Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » SPORT » FK Velez 2011/2012 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (44): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
podhumski hadzija podhumski hadzija is a Male
rodjeni




Poruka: 944
Location: Sweden

FK Velez 2011/2012 Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

uhuh idemo rodjeni uhuh

___________________________________________________________________
Bio sam u Cernici sabajile kasnije ne idem vrvi od mostaraca

08-06-2011 16:25 podhumski hadzija is offline Posalji Email za podhumski hadzija Pregledaj poruke od podhumski hadzija Dodaj podhumski hadzija u listu prijatelja
zalik13 zalik13 is a Male
moforaja




Poruka: 4619
Location: Rio de Zalik

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Damir Tosunoviæ iskoristio je grešku Veležove odbrane i glavom pogodio za vodstvo Èelika u Mostaru.

08-06-2011 17:48 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
zalik13 zalik13 is a Male
moforaja




Poruka: 4619
Location: Rio de Zalik

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Velež je izjednaèio, a pogodio je Mustafa Kodro

08-06-2011 18:23 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
cema cema is a Male
rodjeni


Poruka: 923
Location: Tako daleko ali sa rajom tako blizu

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ~foForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez rza~ ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez forza~ ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ~foForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez rza~ ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez

___________________________________________________________________
MOSTAR U SRCU VELEZ DO GROBA A POSLJE CEMO VIDJET 10.gif

08-06-2011 18:31 cema is offline Posalji Email za cema Homepage of cema Pregledaj poruke od cema Dodaj cema u listu prijatelja
ROÐENI II ROÐENI II is a Female
trudim se


Poruka: 153
Location: MOSTAR

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

forza_velez.gif forza_velez.gif forza_velez.gif forza_velez.gif

___________________________________________________________________
ROÐENI II

08-06-2011 18:46 ROÐENI II is offline Pregledaj poruke od ROÐENI II Dodaj ROÐENI II u listu prijatelja
Morpheus
tozzinjo



Poruka: 1137

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

celik bolji, velez dao hinjski go. ponistili su nam drugi go zbog ofsajda. prvo poluvrijeme bezidejni i nikakvi. drugo poluvrijeme malo povezaniji. sut skaljica golman jedbva brani. rovcanin promasio jedan na jedan sa pet metara...

___________________________________________________________________



    ...vise sam zaboravio nego sto su mnogi procitali ...

      nije mostar vise ona djevojka bujnih njedara, zanosnih kukova i socnih usta. danas je mostar cangrizava stara baba koja se sjeca kako je nekad bila ljepotica.

    08-06-2011 18:57 Morpheus is offline Pregledaj poruke od Morpheus Dodaj Morpheus u listu prijatelja
    zalik13 zalik13 is a Male
    moforaja




    Poruka: 4619
    Location: Rio de Zalik

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    GOOOOOL! Velež vodi. Bajro Spahiæ strijelac.

    08-06-2011 19:28 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
    cema cema is a Male
    rodjeni


    Poruka: 923
    Location: Tako daleko ali sa rajom tako blizu

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Goooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
    ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
    oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo


    ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ~ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez forza~ ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ~ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez forza~ ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ~ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez forza~ ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ~ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez forza~ ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez

    ___________________________________________________________________
    MOSTAR U SRCU VELEZ DO GROBA A POSLJE CEMO VIDJET 10.gif

    08-06-2011 19:28 cema is offline Posalji Email za cema Homepage of cema Pregledaj poruke od cema Dodaj cema u listu prijatelja
    pasha pasha is a Male
    Super Moderator




    Poruka: 9503
    Location: uh jebo te

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    forca rodjeni 10.gif

    ___________________________________________________________________

      neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
    Oscar Wilde

    08-06-2011 19:40 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
    djelda djelda is a Male
    raja




    Poruka: 1646
    Location: dolina grka

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Za dlaku.....
    Bodove piši - igru briši......

    ___________________________________________________________________
    Koliko god je rijetka istiska ljubav, još je mnogo rjeðe istinsko prijateljstvo !!! zivjeli.gif

    08-06-2011 19:48 djelda is offline Posalji email za djelda Pregledaj poruke od djelda Dodaj djelda u listu prijatelja
    green green is a Male
    Super Moderator


    Poruka: 7086
    Location: BiH

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ovako æe oni cijelu sezonu... 21.gif uostalom, takva nam je cijela liga.

