Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » LISKALUCI » Istinite Price ! » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (3): [1] 2 3 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Ferrari Ferrari is a Male
mister foruma '03, '04




Poruka: 1841
Location: Maranello

Istinita Prica ! Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ovo je istinito pismo kojim je nepoznati mladic u
Hrvatskoj nedavno pokusao izbjeci vojnicku duznost.



Stovani gospodine ministre obrane.
Dozvolite mi da Vam objasnim svoju situaciju u nadi da cete moci razrijesiti moj slucaj.
Trenutno cekam poziv u redove HV.
Imam 23 godine, ozenjen sam 47-godisnjom udovicom, koja ima 26-godisnju kci. Sa tom kceri ozenjen je moj otac.

Ozenivsi kci moje zene, moj je otac postao i moj zet. U isto vrijeme, moja je zena tasta mome ocu, a kci moje zene
moja je maceha.

U sijecnju zena i ja dobismo sina. To je dijete brat oceve zene, a zet moga oca. U isto vrijeme, to je dijete i moj stric, jer je brat moje macehe.
U svibnju zena mog oca rodila je sina. To je dijete moj brat, jer je sin moga oca. U isto vrijeme, to je dijete i moj unuk, jer je sin zenine kceri.
Dakle, ja sam brat svoga unuka, a s obzirom da je muz necije majke i otac toga dijeteta, ja sam i otac zenine kceri, te brat njenog sina.

Jasno je, dakle, da sam ja svoj vlastiti djed. Nadam se da sam sve jasno objasnio. Nadam se, gospodine ministre, da cete me razrijesiti vojnicke duznosti, jer zakona nalaze da sinovi vise od dviju generacija (dakle djed, otac i unuk) ne smiju istovremeno sluziti vojsku.
Hvala vam na razumijevanju.







- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Odgovor Ministarstva Odbrane RH uslijedio je nakon dva tjedna.
U izvjestaju pisalo je:
Osoba je permanentno razrijesesna vojnicke duznosti, zbog
sumnje psihickih nedostataka i mentalne nestabilnosti koje
su poslijedica kaotickih odnosa unutar obitelji.


______________________________

___________________________________________________________________
Signatur wird geladen ... ... bitte warten !

10-25-2003 21:43 Ferrari is offline Pregledaj poruke od Ferrari Dodaj Ferrari u listu prijatelja
Ferrari Ferrari is a Male
mister foruma '03, '04




Poruka: 1841
Location: Maranello
pokretac teme Thread Started by Ferrari

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Od 1994., kad je McDonald's morao platiti dva milijuna dolara zeni koja se opekla prolivsi njihovu kafu u krilo, proizvodjaci su prinudjeni preduhitriti tuzbe musterija tako sto ce na svoje proizvode stavljati svakojaka upozorenja tipa -oprez, kafa je vruca, ako je prolijete, opeci cete se-. Naravno, bitno je otkloniti opasnost od tuzbe, a napraviti upozorenje koje ce imati smisla nije ni najmanje vazno. Tako smo dobili i sljedece bisere mudrosti:




Na pakiranju kikirikija: -Upozorenje: sadrzi kikiriki.-


Na pakiranju lososa u robnoj kuci Sainsbury: -Upozorenje: sadrzi ribu.-


Na peglama: -Ne peglati odjecu na sebi.-


U American Airlinesu su cak na svojim vrecicama oraha koje sluze putnicima napisali iznimno iscrpne upute: -Otvoriti vrecicu, pojesti orahe.-


Puding koji se prodaje u Marks & Spenceru na sebi ima uputu: -Nakon grijanja proizvod ce biti vruc.-


A tu su i smrznuti obroci na kojima pise: -Prijedlog za serviranje: prethodno odmrznuti.-


Ili djecji kostim Supermana s upozorenjem: -Ne omogucava nositelju da leti.-


Djecu koja koriste Boothov djecji sirup protiv kaslja na pakiranju ceka upozorenje: -Ne vozite auto i ne upravljajte teskim strojevima nakon sto uzmete ovaj lijek.-


Na pakiranju sapuna za ruke: -Uputa: koristiti kao obican sapun.-


Malo detaljniji, toliko da nas to brine, bili su Lexlips, koji su na svom sjajilu za usne napisali: -Samo za vanjsku upotrebu na oralnim usnama.- Ne zelimo znati detalje.


