Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » FORUMAŠI » IN MEMORIAM » ZAUVIJEK U NASHIM SRCIMA » Tuzna vijest iz Londona..otisao je Sevels:( » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (30): « prva ... « prethodna 4 5 6 [7] 8 9 10 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
MO-1991 MO-1991 is a Male
ne more meda




Poruka: 48
Location: Tu i tamo

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Poèivaj u miru. 33.gif

___________________________________________________________________

    06-15-2011 22:45 MO-1991 is offline Pregledaj poruke od MO-1991 Dodaj MO-1991 u listu prijatelja
    gogo gogo is a Male
    puter


    Poruka: 80
    Location: valjda Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Pokoj ti dusi dragi Davore
    Porodici moje iskreno saucesce
    Pa bola ne vidjesmose 26.gif

    ___________________________________________________________________
    onaj sa cigarom 18.gif

    06-15-2011 22:53 gogo is offline Pregledaj poruke od gogo Dodaj gogo u listu prijatelja
    ROÐENI II ROÐENI II is a Female
    trudim se


    Poruka: 153
    Location: MOSTAR

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif

    ___________________________________________________________________
    ROÐENI II

    06-15-2011 22:59 ROÐENI II is offline Pregledaj poruke od ROÐENI II Dodaj ROÐENI II u listu prijatelja
    Morpheus
    tozzinjo



    Poruka: 1137

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Meni je i dalje citav dan u glavi njegova iznenadna smrt. I ako ,mi nesto nikad problem nije bio - to je da nadjem rijeci kojima bih metaforicno izrazio svoja osjecanja.

    Sada to ne mogu.

    Ne mogu, jer je u meni muk i zbunjenost. Danas sam zaplakao i pomislio za sebe da sam sebican, jer dobrim dijelom placem zbog toga sto i sam nisam stigao s njim kafu popiti i izgladiti neke stvari. Ili ih mozda i ne izgladiti ali makar se pogledati u oci. Eto to sam htio. Bilo bi licemjerno s moje strane nakon nasih zestokih rasprava reci samo onako reda radi "o pokojniku sve najljepse". Jeste, imali smo velikih konflikta, ali nekako kao i sa ostalim ljudima, pokusavao sam biti realan i reci da to to i to ne volim kod nekoga, ali da zato za to to i to ne mogu pera odbiti i mogu samo kapu skinuti.
    Bio si sportista. Planinar. Uvijek vedra duha. Altruista. Oh, imao si i mnogo stvari koje mi se nisu svidjale kod tebe, ali sam i kod tebe kao kod drugih- bio ljut na neke postupke, na neke osobine. Ali, isto tako skidam kapu za tvoj vjecito mladi duh.

    Ne ljuti se, neka se ne ljute ni drugi koji citaju. Kako rekoh, s jedne strane bi bilo licemjerno da te spominjem kao svog velikog prijatelja, a s druge strane bi bilo neljudski da ti ne posaljem ovu poslednju poruku. I boli me, ne samo sto ne znam da li ces ti meni oprostiti sve moje gafove...nego sto ne znam da li cu ih sam sebi moci oprostiti.

    Nego, takav kakav si, znam da ne bi volio srceparajuce oprostajne poruke. Sto mi rece jedna osoba danas, da mozes, stavio bi mi na sve ovo moje pisanje - onog smajlija koji se plazi. Tako da je bolje da stanem ovde sa ovim silno nabacanim rijecima bez smisla koje napisah u nadi da cu sastaviti nesto smisleno tebi kao poslednji pozdrav. Umjesto toga, bolje je da ti porucim da nazdravis s nasom rajom koja su vec gore, na nebeskim Velezovim tribinama. Tamo gdje cemo svi jednom otici i naci se skupa. Koliko sam god tuzan sto te nema, toliko sam i sretan sto sam te u jednom periodu svog zivota "poznavao" ovde. Na stranu sve nesuglasice, sjecam se samo lijepog.
    Oprostite mi svi, cak i ako imate sta zamjeriti na ovu poruku, to me ne zanima. Ne pisem je vama nego Davoru. Nebeska Cernica je dobila vodju navijaca na nebeskim tribinama mostarskim.
    Neka ti je vjecna slava.

    ___________________________________________________________________



      ...vise sam zaboravio nego sto su mnogi procitali ...

        nije mostar vise ona djevojka bujnih njedara, zanosnih kukova i socnih usta. danas je mostar cangrizava stara baba koja se sjeca kako je nekad bila ljepotica.

