Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » SPORT » Fudbal: Liga prvaka! » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (25): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7085
Location: BiH

Big Grin Fudbal: Liga prvaka! Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Da vas èujem, ko se nadao finalu Bayern - Chelsea? 29.gif

Pazite neke od komentara veèeras na FB 13.gif

"Ne znam samo što odabra onog ata Ramosa da puca zadnji penal, ko zna možda je Ramos išao na to da lopta obleti krug oko zemlje, pa da završi u mreži?" 13.gif

José Mourinho juèer poslao SMS poruku svim igraèima Chelsea: "Vidimo se u finalu!" 04.gif

Po meni je Bayern zasluženo u finalu. Barca jdnostavno nije imala sreæe, preèke, stative... sve u svemu, zasluženo njemaèko-englesko finale. 10.gif

___________________________________________________________________

    04-25-2012 23:49 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
    El Clasico El Clasico is a Male
    avenija kruzno




    Poruka: 100

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Realno malo ko se nadao ovom finalu. Zlatno je pravilo da ne pobjeðuju uvijek najbolji! Penali su lutrija, pogotovo nakon 120 minuta igre. Bayern je u finalu veliki favorit jer igra na svom stadionu, a i Èelziju æe nedostajati 4-5 igraèa zbog povreda i kartona (pogotovo stoperi).
    Ali... Abramovièu nedostaje smo još taj naslov lige prvaka!!

    04-26-2012 08:06 El Clasico is offline Pregledaj poruke od El Clasico Dodaj El Clasico u listu prijatelja
    chaba chaba is a Male
    moforaja




    Poruka: 2558
    Location: EU

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Došli baba i Sergio Ramos na nebo, pita sv. Petar babu otkud ti ovdje, kaže baba "pa eto, mislim da sam pošteno živjela, nisam nikog vrijeðala, ni krala, èitav život strpljivo radila i pomagala druge, mislim da sam zaslužila uæi u raj", "ajde, uði" kaže joj sv. Petar i okrenu se Ramosu, "a, ti?", a Ramos æe "ništa, ja sam samo po loptu došao".

    13.gif

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane chaba dana 04-26-2012 u 10:23.

    04-26-2012 10:18 chaba is offline Pregledaj poruke od chaba Dodaj chaba u listu prijatelja
    berber berber is a Male
    moforaja


    Poruka: 4397
    Location: Na Tepi

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Njemacka masina je satrala spansko portugalsku korporaciju 18.gif

    Nadam se da ce satrati i Celzu.

    ___________________________________________________________________
    nema vise ni tepe

    04-26-2012 10:55 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
    abraxas abraxas is a Male
    moforaja




    Poruka: 6998
    Location: Jazzbina Abraxas

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ja sam se nadao ovome!
    Barsa i Real igraju za umjetnièki dojam a Englezi i Nijemci su konkretni. Tika taka je proèitana. Pa igraèi Èelzija se uopšte nisu umorili, èekali su ih na 16 i puštali da žongliraju a zatvorili ulaze. Barsa nema krila ni igru glavom što se ispostavilo kao nedostatak u proboju bunkera. I Real je igrao premalo okomito na gol. Zato ova igra i jeste zanimljiva jer i slabiji može pobijediti ako ima srce i hladnu glavu.

    04-26-2012 16:51 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
    makso makso is a Male
    Super Moderator




    Poruka: 2847
    Location: andaluzija

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Rijetko kada se ne slazem sa Abrom, a sada se ne slazem.

    Real je sve samo nije tikitaka. Ne zna sta ce sa loptom 11.gif

    Drago mi je sto su ispali.

    Chelzi je zasluzeno prosao, ali mu je igra uzas (kao Grcka kad je EP osvojila)

    Da se nisu Barca i Real izmedju sebe zabavili (u prvenstvu) bilo bi drugacije. Ali eto. Drago mi je zbog Mourinja. 13.gif

    ___________________________________________________________________
    prest'o sam 18.gif

    04-26-2012 17:30 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
    djelda djelda is a Male
    raja




    Poruka: 1646
    Location: dolina grka

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ruku na srce - Bajern je u svim segmentima - po meni - puno više pokazao.... da je umjesto Gomeza bio bilo koji drugi napadaè - bilo bi 2 : 7 na poluvremenu......

    Chelsea.... imali su neku taktiku - koja se eto pokazala kao uspješna - svaka im èast !

    Finale 01.gif neka bolji pobjedi 10.gif

    ___________________________________________________________________
    Koliko god je rijetka istiska ljubav, još je mnogo rjeðe istinsko prijateljstvo !!! zivjeli.gif

    04-26-2012 20:37 djelda is offline Posalji email za djelda Pregledaj poruke od djelda Dodaj djelda u listu prijatelja
    pasha pasha is a Male
    Super Moderator




    Poruka: 9495
    Location: uh jebo te

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    po meni je bajern igrao vise nego super i zasluzili su celzi nema shanse a nikad se ne zna lopta je okrugla 10.gif

    ___________________________________________________________________

      neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
    Oscar Wilde

    04-26-2012 21:21 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
    abraxas abraxas is a Male
    moforaja




    Poruka: 6998
    Location: Jazzbina Abraxas

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    [quote]

      citat od makso:

    Rijetko kada se ne slazem sa Abrom, a sada se ne slazem.