Nekoliko pakiranja bozicnih sijalic sadrzi zagonetno upozorenje: -Proizvod je namijenjen iskljucivo upotrebi u kuci i van kuce.-


U lancu supermarketa Tesco moze se naci i pakiranje tiramisua na kojem je naljepnica s upozorenjem: -Nemojte preokretati pakiranje.- Problem je samo u tome sto se naljepnica nalazi s donje strane pakiranja, tako da upozorenje ne mozete procitati ako ne ucinite upravo ono protiv cega vas upozorava.


Ipak, apsolutni prvak je sredstvo za spavanje Nytol, na cijem pakiranju je upozorenje: -Moze uzrokovati pospanost.- Kad bi nas razbudjivalo, mozda bismo pozeljeli podnijeti reklamaciju...

___________________________________________________________________
Signatur wird geladen ... ... bitte warten !

10-25-2003 22:32 Ferrari is offline Pregledaj poruke od Ferrari Dodaj Ferrari u listu prijatelja
Ferrari Ferrari is a Male
mister foruma '03, '04




Poruka: 1841
Location: Maranello
pokretac teme Thread Started by Ferrari

Savjeti . Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

SAVJETI - kako unistiti zensko

- Ozenite ju
- Reci joj za vrijeme seksa: idessssssss, pa gdje si sve to naucila ???
- Ne budite ljubomorni kada za to ima razloga
- Kad joj je do seksa recite - pa jel tebi ikad dosta
- Kad joj nije do seksa recite - pa nisam te zenio da mi kuhas
- Sve novce koje zaradi, obavezno treba dati vama
- Kad s njom obilazite prodavnice,ukljucite Baumax; auto-oprema ducane, sajam rabljenih automobila
- Zvocajte joj stalno kako malo zaraduje i dajte joj ideju da nadje neki part time job (ciscenje stepenica u cijelom kvartu)
- Non-stop joj brojite kako su sve njezine frendice ljepse i vitkije od nje
- Ignorirajte sve njene frendice koje izgledaju prosjecno
- Kad ste sami s njim, gledajte sport na TV
- Kada dodju frendice u posjetu sjednite s njima i buljite im u dekoltee i noge staklastih ociju
- Neka rodi djece koliko stigne - sto ce vam zena koja nije trudna (usput - ne treba brinuti o kontracepciji)
- Ime djeteta je vazno. Ako je musko po vasem najboljem frendu, ako je zensko po vasoj mami
- Ne zaboravite - vasa mama vam je najbolji prijatelj i najbolja zena na svijetu
- Kada potrosi pola dana na nedjeljni rucak, nakon sto ga probate recite: cuj, ja ipak idem k mami skociti...
- Ako je dobre volje, samar - dva, znaci da mulja nesto sa strane
- Ako je neraspolozena, mrmljajte nesto u bradu o nadr***oj kokosi i pmtr PMSu
- Ustvrdite kako je najdlakavija zena na svijetu, po mogucnosti pred nekim trecim
- Naravno da nemate fiksno radno vrijeme. I pivica poslije posla sluzi za poboljsavanje poslovnih kontakata.
- Organizirajte joj vrlo ceste fizicke aktivnosti - umorna zena nema energije za svadju
- Ako se u kuci nesto pokvari, ne popravljajte - ves se moze i na ruke prati
- Kad vam se omakne da uradite ili kazete neku ocitu glupost recite joj: eto, sto se meni pametnom desilo - sto bi ti tek zensko glupo napravila
- Stalno joj spominjite sve gluposti i nespretnosti koje je ikad rekla, napravila
- Obecajte joj sve sto vam padne na pamet, ali ni u ludilu to ne ispunjavajte
- Drzite novcanik u firmi ili u zakljucanoj ladici
- Usisivac bacite iz kuce - zuji a i struju trosi - a pod se moze i na koljenima ocistiti (bez buke)
- Koristite pred njom cesto uzrecicama kao sto su - Koja sam ja budala bio kad...
- Ponekad budite i divni pa mu sve ugadajte, ali ne vise od jednom godisnje
- Uvek joj prepricavajte do besvijesti sve one bezvezne detalje s posla
- Ne dozvolite joj vas davi svojim problemima i te pokusaje u startu stopirajte
- Kada god napravi ne bas pametno spomenite joj gene i kako i ne moze bolja bit kad se zna tko su joj roditelji
- Svoju placu trosite samo na sebe a za zajednicke potrebe nek se ona snadje
- Dok je dijete malo posaljite ju s djetetom k njenim roditeljima kako bi vi mogli mirno spavati nocu
- Imajte u vidu da je bolje ne razvoditi se - jedva ste jednu doveli u red. Ako ima dovoljno posla nece ni primjetiti da imate ljubavnicu.

