Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » Skandal u » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (6): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
REALISTA REALISTA is a Male
samo sto nisam


Poruka: 1375
Location: Bosna i Hercegovina

Skandal u Širokom Brijegu: Ogromna zastava Republike Hrvatske na utakmici Evropske lige! Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Izvor vijesti:

    http://www.24sata.info/sport/fudbal/67009-FOTO-Skandal-Sirokom-Brijegu-Ogromna-zastava-Republike-Hrvatske-utakmici-Evropske-lige.html#ixzz26BQBRx3Q



Ja se samo pitam u kojoj to državi dopuste izložiti onoliku zastavu strane države predstavljenu kao 'domaæu' zastavu?! U svakoj normalnoj državi to bi bilo kažnjeno i da se sljedeæi put takve stvari ne ponove! 21.gif

07-01-2011 08:53 REALISTA is offline Pregledaj poruke od REALISTA Dodaj REALISTA u listu prijatelja
RIO RIO is a Male
bice nesto od mene




Poruka: 452
Location: Tamo gdje je sunce najljepse, i gdje protice zelena ljepotica...

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Neznam jeli nestalo FIFI i UEFI para, da malo pisu...a ovi likovi veze nemaju sta bi izgubili se u evropi ko Hamidina krava u kupusu...Svaki put nova zastava 13.gif

___________________________________________________________________
Gle, ko bi rek'o, ja sjedim sasvim sam ko zatocenik svoje sugestije, svjestan da bez nje ja propadam i nestajem brzinom svjetlosti....

07-01-2011 12:22 RIO is offline Homepage of RIO Pregledaj poruke od RIO Dodaj RIO u listu prijatelja
makso makso is a Male
Super Moderator




Poruka: 2849
Location: andaluzija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ma ko glanca zastavu, narode 27.gif

Moze biti tuzno, ili zalosno, ali sta je tu je, mislim da nisu nista prekrsili sa tim.

Jos je gore, ako sad bude prepucavanja oko toga, pa ce onda iz inata vjesati zastave susjedne nam drzave

28.gif

___________________________________________________________________
prest'o sam 18.gif

07-01-2011 21:53 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
torres torres is a Male
moforaja


Poruka: 2147

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Nema nikakvog skandala. Cista glupost. Niko se ne skandalizuje kada na stadionu Seltika vidis samo i iskljucivo Irske zastave. Ne razumijem zasto neko misli da bi Fifa ili Uefa reagovala na ovakve stvari. I mi smo nosili britanske zastave na Velezove utakmice pa nikom nista.

07-01-2011 22:00 torres is offline Pregledaj poruke od torres Dodaj torres u listu prijatelja
Viribus Viribus is a Male
moforaja


Poruka: 5295

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od makso:

    Ma ko glanca zastavu, narode 27.gif

    Moze biti tuzno, ili zalosno, ali sta je tu je, mislim da nisu nista prekrsili sa tim.

    Jos je gore, ako sad bude prepucavanja oko toga, pa ce onda iz inata vjesati zastave susjedne nam drzave

    28.gif
ni za mene tu ništa nije upitno, nisam htio komentirati jer i ovako ispadam nacionalista.

07-02-2011 01:18 Viribus is offline Posalji email za Viribus Pregledaj poruke od Viribus Dodaj Viribus u listu prijatelja
cheri cheri is a Female
moder u peMziji




Poruka: 3810
Location: Svizzera

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Cuj "skandal" hrvatska zastava na Sirokom? Mene ce iznenaditi kad je ne vidim tamo 01.gif

07-02-2011 10:41 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
klaudija
SexNepoznat



Poruka: 589

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

U Poèitelju se vije turska zastava ima mjesec dana.Ne proèitah na forumu da ikom smeta....

07-02-2011 11:39 klaudija is offline Pregledaj poruke od klaudija Dodaj klaudija u listu prijatelja
cheri cheri is a Female
moder u peMziji




Poruka: 3810
Location: Svizzera

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od klaudija:

    U Poèitelju se vije turska zastava ima mjesec dana.Ne proèitah na forumu da ikom smeta....


