Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » NOSTALGIJA » djeca ne znaju lagati » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (3): [1] 2 3 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Sandy Sandy is a Female
moforaja




Poruka: 3842
Location: kod Hita...

djeca ne znaju lagati Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

...sigurno vam se desilo da ste nekada zbog svoje iskrenosti i naivnosti djecije, unezgodili starije oko sebe, roditelje itd. Citam ove postove o Ramazanu i Bajramu, pa se sjetim jedne komicne situacije, nema veze sa temom ali me nesto podsjetilo, mozda sto Bajram uvijek me sjeca na moju rahmetli nenu kod koje sam zivjela kao dijete.
Posto sam iz mijesanog braka, imala sam nenu i baku. Nena je klanjala, i ja naravno uz nju, sve je to bilo interesantno za mene. Dodje jedan dan baka kod nene da me vidi, a to je tatina mama, i ja sva sretna da se pohvalim, vrisnem " bako, bako, vidi sta sam naucila!!!" i bacim serdzadicu ispred nje i pocnem klanjati...ne mogu vam opisati kako su se sve prisutni ukocili, pomodrili, a ja garib ne kontam sta im je, pa samo sam pokazala sta znam!? 13.gif

U to se moja nena, rahmet joj dusi, snadje, i kaze "vidi kurve sigurno me curila kroz prozor, a ja se jos zakljucam da me ne vidi!!" a ja nato "nisam bona sta ti je, pa ti si mi pokazala kako cu!!" 04.gif 04.gif 11.gif

10-18-2003 15:57 Sandy is offline Posalji Email za Sandy Pregledaj poruke od Sandy Dodaj Sandy u listu prijatelja
Musala Musala is a Male
rodjeni




Poruka: 1304
Location: pod pecinom izmedju Evrope i Lire

RE: djeca ne znaju lagati Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Valja ti tema samo ti sadrzaj price vodi necemu drugom 21.gif

___________________________________________________________________
-Ja se ne slažem niti s jednom rijeèi koju si izgovorio, ali æu uvjek braniti tvoje pravo da ih izgovoriš.

10-18-2003 16:01 Musala is offline Posalji email za Musala Pregledaj poruke od Musala Dodaj Musala u listu prijatelja
Sandy Sandy is a Female
moforaja




Poruka: 3842
Location: kod Hita...
pokretac teme Thread Started by Sandy

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

pricu sam napisala iskljucivo kao jedno malo sjecanje, bez ikakvih namjera da "vodi necem drugom", sta je to drugo ne znam, ocito sam slijepa za ono sto ti vidis. Ako nesto níje u redu sa ovim, nek se brise, i nema problema.

10-18-2003 16:17 Sandy is offline Posalji Email za Sandy Pregledaj poruke od Sandy Dodaj Sandy u listu prijatelja
Zuta Zuta is a Female
miss foruma '03




Poruka: 1115

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Musala zavisi iz kojeg ugla ko gleda.

Iz mog ugla prica djeluje komicno i tipicno ono... "ooooooooops zajeba ovoga 30.gif !!!" 02.gif

Inace, meni se ovakve situacije desavaju sa sinom. Neki dan je recimo ispricao uciteljici kako je doruckovao kolach sto je za ovdasnja shvatanja nepojmljivo. (ne pomaze sto je jeo lagani, mramorni kolac i sto je popio veeeeliku casu mlijeka s tim).

I ja da pokusam spasiti situaciju kazem "ma dobro, mama je pojela kolac a ti si samo probao" na sta ce on "nemoj se zezati mama, pojeo sam OVOLIKI komad!!"

Iskreno dijete pa to ti je ... 21.gif 05.gif

___________________________________________________________________

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Zuta dana 10-18-2003 u 16:33.

    10-18-2003 16:32 Zuta is offline Posalji email za Zuta Pregledaj poruke od Zuta Dodaj Zuta u listu prijatelja
    Musala Musala is a Male
    rodjeni




    Poruka: 1304
    Location: pod pecinom izmedju Evrope i Lire

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Upravo zbog mogucnosti sto se takve poruke mogu gledati sa vise uglova treba ih pravilno formulisati. 38.gif
    Nisam imao zle namijere. ~33~
    Izvinjavam se ako je neko uvrijedjen sa mojom opaskom. 10.gif

    ___________________________________________________________________
    -Ja se ne slažem niti s jednom rijeèi koju si izgovorio, ali æu uvjek braniti tvoje pravo da ih izgovoriš.

