Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » SPORT » Lokomotiva Mostar nas treba! » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (15): « prva ... « prethodna 4 5 6 [7] 8 9 10 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Kutija 84 Kutija 84 is a Male
raja




Poruka: 1728
Location: Wiesbaden

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Senko je u Njemackoj,
Stanuje u blizini Frankfurta, sa zenom Jasnom i dvije prelijepe kcerke.

___________________________________________________________________
10.gif 33.gif

    33.gif 10.gif



      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Kutija 84 dana 01-14-2013 u 18:08.

      01-14-2013 18:07 Kutija 84 is offline Pregledaj poruke od Kutija 84 Dodaj Kutija 84 u listu prijatelja
      vjetar vjetar is a Male
      moforaja


      Poruka: 13977
      Location: dk

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ..Hvala .da ne kvarim temu

      ___________________________________________________________________
      laku vam noc pijuni

      spavajte ko lavovi i ko kraljevi

      01-14-2013 18:24 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
      zalik13 zalik13 is a Male
      moforaja




      Poruka: 4619
      Location: Rio de Zalik

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Kutija 84:

        Hajmo Raja ,
        Znam da smo se svi istrosili za Novogodisnje praznike.
        Jos par dana pa je najduzi mjesec u godini proso,
        a onda idemo dalje sa nasom pomoci.
        za malu raju i Lokose
        Heja, heja Lokosi FK-LokomotivaMostar.gif



      Saldo na današnji dan kod mene je :

      820,00 KM
      100. Eura

      danas uzeo obeæanu donaciju br.11.

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane zalik13 dana 01-15-2013 u 15:19.

      01-15-2013 15:05 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
      pasha pasha is a Male
      Super Moderator




      Poruka: 9495
      Location: uh jebo te
      pokretac teme Thread Started by pasha

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      malo zatisje dok se oporavimo od nove godine

      ___________________________________________________________________

        neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
      Oscar Wilde

      01-16-2013 22:23 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
      pasha pasha is a Male
      Super Moderator




      Poruka: 9495
      Location: uh jebo te
      pokretac teme Thread Started by pasha

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Kutija 84:

        Lista uplate za,, FK LOKOMOTIVINES VLACIONICE"


        Prezime ime, Datum, Upl.d r.valut., Uplata€, PayP. Bnk/tak., Ukupno

        Behmen Adis 13.12.12 100 $ 74,10 € 74,10 €
        Behram Denijal 13.12.12 50,00€ 50,00€
        Boscarino Sebastiano 21.12.21 20,00 € -0,73 € 19,27 €
        Branko Sulenta 17.12.12 25,00€ 25,00€
        Dukic Arnela 14.12.12 50,00€ 50,00€
        HadziosmanovicV edran 14.12.12 100,00€ 100,00€
        JasarevicA mir 12.12.12 100.0€0 100,00€
        KonjhodzicS emir 24.12.12 300N oK 39,51€
        Kovacic Muhamed 13.12.12 50,00€ 50,00€
        Pasic Eldin 12.12.12 100.00€ 100,00€
        Ribica Azema 12.12.12 25,00€ 25,00€
        Sunje Mili 25.12.12 30,00€ 1,82€ 28,18€
        SutaE mir 12.12.12 50,00€ 50,00€
        Tanjic Alen 14.12.12 50,00€ 50,00€
        VucinaB ranko 13.12.12 100,00€ 100,0€0


        UKUPNO 861.06 €


      sa ovim sto je Emir sakupio i ja vec mozemo reci da polazemo nade u jednu dobru akciju
      vrijeme tece i jos jedna runda poslije januara da nas amlo umiri 10.gif

      ___________________________________________________________________

        neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
      Oscar Wilde

      01-20-2013 10:52 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
      pasha pasha is a Male
      Super Moderator




      Poruka: 9495
      Location: uh jebo te
      pokretac teme Thread Started by pasha

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Danas sam razgovarao sa direktorom moje firme o mogucoj pomoci ovoj nasoj akciji. Izrazio je zelju d apomogne i obecao je 5000 NOK. Treba da rijesimo nekoliko formalnosti kako da prebacimo novac jer mora imati pokrice. 10.gif

