Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (10): « prva ... « prethodna 7 8 9 [10] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11483
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

@AP, @ Taraba 10.gif 10.gif

PS. Taraba, dobro dosao na Moforaju. 10.gif

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

03-13-2012 16:30 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
Viribus Viribus is a Male
moforaja


Poruka: 5295

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od djemila:

        citat od Litice:


      Ja se odmorih na ove zadnje dvi stranice. 10.gif


    10.gif

    sad cemo mi to opet "rasceprkati" 07.gif


šta više trese i èeprka iz tebe generacijo. 33.gif 33.gif 33.gif

03-13-2012 17:40 Viribus is offline Posalji email za Viribus Pregledaj poruke od Viribus Dodaj Viribus u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9503
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

evo citam vehabije zapalili dzamiju u belgiji

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

03-13-2012 18:02 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
taraba taraba is a Male
guster




Poruka: 62
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

@Djemila hvala bolje vas našao . 02.gif 02.gif

03-13-2012 18:59 taraba is offline Posalji email za taraba Pregledaj poruke od taraba Dodaj taraba u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9503
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od djemila:

    @AP, @ Taraba 10.gif 10.gif

    PS. Taraba, dobro dosao na Moforaju. 10.gif


jesu li ovi vehabije Djemka 19.gif
dobrodosli i od mene

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

03-13-2012 19:11 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
taraba taraba is a Male
guster




Poruka: 62
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

@Pasha hvala... 02.gif 02.gif

03-13-2012 20:04 taraba is offline Posalji email za taraba Pregledaj poruke od taraba Dodaj taraba u listu prijatelja
Viribus Viribus is a Male
moforaja


Poruka: 5295

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ŠEJTAN U VEHABIJI: Ili u džamiji?
Utorak, 13 Ožujak 2012 14:04
dzamija_goriNapad koktelom na džamiju u briselskom predgraðu Anderleht, u kojem je smrtno stradao imam, izvršio je vehabija, priopæila je sinoæ policija.



Imam (47) se ugušio pokušavajuæi da ugasi vatru nastalu ubacivanjem zapaljene flaše sa benzinom kroz prozor džamije u kojoj se okupljaju šiiti, potvrdio je ministar unutrašnjih poslova Žoel Milke.

Napadaè je uhapšen, ali se njegovo ime ne navodi u policijskom saopštenju.

Policija još saopštava da je napadaè pripadnik salafijskog pokreta, odnosno vehabija, i da je zapalio džamiju ogorèen zbog situacije u Siriji.

Pobornici režima sirijskog predsjednika Bašira al Asada su uglavnom šiiti iz sekte Alavita, dok pobunjenici veæinom pripadaju sunitskoj struji islama, èije ekstremno krilo èine vehabije.

Napad se dogodio u ponedeljak, kada je napadaè sjekirom razbio prozor džamije i unutra ubacio molotov koktel.

Imam, èije ime takoðer nije navedeno, se ugušio gaseæi vatru u kojoj je džamija gotovo sasvim izgorjela, a još jedna osoba je lakše povrijeðena i nakon ukazane medicinske pomoæi puštena kuæi, saopštila je policija.

Oko džamije, koja je i ranije bila meta napada, okupilo se više stotina ogorèenih vjernika a vlasti, ukljuèujuèi gradonaèelnika Anderlehta Vinsenta Van Gojzendhovena, apeluju na mir i pokušavaju da smire strasti.

Na licu mjesta je i potpredsjednica belgijske Muslimanske zajednice Izabel Praj, koja je pozvala šiite u Belgiji da ostanu mirni i "ne padnu u zamku provokacije".

Islamski centar Rida, najvažznije šiitsko svetilište u Briselu, stavljen je pod jaku policijsku zaštitu.

U Belgiji živi oko pola miliona muslimana, od kojih su velika veæina suniti.

03-14-2012 10:36 Viribus is offline Posalji email za Viribus Pregledaj poruke od Viribus Dodaj Viribus u listu prijatelja
semirizsvemira semirizsvemira is a Male
raja


Poruka: 1860

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od refleksija:

    a svjetlost...gornja maoca...nisu vehabije...nikako....
    gluha bukovica itd....
    nisu svi muslimani vehabije...u biti cak sta vise...ja vehabije ne smatram vjernicima obzirom da su agerisivni sa svojim ispoljavanjem vjere i obzirom da istu tumace kako hoce...smatraju da su oni od boga dati da istu propovjedaju...

    ovo sto si x-eve stavio na slike....koliko znam samo je nikab zabranjen u frnacuskoj i s pravom...kako indendifikovati osobu ako je ne vidis...logika 14.gif
    ostalo sto si postavio nema veze sa stvarnoscu....
21.gif 21.gif pospan.gif dosadno.gif Slabo ti to ide Ove druge slike su normalne jelde 28.gif

___________________________________________________________________
"Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
(Johann Wolfgang Goethe)

09-13-2013 00:09 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
budni
SexNepoznat

Poruka: 56

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Svako vjeruje u nesto . Mi vjernici (svih konfesija) vjerujemo da cemo pred Bogom polagati racune , ateisti , agnostici vjeruju da ce samo struhnuti u zemlji ili nesto slicno bla ,bla , bla ..... Svako svoje , svakome postovanje . ALI samo kao odgovor na njegovo postovanje mene . Svaka agresivnost , sila i tako to ...zna se odgovor . Zato ljudi - Peace , Mir , Fred ili Selam !

___________________________________________________________________
zzzzzzzzz

01-10-2014 12:11 budni is offline Pregledaj poruke od budni Dodaj budni u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

10.gif

01-10-2014 21:21 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
Stranica (10): « prva ... « prethodna 7 8 9 [10] nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com