    10-18-2003 17:19 Musala is offline Posalji email za Musala Pregledaj poruke od Musala Dodaj Musala u listu prijatelja
    Zuta Zuta is a Female
    miss foruma '03




    Poruka: 1115

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Pa de da cujemo te shokove Djemila 07.gif

    ___________________________________________________________________

      10-18-2003 18:12 Zuta is offline Posalji email za Zuta Pregledaj poruke od Zuta Dodaj Zuta u listu prijatelja
      Musala Musala is a Male
      rodjeni




      Poruka: 1304
      Location: pod pecinom izmedju Evrope i Lire

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      08.gif Jeli se to ti jos smijes, matere ti. 04.gif

      16.gif Daj malo i nama sto si tako skrta. 21.gif

      ___________________________________________________________________
      -Ja se ne slažem niti s jednom rijeèi koju si izgovorio, ali æu uvjek braniti tvoje pravo da ih izgovoriš.

      10-18-2003 18:47 Musala is offline Posalji email za Musala Pregledaj poruke od Musala Dodaj Musala u listu prijatelja
      obrisana
      Gost


      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      kad je Lela bila mala

      Isla sam u drugi osnovne . Jedno poslijepodne dosla komsinica na kafu . Eglem ,beglem

      sa mojima u kuci i izmedju ostalog upita mamu za neke kolace, koje je valjda mama

      trebala da joj napravi . Cujem kako joj mama odgovara da ce to uraditi sutra ,

      jer kao danas nije imala jaja . A ja onako igrajuci se , ostavim sve i trka u shpajz , tako

      smo zvali ostavu za hranu , i uzmem jednu zdjelu , pletenu od dreveta. u kojoj su

      stajala jaja . Unesem jaja u kuhinju i onako naivno kazem :" Mama ti si sigurno zaboravila

      da ima puna zdjela jaja." Stojim sa onom zdjelom i ne shvatam sta se desava , jer svi

      pilje u mene , atmosfera da bog sacuva . Mama se brzo snasla i upitala tatu sto joj

      nije nista rekao da je kupio i bla bla bla ..., nastavise pricati dalje.

      A meni se stomak skvrcio , jer osjetim da sam pogrijesila i da cu dobiti batine.

      Kazem osjetila, jer fakat nisam znala da sam pogrijesila.

      Dobila sam batine i uz to kritiku, i dugo to pamtila. Cesto su to navodili kao

      primjer, da se nos ne gura gdje mu nije mjesto .

      10-18-2003 20:39
      Leki Leki is a Female
      ne more meda


      Poruka: 78
      Location: Sverige

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      tacno je to da djeca neznaju lagati,
      samo imaju jako razvijenu mastu,
      tako da u nekim slucajevima im se nemoze sve vjerovati! 28.gif

      cool tema,a pogotovo vasi dozivljaji! 10.gif

      ___________________________________________________________________
      ~287~

      10-18-2003 23:26 Leki is offline Pregledaj poruke od Leki Dodaj Leki u listu prijatelja
      Musala Musala is a Male
      rodjeni




      Poruka: 1304
      Location: pod pecinom izmedju Evrope i Lire

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Moj mali, (sada mu je 18) isao u vrtic u prvi soliter. Jednom se igrala dijeca vani i naidje moje sestra kraj vrtica i ugleda ga. Pridje mu poljube se i pomazi ga. Kad se ona pozdravila i posla nije kaze tri koraka odmakla a Gogo kaze dijeci ' ajmo zapuskerati ovu tetu' To je bio upis od smijeha, a na kraju se ispostavilo i zasto.
      Oni setali jedan dan i ona ga nije odvela u Kras preko puta Muje trovaca da mu kupi nesto.
      On ti je to upamtio i cekao. Bilo mu je 5 god tada 21.gif

      ___________________________________________________________________
      -Ja se ne slažem niti s jednom rijeèi koju si izgovorio, ali æu uvjek braniti tvoje pravo da ih izgovoriš.

