Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » FORUMAŠI » HUMANITARNE AKCIJE » Mostar je nas -ne samo na Forumu 1 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (11): « prethodna 1 2 3 [4] 5 6 7 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Nikifor Nikifor is a Male
brato


Poruka: 736
pokretac teme Thread Started by Nikifor

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Viribuse e bas takvoga sam misljenja o tebi.
Pozdrav tvojoj suprugi 33.gif i tebi od mene 10.gif

05-26-2011 21:58 Nikifor is offline Posalji Email za Nikifor Homepage of Nikifor Pregledaj poruke od Nikifor Dodaj Nikifor u listu prijatelja AIM Screenname: - YIM Screenname: -
Viribus Viribus is a Male
moforaja


Poruka: 5289

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

hvala i u ime supruge. 10.gif

05-26-2011 22:05 Viribus is offline Posalji email za Viribus Pregledaj poruke od Viribus Dodaj Viribus u listu prijatelja
Ricina Ricina is a Male
raja




Poruka: 1689
Location: Predaleko od Mostara

.. Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Cim spomenuste buredzike, prestadose donacije.... 21.gif

___________________________________________________________________
"Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

05-27-2011 12:51 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
luka ters
SexNepoznat



Poruka: 5210
Location: on the face of the place

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

teško sukat na ovoj vatri 21.gif 35.gif 11.gif

___________________________________________________________________
"... Zbog èega primatima nikada ne iskljuèuju elektriku, oni u principu i onako rijetko èitaju
a i to što èitaju - krive stvari èitaju, pa zašto im onda ne iskljuèuju elektriku..."

05-27-2011 13:03 luka ters is offline Posalji email za luka ters Pregledaj poruke od luka ters Dodaj luka ters u listu prijatelja
Nikifor Nikifor is a Male
brato


Poruka: 736
pokretac teme Thread Started by Nikifor

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Moj Luka Ters ja te potpuno razumijem da je muka na ovoj vatri
i evo da ti dam jedan savjet da se ne mucis.
Daj nesto Ricini i on ce te muke da preuzme na sebe da se ti ne mucis. 10.gif

05-27-2011 13:07 Nikifor is offline Posalji Email za Nikifor Homepage of Nikifor Pregledaj poruke od Nikifor Dodaj Nikifor u listu prijatelja AIM Screenname: - YIM Screenname: -
Nikifor Nikifor is a Male
brato


Poruka: 736
pokretac teme Thread Started by Nikifor

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Nema druge vec da Pashu zovem upomoc.
Pasa gdje si toljage niko se ne javlja vise.
Raja ja ne znam koliko je uplaceno jer Ricina
mi nece reci dok ga ne vidim u augustu ali
radi orjentacije da vam pokazem kako se voli Mostar
ja cu da dam tacno toliko kao svi vi zajedno.
Eto Raja sada ste vi na potezu.
To je za nase male mostarce.
Ricina ce vas obavjestiti kada dode iz Mostasr. 01.gif

05-27-2011 18:20 Nikifor is offline Posalji Email za Nikifor Homepage of Nikifor Pregledaj poruke od Nikifor Dodaj Nikifor u listu prijatelja AIM Screenname: - YIM Screenname: -
Ricina Ricina is a Male
raja




Poruka: 1689
Location: Predaleko od Mostara

... Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Nikad jeftinije neces proci moj Nikifore... Ako budes dao tacno toliko koliko svi zajedno, bar za sada, neces ni osjetiti u novcaniku .... 01.gif

___________________________________________________________________
"Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

05-27-2011 19:07 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
planinar planinar is a Male
bice nesto od mene


Poruka: 306
Location: Prenj

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

moj rièina sve može, pozz

___________________________________________________________________
u planine...

05-27-2011 22:40 planinar is offline Posalji Email za planinar Pregledaj poruke od planinar Dodaj planinar u listu prijatelja
Nikifor Nikifor is a Male
brato


Poruka: 736
pokretac teme Thread Started by Nikifor

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Raja,jeli ima nesto vaznije i ljepse od nase djece
i ne daj Boze da neko skuplja za nasu djecu.
Otvorite dusu i srce kao sto je otvorio nas kolega
koji se zalaze svom snagom i cini sve da skupi
sto se skupiti moze za Mostar za nasu buducnost
za nase najmlade.
Neznam mozda grijesim ali neki nasi moderatori
se nisu bas najbolje pokazali. Cas izuzetcima.

