Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » NOSTALGIJA » Josip Broz » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (3): « prethodna 1 2 [3] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
tulpe tulpe is a Female
wicked


Poruka: 3040

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

I sad se trebamo svi nasmijati, inace ce nas Taxi za glavu dohvatiti 01.gif 11.gif

05-09-2012 14:03 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
tulpe tulpe is a Female
wicked


Poruka: 3040

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Kod mene je slicno, ja o tome stvarno ne razbijam djemila glavu. Jer mi je svejedno, i uvijek sam se zvala Bosankom. Hvala Bogu i za taj DNA, a inace nek se svako zove onako kako se njemu dopada. 01.gif

05-09-2012 14:11 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
taxi taxi is a Male
Liska mjeseca avgusta




Poruka: 18170
Location: M&R
pokretac teme Thread Started by taxi

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od tulpe:

    I sad se trebamo svi nasmijati, inace ce nas Taxi za glavu dohvatiti 01.gif 11.gif


NEEEE, izaboga, ne..... ne kvari svoj prosjek 01.gif

___________________________________________________________________

    05-09-2012 14:18 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
    MoDisk MoDisk is a Male
    puter


    Poruka: 80

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od djemila:

      ..i meni nikako ne ide u glavu tri naroda...

      primjer: moj zet (sestrin muz)..je dijete od mame pravoslavke, tate katolica, a tatu gojili Hajra i muz, posto su mu roditelji poginuli od Nijemaca, ubijeni kod Gimnazije u II svjestkom ratu...

      njihov sin ozeni djevojku, islamske vjeroispovjesti...kcerka se uda za momka islamske vjeroispovjesti...

      mene interesuje, kojem narodu pripadaju njihova djeca..(tj., moji sestricne i sestrici)??

      pa su se opet sestrina djeca (kcerke) udale..jedna za momka kojem je tata musliman, mama katolkinja..
      druga kcerka se udala za katolika...sta su djeca?

      jeste li skontali ista...znam znam da je tesko i meni, jedva sve pohvata da napisem

      interesuje me kojem narodu pripadaju ova djeca..unucad i td..?? koji je to narod :Konstutivni 14.gif




    Nema tri naroda.......jedan narod jedna drzava.......vjera odvojena od države i mirna Bosna opet.....
    Kemal Monteno, èaæa mu Talijan katolik.... šta èemo snjim....

    05-09-2012 15:31 MoDisk is offline Pregledaj poruke od MoDisk Dodaj MoDisk u listu prijatelja
    tulpe tulpe is a Female
    wicked


    Poruka: 3040

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od taxi:

          citat od tulpe:

        I sad se trebamo svi nasmijati, inace ce nas Taxi za glavu dohvatiti 01.gif 11.gif


      NEEEE, izaboga, ne..... ne kvari svoj prosjek 01.gif


    Naravno ja se nikad ne smijem. Samo se smijesim. Niko me ne moze nadjacati u tome 01.gif

    05-09-2012 17:41 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
    chaba chaba is a Male
    moforaja




    Poruka: 2558
    Location: EU

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice



    DRUŠTVENIM mrežama nedavno je poèela kružiti fotografija koja je zaintrigirala mnoge koji su u prvi mah pomislili da je rijeè nekadašnjem predsjedniku SFRJ, Josipu Brozu Titu.

    Još se uvijek ne zna o kome je rijeè, ali fotografija je snimljena u Skopju u jednom gradskom autobusu.

    Èovjek je tako, ne znajuæi, postao prava internet zvijezda.

    11-07-2012 14:16 chaba is offline Pregledaj poruke od chaba Dodaj chaba u listu prijatelja
    tana tana is a Male
    rigorozni




    Poruka: 17853
    Location: na prinudnom radu :)

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    isti tile tita mi 07.gif

    ___________________________________________________________________
    kad ce mostar mama?

    11-15-2012 21:19 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
    pasha pasha is a Male
    Super Moderator




    Poruka: 9495
    Location: uh jebo te

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      http://www.novasloboda.ba/clanak/citaj/28922/prije-33-godine-umro-je-josip-broz-tito


    Umro je Josip Broz Tito
    Na današnji dana, prije 33 godine, taèno u 15,05 sati, u Klinièkom centru u Ljubljani umro je predsjednik SFRJ i predsjednik Saveza komunista Jugoslavije Josip Broz Tito, koji je obilježio jednu istorijsku epohu na Balkanu.

    Sahrani u Beogradu prisustvovalo je oko 700.000 ljudi, meðu kojima 209 državnih i partijskih delegacija iz 128 zemalja, 31 šef države, 22 premijera, èetiri kralja, šest prinèeva i 11 predsjednika skupština, kao i državnici oba tadašnja vojna bloka,. Bila je to najveæa sahrana nekog državnika 20. vijeka.

    ___________________________________________________________________

      neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
    Oscar Wilde

    05-05-2013 09:38 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
    tana tana is a Male
    rigorozni




    Poruka: 17853
    Location: na prinudnom radu :)

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    nikad necu taj dan zaboraviti

    mi raja se vratili s planine i onako ruksaci, gitare, hodamo gradom .. nas 5-6 raje. razvezali mi pjesmu "zvali su je krvava meri" i sve gradom od stanice prema aveniji. ljudi nas cudno gledaju, a mi kontamo haj bogati neka gledaju sta ma veze. tek kad sam uso u kucu rekli su mi da je umro tito. plakali smo i mojoj kuci je bio dan zalosti.

    ___________________________________________________________________
    kad ce mostar mama?

    05-06-2013 19:56 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
    tana tana is a Male
    rigorozni




    Poruka: 17853
    Location: na prinudnom radu :)

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      0qJggf89Dds

    ___________________________________________________________________
    kad ce mostar mama?

    05-06-2013 21:37 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
    Stranica (3): « prethodna 1 2 [3] nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com