Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » Konacno dobre vijesti iz Mostara! » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (4): [1] 2 3 4 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
REALISTA REALISTA is a Male
samo sto nisam


Poruka: 1375
Location: Bosna i Hercegovina

Konacno dobre vijesti iz Mostara! Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Konacno neka dobra i pozitivna vijest iz Mostara!

Postavljen spomenik palim borcima ARBiH na Bulevaru!

Sljedeci spomenik koji treba postaviti je spomenik poginulim civilima od kukavica fasista koji su pucali u ledja civilima samo zbog njihovog imena!

    http://bljesak.info/web/article.aspx?a=d910fa10-df60-45b1-9817-dbecbdcaae7c&c=a76d03e1-6e68-46ef-9626-00aa1c12c7ae

04-15-2012 06:16 REALISTA is offline Pregledaj poruke od REALISTA Dodaj REALISTA u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9503
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

e na ljeto ce mo postaviti spomenik dijaspori 23.gif

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

04-15-2012 11:19 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
refleksija refleksija is a Female
moforaja




Poruka: 3364
Location: dark side

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

koliko je pozitivna ne znam...da se razumijemo nemam nista protiv...ali ko je taj ko je dozvolio da se vojnicima hvo-a stavi spomenik i naravno kao reakciaj na to je postavljanje spmenika ABiH....ko dozvoljava da se recimo u Policijskoj upravi objesi fino spomen ploca republika herceg-bosna pa poginuli policajci koji su nas gadjali konfetama bezbeli...ja sam inace protiv toga da se u drzavnim institucijama i u blizini njih stavljaju bilo kakve spomen ploce ili vjerska obiljezja...meni je sve to oko spomenika sramotno...jer se tu vise uopste ne radi o odavanju pocasti tim ljudima nego cistom zapisavanju teritorija, inatu, obiljezavanju....

___________________________________________________________________


    Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

    04-15-2012 12:14 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
    green green is a Male
    Super Moderator


    Poruka: 7086
    Location: BiH

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Tako je, ovaj spomenik je samo kompromis, ustupak za onaj drugi...

    ___________________________________________________________________

      04-15-2012 13:21 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
      vvb vvb is a Male
      brato


      Poruka: 518
      Location: MO/sa

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      U potpunosti opravdavam postavljanje spomenika poginulim A BiH. Kao momak sam bio vojnik, bio na tim ratnim crtama, znam kako je svakome tesko bilo. Strah i jeza. Ne zna se kome je gore, meni s ove strane ili njemu s druge. Obadvojica u govnima. Mladost nam ode, kraj rata se nije ni nazirao. I potpuno se suosjecam. Posebno s onim nesretnicima sto ne docekase kraj rata, njihovim obiteljima. Vrlo lako je taj spomenik mogao biti i meni, ne vjerujem da bi to nesto znacilo mojoj majci kad joj mene nema. I onih 6 nesretnika iz Livna, nisu dosli iz ceifa, ni turisticki, neko ih je formacijski poslao ovamo. I tu glavu ostavise. Cesto sumnjam da im to roditeljima nesto znaci kad njih nema.

      Medjutim, ne slazem se da neko moze postaviti spomenik ne trazeci bilo kakvu dozvolu. To otvara nove probleme. "Koci nagli razvoj grada", sto je jedan posprdno napisao na jednom portalu... Ovako ce, da zastite autoritet i zakon, spomenik morati ukloniti sto ce otovoriti nove probleme. Pojedinci ce i ovdje to povezati sa krsenjem prava sto nema veze s logikom.

      Moj prijedlog bi im bio da privremeno sklone spomenik, zatraze i isposluju odobrenje za postavljanje istog, i isti postave. Zatim da jedni drugima poloze cvijece na spomenike. Posebno ovo zadnje. To bi bile dobre vijesti...