Ma da, ovakve pojave odavno u BiH nisu skandali, pa mi nije jasan naslov clanka, cuj skandal..

07-02-2011 11:46 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
berber berber is a Male
moforaja


Poruka: 4409
Location: Na Tepi

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Kakvi skandali.
U zapadnoj Hercegovini ima vise Hrvatskih zastava nego u samojm Hrvatskoj.
Moze onda jedna Turska u Pocitelju.

___________________________________________________________________
nema vise ni tepe

07-02-2011 15:20 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
torres torres is a Male
moforaja


Poruka: 2147

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Da, samo sto u zapadnoj Hercegovini zive Hrvati a u Pocitelju Turci ne zive

07-02-2011 16:01 torres is offline Pregledaj poruke od torres Dodaj torres u listu prijatelja
dzemo dzemo is a Male
bice nesto od mene




Poruka: 328
Location: USA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

U zapadnoj hercegovini zive katolici hercegovci a ne hrvati Ne izgledaju ko Hrvati ne oblace se ko hrvati ne pricaju ko hrvati ne ponasaju se ko hravti.Oni bi to voljeli biti i Hrvatska ih je iskoristila dok im je trebalo odraditi prljav posao u ratu a poslije ih se odrekla Pomirenje Partizanske i Ustaske djece je ttrajalo 4-5 godina i gotovo.Neka kace sto god hoce oni su ko kurdi balkana hoce da budu u jednoj drzavi a ta ista ih nece. 10.gif 02.gif 05.gif

07-02-2011 16:23 dzemo is offline Pregledaj poruke od dzemo Dodaj dzemo u listu prijatelja
berber berber is a Male
moforaja


Poruka: 4409
Location: Na Tepi

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Glupo mi se oko ovoga prepucavati.

Treba gledati od cega se zivi a ne gdje cija zastava visi.

U Pocitelju visi Turska zastava jer su u toku Turski daI U bIh.

Zapadna Hercegovina je vazda bila i bice okrenuta prema Hrvatskoj.

Ocito da im je bolje tamo.

___________________________________________________________________
nema vise ni tepe

07-02-2011 16:35 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
dzemo dzemo is a Male
bice nesto od mene




Poruka: 328
Location: USA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od berber:

    Glupo mi se oko ovoga prepucavati.

    Treba gledati od cega se zivi a ne gdje cija zastava visi.

    U Pocitelju visi Turska zastava jer su u toku Turski daI U bIh.

    Zapadna Hercegovina je vazda bila i bice okrenuta prema Hrvatskoj.

    Ocito da im je bolje tamo.


I kurdi iz Iraka su okrenuti Turskoj ali ih Turska nece to ti je isto

07-02-2011 16:36 dzemo is offline Pregledaj poruke od dzemo Dodaj dzemo u listu prijatelja
berber berber is a Male
moforaja


Poruka: 4409
Location: Na Tepi

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Nije,nije.
Svi iz zapadne Hercegovine imaju dvojno drzavljanstvo Bosansko/Hrvatsko.

___________________________________________________________________
nema vise ni tepe

07-02-2011 17:01 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
kliker kliker is a Male
bice nesto od mene


Poruka: 466
Location: Bjelušine

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od dzemo:

    U zapadnoj hercegovini zive katolici hercegovci a ne hrvati Ne izgledaju ko Hrvati ne oblace se ko hrvati ne pricaju ko hrvati ne ponasaju se ko hravti.Oni bi to voljeli biti i Hrvatska ih je iskoristila dok im je trebalo odraditi prljav posao u ratu a poslije ih se odrekla Pomirenje Partizanske i Ustaske djece je ttrajalo 4-5 godina i gotovo.Neka kace sto god hoce oni su ko kurdi balkana hoce da budu u jednoj drzavi a ta ista ih nece. 10.gif 02.gif 05.gif


To Ðemo, svaka ti je ko oka zlata. A nas ovde levate da hrvata ima u BiH, još hin u dejtonski ustav uguralo ko narod. A vamo se u stvari, što kareš samo o vijeri radi.
Šteta što si u ameriki, taki nam patrijoti sad naj više trebaju ovdje, da narodu oæi otvore.