      10-18-2003 23:45 Musala is offline Posalji email za Musala Pregledaj poruke od Musala Dodaj Musala u listu prijatelja
      Sandy Sandy is a Female
      moforaja




      Poruka: 3842
      Location: kod Hita...
      pokretac teme Thread Started by Sandy

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Moga sina, kad mu je bilo 4 (sad je skoro 17), pitaju neki nasi prijatelji, koga vise voli, mamu ili tatu, kaze on " ne mogu vam jeci, jutice se tata" 04.gif a ja sva sretna 18.gif

      10-19-2003 00:40 Sandy is offline Posalji Email za Sandy Pregledaj poruke od Sandy Dodaj Sandy u listu prijatelja
      Mika Mika is a Female
      bice nesto od mene




      Poruka: 310

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Odlicna tema, Sandy, nema na svijetu nista ljepse (i nezgodnije) od djecijih provala. I kod mojih roditelja je bio mijesani brak, nekoliko puta sam ih dovela u nezgodnu situaciju. Jednom sam pred nenom rekla kako "moj tata najvise voli da jede koricu od pecenog
      p(r)aseta kod dede, znas majko ono kad deda zakolje, a ono se dere i vristi, pa ga deda vrti i pece." Nena sjedila naprijed, mama i ja pozadi. Mama me sve gura nogom, a ja joj kazem "neka bona sta me guras, ima mjesta". Vidi nena o cemu se radi, okrenula sve na salu. Ali zato sam ja bila modra. 19.gif

      ___________________________________________________________________

        10-19-2003 21:17 Mika is offline Posalji Email za Mika Pregledaj poruke od Mika Dodaj Mika u listu prijatelja
        Sandy Sandy is a Female
        moforaja




        Poruka: 3842
        Location: kod Hita...
        pokretac teme Thread Started by Sandy

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od Mika:

          Odlicna tema, Sandy, nema na svijetu nista ljepse (i nezgodnije) od djecijih provala. I kod mojih roditelja je bio mijesani brak, nekoliko puta sam ih dovela u nezgodnu situaciju. Jednom sam pred nenom rekla kako "moj tata najvise voli da jede koricu od pecenog
          p(r)aseta kod dede, znas majko ono kad deda zakolje, a ono se dere i vristi, pa ga deda vrti i pece." Nena sjedila naprijed, mama i ja pozadi. Mama me sve gura nogom, a ja joj kazem "neka bona sta me guras, ima mjesta". Vidi nena o cemu se radi, okrenula sve na salu. Ali zato sam ja bila modra. 19.gif


        smiley24.gif smiley24.gif

        10-19-2003 21:21 Sandy is offline Posalji Email za Sandy Pregledaj poruke od Sandy Dodaj Sandy u listu prijatelja
        babusha babusha is a Male
        Licnost Foruma '03




        Poruka: 2959
        Location: donji trap

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Sandy
        samo ti nastavi
        kako si pocela 10.gif

        ___________________________________________________________________



            19.gif

            10-19-2003 21:41 babusha is offline Pregledaj poruke od babusha Dodaj babusha u listu prijatelja
            hanka kafanka
            carica, gaborka i prva nanulasica

            Poruka: 1119

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            -

            broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane hanka kafanka dana 04-25-2006 u 09:18.

            10-19-2003 23:05 hanka kafanka is offline Pregledaj poruke od hanka kafanka Dodaj hanka kafanka u listu prijatelja
            Mika Mika is a Female
            bice nesto od mene




            Poruka: 310

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Sjetih se ovoga, pa dok nisam zaboravila.....
            Ljeto, vikend, sakupila se familija (fala Bogu, ima nas k'o Rokica) na Buni. Starci u avliji, mi mladji oko kuce, rostilj, uzivancija. Ja najmladja od svih rodjaka i rodica, svi me tjerali da im ne smetam. Dvije rodice, vec su bile cure, odvojile se malo dalje na stranu, nesto sapucu, ja blizu njih. Izvadise po cigaru iz dzepa, zapalile bi, nemaju sibicu. A ja da im se prislepam, ne bi li me pustile da budem sa njima, otrcim do tetka(oca od jedne) i zamolim ga za sibicu. Kaze sta ce ti sibica, rekoh njih dvije bi zapalile, a nemaju s cim pripalit. Neka, kaze tetak, ja cu im odnjet. A drame te, sad mi smjesno, a bogami su mi njih dvije kosu pocupale prvom prilikom. Sta je njima bilo, mogu da zamislim.