    ___________________________________________________________________

      08-06-2011 20:36 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
      green green is a Male
      Super Moderator


      Poruka: 7086
      Location: BiH

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      GAVRAN: DOMINKOVIÆA TREBA OTJERATI IZ FUDBALA

      "Iako kao trener nemam naviku komentarisati suðenje ovaj put moram. Ovo je danas bila lakrdija u režiji Vladimira Dominkoviæa. Ne mogu vjerovati da taj èovjek još uvijek sudi u Premijer ligi. Neka ga je stid i njega i onih koji su ga poslali da sudi u Mostaru. Ne znam više šta da kažem. Mislio sam da su stvari krenule na bolje, no prevario sam se. Oèekujem da reagira i sudijska komisija, pa i Komitet za normalizaciju. Neka se više ovakvi odstrane iz fudbala", pun gorèine govori Gavran.

        http://www.sportsport.ba/bh_fudbal/gavrandominkovica-treba-otjerati-iz-fudbala/62038

      08-06-2011 20:57 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
      Morpheus
      tozzinjo



      Poruka: 1137

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      malo serenda gavran ali dobro. celik los, dosao da izvuce bod, previjao se po terenu svako dva minuta, velez ni sjenka s onih pripremnih utkamica.

      mislim da je tu taj mostarki mentalitet odigrao presudnu ulogu. nakon remija sa francuskim prvoligasima, u javnosti se stvorila slika kao da je dovoljno samo da izadjemo na teren s celikom i da je vec 3-0 za nas. mislim da se previse poletilo nakon pripremnih utakmica. sreca, ova utakmica je otrijeznjenje a nismo fasovali gubitak bodova zbog tog otrijeznjenja.
      koliko sam procitao do sad od raje i chatova- bilo je cudnih taktickih zamisli trenera - rovcanin i okic na stranama koje im ne odgovaraju, jazvin na mjestu u veznom redu koje mu ne odgovara..itd itd..ne bih da odmah pljujem, tek je pocetak, noge su teske, cak i nemamo neki vele tim kao sto smo imali prije dvije godine - amera, dzafu, hadziju na golu, cholu itd...ovo je ipak skromniji tim. mozda tu lezi snaga kolektiva, vidjecemo. za sve posleratne tekme sto sam gledao, ona prije dvije godine u avgustu protiv sarajeva, pogotovo prvo poluvrijeme - je nesto najbolje od posleratnog veleza. daj Boze da se vratimo na taj nivo.

      da bismo s evraitli, pootrebni su sponzori i potrebni smo mi klubu, kao clanovi i donatori. stoga, molim ekipu da se malo vise angazuje na clanskim i donatorskim karticama jer je jadno i bijedno da toliko mostaraca je u dijaspori a da donatorska kartica kosta BUKVALNO KAO SATNICA u zapadnoj evropi.

      ako vam je mnogo dati pare od jednog sata na poslu za mjesec dana clanske karte, onda se pokrijte ushima i ne spominjite velez...velez nas treba. pomozimo mu konacno jednom kako treba!!!!!!!!!!!!!

      ___________________________________________________________________



        ...vise sam zaboravio nego sto su mnogi procitali ...

          nije mostar vise ona djevojka bujnih njedara, zanosnih kukova i socnih usta. danas je mostar cangrizava stara baba koja se sjeca kako je nekad bila ljepotica.

        08-06-2011 22:15 Morpheus is offline Pregledaj poruke od Morpheus Dodaj Morpheus u listu prijatelja
        klaudija
        SexNepoznat



        Poruka: 589

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od danonino:

          malo serenda gavran ali dobro. celik los, dosao da izvuce bod, previjao se po terenu svako dva minuta, velez ni sjenka s onih pripremnih utkamica.