___________________________________________________________________
Signatur wird geladen ... ... bitte warten !

10-25-2003 23:49 Ferrari is offline Pregledaj poruke od Ferrari Dodaj Ferrari u listu prijatelja
Sandy Sandy is a Female
moforaja




Poruka: 3842
Location: kod Hita...

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ovo je bio horor 28.gif

10-25-2003 23:58 Sandy is offline Posalji Email za Sandy Pregledaj poruke od Sandy Dodaj Sandy u listu prijatelja
nadia nadia is a Female
bice nesto od mene




Poruka: 400
Location: CH

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

zbog ovoga pisma , ja bih tebe u hag .

da postis iz dana u dan cijelu godinu , nebi se rijesio grijeha koje si ovim pismom fasovo...

___________________________________________________________________

    \ | /

    (@ @)

    -----o00-(_)-00o-----

10-26-2003 06:29 nadia is offline Posalji Email za nadia Pregledaj poruke od nadia Dodaj nadia u listu prijatelja
babusha babusha is a Male
Licnost Foruma '03




Poruka: 2959
Location: donji trap

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ne brini Ferari
slace babusha pakete 13.gif

___________________________________________________________________



      19.gif

      10-26-2003 08:57 babusha is offline Pregledaj poruke od babusha Dodaj babusha u listu prijatelja
      Ferrari Ferrari is a Male
      mister foruma '03, '04




      Poruka: 1841
      Location: Maranello
      pokretac teme Thread Started by Ferrari

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Nadiaaaaaaaaaaaaa

      nisam ja bona taki 19.gif 27.gif

      ___________________________________________________________________
      Signatur wird geladen ... ... bitte warten !

      10-26-2003 09:01 Ferrari is offline Pregledaj poruke od Ferrari Dodaj Ferrari u listu prijatelja
      gandalf gandalf is a Male
      Mo-Starac




      Poruka: 4675
      Location: NEBUCHADNEZZAR

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od babusha:

        Ne brini Ferari
        slace babusha pakete 13.gif



      I je cu po djekoju pastetu ubacit! 19.gif

      ___________________________________________________________________
      Sto drug rece, i prodjose dani, i crni i sjajni, ali jos nesto nije sjelo mi na mjesto...
      Jer necega nema, i vazda fali, i uvijek je tijesno, kad su ljudi mali....

      10-26-2003 11:42 gandalf is offline Posalji Email za gandalf Pregledaj poruke od gandalf Dodaj gandalf u listu prijatelja
      Ferrari Ferrari is a Male
      mister foruma '03, '04




      Poruka: 1841
      Location: Maranello
      pokretac teme Thread Started by Ferrari

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Nije Bas istina , ali reko da postavim nesto
      da malo Nadiu nasmijem ,
      da ne kaze , da ja samo lose
      stvari postavljam 11.gif







      Pismo
      Dragi nasi,

      Ne mozemo jos da konfrmamo nas dolazak ovog leta, ali, kako sada stvari stoje, izgleda da cemo morati da kancelujemo tikete koje smo bukirali, jer nas ubi morgidz za taun haus sto smo skoro kupili. Doduse, za tikete imamo, ali ne mozemo da skupimo za prezente svima vama i ostaloj familiji, a bez toga ne ide da dolazimo jer necemo da nas smatraju za neke bamove, kao sto su pricali za Djoleta i njegove kad su svojima donijeli po 100 maraka, ako su cip i kako nista nisu uradili u Kanadi. Mi tako necemo. Ili dolazimo kao gospoda, ili nikako. Zato smo se i dogovorili da sejvujemo sto mozemo vise i da sve odlozimo za sledeci vekejsn.

      Inace, mi zivimo dosta dobro. Ja radim ful tajm i jos dva par tajma, a Zorica je nasla i treci par tajm (preko vikenda), ali smo dobro uskladili sifte pa mozemo da se vidjamo svakog drugog vika. Mozda je to malo nezgodno za Rebeku, ali njoj placamo dej ker posle skole, a odatle je uzima bejbi siterka i dovodi kuci na spavanje. Ona, iako je mala, razumeje da mi ovoliko radimo za njeno dobro i da ovako mora da bude sve dok ne otplatimo morgidz.