07-02-2011 17:22 kliker is offline Posalji Email za kliker Pregledaj poruke od kliker Dodaj kliker u listu prijatelja
refleksija refleksija is a Female
moforaja




Poruka: 3364
Location: dark side

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

meni je smijesno vidjeti u nasoj drzavi da se viori bilo koja osim bh zastave...izgleda mi ko kad kerovi zapisavaju svoj teritorij....davno sam se prestala obazirati na to...

___________________________________________________________________


    Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

    07-02-2011 18:32 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
    Morpheus
    tozzinjo



    Poruka: 1137

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od dzemo:

      U zapadnoj hercegovini zive katolici hercegovci a ne hrvati


    cekaj, drug. ako je to tako, zasto se onda momci u bergenu od 17, 18 godina koji dodju na velezovu crvenu noc od oca bosnjaka i majke bosnjakinje - zovu bosnjaci? zar oni ne bi trebali biti norveski muslimani?

    brate mili, pa dokle vise te lazne tolerancije i dvostrukih arshina? u bih su znaci svi bosnjaci samo razlicith vjera? a to ipak ne vazi za haminog sina ibru rodjenog 1993 u skandinaviji, americi ili australiji? on je bosnjak? kako?

    necu biti lazno toleratan nego cu reci da ne znam ko mi je odvratniji - listicke ustashe ili gatachki cetnici. ah, da ne zaboravim i podvleshke i gatacke balije, mislim da su dovoljno pokazali ko su i sta su.
    elem, kakvi god da su, ne mozes im osporiti stranu zastavu na stadionu. mozes im iosporiti milijardu stvari, ali ovu ne mozes. kakve veze ima sto je hrvatska? je li ustaska? nije. je li zastava strane drzave? jeste , isto ko i britanska kod nas, hmmm pa i turska. sta, nije kao nikad bilo turskih zastava u red army? ahaaaa, nije. uostalom koja je to zastava hrvatske nacije u bih? ako se ljiljani uz zastavu bih mogu nositi na utaknmice, sto onda ne bi mogla sahovnica, ali ne ona drzavna nego simbol hrv.naroda u bih?

    ovo opet otvara neku drugu temu, ali mislim da je ne treba otvarati jer je dijalog na ovom forumu odavno otisao u prkno. tema bi se zvala "koliko i9ma gradjanskog rata u agresiji na bih i koliko ima agresije u gradjanskom ratu u bih"

    jer je logicno reci - je li bila agresija? jeste! vojske srbije i hrvatske su zvanicno bile na bih tlu. doduse, srbi su se zvanicno povukli krajem maja 1992....ali javna je tajna da su pomagali logistikom i svim drugim. sa druge strane, ne sumnjam da su neke mudzahedinske grupe iz svojih zemalja, bliske sopstvenim eksremistickim vlastima, takodje uz dozvolu svoje drzave stavile se u usluge bosanskih muslimana. jesu li odna sirija ili pakistan izvrsile neku vrstu agresije na bih?
    gradjanski rat? imas hrvata koji zivi u zap.hercegovini. tu mu je zivio deda i deda njegovog deda. vjerovatno i deda od dede njegovog dede. i kako sad dodje neki od oca sandzaklije i akz\e - ako ti se ne svidja MOJA drzava, preseli se"????????????
    ista situacija i sa dedom od dede dedinog dede u istocnoj hercegovini. kako njemu moze neko reci da se preseli ako mu se ne svidja...heeeej, to je DEDOVINA NJEGOVOG PRADEDE!!!
    i zar nije malo bizarno poruciti pripadnicima dva od tri naroda, poruciti onima koji cine mnogo vise od pola populacije u drzavi - ako vam se ne svidja , iselite se! dsta to znaci? ako vam se ne svidja,m iselite se, taman ostaju prazni stanovi za sandzaklije? po tom rezonu ce sandzaklije za 30 godina biti starosjedioci MOJE drzave????


