Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » FORUMAŠI » IN MEMORIAM » ZAUVIJEK U NASHIM SRCIMA » Tuzna vijest iz Londona..otisao je Sevels:( » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (30): « prva ... « prethodna 5 6 7 [8] 9 10 11 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Sunshine Sunshine is a Female
moforaja




Poruka: 2365
Location: ..na suncanoj strani zivota

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ovo je pretuzno.. Pokoj ti dusi i pocivaj u miru 33.gif 33.gif

___________________________________________________________________


    jao u onog Blagajca potpisa 04.gif
    Sunshine je saznala vrlo intrigantnu, krajnje neoèekivanu istinu:
    Blagajac voli da se igra sa barbikama.... 13.gif 13.gif


      23.gif

      06-16-2011 12:57 Sunshine is offline Posalji email za Sunshine Pregledaj poruke od Sunshine Dodaj Sunshine u listu prijatelja
      zutaljka
      SexNepoznat

      Poruka: 1528

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif

      06-16-2011 14:19 zutaljka is offline Pregledaj poruke od zutaljka Dodaj zutaljka u listu prijatelja
      S-H S-H is a Male
      trudim se




      Poruka: 161
      Location: B&H

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif

      06-16-2011 18:03 S-H is offline Pregledaj poruke od S-H Dodaj S-H u listu prijatelja
      alghuraba alghuraba is a Female
      bice nesto od mene




      Poruka: 446
      Location: Mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ''Nebeska Cernica je dobila vodju navijaca na nebeskim tribinama mostarskim.''
      :(

      ___________________________________________________________________
      Ostajte ovdje!...Sunce tuðeg neba,
      Neæe vas grijat kô što ovo grije;
      ForzaVelez

      06-16-2011 18:05 alghuraba is offline Pregledaj poruke od alghuraba Dodaj alghuraba u listu prijatelja
      alghuraba alghuraba is a Female
      bice nesto od mene




      Poruka: 446
      Location: Mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Kaže Davor:
      Nauèi se da umeš da uplašiš svoj strah, umesto strah da tebe plaši.
      Nauèi se da umeš da zaboliš svoj bol, umesto da on tebe boli.
      Nauèi se da umeš da vodiš svoje puteve, umesto putevi tebe da vode.
      I nauèi da umeš da odživiš svoj život, umesto da on tebe živi...

      On je živio, kratko, ali je živio, bio je tu uz Mostar, uz planinu, Neretvu, uz Cernicu brate. Bio je tu za Jugoslaviju.
      Bio je tu i za mene - u kasne sate noæi da piše, da prièa prièe, da daje savjete.
      Da mi prijeti degenekom, da ''išæe'' kolaèa, da mi prièa o ljubavi...
      da bude optimistièan u svemu,
      da bude on... onaj koji postaje drag svakome ko prozbori s njim....
      Rekao si doæi na kolaèe.... bujrum Davore... Ako ti jave: umro sam,- ne vjeruj to ne umijem. Na ovu zemlju sam svratio da ti namignem malo. Da za mnom ostane nesto kao leprsav trag. I zato: ne budi tuzna. Toliko mi je stalo da ostanem u tebi budalast i cudno drag. Nocu, kad gledas u nebo, i ti namigni meni. Neka to bude tajna. Uprkos danima sivim kad vidis neku kometu da nebo zarumeni, upamti: to ja jos uvek sasav letim, i zivim.........

      ___________________________________________________________________
      Ostajte ovdje!...Sunce tuðeg neba,
      Neæe vas grijat kô što ovo grije;
      ForzaVelez

      06-16-2011 18:23 alghuraba is offline Pregledaj poruke od alghuraba Dodaj alghuraba u listu prijatelja
      djemila djemila is a Female
      Naj-Moder 2008




      Poruka: 11452
      Location: Mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      33.gif 33.gif 33.gif 33.gif

      ___________________________________________________________________
      Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

      06-16-2011 18:44 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
      DEN DEN is a Female
      samo sto nisam