05-28-2011 16:28 Nikifor is offline Posalji Email za Nikifor Homepage of Nikifor Pregledaj poruke od Nikifor Dodaj Nikifor u listu prijatelja AIM Screenname: - YIM Screenname: -
Sevels Sevels is a Male
moderator tra-la-la




Poruka: 6554
Location: Cernica-Mo-London

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Nikifor:

    Raja,jeli ima nesto vaznije i ljepse od nase djece
    i ne daj Boze da neko skuplja za nasu djecu.
    Otvorite dusu i srce kao sto je otvorio nas kolega
    koji se zalaze svom snagom i cini sve da skupi
    sto se skupiti moze za Mostar za nasu buducnost
    za nase najmlade.
      Neznam mozda grijesim ali neki nasi moderatori
      se nisu bas najbolje pokazali. Cas izuzetcima.


golemo prozivanje 21.gif Nikifore,ko u osnovnoj skoli
puno nas je moderatora ostalo,pa nije problem u brk da ti to ako znas poimenicno izneses 14.gif
treba li da te malo pronosam da uzrignes ako si rucao.

___________________________________________________________________
volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
"Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

05-28-2011 16:44 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
Donja Mahala
SexNepoznat

Poruka: 40

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Evo jedna lijepa vijest clanovi udruzenja SINOVIMAHALE napokon su zavrsili u potpunosti 10metarsku skakaonicu na nasoj plazi pecina veliki-buljak i ove godine po 4 put cemo organizovati skokove raje i sampiona sa starog mosta u cast nasem prijatelju Azeru DZelilovicu 07 07 u vecernjim satima bice organizovani skokovi kao i narednih godina Ostalo nam je jos da nabavimo 20-30 obicnih majica da podjelimo skakacima koji ce izvesti pocasne skokove i to cemo zavrsiti Mi smo ovu skskaonicu napravili u namjeri da probudimo zelju male raje da krenu stopama starije raje i da se uce skakati i da se nastavi jedna duga tradicija skokova sa starog mosta Iskreno za par godina necemo imati mostarca koji ce skakati sa mosta osto nam je jos jedino Listo Lorens Hara Dzemat 7 puta osvajo prvo mjesto neskace vise Zukanovic Samir neskace ima par godina Admir Delic Guma isto Arman Puzic proslo godisnji sampion dvoumi se da li vise da skace i tako ce Mostar ostati bez svojih skakaca jer ono sto vrijedi nema pomoc od gradske vlasti i same raje ako vise i ima raje a bogami sve je manje i manje Hvala jos jednom Nikiforu Passi Ricini na pomoci i ovakom razmisljanju MALO NAS JE OSTALO 10.gif 33.gif I nek NAS JE MALO SAMO NAPRED Uskoro za par dana bice slike zavrsene skakaonice Azer Dzelilovic 10.gif na nasoj stranici 10.gif

05-28-2011 16:56 Donja Mahala is offline Pregledaj poruke od Donja Mahala Dodaj Donja Mahala u listu prijatelja
tvrancic tvrancic is a Male
moforaja




Poruka: 5017
Location: Umag - Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Lijep potez @Donja Mahala i hvale vrijedna akcija. 10.gif 33.gif 33.gif

___________________________________________________________________

    05-28-2011 17:16 tvrancic is offline Posalji email za tvrancic Pregledaj poruke od tvrancic Dodaj tvrancic u listu prijatelja
    Nikifor Nikifor is a Male
    brato


