Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » FORUMAŠI » HUMANITARNE AKCIJE » Mostar je nas -ne samo na Forumu 1 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (11): « prva ... « prethodna 3 4 5 [6] 7 8 9 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Nikifor Nikifor is a Male
brato


Poruka: 736
pokretac teme Thread Started by Nikifor

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Sevels svaka cast i zivio ti nama jos 100 godina 10.gif

06-01-2011 14:53 Nikifor is offline Posalji Email za Nikifor Homepage of Nikifor Pregledaj poruke od Nikifor Dodaj Nikifor u listu prijatelja AIM Screenname: - YIM Screenname: -
Nikifor Nikifor is a Male
brato


Poruka: 736
pokretac teme Thread Started by Nikifor

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ricina ima li ista novo.
da li se jos neko javio.

06-02-2011 22:35 Nikifor is offline Posalji Email za Nikifor Homepage of Nikifor Pregledaj poruke od Nikifor Dodaj Nikifor u listu prijatelja AIM Screenname: - YIM Screenname: -
Ricina Ricina is a Male
raja




Poruka: 1689
Location: Predaleko od Mostara

:: Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

"Na zapadu nista novo" moj Nikifore. Uplate stale a ja mislio evo bar nesto krenulo. Raja nije bas zainteresovana.. Nista silom.Koliko bude-bude. Hvala svima sto su poslali i sto ce poslati svoj prilog ovoj akciji...

___________________________________________________________________
"Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

06-03-2011 07:54 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
Nikifor Nikifor is a Male
brato


Poruka: 736
pokretac teme Thread Started by Nikifor

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ricina cekaj malo sada su dobili plate
i mozda ce se nesto promjenuti
od iduce nedelje 15.gif

06-03-2011 12:51 Nikifor is offline Posalji Email za Nikifor Homepage of Nikifor Pregledaj poruke od Nikifor Dodaj Nikifor u listu prijatelja AIM Screenname: - YIM Screenname: -
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9495
Location: uh jebo te

Re: :: Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Ricina:

    "Na zapadu nista novo" moj Nikifore. Uplate stale a ja mislio evo bar nesto krenulo. Raja nije bas zainteresovana.. Nista silom.Koliko bude-bude. Hvala svima sto su poslali i sto ce poslati svoj prilog ovoj akciji...


bit ce jarane ne sekiraj se
mnogi su sigurno vec dosta toga odradili do sada
jeste li probali u svome okrugu ne vjerujem da se ne moze iskupiti robe za jedan kombi
dedera jos jednom za sta si zainteresiran, koja vrsta robe

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

06-03-2011 15:48 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
Ricina Ricina is a Male
raja




Poruka: 1689
Location: Predaleko od Mostara

-- Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ne moze se skupiti svakakva roba. Ja imam spisak sta je potrebno i to nabavljam . Necu da nosim nesto sto im ne treba. Zato sam napisao da cu kupiti sta treba ali da se skupi nesto para da odnesem. "Skripi" mi najvise kod dresova i suskavaca kao i ruksaka. Nasao sam jeftine i dobre ruksake pa cemo nesto srediti...
Trimer za travu, pumpa za vodu Tomos i kantice za pijesak su narucene pa cu poslati pare iduce sedmice... 600 KM (300 € )...
Do sada dobio ukupno 145 € od raje.

Sve ce biti kupljeno u svakom slucaju....

___________________________________________________________________
"Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Ricina dana 06-04-2011 u 14:42.

06-03-2011 16:24 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9495
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

odlicno, ja iskreno bih rado pomogao ali sam se vec angazovao dovoljno na drugom polju

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

06-03-2011 16:39 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
Nikifor Nikifor is a Male
brato


Poruka: 736
pokretac teme Thread Started by Nikifor

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ricina ,
moja kcerka mi je danas javila da je i ona nesto
sa kolegicama skupila i dobit cu krajem iduce nedelje
i javit cu ti koliko su skupili ?
Mostarac samo naprijed 10.gif

06-03-2011 22:41 Nikifor is offline Posalji Email za Nikifor Homepage of Nikifor Pregledaj poruke od Nikifor Dodaj Nikifor u listu prijatelja AIM Screenname: - YIM Screenname: -
Ricina Ricina is a Male
raja




Poruka: 1689
Location: Predaleko od Mostara

.. Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Bravo Nikifore...samo naprijed. Svi mogu poslati bar 5 € ako hoce... Zahvali se svima na pomoci u moje ime...

___________________________________________________________________
"Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

06-04-2011 06:28 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
Nikifor Nikifor is a Male
brato


Poruka: 736
pokretac teme Thread Started by Nikifor

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ricina
sve je uradeno kako si napisao.
Vidit ce mo sta ce da naprave?

06-04-2011 21:13 Nikifor is offline Posalji Email za Nikifor Homepage of Nikifor Pregledaj poruke od Nikifor Dodaj Nikifor u listu prijatelja AIM Screenname: - YIM Screenname: -
Ricina Ricina is a Male
raja




Poruka: 1689
Location: Predaleko od Mostara

Za nase planinare i GSS Mostar Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Imam jednog prijatelja koji radi u nabavci opreme za vatrogasce i ambulanse pa mi je obecao da ce pokusati "otpisati" kao neupotrebivo jedan dio nove opreme koja stoji u magacinu... Zamolio sam ga da mi nabavi opremu za GSS iz Mostara ... Ta oprema je stravicno skupa pa ako se nesto i dobije...super. Nije obecao da ce dati ali je obecao da ce pokusati na sve nacine da legalno "otpise" tu opremu. Sta god da...dobro je.