      ___________________________________________________________________

        neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
      Oscar Wilde

      01-22-2013 23:42 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
      zalik13 zalik13 is a Male
      moforaja




      Poruka: 4619
      Location: Rio de Zalik

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od pasha:

        Danas sam razgovarao sa direktorom moje firme o mogucoj pomoci ovoj nasoj akciji. Izrazio je zelju d apomogne i obecao je 5000 NOK. Treba da rijesimo nekoliko formalnosti kako da prebacimo novac jer mora imati pokrice. 10.gif



      10.gif 10.gif 10.gif

      01-23-2013 21:17 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
      Kutija 84 Kutija 84 is a Male
      raja




      Poruka: 1728
      Location: Wiesbaden

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      TO PASHA LEGENDOOOOOOOOOOOOOOOOOO 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif

      ___________________________________________________________________
      10.gif 33.gif

        33.gif 10.gif



          01-24-2013 15:18 Kutija 84 is offline Pregledaj poruke od Kutija 84 Dodaj Kutija 84 u listu prijatelja
          pasha pasha is a Male
          Super Moderator




          Poruka: 9495
          Location: uh jebo te
          pokretac teme Thread Started by pasha

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          polahko dok se sve zavrsi pa onda, ja ovima ne vjerujem dok ne vidim crno na bijelo, prevrtljivi su, slazu te za tili cas 23.gif

          ___________________________________________________________________

            neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
          Oscar Wilde

          01-24-2013 22:53 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
          Kutija 84 Kutija 84 is a Male
          raja




          Poruka: 1728
          Location: Wiesbaden

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Ma Pasha vazno je da se pita ,trazi, pokusa pomoc.
          Svi mi imamo i svojih briga i obaveza,
          ali ne treba zaboravit odakle dolazimo, gdje nam je bilo fino djetinstvo.
          To je nas Mostar i nasa mala raja 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif

          Heja, heja FK-LokomotivaMostar.gif

          ___________________________________________________________________
          10.gif 33.gif

            33.gif 10.gif



              01-25-2013 10:15 Kutija 84 is offline Pregledaj poruke od Kutija 84 Dodaj Kutija 84 u listu prijatelja
              zalik13 zalik13 is a Male
              moforaja




              Poruka: 4619
              Location: Rio de Zalik

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od cheri:

                Da nas bude samo 100 pa samo po 5 Eura mjeseèno, to je veæ pomoæ koja nije "za bacit'". Rekla sam veæ i na FB stranici Lokomotive da bez permanentne pomoæi nema ništa. Spremna sam se obavezati, i sama sam nezaposlena i nisam umoguænosti odvajati veliku sumu permanentno, ali ako nas je dosta, sa malo para se može pomoæi, važno je da ta pomoæ ide konstantno.

                Najbolja varijanta je PayPal, jer se ne isplati te male sume uplaæivati na bilo koji naèin, a i najjednostavnije je.

                Paša, ja sam ZA. Raèunajte na mene.


              Grupa na FB za pomoæ Lokosima ima 726 èlanova,samo oko tridesetak èlanova grupe odazvalo se akciji.......
              28.gif 28.gif 28.gif

              01-25-2013 21:17 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
              Kutija 84 Kutija 84 is a Male
              raja




              Poruka: 1728
              Location: Wiesbaden

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              polako Emire,
              Januar je proklet mjesec ,
              Bit ce skupitcemo nesto. koliko toliko.
              Vazno je za materijal, a onda mozemo i rukave svi zajedno zasukat
              pa to renovirat.