    Poruka: 736
    pokretac teme Thread Started by Nikifor

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Nisi u pravu Sevels jer ti si se malo zaletio. Meni Ricina nije rekao niti sam ga ja pitao da li je neko od Moderatora uplatio ili ne.Ja sam isao ne jednu malu "provokaciju" na koju si ti sam naletio. Niko nikoga ne tjera da nesto uplati ako nece.
    Otac mi je davno pricao da je dosao negdje gdje sjede zene i pozdravio je i rekao dodar dan zene i ti lajava. Sve su sutile ali jedna je pocela da galami.Toga sam se sjetio i nista vise.
    Ako sam te uvrijedio izvinjavam se i molim te zaboravi sve jer nije mi cilj da se sa tobom svadam . Skreno sam sa teme.
    Sevels veliki pozdrav. 10.gif

    05-28-2011 17:23 Nikifor is offline Posalji Email za Nikifor Homepage of Nikifor Pregledaj poruke od Nikifor Dodaj Nikifor u listu prijatelja AIM Screenname: - YIM Screenname: -
    Sevels Sevels is a Male
    moderator tra-la-la




    Poruka: 6554
    Location: Cernica-Mo-London

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Neka sam se ja zaletio pa taman,okle tebe i ko je tebe ovlastio da prozivas da ne kazem provociras i jos usput zakljucujes ko se to zaletio 21.gif
    Animirati ljude treba na jedan puno ljepsi i prikladniji nacin,da se ne ponavljam opet sto je vezano za bilo kakvu humanitarnu pomoc.
    Ti si prozvao moderatore a ne ja tebe.
    I za kraj ako sam te uvrijedio molim te 'zaboravi' posto neznam ovo mi je prva humanitarna akcija i nije mi cilj da se svadjam sa bilo kim.
    Nikifore jos veci pozdrav.

    ___________________________________________________________________
    volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

    13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
    "Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

    05-28-2011 17:33 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
    Ricina Ricina is a Male
    raja




    Poruka: 1689
    Location: Predaleko od Mostara

    Mostar 2011 Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Smirite zivce... Niko nikoga ne tjera da posalje prilog ako nece... Planira se odnijeti sve sto je zamisljeno pa makar se ne skupio niti jedan €. Vrijednost onoga sto nosim je oko 3000 € i nadam se da ce koristiti nasim mostarcima a najvise nasoj dragoj djeci .
    Do sada je doslo 35 € od svih clanova sa Foruma i zahvaljujem svima sto su poslali koliko su mogli.
    Vise nemam namjeru pisati i objasnjavati, pa ako neko zeli ucestvovati , ima Paypal u podne - u ponoca da se posalje. Svakom svoje.
    Hvala na svim podrskama i vidimo se u Mostaru...

    ___________________________________________________________________
    "Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

    05-28-2011 18:31 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
    planinar planinar is a Male
    bice nesto od mene


    Poruka: 306
    Location: Prenj

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    kad èeš u mostar riæina ?

    ___________________________________________________________________
    u planine...

    05-28-2011 22:18 planinar is offline Posalji Email za planinar Pregledaj poruke od planinar Dodaj planinar u listu prijatelja
    Ricina Ricina is a Male
    raja




    Poruka: 1689
    Location: Predaleko od Mostara

    .. Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Kraj jula ili pocetak augusta...

    ___________________________________________________________________
    "Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

    05-28-2011 23:39 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
    Nikifor Nikifor is a Male
    brato


    Poruka: 736
    pokretac teme Thread Started by Nikifor

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Do kraja jula ce se valjda jos neko naci
    koji ce nesto uciniti za malu raju u Mostaru
    koja ce mu biti zahvalna i ne samo njemu
    vec i pokretacu ove humanitarne akcije
    njegovom trudu i svemu sto je ucinio i cini
    za djecu u nasem Mostaru.