___________________________________________________________________
"Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

06-06-2011 20:17 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11452
Location: Mostar

Skupilo se para Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

U subotu, ovdje u Stockholmu je bila (redovna) festa u Klubu Neretva...Kao dragi i pocasni gosti su bili Davorka Kulas i Kula iz Londona,
naime, trebalo se povezati i stockhiomska grupa koja fantasticno pomaze Djecijem domu i to je bio povod dolaska Davorke i Kule

Sestre Indira Alikalfic i Amra Skaljo su donijeli exponata koje se djeca u Domu u Mostaru pravila i to se prodalo za pola sata.

zarada..320 eura 10.gif 10.gif

ovo je bilo neocekivano i fantasticno 10.gif

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

06-09-2011 19:56 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
Nikifor Nikifor is a Male
brato


Poruka: 736
pokretac teme Thread Started by Nikifor

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Djemila ,ja sam mislio da je nasa humanitarna akcija pala u zaborav.
Uvijek se neko nade ko ima dobro srca kao Indiora 33.gif i Amra 33.gif
Kako ce se tek radovati nas Ricina.
Djemila i tebi 33.gif

06-09-2011 20:10 Nikifor is offline Posalji Email za Nikifor Homepage of Nikifor Pregledaj poruke od Nikifor Dodaj Nikifor u listu prijatelja AIM Screenname: - YIM Screenname: -
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11452
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Nikifore, strasno je puno projekata u realizaciji...

otvara se frizerski salon, zaposljavaju se djevojke (iz Doma)koje su zavrsile zanat, pa ce doci ovdje na specijalizacijju,

salju se redovno paketi iz Stockholma, salje se materijal da djeca izradjuju exponate i ovdje se prodaju....
Indira je sponzor plate jednog volontera (koji je godinu dana volontirao bez naknade)

Brat, Indirin je sponzor za drugog volontera

ma mnogo toga je u toku, zato treba ujediniti, sve sto djeluje po ovom pitanju...
raja daju , uplacuju...evo ima jos tema o Djecijem domu, tema "prijatelji"..pa Sunce... koliko je puta @taxi uplatio, (najbolji donator) pa obnavljao temu... puno raj uplacuje i da se ne zna javno..radi se na mnogim stranama. zato se treba udruziti i bice dobro 10.gif

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

06-09-2011 20:19 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
Ricina Ricina is a Male
raja




Poruka: 1689
Location: Predaleko od Mostara

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Svaka cast Stockholm i London i ostala ekipa... Samo naprijed ... 33.gif

___________________________________________________________________
"Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

06-09-2011 21:24 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
Nikifor Nikifor is a Male
brato


Poruka: 736
pokretac teme Thread Started by Nikifor

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Zdravo Ricina !
Imali ista novo ?
Kako stoje akcije?

06-11-2011 19:40 Nikifor is offline Posalji Email za Nikifor Homepage of Nikifor Pregledaj poruke od Nikifor Dodaj Nikifor u listu prijatelja AIM Screenname: - YIM Screenname: -
Ricina Ricina is a Male
raja




Poruka: 1689
Location: Predaleko od Mostara

do sada Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Nista novo a i sumljam da ce biti.. Ja skupljam i ide dobro...
Do sada sam skupio
-jedan manji gumeni camac a veliki je narucen
-lopte oko 90 komada (kosarka,odbojka,fudbal)
-plasticne boce za vodu
-Tomos pumpa za vodu
-Trimer za travu na benzin
-50 kompleta za igranje u pijesku
-TV LCD za prostorije "Sinova Mahale"
-Stereo linija ( Nikifor)
-rulator i stake ( ostalo se ceka uskoro )
-pribor za gril , cumur ,briketi
-Pikado ( digitalni)
-El. gitara sa pojacalom-zvucnikom
-razne igre za djecu
-Bazeni ( manji i veci) naruceni
-ruksaci naruceni
-dvije ( manja oko 3 m precnika i veca oko 4 m) "trambuline" za skakanje sa federima
-markeri i ljuljacke naruceni
-50 kg slatkisa naruceno
-aparat za pranje auta i sl. pod pritiskom

Bice jos toga ...
Do sada stiglo 145 € uplata. Sumljam da ce vise i stici osim tebe Nikifore. Tvoj "dio" cu pokupiti na putu za Mostar...
GSS ima od mene 200 KM i placene buredzike. Nadam se da cu dobiti i opremu za GSS ali nije nista obecano 100 % .

Najmanje mi je 30 reklo prosli put : " Da si na vrijeme rekao poslao bi bar 50 € "... Evo sam najavio prije 3 mjeseca, ali se niti jedan clan od tih 30 nije javio.. Valjda sam javio prerano ovaj put.... 10.gif

___________________________________________________________________
"Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

broj ispravljanja poruke: 8, zadnji put od strane Ricina dana 06-13-2011 u 20:12.

06-13-2011 19:31 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
Nikifor Nikifor is a Male
brato


Poruka: 736
pokretac teme Thread Started by Nikifor

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ricina ,
moja kcerka Sandra sa kolegicama
skupila je 100€ za malu raju iz Mostara.

06-13-2011 19:56 Nikifor is offline Posalji Email za Nikifor Homepage of Nikifor Pregledaj poruke od Nikifor Dodaj Nikifor u listu prijatelja AIM Screenname: - YIM Screenname: -
Ricina Ricina is a Male
raja




Poruka: 1689
Location: Predaleko od Mostara

.. Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Bravo Nikifore... Zahvali se svima na prilozima... 01.gif

___________________________________________________________________
"Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

06-13-2011 20:13 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

svaka cast ljudi 10.gif

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

06-13-2011 21:49 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
Stranica (11): « prva ... « prethodna 3 4 5 [6] 7 8 9 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com