Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » Horoskop.????? » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (2): [1] 2 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Viribus Viribus is a Male
moforaja


Poruka: 5295

Horoskop.????? Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Terorist Mevlid traži ukidanje horoskopa i ispriku od suca
Horoskop je jedan od najveæih grijeha kod Alaha. Tko ga èita, to je kao da je silovao pa ubio majku. Raspitajte se ako mislite da to nije toèno, napisao je Jašareviæ
Utorak, 08. 1. 2013. u 13:00, zadnja izmjena prije 2 minute Piše: Velimir Begiæ
Terorist Mevlid traži ukidanje horoskopa i ispriku od suca Marko Periæ Mevlid Jašareviæ

Mevlid Jašareviæ, terorist osuðen na 18 godina zatvora zbog napada na veleposlanstvo SAD-a u Sarajevu, uputio je pismo redakciji Osloboðenja u kojem traži da se sudac Branko Periæ isprièa njegovoj majci. Istaknuo je kako je tužiteljstvo na završnim rijeèima tražilo da ga se osudi na što veæu kaznu, što je i on sam prokomentirao na kraju suðenja.

- Možete me suditi, ali napadi neæe prestati. Nekoga tko ide poginuti i ostavlja svoju obitelj neæe sprijeèiti ako me puno ili malo osudite. Nemojte sve na moja leða da biste sprijeèili druge kad to nekog tko odluèi, neæe sprijeèiti - rekao je Jašareviæ. Dodaje kako je Branko Periæ na dan presude rekao da mu se Jašareviæ na kraju suðenja obratio rijeèima: 'Možete me suditi, ali napadi neæe prestati! Ovo nije poruka samo Sudu...'. Zbog tih rijeèi se njegova majka zabrinula.

- Tražim da se Branko Periæ oglasi javno i isprièa mojoj majci što je izvukao iz mog konteksta i moj govor predstavio u skroz drugom svjetlu - piše Jašareviæ i poziva vlasnika Osloboðenja da izbaci horoskop iz novina.

- Horoskop je jedan od najveæih grijeha kod Alaha. Pošto neki to ne shvaæaju, objasnit æu drugim rijeèima. Tko èita horoskop, to je kao da je silovao pa ubio majku. Raspitajte se ako mislite da moje rijeèi nisu toène - napisao je Jašareviæ.

01-08-2013 14:12 Viribus is offline Posalji email za Viribus Pregledaj poruke od Viribus Dodaj Viribus u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Mevlid je prodimio ko vartburg

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

01-08-2013 15:59 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
refleksija refleksija is a Female
moforaja




Poruka: 3364
Location: dark side

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ma covjek nije dobar i gotovo..iskoristen i to ti je to...

___________________________________________________________________


    Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

    01-08-2013 16:16 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
    Viribus Viribus is a Male
    moforaja


    Poruka: 5295
    pokretac teme Thread Started by Viribus

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od vjetar:

      Mevlid je prodimio ko vartburg



    Mevlid jest možda prodimio, ali je pitanje ima li pristalica njegovog mišljenja.?? Èestitati Božiæ nekome je veliki grijeh, èestitati Novu godinu i kititi jelku još veæi grijeh, èitati horoskop je isto grijeh kao silovati i ubiti majku, jeli ovo vjera Islama iz Kurana, koji se želi prezentovati narodu, èitao sam nekad davno taj Kuran i nigdje nisam ovo proèitao, pa se pitam po kojem Kuranu oni predstavljaju svou vjeru.????.

    01-08-2013 22:45 Viribus is offline Posalji email za Viribus Pregledaj poruke od Viribus Dodaj Viribus u listu prijatelja
    berber berber is a Male
    moforaja


    Poruka: 4418
    Location: Na Tepi

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Sad cu ja malo prokopati po internetu pa kad postavim temu mnogima ce se pusiti iz usiju.

    Trzit cu samo negativne stvari.

    ___________________________________________________________________
    nema vise ni tepe

    01-08-2013 22:56 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    viribus ..moze li fratar ili pop oslobodit covjeka grijeha kad ode na ispovjest..

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 01-08-2013 u 23:21.

