Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » U Mostaru otvoren najve » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (9): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7086
Location: BiH

Thumb Up! U Mostaru otvoren najveæi tržni centar u BiH Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    U MOSTARU OTVOREN NAJVEÆI TRŽNI CENTAR U BIH
    U Mostaru je otvoren Mepas Mall, najveæi shoping centar s luksuznim hotelom u BiH, što æe Mostaru dati jedno sasvim novo lice.

      Uu0xUANE2G0&feature=player_embedded


Investitor ovog projekta je kompanija Brodomerkur d.o.o. Široki Brijeg u vlasništvu Mirka Grbešiæa, uspješnog poduzetnika i vlasnika Mepasa, te nekoliko kompanija iz Hrvatske.

Mepas Mall zauzima prostor od 100.000 kvadratnih metara, a za posjetioce je obezbijeðeno 600 parking mjesta, rasporeðenih na tri etaže podzemne garaže. U ovom objektu posao je dobilo 700 ljudi, uglavnom mladih.

Atraktivna arhitektura i sasvim novi modni brendovi na ovom dijelu tržišta uèinili su Mepas Mall najpooželjnijom shopping destiancijom u regiji: Zara, Pull&Bear, Bershka, Stradivarius, Marella, Persona, Also, Accessorize, New Jorker, Piazza Italia.... Takoðe, u Mepas Mallu, Hercegovina je dobila i najpoznatijim koncept brze hrane – McDonalds.

U ponudi centra je i dugooèekivani CineStar. S pet najmodernije opremljenih kino dvorana i 699 sjedišta, koja æe poèeti s radom poèetkom juna, prvi æe u regiji ponuditi poznate filmske hitove u 3D tehnologiji.

Na radost mnogih, Mostar dobija i bowling sa osam staza, na kojima æe uživati ljudbitelji kuglanja.
Gradonaèelnik Mostara Ljubo Bešliæ, u obraæanju novinarima, nije krio radost otvaranjem ovog grandioznog objekta, piše novasloboda.ba.

„Lijepo je danas biti gradonaèelnik Mostara. Ovo je jedan nvoi imidž Mostara i uvjeren sam da ovo ulijeva nadu u potencijalne ulagaèe. Cenatr æe omoguæiti da Mostar bude opet ono što je i prije bio – glavni centar Hercegovine“, kazao je Bešliæ.

    http://bh-news.com/ba/vijest/19686/u_mostaru_otvoren_najveci_trzni_centar_u_bih.html

___________________________________________________________________

    04-14-2012 06:09 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
    abraxas abraxas is a Male
    moforaja




    Poruka: 6999
    Location: Jazzbina Abraxas

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Lijepo je možda biti gradonaèelnik ali ne i graðanin Grada.

    04-14-2012 08:19 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
    Viribus Viribus is a Male
    moforaja


    Poruka: 5295

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Lijepo je imati ovakav tržni kad narod ima šta trošiti, neæe dugo potrajati dok se poèmu u glavu udarati.

    04-14-2012 09:00 Viribus is offline Posalji email za Viribus Pregledaj poruke od Viribus Dodaj Viribus u listu prijatelja
    abraxas abraxas is a Male
    moforaja




    Poruka: 6999
    Location: Jazzbina Abraxas

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ako neko vidi T da je pošla u centar neka joj kaže da se javi na Forum. Dosadno bez nje a ja danas radim. 01.gif

    04-14-2012 09:24 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..objekat je za najvece centre u evropi ..standard i kupovna moc ljudi jako mala ..50% stanovnistva na rubu egzistencije..

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    04-14-2012 12:18 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    abraxas abraxas is a Male
    moforaja




    Poruka: 6999
    Location: Jazzbina Abraxas

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    pa dobro ovo je za onih 5% puèanstva koji su se dobro tranzitirali u vladajuæu klasu bogatih. I Robin Hud je volio bogate

    04-14-2012 12:23 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..za 5 % bogatih se ne pravi ovakav objekat ..kad bolje razmislim neka neka ga neka stoji bice dobar za razglednica

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    04-14-2012 12:42 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    abraxas abraxas is a Male
    moforaja




    Poruka: 6999
    Location: Jazzbina Abraxas

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ne samo za 5%, prave se èuda za 1%.....

    04-14-2012 12:44 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
    abraxas abraxas is a Male
    moforaja




    Poruka: 6999
    Location: Jazzbina Abraxas

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Kroz godinu dana æe to biti regionalni tržni centar jer æe se na granici vraæati tax free. Ne pravi ništa Ero bez razloga

    04-14-2012 12:53 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
    djelda djelda is a Male
    raja




    Poruka: 1646
    Location: dolina grka

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Mostar je zaslužio jedan ovakav moderan tržni centar...... da ne spominjem kino salu itd...

    Svaka èast - stvarno je izgraðen po najveæim svjetskim standardima ! 10.gif

    A ovo .......

        citat od abraxas:

      Kroz godinu dana æe to biti regionalni tržni centar jer æe se na granici vraæati tax free. Ne pravi ništa Ero bez razloga



    ......je i ja mislim dio strategije - jer kad Hr uðe u €U bit æe im puno isplatnije doæi i kupovati u Mostar - mislim prije svega na Hr graðane iz Dalmacije....