    kao i mnogo puta do sad, opet napominjem - necu da me neko shvati pogresno: ja bih da imam moc hipnotizera, odmah hipnotisao kolektivno sve srbe iz RS da glasaju za ukidanje RS i za ostanak u BiH. ja sam za unitarnu BiH. ali s druge strane, ako 70% populacije to en zeli, u cemu je problem? zasto silom tjerati? ja realno ne mogu reci da mrzim, ali ne volim srbiju. ne volim srbijance, bili to srbi iz shumadije ili muslimani iz sandzaka. previse su mi interesdzije svi ti srbijanci, isti su, jednako ce te zajebati srbin iz shumadije kao i musliman iz sandzaka. naravno, ima izuzetaka. divnih ljudi s kojima se druzim. ali generalno, srbijanci su gola govna i nije mi jasno kako neko iz RS moze da kaze da je to "njegov narod". meni vala nije. moj narod je onaj s kojim dijelim mentalitet i slicne afinitete. moj narod je beni dzeba s avenije. moj narod je ivan vladic i nedim mrkonjic. zoka laketa i denis kajtaz. i ostali, da ih ne nabrajam. moj narod nisu ovi kokoshari ovde, sa casnim izuzecima. stoga, RS-u bi bilo mnogo pametnije kako u slicnostima mentaliteta tako i u ekonomskom smislu (govno ce se oni probiti s bilo cim u srbiji kad ih srbija tretira kao strance) da se okrene BiH. ali problem okretanja ka BiH opet lezi u zacaranom krugu: nece da se okrenu BiH dok god se osudjuju cetnikluk i ustashluk a na baliluk se ipak gledam malo vise blagonaklono. ja napisah kolumnu o zlocincu mladicu i u tekstu negdje u slicnom kontekstu spomenuh nasera orica, i vidjeh na jednom fb komentar- ma super je napisao, ali eto, ipak mu je i naser zlocinac (?????) . Molim? kako nije??? kakvi su to dupli arshini??? je li maniu zlocinac od mladica? jeste, ako prebrojavamo tijela. je li isto djubre i ista zvijer? dakako. ko garantuje da ne bi isto to uradio da je bio u istoj prilici?

    i tako, srbi bjeze od takvih "tolerantnih" bosnjaka kojima je naser u stvari heroj, a bosnjaci bjeze od onih koji velicaju srebrenickog monstruma na isti nacin. znaci, sve sto radimo, radimo isto jedni drugima. taj isti alija izetbegovic je jedna balijetina koja je, ako vas pamcenje ne vara - prodala mostar. zrtvovao je mostarske muslimane jer nikad nisu bili tako poslusni prema njemu kao ostali. djubre jedno je sopstveni narod zrtvovalo, isto kao sto su karadzic i mladic ucinili - ostavili su srbima u amanet oreol genocidnog naroda zbog njih par budala, majku im vazda jebem. i onda kazu o pokojniku sve najljepse??? daBogda ni na onom svijetu svi koji su odgovorni za ratove - nikad mira ne imali. ni alija ni slobo ni franjo ni ovi sto ce tek poumirati!!!!!
    A vi slobodno otvarajte temu o Aliji na in memoriam i os6tavljajte ruze, pa se cudite sto kazu d je forum malo zeleniji nego sto bi trebao biti..

    ___________________________________________________________________



      ...vise sam zaboravio nego sto su mnogi procitali ...

        nije mostar vise ona djevojka bujnih njedara, zanosnih kukova i socnih usta. danas je mostar cangrizava stara baba koja se sjeca kako je nekad bila ljepotica.