    01-08-2013 23:20 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    berber berber is a Male
    moforaja


    Poruka: 4418
    Location: Na Tepi

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Fra Lasta moze sve. 21.gif

    ___________________________________________________________________
    nema vise ni tepe

    01-08-2013 23:28 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..to sto sad neki tumace da se sve to pishe u kuranu ,to malo gdje pishe ,osim u nekim hadisima ,hadisi su price koje su zapisivali ljudi ,cim covjek nesto prenosi usmeno dok dodje sa avenije u mahalu i bude tamo zapisano vec izgleda drugacije .zamisli kolko je proshlo vremana od objave kurana ,

    ..Viribus jeste grijeh kitit jelku ako si vjernik ,jer ne moze nesto vazit za tebe i za mene ,zasto onda ti ne koljesh kurban za bozic ili uskrs ..sad koliki je to grijeh ja to ne znam .pravi vjernik o tome nece ni razmisljat koliki mu je grijeh jer to nece ni napravit .ako ja popijem malo vina ili rakije ,ako nista drugo ne uradim tu je bog da me kazni ili oprsoti grijehe ..koliki su oni to ja ne bi nama ljudima ostavljo da mi sudimo o njima a nedaj boze da ja isto kome sudim po tim grjesim.

    ..nekad se o grijesima preuvelicaje na Hudbama isto kao sto fratri i Popovi na misama pricaju o smrtnim grijesima ,sve to ima za svrhu da se ljudi vrate u vjeru

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    01-08-2013 23:31 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    refleksija refleksija is a Female
    moforaja




    Poruka: 3364
    Location: dark side

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Islam nema veze s ovim i iole obrazovan covjek to zna.meni licno su religijske institucije kao bankari samo gledaju kako ce pare uzet.ovakvih budala ima u svakoj religiji samo sto amerika i zapad zaista ulzu sve napore da islam prikazu kao najvece zlo.ko na to nasjedne po meni je budaletina.govorim nepristrasno vec se zna da sam se sa svjetlost kacila po forumu ali je cinjenica zaista da se sve vezano za muslimane stavlja ood lupu.zasto se ne prica o odluci da se u vatikanu moze samo u njihovoj banci podici novac?zasto se ne prica o medjugorju u kojem obicni kamen prodaju kao sveti i kako je u biti sve ono cista komercijala.zasto onaj kreten u norveskoj sto pobi one mlade i neduzne ljude u ime krscanstva nije terorista.btw ubio je najmanje muslimana tad...zasto se ne prica o zeni krscanki koja je indijca gurnula pod voz jer mrzi indijce i muslimane...zasto se ne prica o fratrima pedofilima...dajte molim vas...je li sad ja trebam da mislim da je krscanstvo izopaceno i zlo na osnovu ovoga...moje licno misljenje je da nije nikad bio problem u religiji kao takvoj nego u ljudima koji uzimaju sebi za oravo da je zastupaju

    ___________________________________________________________________


      Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

      01-08-2013 23:54 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
      vjetar vjetar is a Male
      moforaja


      Poruka: 13977
      Location: dk

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ..dobro si to refla sve pobrojala i povukla paralelu

      .sad nas neko pita jeli Mevlid po kuranu .sad se od svakog muslimana u Bosni trazi da se ogradi od Mevlida ..znaci svaki put se ja trebam od nekog ogradjivat ili nekome dokazivat ,meni niko nikada

      ___________________________________________________________________
      laku vam noc pijuni

      spavajte ko lavovi i ko kraljevi

      01-09-2013 00:08 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
      vjetar vjetar is a Male
      moforaja


      Poruka: 13977
      Location: dk

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ..nije grijeh prociat kuran a ni bibliju .tamo sve pishe sta je zabranjeno a sta dozvoljeno ..sto bi sad ostavljo nekome da ti tumaci kuran kad ga dobrim djelom mozemo razumjeti skoro svi .ako nista ono osnovno .da to nije knjiga koje ljude upucuje na terorizam .

      ..terorizam nekad stvaraju okupatori ili nepravda

      ..nacisti ili Hitler su za vrijeme drugog svjetskog rata sve ljude nazivali banditima

      ___________________________________________________________________
      laku vam noc pijuni

      spavajte ko lavovi i ko kraljevi

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 01-09-2013 u 00:14.

