Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » Napustili svatovsku kolonu i kamenovali objekte na Bulevaru » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (5): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
KULJE1969 KULJE1969 is a Male
raja




Poruka: 1794
Location: Brace Krpo 19

Napustili svatovsku kolonu i kamenovali objekte na Bulevaru Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

MOSTAR -- U Mostaru je na Bulevaru došlo do incidenta kada je nekoliko automobila koji su bili u svatovskoj koloni zaustavilo da bi iz njih izašlo više osoba koji su kamenovali stambeno-poslovni objekat u kojem je smješten fitness klub i zaštitarska firma.Na objektu je nastala materijalna šteta - polomljena su stakla. Povrijeðenih nije bilo, a motiv ovog napada, kako neslužbeno saznaje "Mostarlife" je taj što su automobilima u svatovskoj koloni, dok su stajali na semaforu prolaznici dobacivali nešto što su oni protumaèili kao provokaciju.

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane KULJE1969 dana 10-08-2012 u 00:20.

10-07-2012 03:13 KULJE1969 is offline Pregledaj poruke od KULJE1969 Dodaj KULJE1969 u listu prijatelja
Viribus Viribus is a Male
moforaja


Poruka: 5295

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

baš su iz èista mira izašli i puškerali, oni u mahali cvjeæe nemisle ni muhi zla. 35.gif

10-07-2012 08:46 Viribus is offline Posalji email za Viribus Pregledaj poruke od Viribus Dodaj Viribus u listu prijatelja
tulpe tulpe is a Female
wicked


Poruka: 3040

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Sve kamenje treba fino posloziti, i nek su sve ulice uredne 25.gif 29.gif

10-07-2012 08:49 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
Viribus Viribus is a Male
moforaja


Poruka: 5295

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Kako neslužbeno doznajemo, povod napadu bila je prvotno ošteæenje jednog od vozila iz svadbene kolone, Citroena C5.


kulje, drugi put kad postavljaš tekst onda ga postavi èitavog a ne samo ono što ti odgvara.

10-07-2012 09:01 Viribus is offline Posalji email za Viribus Pregledaj poruke od Viribus Dodaj Viribus u listu prijatelja
cheri cheri is a Female
moder u peMziji




Poruka: 3810
Location: Svizzera

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ako se sve to odigralo tako, sad jednostavno onaj ko je oštetio auto plati štetu na autu, a onaj ko je oštetio objekat plati štetu na objektu, i èièa mièa gotova prièa.

10-07-2012 10:10 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9503
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ko tebe kamenom ti njega kruhom 23.gif
mi smo se vazda puskerali kamenicama protiv onih na bijelom brijegu i cimu 01.gif

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

10-07-2012 10:14 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
kliker kliker is a Male
bice nesto od mene


Poruka: 466
Location: Bjelušine

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Tako je. A i onako nije postojala nikakva namjera, i sve se odigralo sasvim sluèajno.

Ne vidim èemu uopšte i èlanak u novinama o tom dogaðaju 28.gif

10-07-2012 10:15 kliker is offline Posalji Email za kliker Pregledaj poruke od kliker Dodaj kliker u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9503
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

mozda su kamenice tvrdje danas ko zna?

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

10-07-2012 10:27 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
berber berber is a Male
moforaja


Poruka: 4430
Location: Na Tepi

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Mozemo samo nagadjati,ne znamo sta je bilo,vec da je situacija takva da sve moze izazvat sukob.
Steta je materjalna,to je vazno.

___________________________________________________________________
nema vise ni tepe

10-07-2012 10:53 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
KULJE1969 KULJE1969 is a Male
raja




Poruka: 1794
Location: Brace Krpo 19
pokretac teme Thread Started by KULJE1969

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ja sam ga kompletnog postavio kako je napisan.Napadas bez osnove na mene vec nekoliko puta ja prepisujem vjesti sa vise sajtova uvjek kompletno.

10-08-2012 00:03 KULJE1969 is offline Pregledaj poruke od KULJE1969 Dodaj KULJE1969 u listu prijatelja
Viribus Viribus is a Male
moforaja


Poruka: 5295

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od KULJE1969:

    Ja sam ga kompletnog postavio kako je napisan.Napadas bez osnove na mene vec nekoliko puta ja prepisujem vjesti sa vise sajtova uvjek kompletno.


nije istina da si èitavog postavio, toèno ti je ona reèenica falila zato sam je i stavio.

10-08-2012 00:06 Viribus is offline Posalji email za Viribus Pregledaj poruke od Viribus Dodaj Viribus u listu prijatelja
berber berber is a Male
moforaja


Poruka: 4430
Location: Na Tepi

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ja sam citao u raznim novinama i ni jedne ne pisu isto.