      04-15-2012 18:33 vvb is offline Posalji Email za vvb Pregledaj poruke od vvb Dodaj vvb u listu prijatelja
      REALISTA REALISTA is a Male
      samo sto nisam


      Poruka: 1375
      Location: Bosna i Hercegovina
      pokretac teme Thread Started by REALISTA

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od vvb:

        U potpunosti opravdavam postavljanje spomenika poginulim A BiH. Kao momak sam bio vojnik, bio na tim ratnim crtama, znam kako je svakome tesko bilo. Strah i jeza. Ne zna se kome je gore, meni s ove strane ili njemu s druge. Obadvojica u govnima. Mladost nam ode, kraj rata se nije ni nazirao. I potpuno se suosjecam. Posebno s onim nesretnicima sto ne docekase kraj rata, njihovim obiteljima. Vrlo lako je taj spomenik mogao biti i meni, ne vjerujem da bi to nesto znacilo mojoj majci kad joj mene nema. I onih 6 nesretnika iz Livna, nisu dosli iz ceifa, ni turisticki, neko ih je formacijski poslao ovamo. I tu glavu ostavise. Cesto sumnjam da im to roditeljima nesto znaci kad njih nema.

        Medjutim, ne slazem se da neko moze postaviti spomenik ne trazeci bilo kakvu dozvolu. To otvara nove probleme. "Koci nagli razvoj grada", sto je jedan posprdno napisao na jednom portalu... Ovako ce, da zastite autoritet i zakon, spomenik morati ukloniti sto ce otovoriti nove probleme. Pojedinci ce i ovdje to povezati sa krsenjem prava sto nema veze s logikom.

        Moj prijedlog bi im bio da privremeno sklone spomenik, zatraze i isposluju odobrenje za postavljanje istog, i isti postave. Zatim da jedni drugima poloze cvijece na spomenike. Posebno ovo zadnje. To bi bile dobre vijesti...



      Je li iko trazio dozvolu od Bosnjaka kad se gradio krst 30m visine na Humu? Je li iko trazio dozvolu od Bosnjaka kad se gradio toranj na Bulevaru? Je li iko trazio dozvolu od Bosnjaka kad se gradio spomenik HV i HVO-u na Rondou? Je li iko trazio dozvolu od Bosnjaka kad se gradio spomenik agresorima koji su dosli iz Livna da protjeruju i ubijaju civile samo zato sto imaju Bosnjacko ime?! 21.gif

      Zar ima u ijednoj drzavi na svijetu da se treba traziti dozvola za spomenik jednoj i jedinoj priznatoj armiji te drzave?!
      28.gif

      04-15-2012 18:55 REALISTA is offline Pregledaj poruke od REALISTA Dodaj REALISTA u listu prijatelja
      vvb vvb is a Male
      brato


      Poruka: 518
      Location: MO/sa

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      "Podsjetimo kako je prije otvaranja nove zgrade Gradske vijeænice ispred nje postavljen i spomenik za poginule pripadnike Vojne policije HVO-a iz Livna koji su poginuli na tome mjestu i za što su prikupljene potrebne urbanistièke dozvole iz Odjela za urbanizam Gradske uprave Grada Mostara."

        i za što su prikupljene potrebne urbanistièke dozvole iz Odjela za urbanizam Gradske uprave Grada Mostara."



      Ovo je iz teksta u tvom postu.

      Dozvola se ne trazi od Bosnjaka, ni od Hrvata. Dozvola se trazi od opcinskih vlasti, Odjela za urbanizam. U protivnom imamo bezvlasce, nekontrolirano podizanje spomenika kako se kome cefne.

      Kad je rijec o spomenicima evo jedne dobre vijesti:

      Otvoren ''Park nobelovaca'' u Mostaru

        http://bljesak.info/web/article.aspx?a=2161175f-ed8a-423d-959c-c79e011b4ed2&c=574044e8-c8c8-449a-85dd-05d49eb9b572


      Realista, zadovolji moju znatizelju i reci mi koliko imas godina. Molim te.

      04-15-2012 19:13 vvb is offline Posalji Email za vvb Pregledaj poruke od vvb Dodaj vvb u listu prijatelja
      REALISTA REALISTA is a Male
      samo sto nisam


      Poruka: 1375
      Location: Bosna i Hercegovina
      pokretac teme Thread Started by REALISTA

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od vvb:

        "Podsjetimo kako je prije otvaranja nove zgrade Gradske vijeænice ispred nje postavljen i spomenik za poginule pripadnike Vojne policije HVO-a iz Livna koji su poginuli na tome mjestu i za što su prikupljene potrebne urbanistièke dozvole iz Odjela za urbanizam Gradske uprave Grada Mostara."
          i za što su prikupljene potrebne urbanistièke dozvole iz Odjela za urbanizam Gradske uprave Grada Mostara."