              Ta ko sam ja pokrio kucu u Blagaju.
              Vecer prije ja kukam raji da moram sutra (Subota) u Blagaj,
              stari ( rahmet mu lijepoj dusi) narucio majstora i neke njegove prijatelje da pokrivamo kucu.
              Sutra ujutro kuka stari da su m u neki prijatelji otkazali.
              Ja ga odvezem u blagaj i kazem mu eto mene za po sata. Gdje ces iti mi bjezis. Vice stari.
              Ja na Rondo sa autom. Rondo krzat. Ja parkiram gdje su mi bila raja i derem se hajde upadaj idemo. Gdje bola , Vicu oni. Ma na more sta pitate. Joj, nisam dvaput moro reci. Ispise pivkaru na Ex. Uletise u auto i poce pjesma i zajebancija.
              Ja sutim i smjeskam se. Kad na raskrsnici u Biscu mjesto pravo ja okreno lijevo prema Blagaju.
              Jooooj kad je pocela ronca. " A jebo mater necemo na more vec u Blagaj pokrit kucu. Koako si nas natego. Vaki, naki.svasta na mene. Ali ja ne stajem.Vozim dalje i smijem se.
              Dosli u blagaj pokrili kucu za cas. Sve crijep sa ruke u ruku i za cas. Malo crijep malo pivkara. Poslije stara ispekla Peku ispod Sacha. Onda se pravo razvalili . Napili, najeli., ispricali viceava , zajebancija. Nismo se uopste umorili. Stari nas sve razvezo kucama.
              I sad kad se sretnemo u Mostaru sjetimo se te subote i ismijemo se i Nazdravimo tom lijepom danu.

              Tako mozemo i nase svlacionice. SVI ZAJEDNO

              ___________________________________________________________________
              10.gif 33.gif

                33.gif 10.gif



                  01-25-2013 21:42 Kutija 84 is offline Pregledaj poruke od Kutija 84 Dodaj Kutija 84 u listu prijatelja
                  denani denani is a Male
                  moforaja




                  Poruka: 8019

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      citat od Kutija 84:

                    polako Emire,
                    Januar je proklet mjesec ,
                    Bit ce skupitcemo nesto. koliko toliko.
                    Vazno je za materijal, a onda mozemo i rukave svi zajedno zasukat
                    pa to renovirat.

                    Ta ko sam ja pokrio kucu u Blagaju.
                    Vecer prije ja kukam raji da moram sutra (Subota) u Blagaj,
                    stari ( rahmet mu lijepoj dusi) narucio majstora i neke njegove prijatelje da pokrivamo kucu.
                    Sutra ujutro kuka stari da su m u neki prijatelji otkazali.
                    Ja ga odvezem u blagaj i kazem mu eto mene za po sata. Gdje ces iti mi bjezis. Vice stari.
                    Ja na Rondo sa autom. Rondo krzat. Ja parkiram gdje su mi bila raja i derem se hajde upadaj idemo. Gdje bola , Vicu oni. Ma na more sta pitate. Joj, nisam dvaput moro reci. Ispise pivkaru na Ex. Uletise u auto i poce pjesma i zajebancija.
                    Ja sutim i smjeskam se. Kad na raskrsnici u Biscu mjesto pravo ja okreno lijevo prema Blagaju.
                    Jooooj kad je pocela ronca. " A jebo mater necemo na more vec u Blagaj pokrit kucu. Koako si nas natego. Vaki, naki.svasta na mene. Ali ja ne stajem.Vozim dalje i smijem se.
                    Dosli u blagaj pokrili kucu za cas. Sve crijep sa ruke u ruku i za cas. Malo crijep malo pivkara. Poslije stara ispekla Peku ispod Sacha. Onda se pravo razvalili . Napili, najeli., ispricali viceava , zajebancija. Nismo se uopste umorili. Stari nas sve razvezo kucama.
                    I sad kad se sretnemo u Mostaru sjetimo se te subote i ismijemo se i Nazdravimo tom lijepom danu.

                    Tako mozemo i nase svlacionice. SVI ZAJEDNO




                  JA U JULU DOLE, POLOVINOM JULA .... I AMIRE VODI ME NA MORE, JA HOCU ...

                  ___________________________________________________________________
                  33.gif 33.gif 33.gif

                  01-25-2013 21:49 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
                  Kutija 84 Kutija 84 is a Male
                  raja




                  Poruka: 1728
                  Location: Wiesbaden

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  ali prvo u Vrapcice pa cemo se spustiti na slaufu od kamiona do Gracabob.gif

                  ___________________________________________________________________
                  10.gif 33.gif

                    33.gif 10.gif



                      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Kutija 84 dana 01-25-2013 u 22:09.