      07-02-2011 21:49 Morpheus is offline Pregledaj poruke od Morpheus Dodaj Morpheus u listu prijatelja
      klaudija
      SexNepoznat



      Poruka: 589

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od danonino:

            citat od dzemo:

          U zapadnoj hercegovini zive katolici hercegovci a ne hrvati


        cekaj, drug. ako je to tako, zasto se onda momci u bergenu od 17, 18 godina koji dodju na velezovu crvenu noc od oca bosnjaka i majke bosnjakinje - zovu bosnjaci? zar oni ne bi trebali biti norveski muslimani?

        brate mili, pa dokle vise te lazne tolerancije i dvostrukih arshina? u bih su znaci svi bosnjaci samo razlicith vjera? a to ipak ne vazi za haminog sina ibru rodjenog 1993 u skandinaviji, americi ili australiji? on je bosnjak? kako?

        necu biti lazno toleratan nego cu reci da ne znam ko mi je odvratniji - listicke ustashe ili gatachki cetnici. ah, da ne zaboravim i podvleshke i gatacke balije, mislim da su dovoljno pokazali ko su i sta su.
        elem, kakvi god da su, ne mozes im osporiti stranu zastavu na stadionu. mozes im iosporiti milijardu stvari, ali ovu ne mozes. kakve veze ima sto je hrvatska? je li ustaska? nije. je li zastava strane drzave? jeste , isto ko i britanska kod nas, hmmm pa i turska. sta, nije kao nikad bilo turskih zastava u red army? ahaaaa, nije. uostalom koja je to zastava hrvatske nacije u bih? ako se ljiljani uz zastavu bih mogu nositi na utaknmice, sto onda ne bi mogla sahovnica, ali ne ona drzavna nego simbol hrv.naroda u bih?

        ovo opet otvara neku drugu temu, ali mislim da je ne treba otvarati jer je dijalog na ovom forumu odavno otisao u prkno. tema bi se zvala "koliko i9ma gradjanskog rata u agresiji na bih i koliko ima agresije u gradjanskom ratu u bih"

        jer je logicno reci - je li bila agresija? jeste! vojske srbije i hrvatske su zvanicno bile na bih tlu. doduse, srbi su se zvanicno povukli krajem maja 1992....ali javna je tajna da su pomagali logistikom i svim drugim. sa druge strane, ne sumnjam da su neke mudzahedinske grupe iz svojih zemalja, bliske sopstvenim eksremistickim vlastima, takodje uz dozvolu svoje drzave stavile se u usluge bosanskih muslimana. jesu li odna sirija ili pakistan izvrsile neku vrstu agresije na bih?
        gradjanski rat? imas hrvata koji zivi u zap.hercegovini. tu mu je zivio deda i deda njegovog deda. vjerovatno i deda od dede njegovog dede. i kako sad dodje neki od oca sandzaklije i akz\e - ako ti se ne svidja MOJA drzava, preseli se"????????????
        ista situacija i sa dedom od dede dedinog dede u istocnoj hercegovini. kako njemu moze neko reci da se preseli ako mu se ne svidja...heeeej, to je DEDOVINA NJEGOVOG PRADEDE!!!
        i zar nije malo bizarno poruciti pripadnicima dva od tri naroda, poruciti onima koji cine mnogo vise od pola populacije u drzavi - ako vam se ne svidja , iselite se! dsta to znaci? ako vam se ne svidja,m iselite se, taman ostaju prazni stanovi za sandzaklije? po tom rezonu ce sandzaklije za 30 godina biti starosjedioci MOJE drzave????