        Ovo je iz teksta u tvom postu.

        Dozvola se ne trazi od Bosnjaka, ni od Hrvata. Dozvola se trazi od opcinskih vlasti, Odjela za urbanizam. U protivnom imamo bezvlasce, nekontrolirano podizanje spomenika kako se kome cefne.

        Kad je rijec o spomenicima evo jedne dobre vijesti:

        Otvoren ''Park nobelovaca'' u Mostaru

          http://bljesak.info/web/article.aspx?a=2161175f-ed8a-423d-959c-c79e011b4ed2&c=574044e8-c8c8-449a-85dd-05d49eb9b572


        Realista, zadovolji moju znatizelju i reci mi koliko imas godina. Molim te.



      "Urbanizam"? Je li to onaj "urbanizam" koji ne dozvoljava da se nastavi gradnja Hotela Neretve, Hotela Ruze, Naselja Sjeverni Logor...itd? Je li to ona ista "postava urbanizma" koja je 1993. godine htjela 100% etnicki ociscen Mostar od Bosnjaka?! Odgovor je DA, a i ti to znas!
      Koliko imam godina? Imam dovoljno da su mi oci otvorene a i sluh me dobro sluzi.

      Da ja tebe pitam, gdje si bio junacino 1993. godine u Mostaru da zastitis Bosnjake kad su tvoji "bojovnici" protjerivali, silovali i ubijali tvoje komsije samo zbog njihovog Bosnjackog imena?!

      Postedi me molim te one politike "HVO nas brani KARITAS nas hrani"! Jadan li je taj Bosnjak koga je HVO "obranio" i KARITAS ga nahranio!

      04-15-2012 21:05 REALISTA is offline Pregledaj poruke od REALISTA Dodaj REALISTA u listu prijatelja
      vvb vvb is a Male
      brato


      Poruka: 518
      Location: MO/sa

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Urbanizam... Znaci grada, cijelog grada. U okviru gradske administracije.

      Pokusaj malo gledati naprijed, 20 godina je proslo.

      Ili nemoj, ali se onda nemo tupavo zacuditi sto svako malo imamo probleme u gradu...

      04-15-2012 21:29 vvb is offline Posalji Email za vvb Pregledaj poruke od vvb Dodaj vvb u listu prijatelja
      pasha pasha is a Male
      Super Moderator




      Poruka: 9503
      Location: uh jebo te

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      mozemo li ovaj primjer gledati kao nasu veliku nesrecu
      prvo veliki gubitak na svim poljima a onda koliko je vrijedilo ovoliko zrtava
      ovi politicari samo koriste nasu nesrecu za sovje ciljeve

      ___________________________________________________________________

        neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
      Oscar Wilde

      04-15-2012 21:53 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
      Viribus Viribus is a Male
      moforaja


      Poruka: 5295

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od pasha:

        mozemo li ovaj primjer gledati kao nasu veliku nesrecu
        prvo veliki gubitak na svim poljima a onda koliko je vrijedilo ovoliko zrtava
        ovi politicari samo koriste nasu nesrecu za sovje ciljeve


      slažem se. 10.gif 10.gif 10.gif

      04-15-2012 22:29 Viribus is offline Posalji email za Viribus Pregledaj poruke od Viribus Dodaj Viribus u listu prijatelja
      tulpe tulpe is a Female
      wicked


      Poruka: 3040

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ocigledno ste svi na drogama, inace ne bi pisali ovakve komentare. Drago mi je za spomenik, samo nije zasto toliko traje.. i gdje su ordeni narodnim herojima npr. e to fali.. Meni to licno puno fali, za neki potpuni federalni osjecaj.. jednostavno mi fali ..

