa mog sina jer je vidila da ja ne reagujem sto on uzima sve bez pitanja.
U jednom momemtu je prisla polici sa cokoladama, uzela najmanju sto postoji i prisla majci sa pitanjem...:
"Mogu li uzeti ovu malu cokoladu ? Kosta samo pola marke ? Molim te mama....Ne moram nista jesti danas ako treba da stedimo ?"...
Majka je pogledala u kcerku, pa u mene , pa odgovori curici : "Ne mozemo danas..Drugi put. Danas nam treba hrana. Nemam viska za tu cokoladu ."...odgovori zena i pocrveni sva u licu od stida...
Curica je vratila cokoladu na policu bez rijeci i pri povratku jos jednom pogledala mog sina i mene.
Razmisljao sam par sekundi da li da joj ja kupim cokoladu ali nisam znao da li cu povrijediti majcin ponos... Krenuli su prema kasi... U Korpi su imali samo malo hrane. Curica je isla za majkom i jos se jednom okrenula i pogledala u korpu koju je moj sin nosio.
Rizikovao sam i prisao curici... Cucnuo sam i uhvatio je za rucicu.
"Hoce li se mama naljutiti ako ja kupim tebi cokoladu?" ..postavio sam pitanje curici...
Imala je ogromne tuzne smedje oci koje su zasjale punim sjajem kada je pogledala majku upitno ?
Majka je pogledala u mene, pa u kcerkicu.. Curica je uhvatila majku za ruku i moleclivo upitala : "Moze li mama ? Neces se ljutiti ? Molim te samo ovaj put ? "...
Majka je razmisljala par sekunda..."Moze ali samo ovaj put"--odgovorila je kratko.
Curica je pocela skakati od srece i ponavljala.. :" Rekla je mama da moze. Rekla je mama da moze..."
Uzeo sam curicu za ruku , uzeo jednu korpu i sapnuo joj :" Uzmi sta hoces i koliko hoces"..
Pogled koji sam dobio nikad ne mogu raboraviti... Rasirila je slatke okice i otvorila sirom usta ..."Sta god hocu ?" ..upitala me je. Klimnuo sam glavom u znak odobravanja...
Prisla je polici i uzela par malih cokolada...Pogledala me je upitno da li je to puno. "Jos"...rekao sam joj... poslije svake cokoladice, okrenula bi se da vidi je li puno... "Jos".. rekao sam svaki put.
"Dosta je...To puno kosta"..rece majka stidljivo.
Napunila je korpu.. jedva je nosila ali nije dala da ja nosim.. Stigli smo na kasu ..Ja sam bio prvi i platio ono sto je moj sin kupio. Kada je dosao red na njih, curica je sijala od srece a majka bi najradije da propadne u zemlju od stida.
Zamolio sam majku da uzme kese i da pakuje. To je bio jedini nacin da platim i onu hranu sto je kupila.. Pokusala je nesto reci ali sam je prekinuo i zamolio da pakuje jer ja ne znam kako ona pakuje stvari.
Sagela je glavu i pakovala stvari... Zamolio sam djevojku na kasi da ne kaze sumu prije nego oni odu. Platio sam i svi smo izasli... Zena je pocela plakati i zahvaljivala se...
Puno mi je znacilo to sto sam mogao nekome pomoci ali oci male kcerkice su mi ostale u sjecanju.
Cucnuo sam da se pozdravim sa curicom... Zaletila se i poljubila me u obraz i cvrsto zagrlila. Odlazili su u suprotnom smjeru. Curica se okrenula par puta i mahala...
Nisam odavno zaplakao...Jedva sam se suzdrzao do kuce. Kada sam stigao kuci, suze su same krenule... Pitao me sin sto placem...Rekao sam mu da me boli glava...
Svaki put kad idem u Mostar, gledam po ulici necu li sresti one slatke smedje okice.. Od tada nisam sreo curicu niti znam kako se zove. Nije ni bitno kako se zove ali mi je drago da sam izmamio osmijeh i zar u ocima jedne mostarke koja ce, nadam se , voliti Mostar kao sto ja, mi, vi...volimo danas.
Zato skupljam i nosim, i nosicu dok sam ziv.... za moj Mostar. Svi koji imaju djecu znaju na sta mislim. Kada procitate ovaj tekst, pogledajte u svoju djecu i zamislite da oni pitaju molecivo za jednu cokoladicu od pola marke a vi nemate ni za hranu. Onda vjerovatno mozete zamisliti kako je kad dodjete u posjetu djecijem domu, djeci bez roditelja, hendikepiranoj djeci i onima sto nemaju niti za hranu a ne za jednu cokoladu od pola marke mjesecno...
Pola marke ....0,5 KM je 0,25 € za nas. Razmislite....

Ja polazim tek krajem jula....Jos 2 puna mjeseca.....

Evo sam nasao ovu sliku na Internetu. Puno slici onoj curici iz Mostara. Ima i slicne oci...

___________________________________________________________________
"Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

broj ispravljanja poruke: 6, zadnji put od strane Ricina dana 05-20-2011 u 20:41.