                      01-25-2013 22:09 Kutija 84 is offline Pregledaj poruke od Kutija 84 Dodaj Kutija 84 u listu prijatelja
                      zalik13 zalik13 is a Male
                      moforaja




                      Poruka: 4619
                      Location: Rio de Zalik

                      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                          citat od zalik13:

                        [

                        Grupa na FB za pomoæ Lokosima ima 726 èlanova,samo oko tridesetak èlanova grupe odazvalo se akciji.......
                        28.gif 28.gif 28.gif


                      Slazem se sa Emirom.

                      Zacudjujuce je i razocaravajuce vidjeti ovako slab odaziv medju nasim ljudima i prijateljima Lokomotive.

                      Ovo je humanitarna akcija kojom se pokusava obezbijediti buducnost bezbjednog igranja fudbala i normalnog odrastanja djeci Mostara.

                      Ovo je akcija kojom se pokusava obezbijediti nastavak tradicije jednog kluba koji je dugo godina prisutan u nasem sportu i koji je trenutno na rubu ponora i zaslugom malog broja iskrenih prijatelja i simpatizera kluba uspijeva da opstane u teskim vremenima u nadi da ce neka bolja vremena ubrzo stici.

                      Sport je uvijek bio i ostao vazan dio odrastanja i sazrijevanja djece. Sport daje priliku djeci da izbjegnu sve ruzne strane ulice, droga , kriminala......

                      Ova humanitarna akcija nije samo akcija pomaganja Lokomotivi kao fudbalskom klubu. Ovo je akcija pomaganja i ulaganja u buducnost djece Mostara i zato je potreban odaziv svih ljudi kojima je stalo do djece naseg grada bez obzira da li su clanovi grupe ili ne.

                      Pomoc od 5 km jednako je vrijedna kao i pomoc od 100 km. Svako treba dati prema svojim mogucnostima i ja mislim da ne bi trebali stavljati na fb iznose koji su donirani od pojedinaca jer to moze negativno utjecati na donatore koji nemaju mogucnosti da odvoje vece sume novca. Pojedinci koji prikupljaju novac imaju nase puno povjerenje i oni trebaju da vode evidenciju i proslijede istu Sekretaru i Predsjednistvu kluba. Sedmicni i mjesecni izvjestaji mogu se predociti grupi. Ukupni izvjestaj se treba izloziti na Godisnjoj skupstini kluba.

                      Pomoc klubu i djeci naseg grada neophodna je da bi njihova buducnost bila bolja od surove i teske proslosti i sadasnjosti.

                      A sadasnjost je prikazana na Emirovim slikama svlacionica i prostorija kluba koje su u fazi raspadanja I predstavljaju opasnost po zivot svima koji se nadju u njima.

                      I sadasnjost je u osmjesima djece na slikama dok igraju fudbal.

                      Zato molim sve ljude dobre volje da pomognu koliko su u mogucnosti da taj osmijeh ostane na njihovim licima.

                      Hvala.

                      Dr Adi Zubovic

                      01-25-2013 23:33 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
                      Kutija 84 Kutija 84 is a Male
                      raja




                      Poruka: 1728
                      Location: Wiesbaden

                      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      Hvala Dr. Zubovicu,
                      ili Adi jer mi se znamo jos kao klinci, odrasli smo zajedno na Aveniji
                      hvala na podrsci i angazovanju za Lokose i malu Mostasku raju.
                      Mi Mostarci , Pravi mostarci moramo se drzati zajedno i zajednicki kroz sport i prijateljstvo pobijediti sve one koji pokusavaju NAS MOSTAR OSIROMASITI PODIJELITI,
                      HAJMO RAJA UDRZIMO SE I POMOZIMO NASEM MOSTARU.
                      SAD SMO MU NAJPOTREBNIJI.
                      ADI je vec puno pomogo Lokosima i Mostaru ,
                      Hvala Adi na pomoci i podrsci,
                      hvala u ime male raje , Mostara , Lokosa i svih Mostaraca

                      10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif
                      heja,hejaFK-LokomotivaMostar.gif

                      ___________________________________________________________________
                      10.gif 33.gif

                        33.gif 10.gif



                          broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane Kutija 84 dana 01-26-2013 u 11:03.