      04-15-2012 23:15 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
      makso makso is a Male
      Super Moderator




      Poruka: 2849
      Location: andaluzija

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od vvb:

        U potpunosti opravdavam postavljanje spomenika poginulim A BiH. Kao momak sam bio vojnik, bio na tim ratnim crtama, znam kako je svakome tesko bilo. Strah i jeza. Ne zna se kome je gore, meni s ove strane ili njemu s druge. Obadvojica u govnima. Mladost nam ode, kraj rata se nije ni nazirao. I potpuno se suosjecam. Posebno s onim nesretnicima sto ne docekase kraj rata, njihovim obiteljima. Vrlo lako je taj spomenik mogao biti i meni, ne vjerujem da bi to nesto znacilo mojoj majci kad joj mene nema. I onih 6 nesretnika iz Livna, nisu dosli iz ceifa, ni turisticki, neko ih je formacijski poslao ovamo. I tu glavu ostavise. Cesto sumnjam da im to roditeljima nesto znaci kad njih nema.

        Medjutim, ne slazem se da neko moze postaviti spomenik ne trazeci bilo kakvu dozvolu. To otvara nove probleme. "Koci nagli razvoj grada", sto je jedan posprdno napisao na jednom portalu... Ovako ce, da zastite autoritet i zakon, spomenik morati ukloniti sto ce otovoriti nove probleme. Pojedinci ce i ovdje to povezati sa krsenjem prava sto nema veze s logikom.

        Moj prijedlog bi im bio da privremeno sklone spomenik, zatraze i isposluju odobrenje za postavljanje istog, i isti postave. Zatim da jedni drugima poloze cvijece na spomenike. Posebno ovo zadnje. To bi bile dobre vijesti...


      Normalno zboris 10.gif . Kao obican napaceni covjek.
      16.gif 16.gif

      Samo ima jedan dio tvoga teksta koji ne mislim da pobijam, ali cu da iskazem svoje misljenje.
      Ono oko dozvola, je cista prdimahovina.
      Jeste cista istina, da u normalnoj drzavi treba traziti dozvolu za sve. Ali u ovoj nasoj (nenormalnoj) drzavi i (nenormalnom) gradu, dozvole se donose kad je nekome ceif, gdje je nekome cejf i kada nekome odgovara.

      Nazalost, bilo kakvo podsjecanje na tuzni rat, dize pritisak u svim glavama i svim stranama.

      Ne znam koji je organ dao dozvolu za stavljanje spomenika poginulim pripadnicima HVOa, ali znam da je bilo problema oko toga i da je bosnjacka strana bojkotovala otvaranje vjecnice upravo zbog toga). Niti se treba bojkotovati niti se treba postaviti spomenik bez kompromisa sviju strana i tako poceti sa dolijevanjem ulja na vatru.

      Problem je sto svaka strana trazi pravdanje na posananju druge strane (ne mislim kuantifikovati, to nije vazno u ovom postu)

      16.gif 16.gif 16.gif

      otice ovo predaleko 21.gif

      ___________________________________________________________________
      prest'o sam 18.gif

      04-15-2012 23:29 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
      vvb vvb is a Male
      brato


      Poruka: 518
      Location: MO/sa

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Za 1. spomenik su gradske vlasti izdali dozvolu, tako bar stoji u onom èlanku u prvom postu. za drugi spomenik, koliko sam sinoæ uhvatio na FTV dnevniku, dozvola je zatražena ali jos nije izdata. Ako su izdali dozvolu za 1. spomenik ne postoji nikakav razlog da se ne izda i za 2., mislim da je to jasno k'o dan. Ako otežu sa izdavanjem dozvole ( "šutnja administracije"), ovi drugi to trebaju naglas reæi i zatraziti mišljenje i razlog šutnje. Pa valjda ima neko u Odjelu za urbanizam da nije Hrvat. Ovako je ispalo da su stavili bez dozvole i samim tim isprovocirali inspekcijske službe da moraju, znaèi moraju - jer nemaju drugo rješenje, izdati nalog da se ukloni do izdavanja dozvole. Svako drugo rješenje dovodi do zakljuèaka: da zakona nema ili se ne poštuje (što ga na isto doðe), i da æe se isplatiti raditi mimo zakona i propisa. Što opet, poznavajuæi naše prilike, domino efektom stvara nove probleme.