      Poruka: 1170

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Vec treci dan nas tuga steze oko srca, dragi Davore, i svako malo forumasi ovdje dolaze, da se isplacu, s tobom oproste...sto rece cheri kako li je tvojima, Davorki, kad je nama ovako 26.gif 26.gif 26.gif tesko, ne mogu ni zamisliti obim njene tuge i zalosti, imas Davorka moje i svih nas, najdublje saucesce... 33.gif

      Bio si drug svima nama, dragi Davore. Humanitarac koji je ucestvovao u svakoj akciji, za Mostar, za djecu, za raju, s puno ljubavi i brige za sve, borac i optimista. Mijenjao si svijet na bolje, promijenio zauvijek moforaju u veselo mjesto zezanja i laganih tema, poezije, humanitarnih akcija, zezanja i smijeha; , i nasa srca promijenio si na bolje, pozitivnije, nasmijanije. I hvala ti, hvala za to. Hvala ti sto si mi jednom prilikom rekao da si ponosan na mene. Ja zasigurno jesam i bicu ponosna sto sam, bar nakratko, bila tvoj drug na ovom svijetu, i sto rece Tibor, samo pozeljeti mozemo da ces nas docekati nasmijan na kapiji gore i nastaviti druziti se s nama.

      Neka ti je vjecni mir, drug moj. 33.gif

      ___________________________________________________________________
      NERETVA KROZ VENE TECE

      06-16-2011 19:07 DEN is offline Pregledaj poruke od DEN Dodaj DEN u listu prijatelja
      zalik13 zalik13 is a Male
      moforaja




      Poruka: 4619
      Location: Rio de Zalik

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      33.gif 33.gif 33.gif

      06-16-2011 19:54 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
      tana tana is a Male
      rigorozni




      Poruka: 17853
      Location: na prinudnom radu :)

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      tuga jastaje nego tuga. evo jos otpuhujem, znas ono kad ti je nesto tesko .... pa ono otpuhnes ..... tuga .....

      ___________________________________________________________________
      kad ce mostar mama?

      06-16-2011 21:19 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
      nanaenna
      SexNepoznat



      Poruka: 884
      Location: nederland

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Pokoj Ti dusi,porodici iskreno saucesce.

      06-16-2011 21:32 nanaenna is offline Pregledaj poruke od nanaenna Dodaj nanaenna u listu prijatelja
      cobra cobra is a Male
      samo sto nisam




      Poruka: 1077
      Location: mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      33.gif 33.gif 33.gif

      06-16-2011 22:33 cobra is offline Posalji email za cobra Pregledaj poruke od cobra Dodaj cobra u listu prijatelja
      UZAK UZAK is a Male
      bice nesto od mene


      Poruka: 438
      Location: drugi dunjaluk

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif

      ___________________________________________________________________
      ..."Rekli mu da je to narodna nošnja
      I baš mu je lijepa ova košulja smeða
      Stoji mu krasno ali nije mu jasno
      Što su rukavi svezani s leða..."

      06-16-2011 22:54 UZAK is offline Pregledaj poruke od UZAK Dodaj UZAK u listu prijatelja
      amra p. amra p. is a Female
      carica mjeseca maja




      Poruka: 5016
      Location: DK

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif

      ___________________________________________________________________

        28.gif

        06-16-2011 23:06 amra p. is offline Pregledaj poruke od amra p. Dodaj amra p. u listu prijatelja
        bosonoga bosonoga is a Female
        lela




        Poruka: 2804
        Location: daleka polja

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        26.gif

        33.gif 33.gif 33.gif

        ___________________________________________________________________
        ^¨tamo me nema , ovdje nisam ^¨ jok.gif

        06-17-2011 00:07 bosonoga is offline Pregledaj poruke od bosonoga Dodaj bosonoga u listu prijatelja
        bosonoga bosonoga is a Female
        lela




        Poruka: 2804
        Location: daleka polja

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          http://www.youtube.com/watch?v=qfZw6kykHIA&feature=related

        ___________________________________________________________________
        ^¨tamo me nema , ovdje nisam ^¨ jok.gif

        broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane bosonoga dana 06-17-2011 u 00:15.