        kao i mnogo puta do sad, opet napominjem - necu da me neko shvati pogresno: ja bih da imam moc hipnotizera, odmah hipnotisao kolektivno sve srbe iz RS da glasaju za ukidanje RS i za ostanak u BiH. ja sam za unitarnu BiH. ali s druge strane, ako 70% populacije to en zeli, u cemu je problem? zasto silom tjerati? ja realno ne mogu reci da mrzim, ali ne volim srbiju. ne volim srbijance, bili to srbi iz shumadije ili muslimani iz sandzaka. previse su mi interesdzije svi ti srbijanci, isti su, jednako ce te zajebati srbin iz shumadije kao i musliman iz sandzaka. naravno, ima izuzetaka. divnih ljudi s kojima se druzim. ali generalno, srbijanci su gola govna i nije mi jasno kako neko iz RS moze da kaze da je to "njegov narod". meni vala nije. moj narod je onaj s kojim dijelim mentalitet i slicne afinitete. moj narod je beni dzeba s avenije. moj narod je ivan vladic i nedim mrkonjic. zoka laketa i denis kajtaz. i ostali, da ih ne nabrajam. moj narod nisu ovi kokoshari ovde, sa casnim izuzecima. stoga, RS-u bi bilo mnogo pametnije kako u slicnostima mentaliteta tako i u ekonomskom smislu (govno ce se oni probiti s bilo cim u srbiji kad ih srbija tretira kao strance) da se okrene BiH. ali problem okretanja ka BiH opet lezi u zacaranom krugu: nece da se okrenu BiH dok god se osudjuju cetnikluk i ustashluk a na baliluk se ipak gledam malo vise blagonaklono. ja napisah kolumnu o zlocincu mladicu i u tekstu negdje u slicnom kontekstu spomenuh nasera orica, i vidjeh na jednom fb komentar- ma super je napisao, ali eto, ipak mu je i naser zlocinac (?????) . Molim? kako nije??? kakvi su to dupli arshini??? je li maniu zlocinac od mladica? jeste, ako prebrojavamo tijela. je li isto djubre i ista zvijer? dakako. ko garantuje da ne bi isto to uradio da je bio u istoj prilici?

        i tako, srbi bjeze od takvih "tolerantnih" bosnjaka kojima je naser u stvari heroj, a bosnjaci bjeze od onih koji velicaju srebrenickog monstruma na isti nacin. znaci, sve sto radimo, radimo isto jedni drugima. taj isti alija izetbegovic je jedna balijetina koja je, ako vas pamcenje ne vara - prodala mostar. zrtvovao je mostarske muslimane jer nikad nisu bili tako poslusni prema njemu kao ostali. djubre jedno je sopstveni narod zrtvovalo, isto kao sto su karadzic i mladic ucinili - ostavili su srbima u amanet oreol genocidnog naroda zbog njih par budala, majku im vazda jebem. i onda kazu o pokojniku sve najljepse??? daBogda ni na onom svijetu svi koji su odgovorni za ratove - nikad mira ne imali. ni alija ni slobo ni franjo ni ovi sto ce tek poumirati!!!!!
        A vi slobodno otvarajte temu o Aliji na in memoriam i os6tavljajte ruze, pa se cudite sto kazu d je forum malo zeleniji nego sto bi trebao biti..


      Hajde da i ovako nešto proèitam na ovom forumu.Aferim... 10.gif 10.gif

      07-03-2011 00:36 klaudija is offline Pregledaj poruke od klaudija Dodaj klaudija u listu prijatelja
      Morpheus
      tozzinjo



      Poruka: 1137

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      oke klaudija

      ali ne zaboravi da ja naglasavam da sam za unitarnu BiH ..i jos - da legalno gledano ne moze se nista zamjeriti listicanima sto su to stavioli, medjutim poznavajuci listicku prirodu, pocevsi od onih zastava sa kukastim krstom i svega ostalog u istoriji: ne bih bas rekao da su cvijecke, nego da je to ustashko leglo (nazovimo stvari pravim imenom)


      u stvari, problem ne foruma nego drzave generalno, je sto se ne nazovu stvari svojim imenom..svi nesto glumimo izmejdu sebe, svi smo krasni..stavi ovde anketu "mrzite li pripadnike druge dvije nacije", garantujem ti da ce 100% odgovora biti "Ne"....a za dva mjeeca da rat izbije, 70% ljudi ce sjediti u rovovima s puskama, psujuci onima tamo - mater.

      zato, ja ne shutim niti biram rijeci da budem dvosmisleno shvacen. zena mi je bosnjakinja, baba mi je hrvatica iz zap. hercegovine...izmjesana mi je porodica jos, da ne duzhim sad...i zato necu da biram rijeci. onako kako mislim, tako napisem.

