Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » Policija sprije » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
KULJE1969 KULJE1969 is a Male
raja




Poruka: 1794
Location: Brace Krpo 19

Policija sprijeèila sukob veæih razmjera na Španjolskom trgu Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Protekle noæi u sjeni dogaðanja zakazanog koncerta na Kantarevcu sprijeèen je sukob veæih razmjera. Policija je u srijedu naveèer brzom intervencijom sprijeèila sukob dviju grupa maloljetnika koji su se okupljali na Španjolskom trgu u Mostaru, neslužbeno smo doznali u policiji.

Tragom tih informacija kontaktirali smo Policijsku stanicu Mostar centar gdje je za Bljesak.info naèelnik Hasan Leriæ izjavio kako službene zabilješke o narušavanju javnog reda i mira nema.

Prema neslužbenim informacijama oko 22:30 sati protekle noæi krenula je veæa grupa osoba mlaðe životne dobi od Kantarevca prema Španjolskom trgu. Policijska uprava Mostar u to je vrijeme dobila dojavu da bi na Španjolskom trgu moglo doæi do masovnijeg sukoba pa je policija preventivno djelovala i prema Španjolskom trgu uputila nekoliko policijskih ophodnji.

Postojala je i informacija kako je više osoba proganjalo tri muške osobe Bulevarom koje su na kraju uspjele pobjeæi meðu zgrade u naselju Cernica. Mnogi su tako od navedenog vremena do ponoæi mogli primjetiti pojaèanu nazoènost policije duž Bulevara, odnosno od Španjolskog trga do Doma zdravlja.

Španjolski trg je u nekoliko navrata bio poprište sukoba kako maloljetnika koji su tuènjave dogovarali uglavnom putem društvenih mreža. Mostarci se još uvijek nerado sjeæaju navijaèkih izgreda na spomenutom trgu za vrijeme trajanja Eura u Poljskoj i Ukrajini tijekom lipnja.

Tada je veæa grupa navijaèa reprezentacije Hrvatske došla na trg, te su se sukobili s policijom. Krajnji bilans je bio sedam privedenih osoba, ošteæena tri policijska vozila, ozlijeðena tri policajca, te ošteæenja na javnim površinama.

07-27-2012 00:48 KULJE1969 is offline Pregledaj poruke od KULJE1969 Dodaj KULJE1969 u listu prijatelja
berber berber is a Male
moforaja


Poruka: 4430
Location: Na Tepi

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Sto ga zovu spanski trg?
Nisu spanci zasluzili svojim ponasanjem u proteklom ratu da se tako zove taj trg.

___________________________________________________________________
nema vise ni tepe

07-27-2012 08:52 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
Viribus Viribus is a Male
moforaja


Poruka: 5295

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od berber:

    Sto ga zovu spanski trg?
    Nisu spanci zasluzili svojim ponasanjem u proteklom ratu da se tako zove taj trg.


nisu bitne zasluge nego tko više novca da., na žalost.

07-27-2012 15:36 Viribus is offline Posalji email za Viribus Pregledaj poruke od Viribus Dodaj Viribus u listu prijatelja
berber berber is a Male
moforaja


Poruka: 4430
Location: Na Tepi

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Bas na zalost.
Ima toliko zasluznih mostaraca po kome bi se trg mogao zvati ali badava.

___________________________________________________________________
nema vise ni tepe

07-28-2012 12:58 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
refleksija refleksija is a Female
moforaja




Poruka: 3364
Location: dark side

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od berber:

    Bas na zalost.
    Ima toliko zasluznih mostaraca po kome bi se trg mogao zvati ali badava.


pa sto nije onda grad mostar investitor bio i rijesen problem....ili je mozda bolje bilo da se nije sredio trg nikako 14.gif

___________________________________________________________________


    Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

    07-28-2012 14:49 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
    berber berber is a Male
    moforaja


    Poruka: 4430
    Location: Na Tepi

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Sto ga bar ne napravise onako kako je izgledao prije rata?

    ___________________________________________________________________
    nema vise ni tepe

    07-28-2012 16:54 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
    abraxas abraxas is a Male
    moforaja




    Poruka: 6999
    Location: Jazzbina Abraxas

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od berber:

      Sto ga bar ne napravise onako kako je izgledao prije rata?


    Valjda je ratni cilj i bio da ništa ne izgleda kao prije rata..... ? 01.gif

    07-28-2012 21:52 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
    Plastic Plastic is a Male
    moforaja


    Poruka: 2533
    Location: space

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    zar je vazno kako se zove? vazno je da nije ruglo. koliko mi se cini to nije tema.

    07-28-2012 23:51 Plastic is offline Posalji email za Plastic Pregledaj poruke od Plastic Dodaj Plastic u listu prijatelja
    berber berber is a Male
    moforaja


    Poruka: 4430
    Location: Na Tepi

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ako je neki belaj u Mostaru onda je na tom trgu.
    Zalosno je da i nakon toliko godina od prestanka rata Mostar i dalje ima "granicu"!
    Htjeli mi priznati ili ne ali tako je i kako sad stvari stoje tako ce i ostati.
    Spanski trg je "granica"!

