Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » SPORT » Lokomotiva Mostar nas treba! » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (15): « prva ... « prethodna 5 6 7 [8] 9 10 11 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Kutija 84 Kutija 84 is a Male
raja




Poruka: 1728
Location: Wiesbaden

Jos Jedna Uplata Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

STIGLA JOš JEDNA UPLATA,

ŠEFKO GOSTO UPLATIO
33.gif 50 € 33.gif

ZA MALU RAJU I LOKOSE

28.01.2013

Wertstellung: 28.01.2013
S. Gosto
SEPA-ÜBERWEISUNG
EREF+ A415819796013026 SVWZ
+ BIC Code GENODEF1S12 Dona
cia zaFK Lokomotiva Amire p
ozdrav. Gosto

10.gif 50,00 EURA 10.gif

HVALA GOSTO U IME MALE RAJE I SVIH MOSTARACA 10.gif 10.gif

___________________________________________________________________
10.gif 33.gif

    33.gif 10.gif



      01-30-2013 23:18 Kutija 84 is offline Pregledaj poruke od Kutija 84 Dodaj Kutija 84 u listu prijatelja
      pasha pasha is a Male
      Super Moderator




      Poruka: 9495
      Location: uh jebo te
      pokretac teme Thread Started by pasha

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Kutija 84:

        hvala na podrsci i angazovanju za Lokose i malu Mostasku raju.
        Mi Mostarci , Pravi mostarci moramo se drzati zajedno i zajednicki kroz sport i prijateljstvo pobijediti sve one koji pokusavaju NAS MOSTAR OSIROMASITI PODIJELITI,
        HAJMO RAJA UDRZIMO SE I POMOZIMO NASEM MOSTARU.
        SAD SMO MU NAJPOTREBNIJI.
        hvala u ime male raje , Mostara , Lokosa i svih Mostaraca

        10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif
        heja,hejaFK-LokomotivaMostar.gif


          citat od Kutija 84:

        SVE UPLATE SE MOGU UPLATITI NA MOJ BANKOVNI KONTO ILI PREKO PAY-PALa

        SPARDA BANK HESSEN
        Amir Jasarevic
        Kontonummer: 12569390
        Bankleitzahl: 50090500
        Betref / ili Za / DONACIJA ZA FK LOKOMOTIVA

        PAY-PAL
          amirjasarevic@aol.com


        a sve druge koji pomoc uplacuju van Njemacke

        SPARDA BANK HESSEN
        Amir Jasarevic

        IBAN : DE 91 500905000012569390
        BIC-Code : GENODEF1S12

        Betref / ili Za / DONACIJA ZA FK LOKOMOTIVA

        „HVALA RAJA"


      nesto vise sam zauzet ovih dana i potrajat ce tamo do aprila tako da ce biti ovako dana kada se ne stignem javiti
      samo da citiram neke postove gore navedene s kojima se debelo slazem
      ovo je stvarno dobra prilika da pokazemo ko i kako voli Mostar i malu mostarsku raju 10.gif
      nije voliti da nekoga potkupis s gomilom para, a velika je cast znati da je od srca izdvojio malu donaciju
      sto nas je vise vise ce mo i uraditi sa malo, sve se vise pokazuje da mi mozemo i znamo prepoznati sta je dobro
      Ricina narodnoj kuhinji (starim i iznemoglim licima) mi ovdje maloj raji na kojima ce da se gradi buducnost nasega Mostara
      pomozimo im da odrastu u zdravoj okolini i daleko od ulice! 10.gif
      mi volimo svoj grad
      onima koji traze izgovor kako neko tamo drugi ne pomaze pa nece ni on neka mu njegovih para ne trebaju
      ima nas...