    ___________________________________________________________________
    Koliko god je rijetka istiska ljubav, još je mnogo rjeðe istinsko prijateljstvo !!! zivjeli.gif

    04-14-2012 13:22 djelda is offline Posalji email za djelda Pregledaj poruke od djelda Dodaj djelda u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..morace platiti i carinu 04.gif ..nisu ni rvati tako naivni da presipaju iz shupljeg u prazno

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    04-14-2012 13:36 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    niko niko is a Female
    bice nesto od mene


    Poruka: 484

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    vazno je da je mc'donalds otvoren..sad ce svi biti debeli i sretni ko' pravi ameri..

    ___________________________________________________________________
    Hendikepirano dijete nit' je bolesno nit' zarazno. Ono samo traži da bude prihvaæeno u našoj/svojoj zajednici. 97% neæe preuzeti ovu poruku kao status, ako si ti jedna/jedan od 3% preuzet æeš ovu poruku bar na jedan dan !

    04-14-2012 14:21 niko is offline Pregledaj poruke od niko Dodaj niko u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..pored mene ih moze bit otvoreno deset ..ja opet odo na cevape ..ja neznam sta su ljudi vidili u onome mcdonaldsu..bio ovde par puta za dvadeset godina ..meni je ono sve vjestacka hrana ..cola u prahu piletina u prahu ..jebote sve u prahu dobivaju ..totalno bolesna hrana

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 04-14-2012 u 15:52.

    04-14-2012 15:50 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    niko niko is a Female
    bice nesto od mene


    Poruka: 484

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od vjetar:

      ..pored mene ih moze bit otvoreno deset ..ja opet odo na cevape ..ja neznam sta su ljudi vidili u onome mcdonaldsu..bio ovde par puta za dvadeset godina ..meni je ono sve vjestacka hrana ..cola u prahu piletina u prahu ..jebote sve u prahu dobivaju ..totalno bolesna hrana



    e moj vjetre,nije lahko prevarit nas starohane al' vazno je da nam djecu truju i da je sve veci broj djece oboljele od dijabetesa i pretjerane ugojenosti koja donosi sve moguce poremecaje u organizmu covjeka...djeca najvise vole mc'donalds jer usput dobiju i igracku jer su bili dobri pa su se najeli tamo tih vjestackih hrana...sto vise jedu to djeca tuplja i deblja...

    ___________________________________________________________________
    Hendikepirano dijete nit' je bolesno nit' zarazno. Ono samo traži da bude prihvaæeno u našoj/svojoj zajednici. 97% neæe preuzeti ovu poruku kao status, ako si ti jedna/jedan od 3% preuzet æeš ovu poruku bar na jedan dan !

    04-14-2012 16:01 niko is offline Pregledaj poruke od niko Dodaj niko u listu prijatelja
    abraxas abraxas is a Male
    moforaja




    Poruka: 6999
    Location: Jazzbina Abraxas

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Kad migracija bude išla iz zemalja u prahu prema zemlji æevapa prikoniti æu se gornjoj tvrdnji..... 01.gif

    04-14-2012 16:07 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
    abraxas abraxas is a Male
    moforaja




    Poruka: 6999
    Location: Jazzbina Abraxas

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Mislio sam na Vjetrovu tvrdnju....

    04-14-2012 16:08 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..ja to govorim jer znam odlicno sta se prodaje i sta tamo mute ..drzi se abra cevapa bolje ti je ...onu piletinu sto jedes to je zadnji otpad sto izlazi iz fabrika za preradu pileceg mesa ..sve se to na kraju melje ..cak ni kljun od koke se ne baca .

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    04-14-2012 16:31 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    abraxas abraxas is a Male
    moforaja




    Poruka: 6999
    Location: Jazzbina Abraxas

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Slažem se ...zdravo se živi u svijetu koji nije još poludio za nepotrebnim stvarima. Ali industrija stvaranja potrebe za nepotrebnim stvarima je isto toliko jaka kao i proizvodnja istih. I kako zaustaviti ovu mašinu??? Ako nekome i uspije on je izbaèen iz društva. A sam,po Mudracu, može biti samo hajvan ili Bog.

    04-14-2012 16:40 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..lako je zaustavit ..odesh na cevape a ne odesh u mcdonalds i zaustavio si ..kad to uradim nije me briga sto cjeli svjet tamo ide ..necu ja

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    04-14-2012 16:52 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    green green is a Male
    Super Moderator


    Poruka: 7086
    Location: BiH
    pokretac teme Thread Started by green

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    U Sarajevu trebaš imati sreæe, pa izbjeæi gužvu u McD-u, imaju jedno 4-5 kasa, ali džaba, uvijek svaka zauzeta, a sve se nema para. 21.gif

    ___________________________________________________________________

      04-14-2012 16:54 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
      Stranica (9): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com