          mislim da je tu taj mostarki mentalitet odigrao presudnu ulogu. nakon remija sa francuskim prvoligasima, u javnosti se stvorila slika kao da je dovoljno samo da izadjemo na teren s celikom i da je vec 3-0 za nas. mislim da se previse poletilo nakon pripremnih utakmica. sreca, ova utakmica je otrijeznjenje a nismo fasovali gubitak bodova zbog tog otrijeznjenja.
          koliko sam procitao do sad od raje i chatova- bilo je cudnih taktickih zamisli trenera - rovcanin i okic na stranama koje im ne odgovaraju, jazvin na mjestu u veznom redu koje mu ne odgovara..itd itd..ne bih da odmah pljujem, tek je pocetak, noge su teske, cak i nemamo neki vele tim kao sto smo imali prije dvije godine - amera, dzafu, hadziju na golu, cholu itd...ovo je ipak skromniji tim. mozda tu lezi snaga kolektiva, vidjecemo. za sve posleratne tekme sto sam gledao, ona prije dvije godine u avgustu protiv sarajeva, pogotovo prvo poluvrijeme - je nesto najbolje od posleratnog veleza. daj Boze da se vratimo na taj nivo.

          Ti uzmeš gitaru .obuèeš Kappinu trenerku i pomažeš Veležu...Tako treba...


          da bismo s evraitli, pootrebni su sponzori i potrebni smo mi klubu, kao clanovi i donatori. stoga, molim ekipu da se malo vise angazuje na clanskim i donatorskim karticama jer je jadno i bijedno da toliko mostaraca je u dijaspori a da donatorska kartica kosta BUKVALNO KAO SATNICA u zapadnoj evropi.

          ako vam je mnogo dati pare od jednog sata na poslu za mjesec dana clanske karte, onda se pokrijte ushima i ne spominjite velez...velez nas treba. pomozimo mu konacno jednom kako treba!!!!!!!!!!!!!

        08-07-2011 00:04 klaudija is offline Pregledaj poruke od klaudija Dodaj klaudija u listu prijatelja
        klaudija
        SexNepoznat



        Poruka: 589

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od danonino:

          malo serenda gavran ali dobro. celik los, dosao da izvuce bod, previjao se po terenu svako dva minuta, velez ni sjenka s onih pripremnih utkamica.

          mislim da je tu taj mostarki mentalitet odigrao presudnu ulogu. nakon remija sa francuskim prvoligasima, u javnosti se stvorila slika kao da je dovoljno samo da izadjemo na teren s celikom i da je vec 3-0 za nas. mislim da se previse poletilo nakon pripremnih utakmica. sreca, ova utakmica je otrijeznjenje a nismo fasovali gubitak bodova zbog tog otrijeznjenja.
          koliko sam procitao do sad od raje i chatova- bilo je cudnih taktickih zamisli trenera - rovcanin i okic na stranama koje im ne odgovaraju, jazvin na mjestu u veznom redu koje mu ne odgovara..itd itd..ne bih da odmah pljujem, tek je pocetak, noge su teske, cak i nemamo neki vele tim kao sto smo imali prije dvije godine - amera, dzafu, hadziju na golu, cholu itd...ovo je ipak skromniji tim. mozda tu lezi snaga kolektiva, vidjecemo. za sve posleratne tekme sto sam gledao, ona prije dvije godine u avgustu protiv sarajeva, pogotovo prvo poluvrijeme - je nesto najbolje od posleratnog veleza. daj Boze da se vratimo na taj nivo.

          da bismo s evraitli, pootrebni su sponzori i potrebni smo mi klubu, kao clanovi i donatori. stoga, molim ekipu da se malo vise angazuje na clanskim i donatorskim karticama jer je jadno i bijedno da toliko mostaraca je u dijaspori a da donatorska kartica kosta BUKVALNO KAO SATNICA u zapadnoj evropi.

          ako vam je mnogo dati pare od jednog sata na poslu za mjesec dana clanske karte, onda se pokrijte ushima i ne spominjite velez...velez nas treba. pomozimo mu konacno jednom kako treba!!!!!!!!!!!!!

        Ti uzmeš gitaru.,obuèeš Kappinu trenerku i pomažeš Veležu...Tako i treba...