      06-15-2011 23:14 Morpheus is offline Pregledaj poruke od Morpheus Dodaj Morpheus u listu prijatelja
      cema cema is a Male
      rodjeni


      Poruka: 923
      Location: Tako daleko ali sa rajom tako blizu

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 26.gif 26.gif 26.gif 26.gif 26.gif 26.gif 26.gif 26.gif 26.gif 26.gif 26.gif 26.gif 26.gif 26.gif 26.gif 26.gif 26.gif 26.gif 26.gif 26.gif 26.gif 26.gif 26.gif 26.gif 26.gif 26.gif 26.gif 26.gif 26.gif 26.gif 26.gif 26.gif 26.gif 26.gif 26.gif 26.gif 26.gif 26.gif 26.gif 26.gif 26.gif 33.gif 26.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif

      ___________________________________________________________________
      MOSTAR U SRCU VELEZ DO GROBA A POSLJE CEMO VIDJET 10.gif

      06-15-2011 23:23 cema is offline Posalji Email za cema Homepage of cema Pregledaj poruke od cema Dodaj cema u listu prijatelja
      bosonoga bosonoga is a Female
      lela




      Poruka: 2804
      Location: daleka polja

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      33.gif
      Ponoc je, prijatelju moj...
      Jos jedan dan je opet iza nas.
      I kad bih mogla, prijatelju moj,
      tebi jos samo jednom cuti glas.

      Sjetim se tada, prijatelju moj...
      Kratko smo vrijeme imali.
      Sada samo, prijatelju moj,
      ostaju suze u vjecnosti.

      Pisem ti pismo, prijatelju moj...
      Cemu sada cijeli ovaj trud?
      Gdje li mi spavas, prijatelju moj?
      Zovem ti ime, ali uzalud!

      Cekaj me tamo, prijatelju moj...
      Proci ce vrijeme, ali ja cu doc'.
      Vjeruj u rijeci, prijatelju moj,
      kad cujes glazbu, kada padne noc...

      Bit ce kao nekad, prijatelju moj,
      kad cujes mi korak, kada odu svi.
      Ostat ce tisina, prijatelju moj,
      kamena ploca, ja i ti...

      33.gif

      ___________________________________________________________________
      ^¨tamo me nema , ovdje nisam ^¨ jok.gif

      06-16-2011 00:15 bosonoga is offline Pregledaj poruke od bosonoga Dodaj bosonoga u listu prijatelja
      Hogar Hogar is a Male
      moforaja


      Poruka: 2728
      Location: daleko

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Tuzna vijest koja me je strasno pogodila. Davora nisam licno poznavao ali je bilo nemoguce ostati imun na njegove postove i pozitivnu energiju kojom je zracio.
      Otisao je jos jedan istinski Mostarac i veliki covjek.
      Pokoj ti dusi Davore i nek ti je laka zemlja mostarska 33.gif

      ___________________________________________________________________
      lose,lose MSP

      06-16-2011 01:15 Hogar is offline Pregledaj poruke od Hogar Dodaj Hogar u listu prijatelja
      MoJaVi
      SexNepoznat


      Poruka: 1705

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Drug moj pocivaj u miru i nek ti je laka zemlja. Puno ces mi nedostajati . Porodici iskreno saucesce.

      06-16-2011 03:00 MoJaVi is offline Posalji email za MoJaVi Pregledaj poruke od MoJaVi Dodaj MoJaVi u listu prijatelja
      curka curka is a Female
      avenija kruzno




      Poruka: 87

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ...tuzno...

      rest in peace davore, a porodici iskrena sucut...

      33.gif 33.gif 33.gif

      ___________________________________________________________________
      Neki ljudi ulaze u naše živote, ali brzo i izlaze.
      Neki ostaju neko vrijeme i ostavljaju tragove na našoj duši, nakon èega mi nikad više nismo isti.

      06-16-2011 08:03 curka is offline Pregledaj poruke od curka Dodaj curka u listu prijatelja
      cobra cobra is a Male
      samo sto nisam




      Poruka: 1077
      Location: mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Falis, falis, danas vise nego juce, a sta ce tek biti sutra ....????

      Pokoj ti lijepoj dusi, DRUG moj !!

