Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » LISKALUCI » Istinite pri » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Liva Liva is a Male
mofo beba


Poruka: 3

Angry Istinite prièe, iz Mostarske kotline Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Rahmetli Meša Æ. kosi travu sa 6 djece,došlo vrijeme ruèku.Usuo Meho 6 tanjira èorbe i uze hljeb ispod saèa, malo manji od satelitske antene,.op.autora,prelomi ga popola,pola sebi a drugu polu na 6 djelova i okrenuše jesti,mali Beæo prvi pojede i upita:Babo daj mi još malo hljeba?Ošta Beæo bogati,zavapi Meša.I osta ova izreka i èula se na daleko ljudi iz Australije su mi prièali da su je èuli u Adelaidu od nepoznatih ljudi.. 18.gif 13.gif

08-20-2011 15:46 Liva is offline Homepage of Liva Pregledaj poruke od Liva Dodaj Liva u listu prijatelja
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7086
Location: BiH

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

10.gif

___________________________________________________________________

    08-20-2011 15:49 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
    berber berber is a Male
    moforaja


    Poruka: 4412
    Location: Na Tepi

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Dosao covijek kod Zeke u klafanu ko bez duse.
    Stati je bolan zapita ga Deda ciganin.
    Moj Deda zename handri ko kenjca,babo mi umro prije 6 mjeseci a ona hoce da svu zamlju sto je na babi prenesem na nju.
    Nista lakse bolan.Ja cu ti nesto sapnuti pa kad doces iduce hefte kod Zeke svim ces platiti ice i pice.
    Dojde covijek i zovnu svima ice i pice kod Zeke.Sta ti bogati rece Deda upita Zeko!!
    Rece mi mda odem na harem i iskopam mezar do babinog.
    Kad sam to uradio otisao sam po zenu i rekao joj.

    Hajde bona da prenesem zamlju sa babe na tebe.

    Kad je dosla na harem rehko joj lezi kurvo da prenesem zemlju sa babe na tebe.

    ___________________________________________________________________
    nema vise ni tepe

    08-20-2011 16:03 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
    denani denani is a Male
    moforaja




    Poruka: 8040

    RE: Istinite prièe, iz Mostarske kotline Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Liva:

      Rahmetli Meša Æ. kosi travu sa 6 djece,došlo vrijeme ruèku.Usuo Meho 6 tanjira èorbe i uze hljeb ispod saèa, malo manji od satelitske antene,.op.autora,prelomi ga popola,pola sebi a drugu polu na 6 djelova i okrenuše jesti,mali Beæo prvi pojede i upita:Babo daj mi još malo hljeba?Ošta Beæo bogati,zavapi Meša.I osta ova izreka i èula se na daleko ljudi iz Australije su mi prièali da su je èuli u Adelaidu od nepoznatih ljudi.. 18.gif 13.gif



    13.gif 13.gif

    ___________________________________________________________________
    33.gif 33.gif 33.gif

    08-20-2011 16:31 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
    green green is a Male
    Super Moderator


    Poruka: 7086
    Location: BiH

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Tako... kosio jedan pokraj Neretve, i ono sunce upeklo... kad je završio, spusti se na Neretvu, onako beskrajno žedan uzviknu:

      "E, što si tekla, tekla si!"
    13.gif

    08-25-2011 10:51 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
    klaudija
    SexNepoznat



    Poruka: 589

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od green:

      Tako... kosio jedan pokraj Neretve, i ono sunce upeklo... kad je završio, spusti se na Neretvu, onako beskrajno žedan uzviknu:
        "E, što si tekla, tekla si!"
      13.gif



    To su Janjiæi izjavili kad su se nakon velike suše spustili u Vojno sa raške gore.................... 10.gif

    08-25-2011 12:24 klaudija is offline Pregledaj poruke od klaudija Dodaj klaudija u listu prijatelja
    taxi taxi is a Male
    Liska mjeseca avgusta




    Poruka: 18170
    Location: M&R

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ne seri strina,oèinjeg ti vida

    ___________________________________________________________________

      08-25-2011 17:00 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
      taxi taxi is a Male
      Liska mjeseca avgusta




      Poruka: 18170
      Location: M&R

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ma šta " eto ih tamo"??
      ETO IH VAMO 13.gif 13.gif

      ___________________________________________________________________

        06-16-2012 11:51 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
        STECAK STECAK is a Male
        moforaja


        Poruka: 3604
        Location: Mostar

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Vrijeme rucka a u rah.Cavele(mostarci znaju ko je Cavela) djece "ko pljeve" .
        Svi oko sinije samo Mujice , nema .
        Dotrca jedan od usvojene Caveline djece i iz sveg
        glasa;
        "Babo, babo eno Mujo chopa pitu".


        Cavela
        ;" Neka copa , neka copa
        kurac ce za veceru". 13.gif

        11-04-2012 19:07 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
        nove poruke | aktuelne teme | forum
        Postavi novu temu Odgovori
        Go to:
        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com