Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » U KRUGU PORODICE » nek izvoli tko voli. » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (4): « prethodna 1 2 3 [4] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
tulpe tulpe is a Female
wicked


Poruka: 3040

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..da mlada hoce ja ga ne bi vadio nikako

    ..naslo bi im se nesto da jedu 01.gif


Eto sto protivrjecis onda sebi i svom ispravnom osjecaju .. bacas se nekarakterima pod noge

09-19-2012 16:19 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..jesi se to nasekriala sto neko od nas mislis drugacije .'
'
..tulpe ..ja sam tio namjerno reko

.jer sto ljudi sto cudi ..kad bi svi ljudi imali isto para ..iste uslove zivota po ovome pitanju bili bi opet razliciti ..tako je je ne vazno misljenje sta misli berber ,ja ili refla ..hocu t reci da se nema potrebe ubjedjivat kolko ko bi trebo imati djece ...razliciti smo

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

09-19-2012 16:55 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
tulpe tulpe is a Female
wicked


Poruka: 3040

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Nisam se ja nasekirala, ali ti jesi. I neces da mi odgovoris na pitanja.. sta sad mislis li ili ne mislis da si bolji roditelj, i da je to losa majka, a ta djeca greska??? Nisu trebala postojati, smetaju vam? Ja prije mislim da ste vi pogresili sa odlukom za djecu. Niste adekvatni roditelji, u sta nas uvjeravate ... 01.gif 25.gif

09-19-2012 17:37 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..nemam drugog posla vec sad tebi objasnjavat 01.gif

..kako god ti mislish meni je dobro .

..ne ,nisam se nasekiro

..sad cesh mi ti ponovo obasnjavat kako sam se nasekiro


..koji si ti moron tulpe . nisi ni svjesna 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 3, zadnji put od strane vjetar dana 09-19-2012 u 18:29.

09-19-2012 18:15 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
tulpe tulpe is a Female
wicked


Poruka: 3040

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..nemam drugog posla vec sad tebi objasnjavat 01.gif

    ..kako god ti mislish meni je dobro .

    ..ne ,nisam se nasekiro

    ..sad cesh mi ti ponovo obasnjavat kako sam se nasekiro


    ..koji si ti moron tulpe . nisi ni svjesna 13.gif 13.gif


Nisam ja moron, nego nisam vidjela da ti pises 29.gif nek sam ja i moron, al nije niko u pravu ovdje... osim Carmele i onaj Erdogan zajebava .. sad mu trebam radjati 5, pa kako kad bih stigla imam jos max. 10 godina fore. Ruzno je to sto se govori, to su djeca.. zar ne shvatas. Ima i boljih tema.. kako o tome govoriti pa ima covjek pravo da ima djece koliko hoce. To je apsurd nesto govoriti na to.. a meni prije svega zalosno :(( eto brate ..

09-19-2012 18:40 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
tulpe tulpe is a Female
wicked


Poruka: 3040

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Asocijalno.

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane tulpe dana 09-20-2012 u 09:32.

09-19-2012 18:43 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
Viribus Viribus is a Male
moforaja


Poruka: 5295
pokretac teme Thread Started by Viribus

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

pušeš vjetre i poèeo si pojaèavati, da se ne pretvoriš u uragan? 13.gif

09-19-2012 22:50 Viribus is offline Posalji email za Viribus Pregledaj poruke od Viribus Dodaj Viribus u listu prijatelja
berber berber is a Male
moforaja


Poruka: 4409
Location: Na Tepi

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Erdogan kaze da se radja u prosjeku petoro,sto znaci ako neko ima jedno drugi mora imati devetero sto je i moguce ako ovi sa jednim hoce da izdrzavaju necijih cetvoro 07.gif

___________________________________________________________________
nema vise ni tepe

09-20-2012 14:39 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
tulpe tulpe is a Female
wicked


Poruka: 3040

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od berber:

    Erdogan kaze da se radja u prosjeku petoro,sto znaci ako neko ima jedno drugi mora imati devetero sto je i moguce ako ovi sa jednim hoce da izdrzavaju necijih cetvoro 07.gif


To je tebi smjesno.. 01.gif ja bih uvijek, ali nedaju meni, dok sam sama , i dali bi muz onda htjeo to je extra pitanje .. smijes se ti svemu

09-20-2012 16:12 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
berber berber is a Male
moforaja


Poruka: 4409
Location: Na Tepi

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ti si meni vazda smjesna. 02.gif

A sad prevedi ovo sto si napisala,ja majke mi ne mogu ovo desifrovati.

___________________________________________________________________
nema vise ni tepe

09-20-2012 16:35 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
tulpe tulpe is a Female
wicked


Poruka: 3040

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od berber:

    Ti si meni vazda smjesna. 02.gif

    A sad prevedi ovo sto si napisala,ja majke mi ne mogu ovo desifrovati.


Sifra, skraceno, misli brze. De berberu lupicu te.. kazem ja bih uvijek prisvojila, usvojila ili kako se to vec kaze, djecu tudju. Ali samo pod uslovom da budu sirocad. Ali meni nece dati, jer sam sama.. a kasnije krecem od toga da cu se udati opet.. jer sam osoba za partnerstvo, nisam sigurna hoce li muz to prihvatiti ili nece. Evo ako nisi skonto, a ja nacrtala

09-20-2012 17:16 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
berber berber is a Male
moforaja


Poruka: 4409
Location: Na Tepi

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Mogla si to odmah fino a ne u siframa.

Cini mi se da ti ne znas za salu??

___________________________________________________________________
nema vise ni tepe

09-20-2012 18:45 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
Stranica (4): « prethodna 1 2 3 [4] nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com