      Znaèi, da me neko pogrešno ne shvati, posebno ovi mladi nadobudni, mišljenje o opravdanosti postavljanja spomenika sam dao i oko njega nema potrebe za polemikom. Stvar je samo poštivanja propisa radi sprjeèavanja samovolje.

      Ali ima jedna stvar, sve se ove udruge slozno uhvate pod ruku kad se poène prièati o smanjenju invalidnina, boraèkih naknada, naknada razvojaèenih i sl. Tada nema nikakvih problema da zajedno nastupaju, sjednu i dogovore se. Pa vala mogli su i sada sjesti za jedan sto i poprièati ko ljudi o spomenicima. I dogovoriti se. Ovako æemo samo èekati kad æe nekakav balavac poslije treæe pive postati frajko i išarati ili otuæi spomenik...

      04-16-2012 07:51 vvb is offline Posalji Email za vvb Pregledaj poruke od vvb Dodaj vvb u listu prijatelja
      RIO RIO is a Male
      bice nesto od mene




      Poruka: 452
      Location: Tamo gdje je sunce najljepse, i gdje protice zelena ljepotica...

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Neka su ga postavili ovako su se trebali postaviti od samog pocetka, pa bi sada i Ruza bila zavrsena i SUP na luci bi bio neki hotel ili nesto tako i nebi bilo rusevina na lijevoj obali, nesmijes sa djetetom proci gledam kad ce pasti nesto, a na desnoj obali pravi se Mepas Mall, novo naselje u centru dva, pa se napravise trzni centri: novi, stari, pa se napravi x stvari koje se mogu praviti bez regulacionog plana, a na lijevoj nemoze ni cenifa bez saglasnosti. Ako su neki imali neke druge planove sa ovim gradom nece moci, kad se nije moglo sa puskom nece ni ovako vjerujte. Sa ovim spomenikom je 1:1 i na ovome treba stati, okrenimo se svi na gradjenje ovakvih objekata, kao sto je Spanski trg, Mepas Mall, park nobelovaca itd itd, ALI DA SE RAZUMJEMO U CIJELOM GRADU....

      Admin sorry malo sam natakaren na ovu situaciju u Mostaru pojede me....

      ___________________________________________________________________
      Gle, ko bi rek'o, ja sjedim sasvim sam ko zatocenik svoje sugestije, svjestan da bez nje ja propadam i nestajem brzinom svjetlosti....

      04-16-2012 09:19 RIO is offline Homepage of RIO Pregledaj poruke od RIO Dodaj RIO u listu prijatelja
      Viribus Viribus is a Male
      moforaja


      Poruka: 5295

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od RIO:

        Neka su ga postavili ovako su se trebali postaviti od samog pocetka, pa bi sada i Ruza bila zavrsena i SUP na luci bi bio neki hotel ili nesto tako i nebi bilo rusevina na lijevoj obali, nesmijes sa djetetom proci gledam kad ce pasti nesto, a na desnoj obali pravi se Mepas Mall, novo naselje u centru dva, pa se napravise trzni centri: novi, stari, pa se napravi x stvari koje se mogu praviti bez regulacionog plana, a na lijevoj nemoze ni cenifa bez saglasnosti. Ako su neki imali neke druge planove sa ovim gradom nece moci, kad se nije moglo sa puskom nece ni ovako vjerujte. Sa ovim spomenikom je 1:1 i na ovome treba stati, okrenimo se svi na gradjenje ovakvih objekata, kao sto je Spanski trg, Mepas Mall, park nobelovaca itd itd, ALI DA SE RAZUMJEMO U CIJELOM GRADU....

        Admin sorry malo sam natakaren na ovu situaciju u Mostaru pojede me....


      jeli ti stvarno misliš da su krivi oni drugi što se na lijevoj strani ne obnavlja i ne gradi ništa. ako misliš tako onda živiš u zabludi.