      Svaki fri tajm koristimo da budemo sa njom, pa smo je tako last samer (ili to bjese pretproslog) vodili celi dan na lejk. Kupili smo joj i hot dog i ajs krim i od tada stalno svima prica kako joj je bilo bjutiful.

      Ja imam dosta posla oko taun hausa, (katujem travu, cistim atik) i nekako ugrabim par sati dnevno da sredjujem bejsment jer hocemo da ga rentamo i tako povecamo inkam. Kao sto vidite, da je lako - nije, ali kad je covek hard vorker i ako dobro isplanira skedzual moze sve da uradi. Ja sam lepo doterao liniju na 130 paunda, pa mi se neki nasi dusmani odavde podsmejavaju da sam se osusio zato sto mnogo radim i spavam samo cetri sata, ali to je samo zato sto oni mnogo dzelos na mene, a i ne znaju da ja uvek ugrabim bar 45 minuta da dremnem u sabveju. Coveku vise i ne treba, a i to je samo privremeno (25-30 godina, dok ne otplatimo morgidz) a posle cemo da uzivamo. Sve je lako kad imas svoj target.

      Cuo sam da Djole i ove godine ide za stari kraj. Moze se njemu kad vec deset godina cuci na velferu i jos vozi picu za kes, a zena mu otvorila bjuti salon u stanu pa ove nase guske navalile ko nezdrave da rade her kat. Ali, sta im vredi kad ne znaju da invest nego sve spiskaju na putovanja i neke druge stjupid stvari. Zato ce cijeli zivot da budu golje i rentaju apartman, a mi imamo properti i sejving akaunt u banki. On stalno mejk fan od mene i prica okolo kako sam ful i ne znam da zivim, ali polahko, zaigrace mecka i pred njegovom kucom. Ja sam vec obavestio revenju Kanada o njegovim biznisima, pa cu da ga pitam kako se zivi kad bude poceo da placa taksu za sve ove godine. A to sto on misli kako mi ne znamo da zivimo, malo se prevario. Skoro svaki satrdej uvece ja i Zorica popijemo kejs piva (onaj mali od siks). Doduse, ona popije samo jedno zato sto mora na posao od devet, ali se zato ja rileks i smazem sve ostalo jer u sandej radim tek od osam. Zato, kad ga vidite nemojte nista da mu vjerujete sta prica jer on nije covek za rispekt. To je rizon sto vam nisam poslao pare po njemu, jer znam kako ce da kaze da sam cip i da grabim samo za sebe. Vi znate da to nije zbog toga, nego zato sto sam temporari sort, ali i to je samo dok ne otplatimo morgidz. Poslije cemo svi da uzivamo. Sa nasim ljudima se ne druzimo puno jer oni uglavnom vole da juzaju one koji su nesto uradili u zivotu, a nece da rade i ostvare svoj sukces kad im ova zemlja vec daje cens.

      Dobar sam samo sa jednim kolegom koji radi sa mnom u fabrici i vrlo je polajt jer mi uvijek donosi novine od juce (sabah) pa mogu da se upoznam sa svakim iventom. Ja sam se nudio da mu dam kvoder, ali on nece ni da cuje. Mnogo fini dzentlmen. Iz tih novina i vidim kako se zivi kod vas, pa sam konkluzn da i nemate bas mnogo cime da se praud. Pritisla neimastina i svi kukaju da im stigne help od nas koji krvavo pravimo svaki cent. Zato sam i mislio da vam sadzest da prodate to tamo sto imate i dodjete ovdje, jer bi svima bilo bolje. Pare bismo ulozili u morgidz, a dosta bismo sejvovali i na dej keru i bejbi siterki jer biste onda vi ker o Rebeki. Vama bi ovdje bilo mnogo najs jer je u nasem nejberhudu jedan veliki i lijep park gde mozete da sjedite po cijeli dan, a kad je vinter mi obavezno zagrijemo living rum na 18 stepena i milina jedna. Bedrums ne grijemo jer je to cist vejsting, a i zdravije je ovako.