      ___________________________________________________________________

        neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
      Oscar Wilde

      02-02-2013 15:23 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
      pasha pasha is a Male
      Super Moderator




      Poruka: 9495
      Location: uh jebo te
      pokretac teme Thread Started by pasha

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      marka po marka dvije marke 10.gif

      ___________________________________________________________________

        neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
      Oscar Wilde

      02-03-2013 19:18 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
      pasha pasha is a Male
      Super Moderator




      Poruka: 9495
      Location: uh jebo te
      pokretac teme Thread Started by pasha

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      malo da se vidimo ako neko osjeti potrebu da pomogne 10.gif

      ___________________________________________________________________

        neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
      Oscar Wilde

      02-05-2013 23:07 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
      pasha pasha is a Male
      Super Moderator




      Poruka: 9495
      Location: uh jebo te
      pokretac teme Thread Started by pasha

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      hocemo li raja malo pomoci 10.gif

      ___________________________________________________________________

        neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
      Oscar Wilde

      02-09-2013 18:48 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
      zalik13 zalik13 is a Male
      moforaja




      Poruka: 4619
      Location: Rio de Zalik

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od pasha:

        hocemo li raja malo pomoci 10.gif



      FK-LokomotivaMostar.gif FK-LokomotivaMostar.gif FK-LokomotivaMostar.gif FK-LokomotivaMostar.gif FK-LokomotivaMostar.gif

      02-11-2013 15:30 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
      hønefoss
      SexNepoznat

      Poruka: 2
      Location: evropa

      RE: Jos Jedna Uplata Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      33.gif A
      jasa, ne mogu a dati ne posaljem nesto, ova ruza je za tebe a pare su ti legle na racun nadam se brzo za koji dan. Danas sam uplatio donaciju za nasu Lokomotivu u kojoj sa i ja branio kao pionir i junior zajedno sa Lelom Babovic i sa Sanijem. Puno te pozdravljam i vidimo se u Mostaru 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif

      02-12-2013 12:52 hønefoss is offline Pregledaj poruke od hønefoss Dodaj hønefoss u listu prijatelja
      denani denani is a Male
      moforaja




      Poruka: 8019

      RE: Jos Jedna Uplata Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od hønefoss:

        33.gif A
        jasa, ne mogu a dati ne posaljem nesto, ova ruza je za tebe a pare su ti legle na racun nadam se brzo za koji dan. Danas sam uplatio donaciju za nasu Lokomotivu u kojoj sa i ja branio kao pionir i junior zajedno sa Lelom Babovic i sa Sanijem. Puno te pozdravljam i vidimo se u Mostaru 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif


      Komplimenti 33.gif ...i hvala

      ___________________________________________________________________
      33.gif 33.gif 33.gif

      02-12-2013 14:03 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
      pasha pasha is a Male
      Super Moderator




      Poruka: 9495
      Location: uh jebo te
      pokretac teme Thread Started by pasha

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od zalik13:

            citat od pasha:

          Danas sam razgovarao sa direktorom moje firme o mogucoj pomoci ovoj nasoj akciji. Izrazio je zelju d apomogne i obecao je 5000 NOK. Treba da rijesimo nekoliko formalnosti kako da prebacimo novac jer mora imati pokrice. 10.gif



        10.gif 10.gif 10.gif


      posla je preko glave, vec sam nekoliko puta isao do kancelarije i nema vremena
      ne svidja mi se ovo nece me zar slagati 21.gif

      ___________________________________________________________________

        neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
      Oscar Wilde

      02-12-2013 21:08 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
      zalik13 zalik13 is a Male
      moforaja




      Poruka: 4619
      Location: Rio de Zalik

      RE: Jos Jedna Uplata Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od hønefoss:

        33.gif A
        jasa, ne mogu a dati ne posaljem nesto, ova ruza je za tebe a pare su ti legle na racun nadam se brzo za koji dan. Danas sam uplatio donaciju za nasu Lokomotivu u kojoj sa i ja branio kao pionir i junior zajedno sa Lelom Babovic i sa Sanijem. Puno te pozdravljam i vidimo se u Mostaru 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif




      Klubu mostarske raje je preko ratnih dejstava“oduzet“stadion u Rodoèu.sada svoje utakmice igraju na neuslovnom terenu u Vrapèiæima,koji je bez drenaže i u ovom periodu je svakodnevno poplavljen.
      Svlaèionice su posebna prièa,bez mokrog èvora,sa otvorenim strujnim kablovima.
      Na protekloj polusezoni klub je za dlaku izbjegao suspenziju i izbacivanje iz takmièenja zbog dugova/kotizacija,neplaæene obaveze za službena lica i kartone/,a sve su to sprijeèili istinski mostarci i graðani uplatama na raèun za pomoæ klubu.
      Klub sada funkcionièe na egzistencijalnoj granici,dugovi su ogromni,pomoæi nema.Veæ duže vrijeme transakcijski raèun blokiran,samo rijetki simpatizeri se sjete Lokosa.

      broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane zalik13 dana 02-12-2013 u 21:25.

