Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » SPORT » Atletika » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
tipka58 tipka58 is a Female
mofo beba


Poruka: 4

Atletika Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Zna li možda netko ovdje postoji li aktivan atletski klub u Mostaru?
Ja sam èula da ima jedan na stadionu Zrinjskog, ali ne znam koliko je ta informacija toèna 05.gif

03-24-2012 23:06 tipka58 is offline Pregledaj poruke od tipka58 Dodaj tipka58 u listu prijatelja
GARAVUSA GARAVUSA is a Female
Misiica ljeta 07




Poruka: 8658
Location: Holland

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Jako tacna , vodi ga D.Markic

___________________________________________________________________

    NIJE LAKO BITI JA ! ! !

03-24-2012 23:53 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9495
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

gledo sam jednom emisiju i upravo o atletskom klubu, dosta poznatih lica

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

03-25-2012 09:51 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
tipka58 tipka58 is a Female
mofo beba


Poruka: 4
pokretac teme Thread Started by tipka58

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ajme, odlièno.
Gledala sam neke rezultate sa bh državnih prvenstava, Mostar se nigdje ne pojavljuje, pa sam zato i bila u nedoumici.
Nego, imate li kakve još informacije, npr kolika je mjeseèna èlanarina, rade li i sa juniorskim uzrastom..? 05.gif

03-25-2012 10:43 tipka58 is offline Pregledaj poruke od tipka58 Dodaj tipka58 u listu prijatelja
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11452
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Otidji na stadion i dobices sve inforimacije.

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

03-25-2012 12:05 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11452
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..a mozes i do kakvog politicara.. svi imaju samo dvije discipline

SKOK U VIS i PREPONE 07.gif

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

03-25-2012 12:13 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
tipka58 tipka58 is a Female
mofo beba


Poruka: 4
pokretac teme Thread Started by tipka58

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Zato mi i treba netko tko zna više informacija, da znam kad su treninzi toèno, pa da u to vrijeme i odem do stadiona 05.gif 05.gif

03-25-2012 12:31 tipka58 is offline Pregledaj poruke od tipka58 Dodaj tipka58 u listu prijatelja
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11452
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ako si u Mostaru, zar ti nije lakse otoci i dobiti info na licu mjesta..ovi sto su se javili na temu su dalekooooo od Mostara.
Sretno!!

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

03-25-2012 12:33 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
tipka58 tipka58 is a Female
mofo beba


Poruka: 4
pokretac teme Thread Started by tipka58

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

A trener je inaèe na stadionu cijeli dan i samo èeka da ja doðem? 05.gif
Kao što sam rekla u prethodnom postu, treba mi vrijeme kad se održavaju treninzi, neæu randomly dolazit na stadion da vidim hoæu li potrefit isto vrijeme kad je i trener tamo.

03-25-2012 12:47 tipka58 is offline Pregledaj poruke od tipka58 Dodaj tipka58 u listu prijatelja
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11452
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

e pa cekaj ti..ovdje ce te zvati trener a mi cemo te ispratiti s pleh muzikom...pa ja 07.gif

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

03-25-2012 13:34 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
abraxas abraxas is a Male
moforaja




Poruka: 6998
Location: Jazzbina Abraxas

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Davnijeh dana pošla moja raja da treniramo kraljicu sportova. Svakog nešto zapalo a mene skok s motikom....Mogao sam preskoèiti škaricama 1,70...A s motikom....1,20 !
Pa me zaæeralo kuæi....Nije mi bilo žao,nije bilo onijeh dušeka nego pržina i to stvrdnuta kao kamen. Kraljico, jebem te u glavu. Ko bi to...Samo oni crni i garavi što ih zvijeri tjeraju po èitav pa im nije ništa trkat po vazdan.

03-25-2012 14:51 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
berber berber is a Male
moforaja


Poruka: 4397
Location: Na Tepi

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Davnih sedamtesetih trenirao sam atletiku.Sefko mi je bio trener.Zaboravih mu prezieme ali znam da je predavao fisicko u gradjevinskoj.Dusu nam je vadio.Od raje se sjecam Goje Simica 1500 metara,Rajko Lovric- koplje,Marka-kugla.Ja sam trcao 100,200 metara i bacao koplje.Bila su to fina vremena bez politike,djeljenja i drugih sranja.

___________________________________________________________________
nema vise ni tepe

03-25-2012 15:22 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
abraxas abraxas is a Male
moforaja




Poruka: 6998
Location: Jazzbina Abraxas

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Èokoviæ??

03-25-2012 15:46 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
Custa Custa is a Male
avenija kruzno




Poruka: 109
Location: boston

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od berber:

    Davnih sedamtesetih trenirao sam atletiku.Sefko mi je bio trener.Zaboravih mu prezieme ali znam da je predavao fisicko u gradjevinskoj.Dusu nam je vadio.Od raje se sjecam Goje Simica 1500 metara,Rajko Lovric- koplje,Marka-kugla.Ja sam trcao 100,200 metara i bacao koplje.Bila su to fina vremena bez politike,djeljenja i drugih sranja.



Evo nabrojacu neka imena raje koja su trenirala atletiku tih kasnih sedamdesetih, da ova mladja raja ne kazu da u Mostaru nije bilo atletike. Imali smo i tri drzavna rekordera i sve troje su zavrsili karijeru u beogradskom Partizanu: Amra Temim - skok u vis (194cm), Danial Temim - skok u vis (227cm) i Zeljko Aras - 100m (10.5s). Tu su jos bili Gojko Simic (800 i 1500m), Zijo Grizovic, Marko Tadic, Fadil Govedari (skok u dalj), Senko Balavac (400m), Zdenko Vojvodic (troskok), Davor Pehar (100m i dalj), Vladica Djurkovic i Teo Tomic (skok u vis), Srecko Glibic, Luka Colovic (5000m), vjecni kopljas Slavko Lovric i mnogi drugi. Ova ekipa je prvi put pocela pobjedjivati Zelju, Sarajevo, Slobodu na ekipnim takmicenjima, koji su bili uvjek jaci od nas.
Treneri su bili; rahm.Adil Eminagic, Muja Isovic, Ismet Kevelj, Drago Loncar i Arslan Derviskadic. Legendarni ekonom: Isma Tuce.

03-26-2012 17:20 Custa is offline Pregledaj poruke od Custa Dodaj Custa u listu prijatelja
pravimostarac
SexNepoznat

Poruka: 3132
Location: Zaluto

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od abraxas:

    Davnijeh dana pošla moja raja da treniramo kraljicu sportova. Svakog nešto zapalo a mene skok s motikom....Mogao sam preskoèiti škaricama 1,70...A s motikom....1,20 !
    Pa me zaæeralo kuæi....Nije mi bilo žao,nije bilo onijeh dušeka nego pržina i to stvrdnuta kao kamen. Kraljico, jebem te u glavu. Ko bi to...Samo oni crni i garavi što ih zvijeri tjeraju po èitav pa im nije ništa trkat po vazdan.


trebo si probat sa dikelom 07.gif

___________________________________________________________________
Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

12-21-2015 16:46 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com