Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » RAZNO » MALI OGLASI » Novo vikend naselje "EDEN" Blagaj » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Kamelito Kamelito is a Male
bice nesto od mene




Poruka: 359
Location: Mostar

Novo vikend naselje "EDEN" Blagaj Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ___________________________________________________________________
    Boze pravde ..... u moru nepravde 13.gif

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Kamelito dana 07-17-2012 u 14:25.

      07-17-2012 14:24 Kamelito is offline Homepage of Kamelito Pregledaj poruke od Kamelito Dodaj Kamelito u listu prijatelja
      refleksija refleksija is a Female
      moforaja




      Poruka: 3364
      Location: dark side

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      prelijepo stvarno....nek je neko ko ima para nesto s ukusom napravio 10.gif prelijepo je

      ___________________________________________________________________


        Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

        07-17-2012 14:40 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
        Archibald Archibald is a Male
        guster


        Poruka: 56

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Super izgleda..
        KAd se predvidja graditi a kad zavrsiti , koliko ce jedinica biti i naravno koja je cjena..
        Jeli kljuc u ruke , sve zavrseno?
        Sta je sa zajednickom povrsinom , kako je ona zamisljena? KO ce odrzavati kd je zajednicko , malo je tesko sa nasim narodom se dogovoriti kada je koga red da sisha travu. Ja bi kravu pripeo pa nek ona moj dio brsti 19.gif

        07-17-2012 18:14 Archibald is offline Pregledaj poruke od Archibald Dodaj Archibald u listu prijatelja
        tana tana is a Male
        rigorozni




        Poruka: 17879
        Location: na prinudnom radu :)

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        stvarno super izgleda. znaju li se cijene kako to ide ...

        ___________________________________________________________________
        kad ce mostar mama?

        07-17-2012 22:43 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
        Kamelito Kamelito is a Male
        bice nesto od mene




        Poruka: 359
        Location: Mostar
        pokretac teme Thread Started by Kamelito

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Hvala,

        Moja firma zastupa prodaju, radi se samo o 8 jedinica "villa"
        Sistem kljuc u ruke, extra materijali kao i cijena....
        Cijena ide od 245.000 KM do 265.000 KM

        Pozdrav

        ___________________________________________________________________
        Boze pravde ..... u moru nepravde 13.gif

          07-17-2012 23:35 Kamelito is offline Homepage of Kamelito Pregledaj poruke od Kamelito Dodaj Kamelito u listu prijatelja
          Behma Behma is a Male
          rodjeni


          Poruka: 766
          Location: zemlja dembelija

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Fino izgleda na ovih par stranica sto je postavljeno ali imam jednu zamjerku ili moju malenkost ako je vec stavljen exterijer kuce ,dobro bi bilo i enterijer da ide sa njim ,normalno sa osnovnom bazom podataka o objektu ,znaci kvadratura soba raspored etc.pozdrav.

          07-23-2012 07:19 Behma is offline Pregledaj poruke od Behma Dodaj Behma u listu prijatelja
          Kamelito Kamelito is a Male
          bice nesto od mene




          Poruka: 359
          Location: Mostar
          pokretac teme Thread Started by Kamelito

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Hvala na savjetu budemo to primjenili....

          ___________________________________________________________________
          Boze pravde ..... u moru nepravde 13.gif

            08-02-2012 20:40 Kamelito is offline Homepage of Kamelito Pregledaj poruke od Kamelito Dodaj Kamelito u listu prijatelja
            nove poruke | aktuelne teme | forum
            Postavi novu temu Odgovori
            Go to:
            preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com