      02-12-2013 21:21 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
      Kutija 84 Kutija 84 is a Male
      raja




      Poruka: 1728
      Location: Wiesbaden

      Stigla jos jedna Donacija Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      10.gif ENVER ORA ORUCEVIC 10.gif
      DONIRO ZA MALU RAJU I LOKOSE

      33.gif 100 € 33.gif

      13.02.2013

      Wertstellung: 13.02.2013
      ENVER ORUCEVIC
      SEPA-ÜBERWEISUNG
      SVWZ+ DONACIJA ZA LOKOMOTIV
      U ENVER ORA O RUCEVIC

      33.gif 100,00 33.gif

      HVALA
      10.gif ORA 10.gif
      U IME SVIH MOSTARACA I MALE MOSTARSKE RAJE

      Heja, Heja FK-LokomotivaMostar.gif

      ___________________________________________________________________
      10.gif 33.gif

        33.gif 10.gif



          broj ispravljanja poruke: 3, zadnji put od strane Kutija 84 dana 02-21-2013 u 14:18.

          02-21-2013 14:17 Kutija 84 is offline Pregledaj poruke od Kutija 84 Dodaj Kutija 84 u listu prijatelja
          Kutija 84 Kutija 84 is a Male
          raja




          Poruka: 1728
          Location: Wiesbaden

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          JOS JEDNA UPLATA OD AZEME I ZLATKA RIBICE.

          " """ Bela Ribica

          Zdravo, Amire, poslali smo opet jednu malu uplatu, isto kao i prvi put 25 Eura, nadam se da æe se akcija privesti kraju uspješno. Veliki pozdrav. Zlatko i Azema Ribica. Poslali smo opet tebi na tvoj paypal.""""

          Zahlung erhalten (Transaktionscode 0B086632MU362054E)

          Absender:
          Azema Ribica (Der Absender dieser Zahlung ist Nicht-US - verifiziert.)
          E-Mail-Adresse des Käufers:

            bela_rib@sunrise.ch

          Zahlung gesendet an:

            amirjasarevic@aol.com

          Gesamtbetrag:
          €25,00 EUR
          Gebühr:
          -€1,58 EUR
          Nettobetrag:
          €23,42 EUR

          Rückzahlung senden

          Innerhalb von 60 Tagen können Sie eine Rückzahlung senden.

          Datum:
          21. Feb 2013
          Zeit:
          13:37:18 MEZ
          Status:
          Abgeschlossen

          Betreff:

          Pomoæ za Lokomotivu
          Hinweis:

          Zdravo, Amire, evo ponovo jedna mala uplata od nas, sa željom da se akcija uspješno privede kraju. Pozdrav. Zlatko i Azema Ribica.
          Zahlungsart:
          Sofort

          HVALA VAM VELIKO U IME SVIH MOSTARACA I MALE RAJE,
          NARAVNO DA CEMO AKCIJU ZAVRSITI DO KRAJA.
          TA SVI SMO JEDNA RAJA,
          SVIJU NAS ISTA LJUBAV SPAJA,
          "NAS MOSTAR"

          ___________________________________________________________________
          10.gif 33.gif

            33.gif 10.gif



              02-22-2013 10:02 Kutija 84 is offline Pregledaj poruke od Kutija 84 Dodaj Kutija 84 u listu prijatelja
              zalik13 zalik13 is a Male
              moforaja




              Poruka: 4619
              Location: Rio de Zalik

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Hvala Ora,hvala Bela


              10.gif FK-LokomotivaMostar.gif

              02-22-2013 18:35 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
              pasha pasha is a Male
              Super Moderator




