Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » NOSTALGIJA » Stari Most » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (3): « prethodna 1 [2] 3 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
pala pala is a Male
raja




Poruka: 1586
Location: Avenija 77

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif

___________________________________________________________________
VELEZ JE GOROSTAS KAO PLANINA PO KOJOJ JE DOBIO IME

11-09-2011 23:03 pala is offline Pregledaj poruke od pala Dodaj pala u listu prijatelja
cura iz Mostara cura iz Mostara is a Female
ne more meda




Poruka: 35
Location: Kuvajt (cesto idem u mostar)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

hej, jarani, jeste li procitali knjigu Laku Noc Grade od Marsele Sunjic, joj ja je nosila pa je tam citala, kako je dobra. Marsela je divno pisala, svi su me u skoli zamrzili vise kol'ko pricam o Mostaru. Mostarci samo pricaju o mostaru,jao jesam ga se pozelila, one lijepe neretve sto mi tece pred kucom i onog divnog zraka I ruista I svega, i knjigu sam zavrsila nikad je necu zaboraviti, a vi ako je niste procitali mollie vas procitajte, zaplakace vas, pogotovo ako zivite vani.

Pocivaj u miru Marsela
33.gif 33.gif 33.gif

Cvijet treba vode
A mostarac Mostar
01.gif 33.gif

___________________________________________________________________

    11-10-2011 06:50 cura iz Mostara is offline Pregledaj poruke od cura iz Mostara Dodaj cura iz Mostara u listu prijatelja
    cura iz Mostara cura iz Mostara is a Female
    ne more meda




    Poruka: 35
    Location: Kuvajt (cesto idem u mostar)

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Mislila Sam mollie vas, joj, ovaj me kompjuter stalno ispravlja 08.gif

    ___________________________________________________________________

      11-10-2011 06:52 cura iz Mostara is offline Pregledaj poruke od cura iz Mostara Dodaj cura iz Mostara u listu prijatelja
      Ricina Ricina is a Male
      raja




      Poruka: 1931
      Location: Predaleko od Mostara

      .. Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Kako se moze knjiga nabaviti ?? Davno prije rata sam zadnji put sreo Marselu i Vesnu...Davno bilo...

      ___________________________________________________________________
      "Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Ricina dana 11-10-2011 u 14:45.

      11-10-2011 14:44 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
      cura iz Mostara cura iz Mostara is a Female
      ne more meda




      Poruka: 35
      Location: Kuvajt (cesto idem u mostar)

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ma ja sam kupila tu knjigu u Mostaru, a nabaviti se vjerovatno moze preko interneta, neznam bas nisam 100% sigurna...

      ___________________________________________________________________

        11-10-2011 18:36 cura iz Mostara is offline Pregledaj poruke od cura iz Mostara Dodaj cura iz Mostara u listu prijatelja
        Ricina Ricina is a Male
        raja




        Poruka: 1931
        Location: Predaleko od Mostara

        .. Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Probacu nabaviti u mostaru...Hvala na informacijama...

        ___________________________________________________________________
        "Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

        11-15-2011 21:54 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
        Omar Omar is a Male
        moforaja




        Poruka: 1897
        Location: Mostar u srcu

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Eno u Cernici ih imas uzeti koliko hoces u Hase Kadrica u knjizari zvanoj "Muholovka" 07.gif

        11-15-2011 22:14 Omar is offline Pregledaj poruke od Omar Dodaj Omar u listu prijatelja
        klaudija
        SexNepoznat



        Poruka: 589

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od Omar:

          Eno u Cernici ih imas uzeti koliko hoces u Hase Kadrica u knjizari zvanoj "Muholovka" 07.gif


        Vidio ga juèer...Gura neku mikrovalnu i onaj aparat što kuha 3 jaja...Umro ja od hasmje....

        Grohno Haso ko baraka.. 26.gif

        11-16-2011 01:42 klaudija is offline Pregledaj poruke od klaudija Dodaj klaudija u listu prijatelja
        Omar Omar is a Male
        moforaja




        Poruka: 1897
        Location: Mostar u srcu

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Vidjas li Alu Gusica jeli ziv taj covijek?

        11-16-2011 01:46 Omar is offline Pregledaj poruke od Omar Dodaj Omar u listu prijatelja
        klaudija
        SexNepoznat



        Poruka: 589

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od Omar:

          Vidjas li Alu Gusica jeli ziv taj covijek?



        Viðam Husu ...ali za Alu nisam siguran....Kako im se zvala ona sestra ...išla sa mnom u razred ....blokiro........ 10.gif

        11-16-2011 01:50 klaudija is offline Pregledaj poruke od klaudija Dodaj klaudija u listu prijatelja
        Omar Omar is a Male
        moforaja




        Poruka: 1897
        Location: Mostar u srcu

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Boga pitaj gdje je/?....Igra li Huso jos za Radobolju 07.gif
        I meni mozak blokiro na vrh mi jezika......Inace mirna zenska od sebe bila.....Jeli jos Oksan do njega zivi.......U Aginoj zgradi...
        Moram drugi put obici malo staru mahalu i u Mcdonalds u Mace na burger 07.gif ,,Evo Drope u Atlanty s Valentinom(sin mu) 04.gif

        11-16-2011 01:58 Omar is offline Pregledaj poruke od Omar Dodaj Omar u listu prijatelja
        klaudija
        SexNepoznat



        Poruka: 589

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od Omar:

          Boga pitaj gdje je/?....Igra li Huso jos za Radobolju 07.gif
          I meni mozak blokiro na vrh mi jezika......Inace mirna zenska od sebe bila.....Jeli jos Oksan do njega zivi.......U Aginoj zgradi...
          Moram drugi put obici malo staru mahalu i u Mcdonalds u Mace na burger 07.gif ,,Evo Drope u Atlanty s Valentinom(sin mu) 04.gif



        Husi bolan 50 godina,,,može li biti da joj je Zehra bilo ime............Oksana nisam vidio 20 god,. ne znam gdjeje...