      Sto se zdravlja tice, mi smo dosta dobro. Zorica se malo zali na kicmu jer na jednom dzobu u verhausu vuce pakete od 90 paunda, a poslije kad ode na drugi u mit plent ubije je hladnoca iz frizera, pa kaze da ujutru ne moze da se ispravi. Ali to je samo temporari - do podne, poslije toga ide ko nova. Ja se pomalo brinem i rekao sam joj prosle godine da ide kod doktora, ali ona nikako da nadje tajm. Kaze, treba mnogo da se ceka u vejting rum, pa kad to pomnozis sa njenom satnicom od sedam dolara ispadne stvarno mnogo, a mi nemamo mani za bacanje. Ja se ponekad osjecam dizi, narocito kad zavrsim onu siftu od midnajt, ali to nije nista sirijus. Svako jutro uzmem jedan mafin za brekfast i poslije mogu da radim jos toliko. Najbolja stvar koju sam uradio je sto sam bacio cigaretes jer su na televizn rekli da su mnogo bed za zdravlje, a i dosta nam je islo iz kucnog badzeta.

      Jedino, jos pomalo suspekt u Zoricu jer sam fju tajms osjetio smok u batrum pa mislim da jos uvijek sikretli pusi. Ali, neka je dok je ne uhvatim na djelu, a onda ce da joj zvone usi tri dana.

      Razmisljamo i da uzmemo novi kar, ali kad smo vidili cijene ostavili smo to za fjucur, jer je toliko ekspenziv da je to strasno. Jos mozemo da juzamo ovaj nas stari, samo moram malo da zagitujem ruf jer se Zorica stalno zali kako joj curi voda za vrat kad je rejn. I Rebeka kuka da uzmemo nesto novo na liz jer je sejm od drugarica kada je vide u cemu se vozi, ali ne zna dijete koliko treba da se sejv za ne daj Boze i da mora da se pazi na svaki cent. Normalno, onaj Djole kupio novu Tojotu i prije neki dan se dere ko seljak da ga svi cuju: "Zemljace, dodji da te malo provozam da vidis sta je masina". Vozaj se ti, vozaj, mislim se ja, a kad ti dodje mantli fi i insurens nemoj da dolazis kod mene da ti borou pare. Uopste ne razumijem te ljude sto ne znaju nista da sejvuju i koji ne znaju da ovde vrijedis onoliko koliko imas na akauntu. Samo se plasim da ce da im bude tu lejt kad saznaju.

      Mada, da budem onest, nekad mi padne na pamet pa se zapitam ko je rajt

      ja ili Djole? Kad ga vidim kako je smajli svaki dan iako nema nista, zapitam se da li vrijedi sto mi toliko vorking hard i sta ce da bude za koju godinu. Ali onda se sjetim koliki mi je morgidz i da nema rest dok se on ne isplati pa vise o tome i ne mislim. A poslije, kad to finis, onda cemo svi da uzivamo.

      Rebeka je veri gud i smart kid, samo ponekad ne mozes da joj objasnis kakav je ovdje zivot i koliko covek mora da bude kerful, jer za cas moze da ode u bankropt, a onda ode i taun haus i sve sto si steko. Trazi recimo, ponekad picu za lanc ili mek donalds, vidila od druge dece, i place sto joj Zorica svaki dan salje u skolu hljeb i dzem. A dzem bas onaj lijep, hom mejd, sami smo ga pravili od bresaka sto smo last samer nabrali na jednoj farmi.

      Ali ne vrijedi. Ne mozes to da eksplejn dijetu, pa to ti je. Zorica se ponekad sazali pa joj kazem da ce tako samo da je pokvari pa cemo muku da imamo kad bude grou ap. Sta ce posle da trazi? Biciklu!!??

      Sad je uhvatile neke musice pa kaze kako sve njene drugarice idu na pijano, pa hoce i ona. Idi ba dijete, mislim se, samo mi jos pijano treba. To je ovdje ekspensiv da se smrznes. Pa gdje su pare za ticera, za gas, za notne buks... Kostalo bi me tu mac. A opet, ne mozes bas dijetetu nista da ne pruzis. Ne moze ni ono mimo svijeta. Zato smo stavili na kalkulator i odlucili da je damo u nasu skolu. To je mnogo jusful, jer ona ne prica naski i to je za nas mnogo pejnful. Jer sta je covek bez svog lengvidza?