      ___________________________________________________________________



        ...vise sam zaboravio nego sto su mnogi procitali ...

          nije mostar vise ona djevojka bujnih njedara, zanosnih kukova i socnih usta. danas je mostar cangrizava stara baba koja se sjeca kako je nekad bila ljepotica.

        07-03-2011 01:52 Morpheus is offline Pregledaj poruke od Morpheus Dodaj Morpheus u listu prijatelja
        torres torres is a Male
        moforaja


        Poruka: 2147

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od danonino:

              citat od dzemo:

            U zapadnoj hercegovini zive katolici hercegovci a ne hrvati


          cekaj, drug. ako je to tako, zasto se onda momci u bergenu od 17, 18 godina koji dodju na velezovu crvenu noc od oca bosnjaka i majke bosnjakinje - zovu bosnjaci? zar oni ne bi trebali biti norveski muslimani?

          brate mili, pa dokle vise te lazne tolerancije i dvostrukih arshina? u bih su znaci svi bosnjaci samo razlicith vjera? a to ipak ne vazi za haminog sina ibru rodjenog 1993 u skandinaviji, americi ili australiji? on je bosnjak? kako?

          necu biti lazno toleratan nego cu reci da ne znam ko mi je odvratniji - listicke ustashe ili gatachki cetnici. ah, da ne zaboravim i podvleshke i gatacke balije, mislim da su dovoljno pokazali ko su i sta su.
          elem, kakvi god da su, ne mozes im osporiti stranu zastavu na stadionu. mozes im iosporiti milijardu stvari, ali ovu ne mozes. kakve veze ima sto je hrvatska? je li ustaska? nije. je li zastava strane drzave? jeste , isto ko i britanska kod nas, hmmm pa i turska. sta, nije kao nikad bilo turskih zastava u red army? ahaaaa, nije. uostalom koja je to zastava hrvatske nacije u bih? ako se ljiljani uz zastavu bih mogu nositi na utaknmice, sto onda ne bi mogla sahovnica, ali ne ona drzavna nego simbol hrv.naroda u bih?

          ovo opet otvara neku drugu temu, ali mislim da je ne treba otvarati jer je dijalog na ovom forumu odavno otisao u prkno. tema bi se zvala "koliko i9ma gradjanskog rata u agresiji na bih i koliko ima agresije u gradjanskom ratu u bih"

          jer je logicno reci - je li bila agresija? jeste! vojske srbije i hrvatske su zvanicno bile na bih tlu. doduse, srbi su se zvanicno povukli krajem maja 1992....ali javna je tajna da su pomagali logistikom i svim drugim. sa druge strane, ne sumnjam da su neke mudzahedinske grupe iz svojih zemalja, bliske sopstvenim eksremistickim vlastima, takodje uz dozvolu svoje drzave stavile se u usluge bosanskih muslimana. jesu li odna sirija ili pakistan izvrsile neku vrstu agresije na bih?
          gradjanski rat? imas hrvata koji zivi u zap.hercegovini. tu mu je zivio deda i deda njegovog deda. vjerovatno i deda od dede njegovog dede. i kako sad dodje neki od oca sandzaklije i akz\e - ako ti se ne svidja MOJA drzava, preseli se"????????????
          ista situacija i sa dedom od dede dedinog dede u istocnoj hercegovini. kako njemu moze neko reci da se preseli ako mu se ne svidja...heeeej, to je DEDOVINA NJEGOVOG PRADEDE!!!
          i zar nije malo bizarno poruciti pripadnicima dva od tri naroda, poruciti onima koji cine mnogo vise od pola populacije u drzavi - ako vam se ne svidja , iselite se! dsta to znaci? ako vam se ne svidja,m iselite se, taman ostaju prazni stanovi za sandzaklije? po tom rezonu ce sandzaklije za 30 godina biti starosjedioci MOJE drzave????