05-20-2011 17:09 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
DEN DEN is a Female
samo sto nisam


Poruka: 1170

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Rasplaka me, Ricina....samo tako raja......u muci se poznaju junaci.

(polugladne i zeljne djece ima vise nego sto mi mozemo zamisliti. prije 3 godine moja Hana dala nekoliko novih igracaka (kojih sam imala pun kofer da dijelimo i poznatoj i nepoznatoj djeci ) jednom petogodisnjem Hamdiji, a dijete od dragosti i zahvalnosti, zasja, pa rece: " Hana, kad meni sutra mama namaze snitu, ja cu je tebi dati!" Ne spominje, srce malo, ni cokolade, ni sladolede, ni kolace...

___________________________________________________________________
NERETVA KROZ VENE TECE

05-20-2011 17:34 DEN is offline Pregledaj poruke od DEN Dodaj DEN u listu prijatelja
Donja Mahala
SexNepoznat

Poruka: 40

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Svaka ti cast Ricina moj dragi ti si bio kod nas i vidio si sta mi sve radimo za nasu malu raju i meni je puno srce kad ih vidim da su sretni i veseli Ja cu im uvjek biti uz njih pravit im turnire igraonice izlete rostilj itd jer mene to cini sretnim svaka ti cast tebi i svim forumasima koji podrzavaju vake ideje Ko god zeli ja vas molim da dodzete do nas SINOVA MAHALE Samo napred Ricina vidimo se akobogda

05-20-2011 17:37 Donja Mahala is offline Pregledaj poruke od Donja Mahala Dodaj Donja Mahala u listu prijatelja
Nikifor Nikifor is a Male
brato


Poruka: 736
pokretac teme Thread Started by Nikifor

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ricina
ubjedjen sam 100% da svaki € ili svaka KM ide na pravo mjesto i zelim ti da skupis za nas Mostar sto vise. Na zalost u mome mjestu ovdje nema mostaraca da bi ja njih pitao za pomoc ali cu ja zato da pomognem kao da ih ima.

05-20-2011 17:58 Nikifor is offline Posalji Email za Nikifor Homepage of Nikifor Pregledaj poruke od Nikifor Dodaj Nikifor u listu prijatelja AIM Screenname: - YIM Screenname: -
Nikifor Nikifor is a Male
brato


Poruka: 736
pokretac teme Thread Started by Nikifor

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Da sam napravio temu "Aci biciklisti neko probio gume" vise bi se javilo nego na ovu temu.
Svi koji su za vrijeme rata i poslje rata napustili svoj grad ,dobili su pomoc od bilo koga i
da se drugome treba pomoci zaboravili su. Pun stomak ne vjeruje gladnom. 21.gif

05-20-2011 19:40 Nikifor is offline Posalji Email za Nikifor Homepage of Nikifor Pregledaj poruke od Nikifor Dodaj Nikifor u listu prijatelja AIM Screenname: - YIM Screenname: -
Ricina Ricina is a Male
raja




Poruka: 1689
Location: Predaleko od Mostara

... Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Nego ima jedna prica... Posao Nasrudin hodza na put i svi se skupili da ga isprate. Napravili su listu sta ce im donijeti. Nasrudin je gledao listu, koja nije bila mala i rekao da ce donijeti sto mogne vise jer ide na konju.
Jedan mali mu je prisao i Nasrudin se sageo da cuje sta govori.
"Evo ti jedan novcic pa mi kupi frulu"..rece malisa...Kada je polazio, svi su mahali Nasrudin hodzi i govorili da kupi sve sto su narucili. Niko od njih nije dao pare.
Narsudin je mahao svima i kada je prolazio pored onog malog sto mu je dao novcic za frulu, dobaci mu u prolazu :

"Jedini ces ti svirati u frulu "....

___________________________________________________________________
"Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

broj ispravljanja poruke: 4, zadnji put od strane Ricina dana 05-23-2011 u 15:53.

05-20-2011 20:48 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
the morz the morz is a Male
brato




Poruka: 618
Location: norway

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

10.gif 10.gif 10.gif 10.gif

BRAVO RICINA I SVAKA CAST MODERATORU

___________________________________________________________________
www.sinovimahale.ba

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane the morz dana 05-21-2011 u 01:09.

05-21-2011 01:02 the morz is offline Pregledaj poruke od the morz Dodaj the morz u listu prijatelja
Viribus Viribus is a Male
moforaja


Poruka: 5289

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

10.gif 33.gif RICINA

05-21-2011 20:48 Viribus is offline Posalji email za Viribus Pregledaj poruke od Viribus Dodaj Viribus u listu prijatelja
Ricina Ricina is a Male
raja




Poruka: 1689
Location: Predaleko od Mostara

Uplate Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Evo za one koji hoce da uplate preko Paypal-a :

    Asne58@hotmail.com


za one u Skandinaviji moze i preko Nordea banke .


Jos je "sitno" ostalo do polaska....