      Zero! Srpski mora da se cuva jer smo bez njega komplitli lost. Zato ce Rebeka od jeseni u srpsku skolu, a ja sam se vec dogovorio sa ticerom da mu opentam bejsment, tako da cemo da platimo samo manji part. Mada mi ne bi bilo zao ni da platim sve kad je to u pitanju. Srpski je za mene svetinja! Na kraju, sa old best, pozdravljaju vas vasi iz Toronta







      Nadia , hos' li me i poslje ovoga na Goli Otok 02.gif

      ___________________________________________________________________
      Signatur wird geladen ... ... bitte warten !

      10-26-2003 13:00 Ferrari is offline Pregledaj poruke od Ferrari Dodaj Ferrari u listu prijatelja
      calimero calimero is a Female
      avenija kruzno




      Poruka: 157
      Location: usa

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      smiley24.gif Ferrari legendo, svaka cast 10.gif 04.gif 04.gif

      10-26-2003 16:31 calimero is offline Posalji Email za calimero Pregledaj poruke od calimero Dodaj calimero u listu prijatelja
      Zuta Zuta is a Female
      miss foruma '03




      Poruka: 1115

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Dzaba, meni nista ne moze ukaditi V-Milog zvanog "lejbr" x2 13.gif

      ___________________________________________________________________

        10-26-2003 16:48 Zuta is offline Posalji email za Zuta Pregledaj poruke od Zuta Dodaj Zuta u listu prijatelja
        nadia nadia is a Female
        bice nesto od mene




        Poruka: 400
        Location: CH

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        eeeeeeeeee ferrari sa 2 r izvadio si se 13.gif

        ___________________________________________________________________

          \ | /

          (@ @)

          -----o00-(_)-00o-----

        10-27-2003 13:26 nadia is offline Posalji Email za nadia Pregledaj poruke od nadia Dodaj nadia u listu prijatelja
        buckuris buckuris is a Female
        buduca bahra :)




        Poruka: 2084
        Location: SFRJ Njemacka

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Ferari,ono za unistavanje zene ti je mrak.... 13.gif 13.gif 13.gif Vracam prvom prilikom... 13.gif 13.gif

        ___________________________________________________________________
        muskarci imaju problem za svako rjesenje 29.gif

        10-28-2003 10:35 buckuris is offline Posalji email za buckuris Pregledaj poruke od buckuris Dodaj buckuris u listu prijatelja
        Ferrari Ferrari is a Male
        mister foruma '03, '04




        Poruka: 1841
        Location: Maranello
        pokretac teme Thread Started by Ferrari

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Zasto je bolje biti muskarac?


        Telefonski razgovori su gotovi za 30 sekundi.
        Na filmovima je gotovo uvijek zena gola.
        Za godisnji odmor od 5 dana ti treba samo jedan kofer.
        Fudbal srijedom nave
        er.
        Ne moras voditi evidenciju o seksualnom zivotu svojih prijatelja.
        Red ispred muskog WCa je 80% kraci.
        Prijatelji ti ne seru svaki put kada smrsas ili se zdebljas.
        Kada vrtis kanale na TV-u, ne moras zastati na svakom gdje neko place.
        Tvoja straznjica nije faktor u razgovorima za posao.
        Nijedan orgazam nije lazan.
        Ne moras tegliti torbu s beskorisnim stvarima svuda gdje podjes.
        Razumijes zasto su stripovi smijesni.
        Prezime ti ostaje cijeli zivot.
        Mozes ostaviti hotelski krevet nenamjesten.
        Kada neko kritikuje tvoj rad, ne moras se bojati da te svi potajno mrze.
        Cijela garaza je tvoja.
        Mozes se istusirati i spremiti za 10 minuta.
        Kod seksa ne moras se brinuti o svojoj reputaciji.
        Ako te neko zaboravi pozvati na neku proslavu, jos uvijek ti moze biti prijatelj.
        Tvoj donji ves kosta 5 euro za pakiranje od 3 komada.
        Ne moras brijati nista ispod brade.
        Niko i ne primijeti da imas 34 godine i da si nezenja.
        Mozes se potpisati na snijegu.
        Sve na tvom licu moze ostati u originalnoj boji.
        Tri para cipela je vise nego dovoljno.
        Predigra nije neophodna.
        Mozes skinuti majicu kada je vruci dan.
        Mehanicari ti govore istinu.
        Sve vrijeme si u jednom raspolozenju.
        Znas najmanje 20 nacina da otvoris flasu pive.
        Mozes sjediti rasirenih noga, bez obzira sto si obukao.
        Vjencanica: 1000 euro. Iznajmljivanje odijela: 10 euro.
        Daljinski upravljac je samo tvoj.
        Ljudi ne bulje u tvoje grudi kada pricas sa njima.
        Mozes svratiti do prijatelja, bez poklona.
        Imas normalan odnos sa majkom.
        Kada ides u WC, ne moras se pretvarati da se ides -osvjeziti-.
        Smrt Lady Di je za tebe samo jos jedna vijest.
        Povremeno socno podrigivanje je ocekivana gesta.
        Nikad se neces odreci seksa zato sto -nisi raspolozen-.
        Mislis da je ideja friziranja pudlice smijesna.
        Pornici su napravljeni samo za tebe.
        To sto ne volis neku osobu ne predstavlja prepreku dobrom sexu.