    05-29-2011 18:27 Nikifor is offline Posalji Email za Nikifor Homepage of Nikifor Pregledaj poruke od Nikifor Dodaj Nikifor u listu prijatelja AIM Screenname: - YIM Screenname: -
    djemila djemila is a Female
    Naj-Moder 2008




    Poruka: 11452
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    10.gif 33.gif

    ___________________________________________________________________
    Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

    05-29-2011 20:19 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
    Ricina Ricina is a Male
    raja




    Poruka: 1689
    Location: Predaleko od Mostara

    Moja razmisljanja..Mostar...,2011 Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Hvala Nikiforu na ovako lijepim rijecima. Samo onaj ko je bio u Djecijem domu , vidio djecu kako sa rasirenim ocima i osmjehom na licu docekuju nekoga ko misli na njih...Kada se skupe oko tebe kao mali pacici i idu za tobom, kada im stavis na stol sto si donio...gledaju jedan u drugoga pa u odrasle sa upitnim ocima..."Je li ovo sve za nas ?"...
    TADA osjeti onaj sto je donio , tesko disanje u prsima , lupanje srca i suze u ocima... Sama ta radost kojom te docekaju vrijedi da pjeske ides do Mostara i da im doneses nesto... To se mora dozivjeti ..ai ne moze opisati rijecima. kao sto kazu...Jedan pogled, jedna slika , vrijedi vise nego milion rijeci.
    Ja sam mogao ici mahajucih ruka, dati prilog Domu i biti "cist" pred bogom i ljudima. Ali sam odlucio da idem sa kombijem i da ga napunim svim i svacim samo za nasu "malu raju"..
    Kada sam bio prosli put, parkirao sam auto u Donjoj Mahali. Djeca su me poznala i dosla do auta... Vidio sam osmjehe na njihovim napacenim i tuznim licima koja su me vratila u zivot i zaboravio sam 2100 km koliko me dijeli od Mostara. Sutra dan, isli su sa majicama, nosiili lopte sto sam donio i lizala, cokoladice..Pokazivali su mi koje su im najdraze da im donesem drugi put... Svaki put ,imam u dzepu nesto sitnih Maraka i dam jednom "vodji" koji to podijeli na svu raju koja tu budu.
    Jednom prilkom sam se vratio do auta i htio otici do Carine... "Mi se igramo blizu tvog auta i ne damo da ga niko dira".. rekose ko u glas sa ozbiljnim glasom da bih ja shvatio koja je njihova uloga. Nasmijao sam se i pomilovao malu raju...

    Ove godine sam isao u jedan "Diskont" koji snabdjeva sve prodavnice sa slatkisima... To su pakovanja jedne vrste bombona,slatkisa ,koje se pakuje u plasticne kutije 1,5-2 kg. Pitao sam mogu li mi prodati i pristali su mada ne prodaju privatno. Narucio sam 50 kg raznih bombona,slatkisa i svakakvih zavrzlama... To nosim mojoj maloj raji koja mi "cuva" auto, koja trci oko mene kad dodjem u Dom i za sve one koji nemaju priliku da dobiju nesto slatko cesto.... Treba dozivjeti samo jedan onaj pogled sretnog djeteta jer je neko mislio na njega u tudjem svijetu... To se ne moze opisati rijecima.
    Sva djela koja radite, vracaju se istom mjerom ili vise.. Darujte jer ce se vratiti vasoj djeci nekad...Vrijedno je.
    Svi Muslimani koji ovo citaju, znaju da mjesec Ramadan pocinje 01.08.2011. i da treba poslati "Zekat" prije pocetka mjeseca i halaliti. Zekat je dio prihoda koji je "visak" i koji mozes poslati nekome kome je to potrebnije nego tebi. To se daje jer se misli na svoju familiju, da budu zdravi i sretni i na sve one rahmetlije iz familije za njihovu dusu. Ja svake godine postujem Zekat i uradim sbog sebe prvo a onda zbog moje djece...

    ___________________________________________________________________
    "Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

    05-29-2011 20:58 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
    Stranica (11): « prethodna 1 2 3 [4] 5 6 7 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com