Niko ne razumije druge kada su u nevolji dok ga ne "strefi" ista nevolja. Ne daj boze nikome da je dijete bolesno i da nema para da kupi lijek, da mu je dijete zeljno jedne cokolade ili sladoleda, da dijete nema sta obuci , nema igracaka i da je dijete zeljno onih stvari kojih smo se mi davno zasitili a i nasa djeca koja zive u cijelom svijetu. Nama je normalno otici na burger ili picu.. Za mnoge u Mostaru se to desi samo jednom godisnje za rodjendan i to dobiju malu porciju cevapa.... Ne daj boze nikome docekati sto nasa mostarska djeca bez roditelja i paznje dozivljavaju svaki dan...
Zato treba poslati koliko se moze misleci na svoju djecu i sta sve oni imaju u odnosu na onu djecu u nasem Mostaru...

___________________________________________________________________
"Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

broj ispravljanja poruke: 4, zadnji put od strane Ricina dana 05-23-2011 u 15:50.

05-23-2011 15:35 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
tvrancic tvrancic is a Male
moforaja




Poruka: 5017
Location: Umag - Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Nedžade, hvala na nesebiènom angažiranju. Ovo sitno što mi pokatkad pošaljemo nije ništa u usporedbi s tvojim doprinosom. Evo zasviraj i za mene koju lijepu pjesmicu na fruli za djeèicu u Mostaru. 10.gif 33.gif 33.gif 33.gif

___________________________________________________________________

    05-23-2011 15:51 tvrancic is offline Posalji email za tvrancic Pregledaj poruke od tvrancic Dodaj tvrancic u listu prijatelja
    Ricina Ricina is a Male
    raja




    Poruka: 1689
    Location: Predaleko od Mostara

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Hvala moj Tibore, otvorio si "seftu " prvi...Nadamo se da ce biti jos primjera...

    Evo jedna prica iz Biblije koja mi je jako draga... :

    "Dosao Isus u jedno selo... Obicaj je tada bio da se doceka gost i ponudi hrana,pice i spavanje. Tada nije bilo ovakvih kuca i hotela, pa bi gosti obicno spavali u sjeniku ili u kuci ako je bilo mjesta.
    Isus je razgovarao sa mjestanima koji su se okupili da ga isprate sutra dan. Svi su mu dali nesto za puta...hrane, vode...koji novcic.
    Jedna stara zena mu je dala jedan novcic a najbogatiji u selu 5 novcica.
    Kada je Isus polazio, upita ga najbogatiji seljak..."Od koga si dobio najvise ?"...misleci na sebe jer mu je dao 5 novcica.

    Isus je malo razmislio , pa rece :"Od ove stare zene sam dobio novcic i dobio sam najvise od nje".

    Bogatas se naljuti i rece :" Kako...? Od mene si dobio 5 novcica a od nje samo jedan ?"..

    Isus odgovori : " Ti imas stotine novcica i za tebe 5 nije puno a ova zena je od svoja 2 koliko je imala, dala meni jedan"...
    Poucna prica...razmislite malo...

    ___________________________________________________________________
    "Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

    05-23-2011 16:10 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
    Ricina Ricina is a Male
    raja




    Poruka: 1689
    Location: Predaleko od Mostara

    .. Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Nisam mogao da odolim i ne objavim poruku koju mi je poslao "veliki prijatelj" iz Holandije... ( nije Denani) :

    "Cao Necko..Pratim sve sto pises i radis pravu stvar za Mostar i djecu.Svi koji imaju djecu treba da se upitaju kako je onoj djeci u Mostaru i imaju li sta da jedu. Svi mi mozemo odvojiti koji € za Mostar, ako hocemo.
    Ovih dana sam uplatio za odmor dosta para pa nisam u stanju da ti posaljem . Nadam se da ces razumiti moju situaciju. Samo naprijed... 10.gif"

    ............................................

    Potpis nije vazan niti ime ..vazno je sta je napisano. Ako ne mislite poslati...postujem , ali vas molim da mi ne saljete ovakve poruke... Hvala unaprijed. 10.gif

    ___________________________________________________________________
    "Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

    05-23-2011 16:30 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
    Nikifor Nikifor is a Male
    brato


    Poruka: 736
    pokretac teme Thread Started by Nikifor

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Nije bitno koliko ce neko uplatiti i samo ,ako moze neka se uplati koliko moze i stalno mislite na ono sto je Pasha rekao na pocetku teme ako neko ne uplati noge ce mu polomiti 14.gif

    05-23-2011 18:35 Nikifor is offline Posalji Email za Nikifor Homepage of Nikifor Pregledaj poruke od Nikifor Dodaj Nikifor u listu prijatelja AIM Screenname: - YIM Screenname: -
    djemila djemila is a Female
    Naj-Moder 2008




    Poruka: 11452
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Nadam se da ce neko i uplatiti, kako kaze Nikifor nije vazno koliko, jer "kamen po kamen palaca"

    ___________________________________________________________________
    Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

    05-23-2011 18:47 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
    Stranica (11): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com