            ___________________________________________________________________

              10-20-2003 02:36 Mika is offline Posalji Email za Mika Pregledaj poruke od Mika Dodaj Mika u listu prijatelja
              calimero calimero is a Female
              avenija kruzno




              Poruka: 157
              Location: usa

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od Leki:

                tacno je to da djeca neznaju lagati,
                samo imaju jako razvijenu mastu,
                tako da u nekim slucajevima im se nemoze sve vjerovati! 28.gif

                cool tema,a pogotovo vasi dozivljaji! 10.gif


              Ovdje bi se slozila sa Leki, jer je mene sin doveo u strasno nezgodnu situaciju:
              dosla meni svekrva u posjetu na nekoliko mjeseci
              jedan dan sjedi svekrva i ja (muz nije bio kod kuce), a sin kome je tad bilo tri godine igra se okolo, kaze njemu svekrva " Hari hoces li ici samnom u Sanu? " (posto je ona iz Sanskog Mosta), kaze on njoj " necu majka, meni je mama rekla da nista nevalja u Sani, ja cu ici u Mostar" 21.gif
              Ja se izgubila, kazem ja " Hari sine kad je to tebi mama rekla", kad on " jesi jesi sjecas se onda" 30.gif
              Otvori se zemljo da propadnem
              da sam mu barem rekla pa ni po jada 21.gif

              10-20-2003 05:29 calimero is offline Posalji Email za calimero Pregledaj poruke od calimero Dodaj calimero u listu prijatelja
              tekija2 tekija2 is a Female
              carica decembra '03


              Poruka: 1116

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od calimero:

                    citat od Leki:

                  tacno je to da djeca neznaju lagati,
                  samo imaju jako razvijenu mastu,
                  tako da u nekim slucajevima im se nemoze sve vjerovati! 28.gif

                  cool tema,a pogotovo vasi dozivljaji! 10.gif


                Ovdje bi se slozila sa Leki, jer je mene sin doveo u strasno nezgodnu situaciju:
                dosla meni svekrva u posjetu na nekoliko mjeseci
                jedan dan sjedi svekrva i ja (muz nije bio kod kuce), a sin kome je tad bilo tri godine igra se okolo, kaze njemu svekrva " Hari hoces li ici samnom u Sanu? " (posto je ona iz Sanskog Mosta), kaze on njoj " necu majka, meni je mama rekla da nista nevalja u Sani, ja cu ici u Mostar" 21.gif
                Ja se izgubila, kazem ja " Hari sine kad je to tebi mama rekla", kad on " jesi jesi sjecas se onda" 30.gif
                Otvori se zemljo da propadnem
                da sam mu barem rekla pa ni po jada 21.gif



              Ta znas da djeca neznaju lagati 19.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif

              ___________________________________________________________________
              ZaGuzicu.gif

              10-20-2003 05:35 tekija2 is offline Homepage of tekija2 Pregledaj poruke od tekija2 Dodaj tekija2 u listu prijatelja AIM Screenname: . YIM Screenname: .
              calimero calimero is a Female
              avenija kruzno




              Poruka: 157
              Location: usa

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Jao jao e stvarno si zaista 19.gif

              10-20-2003 05:41 calimero is offline Posalji Email za calimero Pregledaj poruke od calimero Dodaj calimero u listu prijatelja
              tekija2 tekija2 is a Female
              carica decembra '03


              Poruka: 1116

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              smiley24.gif

              ___________________________________________________________________
              ZaGuzicu.gif

              10-20-2003 05:44 tekija2 is offline Homepage of tekija2 Pregledaj poruke od tekija2 Dodaj tekija2 u listu prijatelja AIM Screenname: . YIM Screenname: .
              Stranica (3): [1] 2 3 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
              Postavi novu temu Odgovori
              Go to:
              preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com