___________________________________________________________________
nema vise ni tepe

10-08-2012 00:12 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
KULJE1969 KULJE1969 is a Male
raja




Poruka: 1794
Location: Brace Krpo 19
pokretac teme Thread Started by KULJE1969

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Tako i ja zato ne kontam ovog Viribusa.On kao da zna napamet gdje sam ja citao i da sam kao navodno izostavio zadnju recenicu.

10-08-2012 00:25 KULJE1969 is offline Pregledaj poruke od KULJE1969 Dodaj KULJE1969 u listu prijatelja
KULJE1969 KULJE1969 is a Male
raja




Poruka: 1794
Location: Brace Krpo 19
pokretac teme Thread Started by KULJE1969

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Jedni su cak upisali da se to dogodilo u donjoj mahali eto koliko poznaju Mostar.Bulevar i uz njega dodali donja mahala heheh.

10-08-2012 00:27 KULJE1969 is offline Pregledaj poruke od KULJE1969 Dodaj KULJE1969 u listu prijatelja
zorokrik zorokrik is a Male
samo sto nisam




Poruka: 1340
Location: St.Marino

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

baš su iz èista mira izašli i puškerali, oni u mahali cvjeæe nemisle ni muhi zla.

Pa kulje koja ti je svrha bila prenosenje??Eto svi nepismeni i ne citaju pa da ti forumu oci otvoris??Pa mahaluso il da ti kazem ono rainski SMRADU bitno ti je loziti i zavadjati!!Eto stvarno neko iz cista mira zaustavlja auto i gadja kamenicama,jos u veoma mirnoj,tolerantnoj,miroljubivoj mahali!!

De molim te procitaj nam nesto pametnije pa postavi!Da se malo opustimo!!! 18.gif 25.gif

___________________________________________________________________

    bar_dan.gif

    10-08-2012 01:02 zorokrik is offline Pregledaj poruke od zorokrik Dodaj zorokrik u listu prijatelja
    Viribus Viribus is a Male
    moforaja


    Poruka: 5295

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od KULJE1969:

      Tako i ja zato ne kontam ovog Viribusa.On kao da zna napamet gdje sam ja citao i da sam kao navodno izostavio zadnju recenicu.



    ne propsipaj pamet jer je nemš baš puno, u ono vrijeme kad si ti èitao i postavljao bila su samo dva portala objavila tu vijest, i ti si izabrao onaj koji je tebi odgovaro,.Ako neæweš postavljati kako treba onda nemo nikako, veèina tvojih postova dovodi do kontradiktornih razmišljanja jer èitaoci nisu upuèeni u stvarne dogaðaje.

    što se tièe poznavanja bulevara i tu nisi u pravu, desilo se u D.mahali, jer onaj dio pripada mahali a ne bulevaru, koji je samo do semaafora na Šemovcu.

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Viribus dana 10-08-2012 u 07:36.

    10-08-2012 07:33 Viribus is offline Posalji email za Viribus Pregledaj poruke od Viribus Dodaj Viribus u listu prijatelja
    tulpe tulpe is a Female
    wicked


    Poruka: 3040

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Kulje nemoj nam vise prenositi vijesti, na kraju ce reci da si ih ti sam pisao.. Boze sacuvaj, covjek samo pise na forumu, informise narod. Zorokrik, nije ti ovdje mahalska kafana na koju si naviko, ovo je internet forum.. hajvance jedno 07.gif

    10-08-2012 10:03 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
    refleksija refleksija is a Female
    moforaja




    Poruka: 3364
    Location: dark side

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    kanite se mahale 23.gif 02.gif

    ___________________________________________________________________


      Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

      10-08-2012 11:38 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
      berber berber is a Male
      moforaja


      Poruka: 4430
      Location: Na Tepi

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Jasta refleksija moja i zenina familija je u Donjoj mahali i nemojte zugati na Mahalu siti,JASNOOOOOOOO!! 08.gif

      ___________________________________________________________________
      nema vise ni tepe

      10-08-2012 14:56 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
      Archibald Archibald is a Male
      guster


      Poruka: 56

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Nek su zapuskerali, ovo pokusava da se izvede na nacionalnu osnovu bez potrebe.
      Mene da je bilo Mujo JOvo ili Ante zapuskero u koloni ja bi istom mjerom vratio a kamen nema ociju i nacionalnosti :D 19.gif

      10-08-2012 15:17 Archibald is offline Pregledaj poruke od Archibald Dodaj Archibald u listu prijatelja
      Stranica (5): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com