Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » NOSTALGIJA » Ceremonija otvaranja mostarskog mosta » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
edinvrljika edinvrljika is a Male
mofo beba


Poruka: 2
Location: Brèko distrikt

Ceremonija otvaranja mostarskog mosta Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Kao sto naslov teme govori, želio bih da imam snjimak ceremonije otvaranja mostarskog mosta! Sve sam pretražio i nigdje ne mogu da naðem, pa ako neko sluèajno zna gdje bi se moglo skinuti da mi posalje link, ili ako ima ovaj snjimak da ga kupim, ili bilo kakav drugi naèin da se do snjimka doðe...!!!! Unaprije hvala!!!!!

___________________________________________________________________
Edin Hrštiæ

08-22-2012 17:48 edinvrljika is offline Pregledaj poruke od edinvrljika Dodaj edinvrljika u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9495
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    http://moforaja.com/thread.php?threadid=5800&sid=


    http://moforaja.com/thread.php?threadid=4832&sid=


evo ti puno slika a video neznam gdje ima mora biti tu negdje sigurno

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

08-22-2012 18:19 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9495
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    JLDzn_G3UO8


ima ovo sa youtuba

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

08-22-2012 18:21 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
liha liha is a Female
bice nesto od mene




Poruka: 270
Location: mostar-kosor

RE: Ceremonija otvaranja mostarskog mosta Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od edinvrljika:

    Kao sto naslov teme govori, želio bih da imam snjimak ceremonije otvaranja mostarskog mosta! Sve sam pretražio i nigdje ne mogu da naðem, pa ako neko sluèajno zna gdje bi se moglo skinuti da mi posalje link, ili ako ima ovaj snjimak da ga kupim, ili bilo kakav drugi naèin da se do snjimka doðe...!!!! Unaprije hvala!!!!!


daj mi adresu da ti pošaljem cd

08-22-2012 21:59 liha is offline Posalji email za liha Pregledaj poruke od liha Dodaj liha u listu prijatelja
edinvrljika edinvrljika is a Male
mofo beba


Poruka: 2
Location: Brèko distrikt
pokretac teme Thread Started by edinvrljika

RE: Ceremonija otvaranja mostarskog mosta Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

To sam i ja nalazio al volio bi naci kompletan snjimak ako ima igdje uopste da se nadje
28.gif

___________________________________________________________________
Edin Hrštiæ

08-22-2012 23:36 edinvrljika is offline Pregledaj poruke od edinvrljika Dodaj edinvrljika u listu prijatelja
nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com