Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » ISTORIJA / POVIJEST » Slam I Muslimani U Hrvatskoj! » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Fini
SexNepoznat

Poruka: 161

ISlam I Muslimani U Hrvatskoj! Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ISLAM I MUSLIMANI U HRVATSKOJ!

DOKUMENTARNI FILM O BOŠNJACIMA U HRVATSKOJ.
Javila se potreba za dokumentarnim filmom u kojem se pokušava napraviti analiza stoljetnog prisustva Bošnjaka na ovim prostorima, prije turskih osvajanja, pa sve do današnjih dana. Ali isto tako pokazati i sintezu meðusobnog djelovanja dviju kultura...

    http://www.youtube.com/watch?v=dqscVjVEE08

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Fini dana 12-02-2012 u 01:40.

12-02-2012 01:39 Fini is offline Pregledaj poruke od Fini Dodaj Fini u listu prijatelja
zorokrik zorokrik is a Male
samo sto nisam




Poruka: 1340
Location: St.Marino

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

analiza stoljetnog prisustva Bošnjaka na ovim prostorima????


Dali je bosnjak nacionalna ili religijska odrednica??To me jako zanima?Hvala. 18.gif

___________________________________________________________________

    bar_dan.gif

    12-02-2012 02:12 zorokrik is offline Pregledaj poruke od zorokrik Dodaj zorokrik u listu prijatelja
    pasha pasha is a Male
    Super Moderator




    Poruka: 9503
    Location: uh jebo te

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    to je pitanje i za hrvata i za srbina, mi smo mnogo toga pobrkali, svi se busaju u prasa "ja sam..."
    nema srba katolika ili hrvata pravoslavnih, kako kritikovati onda jednog bosnjaka
    fala bogu pa je bosnjak nacionalna odredba da vise ne spocitavaju musliman-m/M

    ___________________________________________________________________

      neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
    Oscar Wilde

    12-02-2012 11:06 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
    nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com