              Poruka: 9495
              Location: uh jebo te
              pokretac teme Thread Started by pasha

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od pasha:

                    citat od zalik13:

                      citat od pasha:

                    Danas sam razgovarao sa direktorom moje firme o mogucoj pomoci ovoj nasoj akciji. Izrazio je zelju d apomogne i obecao je 5000 NOK. Treba da rijesimo nekoliko formalnosti kako da prebacimo novac jer mora imati pokrice. 10.gif



                  10.gif 10.gif 10.gif


                posla je preko glave, vec sam nekoliko puta isao do kancelarije i nema vremena
                ne svidja mi se ovo nece me zar slagati 21.gif


              danas je Tom, moj radni kolga dao jos 200 NOK za akciju a to je oko 50 KM do direktora jos nikako da dodjem ali ce i to biti 10.gif

              ___________________________________________________________________

                neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
              Oscar Wilde

              02-23-2013 11:16 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
              pasha pasha is a Male
              Super Moderator




              Poruka: 9495
              Location: uh jebo te
              pokretac teme Thread Started by pasha

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od zalik13:

                Hvala Ora,hvala Bela


                10.gif FK-LokomotivaMostar.gif


              hvala raja nasa dobra 10.gif

              ___________________________________________________________________

                neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
              Oscar Wilde

              02-23-2013 11:17 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
              Kutija 84 Kutija 84 is a Male
              raja




              Poruka: 1728
              Location: Wiesbaden

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              DARIO KLEZIÆ,
              DONIRO ZA MALU MOSTARSKU RAJU I LOKOSE,

              HVALA LEGENDO.
              U IME MALE RAJE LOKOSA I SVIH MOSTARACA KOJI PODRŽAVAJU OVU AKCIJU. 10.gif 10.gif 10.gif

              ___________________________________________________________________
              10.gif 33.gif

                33.gif 10.gif



                  broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane Kutija 84 dana 02-26-2013 u 19:18.

                  02-26-2013 19:08 Kutija 84 is offline Pregledaj poruke od Kutija 84 Dodaj Kutija 84 u listu prijatelja
                  pasha pasha is a Male
                  Super Moderator




                  Poruka: 9495
                  Location: uh jebo te
                  pokretac teme Thread Started by pasha

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  hvala Dario i svi koji nas podrazju 10.gif

                  ___________________________________________________________________

                    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
                  Oscar Wilde

                  02-26-2013 19:34 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
                  zalik13 zalik13 is a Male
                  moforaja




                  Poruka: 4619
                  Location: Rio de Zalik

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  Danas na teren izasli Titko Baliæ,Dzevad Bajrektarevic,izvoðaè radova da se utvrdi stanje krova i svlaèionica da bii se moglo pristupiti sanaciji.Sekretar kluba Goran Riðanoviæ i fotograf posmatrali sa zemlje

                  03-05-2013 16:35 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
                  denani denani is a Male
                  moforaja




                  Poruka: 8019

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  Emire molim te sve u dgovoru sa Pashom i Amirom ....pozzzz

                  ___________________________________________________________________
                  33.gif 33.gif 33.gif

                  03-05-2013 16:44 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
                  zalik13 zalik13 is a Male
                  moforaja




                  Poruka: 4619
                  Location: Rio de Zalik

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      citat od denani:

                    Emire molim te sve u dgovoru sa Pashom i Amirom ....pozzzz


                  Deni,

                  ništa ne radim bez dogovora sa Amirom i Pasom.Dobio sam odobrenje da poduzmem radnje oko renoviranja.Mislim da je krajnje vrijeme da se poène makar sa ovim prikupljenim sredstvima.Prvenstvo poèinje 16 marta i ne bi trebalo doèekati u neuslovnim svlaèionicama.

                  03-05-2013 16:55 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
                  Stranica (15): « prva ... « prethodna 5 6 7 [8] 9 10 11 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
                  Postavi novu temu Odgovori
                  Go to:
                  preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com