          kao i mnogo puta do sad, opet napominjem - necu da me neko shvati pogresno: ja bih da imam moc hipnotizera, odmah hipnotisao kolektivno sve srbe iz RS da glasaju za ukidanje RS i za ostanak u BiH. ja sam za unitarnu BiH. ali s druge strane, ako 70% populacije to en zeli, u cemu je problem? zasto silom tjerati? ja realno ne mogu reci da mrzim, ali ne volim srbiju. ne volim srbijance, bili to srbi iz shumadije ili muslimani iz sandzaka. previse su mi interesdzije svi ti srbijanci, isti su, jednako ce te zajebati srbin iz shumadije kao i musliman iz sandzaka. naravno, ima izuzetaka. divnih ljudi s kojima se druzim. ali generalno, srbijanci su gola govna i nije mi jasno kako neko iz RS moze da kaze da je to "njegov narod". meni vala nije. moj narod je onaj s kojim dijelim mentalitet i slicne afinitete. moj narod je beni dzeba s avenije. moj narod je ivan vladic i nedim mrkonjic. zoka laketa i denis kajtaz. i ostali, da ih ne nabrajam. moj narod nisu ovi kokoshari ovde, sa casnim izuzecima. stoga, RS-u bi bilo mnogo pametnije kako u slicnostima mentaliteta tako i u ekonomskom smislu (govno ce se oni probiti s bilo cim u srbiji kad ih srbija tretira kao strance) da se okrene BiH. ali problem okretanja ka BiH opet lezi u zacaranom krugu: nece da se okrenu BiH dok god se osudjuju cetnikluk i ustashluk a na baliluk se ipak gledam malo vise blagonaklono. ja napisah kolumnu o zlocincu mladicu i u tekstu negdje u slicnom kontekstu spomenuh nasera orica, i vidjeh na jednom fb komentar- ma super je napisao, ali eto, ipak mu je i naser zlocinac (?????) . Molim? kako nije??? kakvi su to dupli arshini??? je li maniu zlocinac od mladica? jeste, ako prebrojavamo tijela. je li isto djubre i ista zvijer? dakako. ko garantuje da ne bi isto to uradio da je bio u istoj prilici?

          i tako, srbi bjeze od takvih "tolerantnih" bosnjaka kojima je naser u stvari heroj, a bosnjaci bjeze od onih koji velicaju srebrenickog monstruma na isti nacin. znaci, sve sto radimo, radimo isto jedni drugima. taj isti alija izetbegovic je jedna balijetina koja je, ako vas pamcenje ne vara - prodala mostar. zrtvovao je mostarske muslimane jer nikad nisu bili tako poslusni prema njemu kao ostali. djubre jedno je sopstveni narod zrtvovalo, isto kao sto su karadzic i mladic ucinili - ostavili su srbima u amanet oreol genocidnog naroda zbog njih par budala, majku im vazda jebem. i onda kazu o pokojniku sve najljepse??? daBogda ni na onom svijetu svi koji su odgovorni za ratove - nikad mira ne imali. ni alija ni slobo ni franjo ni ovi sto ce tek poumirati!!!!!
          A vi slobodno otvarajte temu o Aliji na in memoriam i os6tavljajte ruze, pa se cudite sto kazu d je forum malo zeleniji nego sto bi trebao biti..



        10.gif

        07-03-2011 02:37 torres is offline Pregledaj poruke od torres Dodaj torres u listu prijatelja
        Stranica (6): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
        Postavi novu temu Odgovori
        Go to:
        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com