        08-07-2011 00:07 klaudija is offline Pregledaj poruke od klaudija Dodaj klaudija u listu prijatelja
        Morpheus
        tozzinjo



        Poruka: 1137

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        lijepo je znati da pratis moj rad, kao trag indijanci.

        znas kako ja kazem - ti znas svasta o meni, ja ne znam nista o tebi. to dovoljno govori i o meni i o tebi. ;)

        mojne biti ljubomoranm sto te ne primih a fb., jednostavno, ne primam svakog. izvini. 33.gif

        ___________________________________________________________________



          ...vise sam zaboravio nego sto su mnogi procitali ...

            nije mostar vise ona djevojka bujnih njedara, zanosnih kukova i socnih usta. danas je mostar cangrizava stara baba koja se sjeca kako je nekad bila ljepotica.

          08-07-2011 05:06 Morpheus is offline Pregledaj poruke od Morpheus Dodaj Morpheus u listu prijatelja
          Morpheus
          tozzinjo



          Poruka: 1137

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          samo za klaudiju i raju u cosku .
          za isti klub su nam ocevi navijali , je l da? 11.gif

            0JBHYQw5__Q


          imam ih ja jos snimljenih za velez od ranije, brato. mozda nisi znao gdje sam sve umijesao prste. samo jedan klub, samo jedan grad, prestati necemo nikada, brato moj. zatrazi pa da ti pustim druge, bez kappa trenerke 18.gif

          a dta ti je ljudska sujeta kad nekog izignorises na fejsbuku... 21.gif

          ___________________________________________________________________



            ...vise sam zaboravio nego sto su mnogi procitali ...

              nije mostar vise ona djevojka bujnih njedara, zanosnih kukova i socnih usta. danas je mostar cangrizava stara baba koja se sjeca kako je nekad bila ljepotica.

            08-07-2011 05:18 Morpheus is offline Pregledaj poruke od Morpheus Dodaj Morpheus u listu prijatelja
            pasha pasha is a Male
            Super Moderator




            Poruka: 9503
            Location: uh jebo te

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            sad ce taxi klaudiju na ples trznut
            koda gledam 23.gif
            forca do groba crveni dres sa petokrakom 10.gif

            ___________________________________________________________________

              neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
            Oscar Wilde

            08-07-2011 17:09 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
            klaudija
            SexNepoznat



            Poruka: 589

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od danonino:

              samo za klaudiju i raju u cosku .
              za isti klub su nam ocevi navijali , je l da? 11.gif

                0JBHYQw5__Q


              imam ih ja jos snimljenih za velez od ranije, brato. mozda nisi znao gdje sam sve umijesao prste. samo jedan klub, samo jedan grad, prestati necemo nikada, brato moj. zatrazi pa da ti pustim druge, bez kappa trenerke 18.gif

              a dta ti je ljudska sujeta kad nekog izignorises na fejsbuku... 21.gif


            Budalo,,,ubro sam te na sportsport ba........

            Ta nemaš posla sa "utuèanim bravom".......

            08-07-2011 18:33 klaudija is offline Pregledaj poruke od klaudija Dodaj klaudija u listu prijatelja
            Morpheus
            tozzinjo



            Poruka: 1137

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            znaci i tamo me ima?

            odlicno.

            gdje god se okrenews, doceka te pjesma u kojoj je mog tate tata za NJEGA navijao.

            a za koga je tvoj tata navijao?

            ps. ja tebi necu reci da si budala. necu da se spustam na taj nivo. taman posla. opet ce mi onda administrator tana reci da ja vrijedjam a da se druhgi samo "brane od mene" 13.gif 13.gif 13.gif

            prema tome, necu da govorim da si budala ili nesto slicno.

            znas ti sam najbolje sta si, cim juris moje postove cak i na ovim temama koje tebe ne zanimaju

            uzdravlje i FORZA VELEZ

            i tvoj je tata za njega navijao...

            ___________________________________________________________________



              ...vise sam zaboravio nego sto su mnogi procitali ...

                nije mostar vise ona djevojka bujnih njedara, zanosnih kukova i socnih usta. danas je mostar cangrizava stara baba koja se sjeca kako je nekad bila ljepotica.

              08-07-2011 19:45 Morpheus is offline Pregledaj poruke od Morpheus Dodaj Morpheus u listu prijatelja
              Stranica (44): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
              Postavi novu temu Odgovori
              Go to:
              preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com