    Pa nisam s time mislio na Real nego na Barsu. Usput ni oni nisu imali ideju.....Bili su proèitani.
    U finalu? Protiv Švaba....za Saveznike.... 02.gif

    04-26-2012 21:40 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
    abraxas abraxas is a Male
    moforaja




    Poruka: 6998
    Location: Jazzbina Abraxas

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    S druge strane Tores je španski Rudonja.....daje gol samo kad treba i niko drugi ne može.... 13.gif
    Ja ne sumnjam da æe svi oni preživjeti ove poraze a i krizu a šta æe biti sa nama???
    Samo opušteno....neka vas zaboli.... 38.gif

    04-26-2012 22:18 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
    green green is a Male
    Super Moderator


    Poruka: 7085
    Location: BiH
    pokretac teme Thread Started by green

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Šta reæi, kome poruku poslati? Ivica Oliæ tragièar. Žao mi je Bayerna.

    ___________________________________________________________________

      05-19-2012 23:33 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
      vjetar vjetar is a Male
      moforaja


      Poruka: 13977
      Location: dk

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ..nije Olic toliki tragicar koliko Roben .mozda je trebalo Olica uvesti ranije ..sreca na strani celzija .prati ih josh od utakmice sa barcelonom ..vishe bi volio da je vecras igro Real ili Barca protiv Bajerna ,bila bi sigurno bolja utakmice od ove veceras

      ___________________________________________________________________
      laku vam noc pijuni

      spavajte ko lavovi i ko kraljevi

      05-20-2012 00:15 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
      Radobolja Radobolja is a Male
      trudim se


      Poruka: 222
      Location: Den

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Chelsea pobjedjuje zasluzeno,svoje sanse je iskoristila i u mecu protiv Barce i u finalu protiv Bajerna
      Ko je njima kriv sto su se ispromasivali
      Drogba,Ceh i Cole su bili strasno dobri

      05-20-2012 06:55 Radobolja is offline Pregledaj poruke od Radobolja Dodaj Radobolja u listu prijatelja
      abraxas abraxas is a Male
      moforaja




      Poruka: 6998
      Location: Jazzbina Abraxas

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Nova pobjeda Saveznika, Rusa i Engleza. Poraz osovinskih sila, Germana i Kroata..... 10.gif

      05-20-2012 07:33 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
      makso makso is a Male
      Super Moderator




      Poruka: 2847
      Location: andaluzija

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      11.gif 11.gif 11.gif

      DObro finale

      Drogba 10.gif 10.gif


      Chelsea = sranje.

      u 3 zadnje utakmice imali su vise srece nego govana. Dokaz da uvjek ne pobijedi bolji.

      Sve u svemu, ZASLUZENO iako posrano.

      Kad kazem zasluzeno, onda mislim bez polemike, +- cistom igrom.

      01.gif

      ___________________________________________________________________
      prest'o sam 18.gif

      05-20-2012 08:57 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
      abraxas abraxas is a Male
      moforaja




      Poruka: 6998
      Location: Jazzbina Abraxas

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Drogba 10.gif
      Veliki igraè, pravi voða.....
      Moglo je biti i drugaèije..
      ALI NIJE...
      Ipak je bolje da si minhenske pivnice napunili saveznici. Ko zna šta bi se izrodilo u ovoj krizi poslije 3,66 promila u krvi... 02.gif

      05-20-2012 09:00 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
      berber berber is a Male
      moforaja


      Poruka: 4397
      Location: Na Tepi

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Onaj Robin usra u dvije vazne utakmice.
      Protiv Dortmunga goloman mu odbrani penal a sinoc Ceh.
      Ne pobijedi vazda bolji.

      ___________________________________________________________________
      nema vise ni tepe

      05-20-2012 10:34 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
      tulpe tulpe is a Female
      wicked


      Poruka: 3040

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Radobolja:

        Chelsea pobjedjuje zasluzeno,svoje sanse je iskoristila i u mecu protiv Barce i u finalu protiv Bajerna
        Ko je njima kriv sto su se ispromasivali
        Drogba,Ceh i Cole su bili strasno dobri


      Super su igrali, ponosim se svojim timom. Chelsea je cekic, legendarni su 33.gif

      05-20-2012 10:39 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
      berber berber is a Male
      moforaja


      Poruka: 4397
      Location: Na Tepi

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Okle vove zabe vodze??

      ___________________________________________________________________
      nema vise ni tepe

      05-20-2012 18:55 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
      tulpe tulpe is a Female
      wicked


      Poruka: 3040

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od berber:

        Okle vove zabe vodze??


      Ako te zaba iza usiju klepne.. nece ti biti nikako dobro 13.gif

      05-20-2012 23:49 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
      Stranica (25): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com