    ___________________________________________________________________
    nema vise ni tepe

    07-29-2012 10:35 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
    Viribus Viribus is a Male
    moforaja


    Poruka: 5295

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od berber:

      Ako je neki belaj u Mostaru onda je na tom trgu.
      Zalosno je da i nakon toliko godina od prestanka rata Mostar i dalje ima "granicu"!
      Htjeli mi priznati ili ne ali tako je i kako sad stvari stoje tako ce i ostati.
      Spanski trg je "granica"!



    zavisi kako kome i kako to ko doživljava, za mene osobno granica ne postoji.

    07-29-2012 11:07 Viribus is offline Posalji email za Viribus Pregledaj poruke od Viribus Dodaj Viribus u listu prijatelja
    berber berber is a Male
    moforaja


    Poruka: 4430
    Location: Na Tepi

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ne postoje ni za mene Viribus.
    Ali dogadjaji govore drugo.
    Koliko mladih sa istocne strane ide po diskotekama na zapadnu i obrnuto??
    Kad igra hrvaska ili bosna na spanskom trgu kordon murije,zasto??

    ___________________________________________________________________
    nema vise ni tepe

    07-29-2012 12:27 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
    Viribus Viribus is a Male
    moforaja


    Poruka: 5295

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od berber:

      Ne postoje ni za mene Viribus.
      Ali dogadjaji govore drugo.
      Koliko mladih sa istocne strane ide po diskotekama na zapadnu i obrnuto??
      Kad igra hrvaska ili bosna na spanskom trgu kordon murije,zasto??



    zato što ih kuæi tako uèe, a ti mladi su veæinom svi došle. Pitaj moju djecu jesu li ikad otišli i sukobili se sa bilo kim. Doði na Neretvu pod sjeverni logor svaki dan su sukobi ustaša i balija, doðem u ribu pa me podvelešci zapuškeraju i jebu mi majkuustašku, tako isto udstaše tamo Hamu . Sve ti je to pošlo iz kuæe prijatelju.

    07-29-2012 13:13 Viribus is offline Posalji email za Viribus Pregledaj poruke od Viribus Dodaj Viribus u listu prijatelja
    berber berber is a Male
    moforaja


    Poruka: 4430
    Location: Na Tepi

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    E kako onda naprijed?
    Ako ih kuci uce da mrze jedni druge nema rahatluka!
    Tako isto raja sa Ograde kazu.Odu u rodoc da ribare kad iza njih neko repetira pusku.
    Kad su rekli odakle su junak im rece ako su mostarci skidaj se i plivaj na drugu obalu.
    Ako roditelji uce svoju djecu da mrze onda ce i njihova djeca uciti svoju tome.
    Kako kaze nas narod "vrzino kolo" se igra u Mostaru.

    ___________________________________________________________________
    nema vise ni tepe

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane berber dana 07-29-2012 u 13:39.

    07-29-2012 13:38 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
    refleksija refleksija is a Female
    moforaja




    Poruka: 3364
    Location: dark side

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    boga mi berber ti kao da si od juce....nevidljiva granica je tu godinama i ne vjerujem da ce ikada nestati....uvijek ce u pricama biti "i evo nas na toj nevidljivoj granici" itd...

    omladina se krece po cijelom gradu...istina ima onih koji se krecu u dvije ulice ko kerovi u boxovima pa podivljaju...ali to je njihov problem....

    recimo taj isti spanski trg je nedavno bio prepun omladine i djece svih nacionalnosti gdje ivan davao cokoladu selmi i obrnuto....nije sve tako crno....mislim jeste ovim sto ih uporedih s kerovima (namjerno)....ali normalnim ljudima samo je nebo granica....

    btw...za tu pricu s ograde ti iskreno ne vjerujem...ne mislim tebi kao tebi nego tim koji su ti ispricali....jer dalje od ograde nisu ni otisli...

    moj otac ribari po cijeloj obali i nikad nije imao nikakvih problema....cak sta vise odmah poslije rata je ribario po neretvi pa nije imao nikakvih problema....

    @viribus....ima nas nesto mostaraca i u zaliku...nemoj tako 19.gif ....btw...ja se redvono kacim i s podvelescima i s nevesinjcima...ali ima i fine raje u zaliku 01.gif

    ___________________________________________________________________


      Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

      07-30-2012 09:15 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
      Viribus Viribus is a Male
      moforaja


      Poruka: 5295

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      evo tebi za primjer , juèe popodne pod sjevernim logorom Hamo lovio i zapuškerali ga, i tako je iz dana u dan, svako malo moramo se peti na Bašèine i stoku rastjerati, da bi Hamo i ostali u miru lovili, tako isto oni nama èine da bi mi u miru lovili. Tvoj tata sigurno ne lovi pod sjevernim pa je miran.

      07-30-2012 10:52 Viribus is offline Posalji email za Viribus Pregledaj poruke od Viribus Dodaj Viribus u listu prijatelja
      abraxas abraxas is a Male
      moforaja




      Poruka: 6999
      Location: Jazzbina Abraxas

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Koliko se sjeæam puškeranje je izvorni folklor. Toga je bilo 50-tih,60-tih...ne bi to potencirao.
      Ali meni je problem ovaj novokomponovani folklor....turbofolk....kad se puškeraju na naci osnovi.
      Moguæe je samo da tjeraju krivolovce i da je to neka udruga za zaštitu flore i faune?? 02.gif

      07-30-2012 11:47 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
      berber berber is a Male
      moforaja


      Poruka: 4430
      Location: Na Tepi

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      I ribe su podjeljenje!

      ___________________________________________________________________
      nema vise ni tepe

      07-30-2012 12:56 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
      nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com