        QQ QQ sad ce me opet napasti 27.gif 21.gif 11.gif

        ___________________________________________________________________
        Signatur wird geladen ... ... bitte warten !

        10-28-2003 21:44 Ferrari is offline Pregledaj poruke od Ferrari Dodaj Ferrari u listu prijatelja
        buckuris buckuris is a Female
        buduca bahra :)




        Poruka: 2084
        Location: SFRJ Njemacka

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Nezasluzeno... 13.gif 29.gif 21.gif

        ___________________________________________________________________
        muskarci imaju problem za svako rjesenje 29.gif

        10-28-2003 21:46 buckuris is offline Posalji email za buckuris Pregledaj poruke od buckuris Dodaj buckuris u listu prijatelja
        Sandy Sandy is a Female
        moforaja




        Poruka: 3842
        Location: kod Hita...

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        kacigu, pancir, dozavrat se zakopcaj, bogami si gotov 04.gif 04.gif 13.gif 13.gif

        10-28-2003 21:47 Sandy is offline Posalji Email za Sandy Pregledaj poruke od Sandy Dodaj Sandy u listu prijatelja
        gandalf gandalf is a Male
        Mo-Starac




        Poruka: 4675
        Location: NEBUCHADNEZZAR

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Svaka mu je na mjestu! 10.gif 10.gif

        E volim ga sto je iskren, samo jos da nije s Luke..... 13.gif 13.gif 04.gif

        ___________________________________________________________________
        Sto drug rece, i prodjose dani, i crni i sjajni, ali jos nesto nije sjelo mi na mjesto...
        Jer necega nema, i vazda fali, i uvijek je tijesno, kad su ljudi mali....

        broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane gandalf dana 10-28-2003 u 21:52.

        10-28-2003 21:51 gandalf is offline Posalji Email za gandalf Pregledaj poruke od gandalf Dodaj gandalf u listu prijatelja
        Sandy Sandy is a Female
        moforaja




        Poruka: 3842
        Location: kod Hita...

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od gandalf:

          Svaka mu je na mjestu! 10.gif 10.gif

          E volim ga sto je iskren, samo jos da nije s Luke..... 13.gif 13.gif 04.gif


        vidi ovoga gande, samo nek je belaj 21.gif 21.gif

        10-28-2003 21:53 Sandy is offline Posalji Email za Sandy Pregledaj poruke od Sandy Dodaj Sandy u listu prijatelja
        gandalf gandalf is a Male
        Mo-Starac




        Poruka: 4675
        Location: NEBUCHADNEZZAR

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Cuj, mozes ostaviti hotelski krevet nenamjesten.... 04.gif

        ___________________________________________________________________
        Sto drug rece, i prodjose dani, i crni i sjajni, ali jos nesto nije sjelo mi na mjesto...
        Jer necega nema, i vazda fali, i uvijek je tijesno, kad su ljudi mali....

        10-28-2003 21:54 gandalf is offline Posalji Email za gandalf Pregledaj poruke od gandalf Dodaj gandalf u listu prijatelja
        Ferrari Ferrari is a Male
        mister foruma '03, '04




        Poruka: 1841
        Location: Maranello
        pokretac teme Thread Started by Ferrari

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od gandalf:

          Svaka mu je na mjestu! 10.gif 10.gif

          E volim ga sto je iskren, samo jos da nije s Luke..... 13.gif 13.gif 04.gif





        Jok nego cu biti sa carine 19.gif

        ___________________________________________________________________
        Signatur wird geladen ... ... bitte warten !

        10-28-2003 21:56 Ferrari is offline Pregledaj poruke od Ferrari Dodaj Ferrari u listu prijatelja
        Stranica (3): [1] 2 3 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
        Postavi novu temu Odgovori
        Go to:
        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com