      04-16-2012 12:49 Viribus is offline Posalji email za Viribus Pregledaj poruke od Viribus Dodaj Viribus u listu prijatelja
      vjetar vjetar is a Male
      moforaja


      Poruka: 13977
      Location: dk

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ..za pola objekata u gradu nema gradjevinski i urbanistixkih dozvola , ako bi ishli po zakonu ja mislim da bi se moralo rusiti najmanje hiljadu objekata ali oni se i dalje grade ili su zavrseni ..to sto se na lijevoj ne radi htoel ruza je stvar necije samovolje ,kako se dobbiva jedna takva saglasnost ..doneses tasnu para i pitash kolko kosta ...za ruzu nije keshirana lova clanovima opstine stari grad i nema gradnje ..za razliku od bosnjacke strane hrvati su tu slozniji ..vi nemorate a mi cemo donjet odluku i ona je za nas legalna pa se vi jebite ..

      ..sto se onda bosnjacki predstavnici bune danas za spomenik ako su znali da je izdata jedna takva urbanisticka saglasnost za podizanje spomenicima borcima HVO ..ja znam da i na desnoj obali postoji urbanizam i da oni donose odluke onako kako oni hoce i kako im odgovara , za razliku od onih na lijevoj ..primaju i jedni i drugi mito u to ne sumnjam .za razliku od ovih drugi kad je nacionalni interes u pitanju ovi drugi su daleko slozniji od ovih u starom gradu .jebo vas unesko i sitne pare koje dobiju od te organizacije za zastitu spomenika .kolko bi para donjeo hotel ruza da je danas napravljen ..radilo bi u njemu barem 200 ljudi a dok se ne napravi radile bi mnoge firme na tom objektu

      ___________________________________________________________________
      laku vam noc pijuni

      spavajte ko lavovi i ko kraljevi

      04-16-2012 13:03 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
      RIO RIO is a Male
      bice nesto od mene




      Poruka: 452
      Location: Tamo gdje je sunce najljepse, i gdje protice zelena ljepotica...

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Odes fino na stranicu

        http://www.mostar.ba/odjel-za-urbanizam.html
      i vidis ko je glavni u kojem odjelu i vidis ko se pita, i ko daje dozvole...a nekazem ni da su drugi cisti sto se toga tice...

      ___________________________________________________________________
      Gle, ko bi rek'o, ja sjedim sasvim sam ko zatocenik svoje sugestije, svjestan da bez nje ja propadam i nestajem brzinom svjetlosti....

      04-16-2012 15:35 RIO is offline Homepage of RIO Pregledaj poruke od RIO Dodaj RIO u listu prijatelja
      pasha pasha is a Male
      Super Moderator




      Poruka: 9503
      Location: uh jebo te

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Viribus:

            citat od pasha:

          mozemo li ovaj primjer gledati kao nasu veliku nesrecu
          prvo veliki gubitak na svim poljima a onda koliko je vrijedilo ovoliko zrtava
          ovi politicari samo koriste nasu nesrecu za sovje ciljeve


        slažem se. 10.gif 10.gif 10.gif


      dasta vec da se slazemo
      da se niko ne ljuti meni ovo sve lici na ismijavanje zrtava koje smo dali za BiH
      konacno bih dobro bilo da se zabrani svaka izgradnja spomenika.

      ___________________________________________________________________

        neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
      Oscar Wilde

      04-16-2012 19:46 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
      Viribus Viribus is a Male
      moforaja


      Poruka: 5295

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od pasha:

            citat od Viribus:

              citat od pasha:

            mozemo li ovaj primjer gledati kao nasu veliku nesrecu
            prvo veliki gubitak na svim poljima a onda koliko je vrijedilo ovoliko zrtava
            ovi politicari samo koriste nasu nesrecu za sovje ciljeve


          slažem se. 10.gif 10.gif 10.gif


        dasta vec da se slazemo
        da se niko ne ljuti meni ovo sve lici na ismijavanje zrtava koje smo dali za BiH
        konacno bih dobro bilo da se zabrani svaka izgradnja spomenika.


      nije to samo ismijavanje, to je uvijek ista tema pred izbore, kupuju glasove na raèun mrtvih veæ 20 godina i jedni i drugi.

      04-16-2012 20:39 Viribus is offline Posalji email za Viribus Pregledaj poruke od Viribus Dodaj Viribus u listu prijatelja
      Stranica (4): [1] 2 3 4 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com