                          01-26-2013 00:04 Kutija 84 is offline Pregledaj poruke od Kutija 84 Dodaj Kutija 84 u listu prijatelja
                          zalik13 zalik13 is a Male
                          moforaja




                          Poruka: 4619
                          Location: Rio de Zalik

                          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                          Poziv dr Adija Zuboviæa,ortopeda i traumatologa koji je bio èlan Uprave kluba i klubski ljekar.Svojim dosadasnjim radom u klubu a i nakon odlaska iz Mostara nastavlja sa nesebiènom pomoæi svome klubu kojega nije zaboravio.

                          10.gif

                          01-26-2013 00:20 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
                          zalik13 zalik13 is a Male
                          moforaja




                          Poruka: 4619
                          Location: Rio de Zalik

                          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                          Sutra obecana nova donacija.

                          Samir Æemaloviæ me pozvao da dodjem po donaciju za akciju

                          10.gif

                          01-27-2013 21:09 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
                          Kutija 84 Kutija 84 is a Male
                          raja




                          Poruka: 1728
                          Location: Wiesbaden

                          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                          HAJMO RAJA DRAGA;

                          SKUPILI SMO LOKOSIMA ZA KOMBIJA,
                          SKUPILI ROÐENIM ZA SEMAFORE i AUTOBUS,
                          VODIMO DJECU NA JAVEÆI JUNIORSKI
                          TURNIR NA SVIJETU U NORVEŠKU,
                          SKUPLJAMO ZA NARODNU KUHINJU,
                          SKUPLJAMO ZA DJEÈIJE SELO;
                          U SVAKU AKCIJU USKAÈEMO I POMAŽEMO.

                          HAJMO RAJA I OVU DOMAÆU ZDAÆU NAPISAT.
                          HAJMO RAJA ; POMOZIMO MALOJ RAJI LOKOSA,
                          DA SE KO I SVA DRUGA DJECA ŠIROM EVROPE,
                          OKUPAJU POSLIJE TRENINGA I POPIJU ÈAJ u
                          ÈISTIM SVLAÈIONICAMA I PROSTORIJAMA.

                          HAJMO RAJA, NEZABORAVIMO ODAKLE DOLAZIMO
                          NEZABORAVIMO NAŠ MOSTAR I MALU RAJU.

                          HEJA HEJA, FK-LokomotivaMostar.gif

                          ( odluèili smo da nestavljamo cifru koju uplatite veæ samo ime i prezime ili obrnuto.
                          Jedino ako donator to sam zahtjeva. Jer bi možda neko od raje ili djece doniro 2; 5 ili 10 EURA ali mu nezgodno.
                          Kad bi mi svi donirali po 5 Eura, davno bi Svlaèionice bile sreðene i opravljene.)

                          ___________________________________________________________________
                          10.gif 33.gif

                            33.gif 10.gif



                              01-30-2013 23:07 Kutija 84 is offline Pregledaj poruke od Kutija 84 Dodaj Kutija 84 u listu prijatelja
                              Kutija 84 Kutija 84 is a Male
                              raja




                              Poruka: 1728
                              Location: Wiesbaden

                              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                              SVE UPLATE SE MOGU UPLATITI NA MOJ BANKOVNI KONTO ILI PREKO PAY-PALa

                              SPARDA BANK HESSEN
                              Amir Jasarevic
                              Kontonummer: 12569390
                              Bankleitzahl: 50090500
                              Betref / ili Za / DONACIJA ZA FK LOKOMOTIVA

                              PAY-PAL

                                amirjasarevic@aol.com


                              a sve druge koji pomoc uplacuju van Njemacke

                              SPARDA BANK HESSEN
                              Amir Jasarevic

                              IBAN : DE 91 500905000012569390
                              BIC-Code : GENODEF1S12

                              Betref / ili Za / DONACIJA ZA FK LOKOMOTIVA

                              „HVALA RAJA"

                              ___________________________________________________________________
                              10.gif 33.gif

                                33.gif 10.gif



                                  01-30-2013 23:12 Kutija 84 is offline Pregledaj poruke od Kutija 84 Dodaj Kutija 84 u listu prijatelja
                                  Stranica (15): « prva ... « prethodna 4 5 6 [7] 8 9 10 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
                                  Postavi novu temu Odgovori
                                  Go to:
                                  preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com