Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » LISKALUCI » Mudri svajeti o zdravoj prehrani » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
luka ters
SexNepoznat



Poruka: 5212
Location: on the face of the place

Mudri svajeti o zdravoj prehrani Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

"Moderno kulinarstvo, prevedeno u grubo, glasi: Ne mogu vjerovati da sam platio gotovo 600 $ i još uvijek sam gladan!!!"
(Mike Kalin)

"Jedini naèin da oèuvate zdravlje je da jedete što ne želite, pijete što ne volite i èinite stvari koje radije ne biste."
(Mark Twain)

"Niko na svijetu nije hrabriji od èovjeka koji se zaustavi na jednom zrnu kikirikija."
(Channing Pollock)

"Omiljena životinja mi je - šnicla!"
(Fran Lebowitz)

"Nikad nisam upoznala èokoladu koja mi se nije svidjela."
(Deanna Troi)

"Kažu da je crveno meso štetno, ali moram priznati da nikad nisam vidio tigra koji izgleda bolesno."
(Chi Chi Rodriguez)

"Sve što jedem, neki lijeènik je proglasio smrtonosnim otrovom, a sve što ne jedem je proglašeno neophodnim za život. Ali ja eto živim i
dalje."
(George Bernard Shaw)

"Sladoled je toliko sjajan da je šteta što nije ilegalan."
(Voltaire)

"Idealan broj za veèeru je dvoje - ja i vraški dobar glavni konobar."
(Nubar Gulbenkian (1896-1972), Turski naftni magnat)

"Kvalitet hrane u restoranu obrnuto je proporcionalan velièini posude za papar."
(Klotzov zakon)

"Što ste stariji, to je teže smršaviti. To je zato jer se vaše tijelo i vaša mast èvrsto sprijatelje."
(Nepoznati autor)

"Ja sam u formi. Okruglo je forma."
(Nepoznati autor)

"Jedna od veæih životnih tajni je kako kilogram slatkiša može ugojiti ženu za dva kilograma."
(Nepoznati autor)

"Djavo je uèinio kažnjivim sve u èemu uživamo u životu. Ili nam pati zdravlje, ili duša, ili se debljamo."
(Albert Einstein)

"Nisam se borio da doðem na vrh lanca ishrane kako bih postao vegetarijanac!"
(Anoniman autor)

"Možete reæi da ste snažni ukoliko ste u stanju razlomiti èokoladu u
komade vlastitim rukama, a poslije toga pojesti samo jedan komadiæ."
(Judith Viorst)

Najopasnija hrana je torta. Svadbena."
(Amerièka izreka)

"Kad si najbolji u jelu i piæu, ne možeš biti najbolji više ni u èemu drugom."
(Henry IV francuski)

"Novèiæ æe vas odvesti do podzemne železnice, ali èešanj bijelog luka æe vam osigurati slobodno mjesto."
(Stara njujorška izreka)

"Hrana ima važnu ulogu u pravilnoj prehrani."
(Fran Lebowitz)

"Èini se da je glavni postulat nutricionista: ako ima dobar ukus, loše je za zdravlje."
(Issac Asimov)

"Novo britansko istraživanje pokazalo je kako 9 od 10 ispitanika voli èokoladu. Deseti laže."
(Robert Paul)

___________________________________________________________________
"... Zbog èega primatima nikada ne iskljuèuju elektriku, oni u principu i onako rijetko èitaju
a i to što èitaju - krive stvari èitaju, pa zašto im onda ne iskljuèuju elektriku..."

09-15-2011 12:48 luka ters is offline Posalji email za luka ters Pregledaj poruke od luka ters Dodaj luka ters u listu prijatelja
cheri cheri is a Female
moder u peMziji




Poruka: 3810
Location: Svizzera

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

"Sve što jedem, neki lijeènik je proglasio smrtonosnim otrovom, a sve što ne jedem je proglašeno neophodnim za život. Ali ja eto živim i
dalje."
(George Bernard Shaw)


02.gif Ova je pravo dobra.

09-15-2011 13:01 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
Morpheus
tozzinjo



Poruka: 1137

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

sjajno 10.gif

___________________________________________________________________



    ...vise sam zaboravio nego sto su mnogi procitali ...

      nije mostar vise ona djevojka bujnih njedara, zanosnih kukova i socnih usta. danas je mostar cangrizava stara baba koja se sjeca kako je nekad bila ljepotica.

    09-15-2011 13:19 Morpheus is offline Pregledaj poruke od Morpheus Dodaj Morpheus u listu prijatelja
    djemila djemila is a Female
    Naj-Moder 2008




    Poruka: 11483
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ovo je bas odlicno...
    samo jednom se zivi 07.gif

    ___________________________________________________________________
    Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

    09-15-2011 20:03 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
    tana tana is a Male
    rigorozni




    Poruka: 17879
    Location: na prinudnom radu :)

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    najbolja je ova: "Novo britansko istraživanje pokazalo je kako 9 od 10 ispitanika voli èokoladu. Deseti laže."

    ___________________________________________________________________
    kad ce mostar mama?

    09-15-2011 20:12 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
    refleksija refleksija is a Female
    moforaja




    Poruka: 3364
    Location: dark side

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    "Nikad nisam upoznala èokoladu koja mi se nije svidjela."
    (Deanna Troi)

    ovdje moje ime i prezime treba stajat 19.gif

    ___________________________________________________________________


      Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

      09-15-2011 20:15 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
      tana tana is a Male
      rigorozni




      Poruka: 17879
      Location: na prinudnom radu :)

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ma imaju vala one cokolade sto su pune boba raznih, komadica, nikad ih se otarasit.

      cista cokolada samo bez tvrdih boba, moze jedino riza

      ___________________________________________________________________
      kad ce mostar mama?

      09-15-2011 20:16 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
      djemila djemila is a Female
      Naj-Moder 2008




      Poruka: 11483
      Location: Mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      *sajonara 07.gif

      ___________________________________________________________________
      Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

      09-15-2011 20:18 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
      refleksija refleksija is a Female
      moforaja




      Poruka: 3364
      Location: dark side

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od tana:

        ma imaju vala one cokolade sto su pune boba raznih, komadica, nikad ih se otarasit.

        cista cokolada samo bez tvrdih boba, moze jedino riza


      pa bobe podjelis ukucanima....lol...ma nema cokolade da ne valja....barem ja nisam naisla ni na jednu a da je nisam mogla pojest...neke m ise manje svidjaju neke vise...ali pojedem ja svaku....


      ja sam toliak slatkara...da kad reicmo na poslu kupujem slatko...kupim sebi posebno cokoladu i kupim jos jednu za kolege...necu da moju diraju hahaaha

      ___________________________________________________________________


        Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

        09-15-2011 20:20 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
        green green is a Male
        Super Moderator


        Poruka: 7086
        Location: BiH

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Refleks, znaš kako kažu...

        Najukusnija èokolada je ona najružnija...

        10.gif

        broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane green dana 09-16-2011 u 06:05.

        09-16-2011 05:56 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
        metallica metallica is a Male
        moforaja




        Poruka: 8228
        Location: CH.WILLA(uglavnom)

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        "Kad si najbolji u jelu i piæu, ne možeš biti najbolji više ni u èemu drugom."
        (Henry IV francuski)

        ova je 100% tacna

        inace su sve za knjige 10.gif 10.gif

        ___________________________________________________________________

          09-16-2011 15:34 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
          nove poruke | aktuelne teme | forum
          Postavi novu temu Odgovori
          Go to:
          preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com