        11-16-2011 02:25 klaudija is offline Pregledaj poruke od klaudija Dodaj klaudija u listu prijatelja
        Omar Omar is a Male
        moforaja




        Poruka: 1897
        Location: Mostar u srcu

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Ma vidis bola da samo cirkuzam..naravno da znam!!!

        11-16-2011 02:41 Omar is offline Pregledaj poruke od Omar Dodaj Omar u listu prijatelja
        hari hari is a Male
        samo sto nisam




        Poruka: 1110
        Location: Sverige

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Tek vidjeh ovu temu pa ne mogu odoljeti a da ne pretocim malo muke na virtuelni papir

        Juni 1992 predjosmo Most u zraku vonj leseva i palezi pitaju me kad smo se vratili o kucama, ulicama, sokacima a u mene ni slike ni tona
        maj 1993 predjosmo Most u zraku vibrira nesto zlokobno
        novembar 1993 3500 km od Mosta ne bih mu na dzenazi
        ljeto 1998 mjesto kroz Labirint prodjoh kroz prolaz koji vodi sklepanoj skeli sto je Mostom zovu
        ljeto 2005 ( ili 2004 ) Most ponovo na mjestu sokira me koliko je velik i nezgrapan prema onom nasem patinom presuvcenim
        ostala vidjanja ovaj Most je i dalje nezgrapan i nikako da mi sjedne
        A jedno je i dalje tacno niti mi onaj Stari Stari dodje na san niti ovaj Novi Stari. Prestao sam i pokusavati dozvati ih u nocima nesanim nece mi doci znam ja.

        12-12-2011 15:04 hari is offline Pregledaj poruke od hari Dodaj hari u listu prijatelja
        Ricina Ricina is a Male
        raja




        Poruka: 1931
        Location: Predaleko od Mostara

        .. Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Prosao sam preko starog bezbroj puta..Svaki put me je zadivio svojom ljepotom i sjajem. I kad je bio star i ostecen, divio sam mu se.
        Kad je srusen i dalje mi je bila slika u glavi onog savijenog kamenog starca koji prkosi i vremenu i ljudima..
        Ponovo je sada tu u novom ruhu i sjaju...Za mene je onaj isti jer slika se ne mijenja u glavi...
        Ne dam ja mog "starog" nikome...

        ___________________________________________________________________
        "Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

        01-10-2012 16:57 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
        cobra cobra is a Male
        samo sto nisam




        Poruka: 1077
        Location: mostar

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice









        10.gif 33.gif

        01-11-2012 00:00 cobra is offline Posalji email za cobra Pregledaj poruke od cobra Dodaj cobra u listu prijatelja
        pasha pasha is a Male
        Super Moderator




        Poruka: 9503
        Location: uh jebo te

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        15 godina kako je stari iznikao...


        Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

        ___________________________________________________________________

          neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
        Oscar Wilde

        07-19-2019 08:48 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
        tana tana is a Male
        rigorozni




        Poruka: 17879
        Location: na prinudnom radu :)

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        10.gif

        ___________________________________________________________________
        kad ce mostar mama?

        07-23-2019 04:07 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
        pasha pasha is a Male
        Super Moderator




        Poruka: 9503
        Location: uh jebo te

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Laureat Međunarodne nagrade „Mostar Peace Connection“, koju dodjeljuje Centar za mir i multietničku suradnju za doprinos zbližavanju civilizacija i kultura svijeta, ove godine je generalni tajnik Ujedinjenih naroda Antonio Guterres.
        Iz Ujedinjenih naroda u New Yorku, Centru za mir je stigla potvrda da generalni tajnik s poštovanjem i zahvalnošću prihvaća ovo priznanje. No, kako nije u mogao doći na svečanost u Mostaru, nagradu je preuzela rezidentna koordinatorica Ujedinjenih naroda u BiH Sezin Sinanoglu. Ona je istaknula da je Stari most u Mostaru simbol mira i povezivanja ljudi, zbog čega je ova nagrada veoma značajna za UN.

          http://ba.n1info.com/Vijesti/a358626/Obiljezena-15.-godisnjica-obnove-Starog-mosta-u-Mostaru.html

        ___________________________________________________________________

          neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
        Oscar Wilde

        07-24-2019 07:35 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
        tana tana is a Male
        rigorozni




        Poruka: 17879
        Location: na prinudnom radu :)

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        10.gif

        ___________________________________________________________________
        kad ce mostar mama?

        07-24-2019 18:11 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
        Stranica (3): « prethodna 1 [2] 3 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
        Postavi novu temu Odgovori
        Go to:
        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com