        06-17-2011 00:14 bosonoga is offline Pregledaj poruke od bosonoga Dodaj bosonoga u listu prijatelja
        Omar Omar is a Male
        moforaja




        Poruka: 1896
        Location: Mostar u srcu

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Mrzim ovakve rastanke,jer sam mnogo meni dragih osoba izgubio u veoma kratkom periodu,
        tako da u ovom momentu razumijem bol i tugu njegove porodice i ovakvi rastanci me veoma
        rastuze i svaki od njih je veoma tezak,narochito kad poznajesh nekog s Korza,Neretve,igranki.
        Sad mi se u glavi mota tvoj "Kombinezon od texasa"koji si volio nositi,kad bi krenuo u Brodara,
        da s Bekom,Karlom,Kinom,Bracom,Okcom ,lomish hirovite valove ljepotice nashe koju si volio svim srcem....
        Jednostavno ne znam shto da kazem vishe................Mnogo falish Davore.....
        33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif
        POKOJ TI DUSHI BURAZ 33.gif

        06-17-2011 00:38 Omar is offline Pregledaj poruke od Omar Dodaj Omar u listu prijatelja
        mostar2 mostar2 is a Female
        moforaja




        Poruka: 4906
        Location: centar2,Mostar

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Pokoj Ti dusi,porodici iskreno saucesce.
        33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 26.gif 26.gif 26.gif

        ___________________________________________________________________
        ...lepo je znati da postojiš u mom životu...nije bitno otkad,koliko, a ni zašto.Lepo je otvoriti oèi i jednostavno znati da si blizu..........." 01.gif 01.gif 33.gif

        06-17-2011 01:26 mostar2 is offline Posalji email za mostar2 Pregledaj poruke od mostar2 Dodaj mostar2 u listu prijatelja
        sara sara is a Female
        moforaja




        Poruka: 5281
        Location: bogu za ledjima

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Nemogu da vjerujem 26.gif 26.gif

        Jarane moj pokoj ti dusi lahka ti zemla 26.gif 26.gif pocivaj u miru 33.gif


        Familiji iskreno saucesce
        26.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif

        ___________________________________________________________________
        Drzite srecu kao pticu: sto njeznije i lakse ?Bude li se osjecala slobodnom ostace Ti rado u ruci" 33.gif

        broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane sara dana 06-17-2011 u 01:40.

        06-17-2011 01:40 sara is offline Pregledaj poruke od sara Dodaj sara u listu prijatelja
        sara sara is a Female
        moforaja




        Poruka: 5281
        Location: bogu za ledjima

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        33.gif 33.gif 33.gif I sad su se oèi našeg Davora sklopile. Tako iznenada, tako brzo, tako prerano. Je li teret bio pretežak, ili svjetlo prejaka ili .... ili jednostavno Bog uzima najprije one dobre sebi. Ako je tako onda nam to može i mora biti utjeha, kao i to da smo imali dragog prijatelja

        Opraštamo se i rastajemo od Tebe, Davore ali sigurna sam da te mofo raja nece zaboraviti 26.gif 26.gif 33.gif 33.gif 26.gif 26.gif

        ___________________________________________________________________
        Drzite srecu kao pticu: sto njeznije i lakse ?Bude li se osjecala slobodnom ostace Ti rado u ruci" 33.gif

        06-17-2011 02:14 sara is offline Pregledaj poruke od sara Dodaj sara u listu prijatelja
        Behma Behma is a Male
        rodjeni


        Poruka: 766
        Location: zemlja dembelija

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Prijatelju,jaranu,drugu 33.gif 33.gif 33.gif

        06-17-2011 05:52 Behma is offline Pregledaj poruke od Behma Dodaj Behma u listu prijatelja
        Stranica (30): « prva ... « prethodna 5 6 7 [8] 9 10 11 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
        Postavi novu temu Odgovori
        Go to:
        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com