      33.gif 33.gif 33.gif

      06-16-2011 08:21 cobra is offline Posalji email za cobra Pregledaj poruke od cobra Dodaj cobra u listu prijatelja
      denani denani is a Male
      moforaja




      Poruka: 8019

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      R. I. P. Davore


      Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

      ___________________________________________________________________
      33.gif 33.gif 33.gif

      06-16-2011 08:39 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
      Ricina Ricina is a Male
      raja




      Poruka: 1689
      Location: Predaleko od Mostara

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Zajedno smo odrasli u nasoj Cernici... Sretali se cesto na ulici i uvijek sam vidio osmjeh na tvom licu... Nekad si bio tuzan, bolestan , neraspolozen, mahmuran ali ipak si se svaki put nasmijao i pozdravio od srca.. Gonjo si kajak u Brodara, karate, fudbal, planinario i svasta nesto jos... I pored svega, imao si vremena za ostale , da porazgovaras, podijelis radost i tugu, da se nasmijes i mahnes bar rukom ako nisi blizu ...
      Sa tobom je otisao i dio nase Cernice, dio naseg Mostara i tvoja nesebicna i fina mostarska dusa i onaj osmijeh sto ce mi isto puno nedostajati.
      Bog je nepravedan ponekad ali sam i pored ove tuge zbog tvog nenadanog odlaska, sretan sto sam te poznavao, sto sam ti nekad pruzio ruku da se pozdravimo, zbog tvog iskrenog osmjeha i viceva , zbog tvoje mostarske neiskvarene i iskrene duse i zbog jos puno toga...
      Neka ti je vjecni mir moj prijatelju,komsija i jednom pravom mostarcu...

      Pricacemo o tebi , sjecati cemo se tvojih sala i prijateljstva i svega sto si nas nagradio za svog zivota... Dok se prica o tebi , ti si jos ziv... Posljednji pozdrav mom prijatelju Davorici... 33.gif

      ___________________________________________________________________
      "Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

      06-16-2011 08:46 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
      cheri cheri is a Female
      moder u peMziji




      Poruka: 3806
      Location: Svizzera

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Kad je ovako nama, kako li je familiji.. Moje misli idu njima, dragoj Davorki i ostalima. I Davoru, negdje gore visoko.. 33.gif

      Danonino: Ljudskost se ne može zamjeriti, a ona i juèe i danas izvire iz tvojih rijeèi.

      06-16-2011 08:50 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
      Behma Behma is a Male
      rodjeni


      Poruka: 766
      Location: zemlja dembelija

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Prijatelju dragi sve se odigralo filmskom brzinom .
      Tvojoj porodici kao i Davorki iskreno saucesce. 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif

      06-16-2011 09:10 Behma is offline Pregledaj poruke od Behma Dodaj Behma u listu prijatelja
      MoNeRa MoNeRa is a Female
      avenija kruzno


      Poruka: 116
      Location: Ovdje nisam a tamo me nema...

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      R.I.P. 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif

      06-16-2011 10:47 MoNeRa is offline Pregledaj poruke od MoNeRa Dodaj MoNeRa u listu prijatelja
      luka ters
      SexNepoznat



      Poruka: 5210
      Location: on the face of the place

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      R.I.P.
      33.gif

      ___________________________________________________________________
      "... Zbog èega primatima nikada ne iskljuèuju elektriku, oni u principu i onako rijetko èitaju
      a i to što èitaju - krive stvari èitaju, pa zašto im onda ne iskljuèuju elektriku..."

      06-16-2011 11:02 luka ters is offline Posalji email za luka ters Pregledaj poruke od luka ters Dodaj luka ters u listu prijatelja
      tvrancic tvrancic is a Male
      moforaja




      Poruka: 5017
      Location: Umag - Mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Umire samo onaj koga zaboravimo, a tebe sigurno neæemo zaboraviti. 33.gif 33.gif 33.gif

      ___________________________________________________________________

        06-16-2011 12:05 tvrancic is offline Posalji email za tvrancic Pregledaj poruke od tvrancic Dodaj tvrancic u listu prijatelja
        GARAVUSA GARAVUSA is a Female
        Misiica ljeta 07




        Poruka: 8658
        Location: Holland

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif

        ___________________________________________________________________

          NIJE LAKO BITI JA ! ! !

        06-16-2011 12:13 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
        denani denani is a Male
        moforaja




        Poruka: 8019

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Vozdra prijatelju ... !!!

        ___________________________________________________________________
        33.gif 33.gif 33.gif

        06-16-2011 12:37 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
        djemila djemila is a Female
        Naj-Moder 2008




        Poruka: 11452
        Location: Mostar

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Ovo previse boli.....

        ___________________________________________________________________
        Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

        06-16-2011 12:52 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
        Stranica (30): « prva ... « prethodna 4 5 6 [7] 8 9 10 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
        Postavi novu temu Odgovori
        Go to:
        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com