      01-09-2013 00:13 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
      Viribus Viribus is a Male
      moforaja


      Poruka: 5295
      pokretac teme Thread Started by Viribus

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od vjetar:

        ..to sto sad neki tumace da se sve to pishe u kuranu ,to malo gdje pishe ,osim u nekim hadisima ,hadisi su price koje su zapisivali ljudi ,cim covjek nesto prenosi usmeno dok dodje sa avenije u mahalu i bude tamo zapisano vec izgleda drugacije .zamisli kolko je proshlo vremana od objave kurana ,

        ..Viribus jeste grijeh kitit jelku ako si vjernik ,jer ne moze nesto vazit za tebe i za mene ,zasto onda ti ne koljesh kurban za bozic ili uskrs ..sad koliki je to grijeh ja to ne znam .pravi vjernik o tome nece ni razmisljat koliki mu je grijeh jer to nece ni napravit .ako ja popijem malo vina ili rakije ,ako nista drugo ne uradim tu je bog da me kazni ili oprsoti grijehe ..koliki su oni to ja ne bi nama ljudima ostavljo da mi sudimo o njima a nedaj boze da ja isto kome sudim po tim grjesim.

        ..nekad se o grijesima preuvelicaje na Hudbama isto kao sto fratri i Popovi na misama pricaju o smrtnim grijesima ,sve to ima za svrhu da se ljudi vrate u vjeru


      VJETRE NIŠTA LOŠE NISAM MISLO REÆI KAKO STE VI SHVATILI, SAMO KAŽEM DA SAM DAVNO ÈITAO KURAN I DA SADA PORED SEBE IMAM NEKOGA TKO GA ODLIÈNO TUMAÆI I ZNA NAPAMET, I NIGDJE U TOM KURANU NEMA PUNO TOGA ŠTO BI VJERNICIMA HTJELI REÆI DA NIJE ISPRAVNO.,

      što se tièe fratara i njihovih ispovjedi Ja osobno sam vjernik ,ali u to njihovo ispovjedanje nikad nisam vjerovo, tko ti može oprostiti grijeh sa izmoljenom molitvom 10 puta ili tako nešto slièno, Veèina Biblije nije ono što na sveèenici prièaju i tumaèe, oni svak svojim rjeèima želi prikazati njegovo viðenje Boga I Biblije. Što se tièe Kurbana nisi u pravu, u nas se za oba blagdana kolje tko ima, tko nema kupi odajak ili janje,

      01-09-2013 00:36 Viribus is offline Posalji email za Viribus Pregledaj poruke od Viribus Dodaj Viribus u listu prijatelja
      vjetar vjetar is a Male
      moforaja


      Poruka: 13977
      Location: dk

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ..Vitibus ja malo pateticno napishem ,bez zamjerke tebi ili bilo kome,ponekad patetikom trazim i neki odgovor

      ..vrlo ,vrlo tesko je tumaciti kuran ..sam predgovor prevoda kaze da je to knjiga sa vishe jasnim djelovima i djelovima koji su manje jasni .tako se prevodilac ogradjuje od svoga djela koje je preveo ..zaista ga je tesko i razumjeti i prevesti ..od tih manje jasni djelova vjesti agitatori mogu napraviti obmanu i povuci za sobom ljude u bezdan ..ne moze mene ,ali eto na zalost dosta ih odvedu na stramuticu .da se opashe kilima eksploziva i da digne u zrak neki voz ili avion i da posle toga cina ide u dzenet ili sto ti kazesh da covjeka koji je pobio ili napravio zlocin da ga fratar uz deset nekih molitva oslobadja grijeha ..ne logicno .ali na zalost dosta ih vjeruje u to pa kaze prije nego sto se odluci na neko zlo kaze sebi ,ko ga jebe ispovidice me fratar i nestat ce grjeha .to je isto kad ovi ekstremisti kazu ja dajem svoj zivot na alahovom putu ja cu veceras postavit bombu u madridu u trznom centru ..ma to mi niko ne moze reci da je ispravno ..Ok .neko te napo tebe i tvoj narod .brani se ..uzmi i opashi se eksplozivom i skoci na izraelski tenki i unisti ga i kazi ja sam pogino za svoj narod i za svoju vjeru ,taliban neka se isto tako napuca eksplozivom i zaleti se u americku bazu i ako mozesh pobi sto vojnika ,jer to je rat i tvoja je zemlja u ratu ..ne moze meni niko objasniti da se rat za islam i dobro muslimana vodi u parizu i londonu ubijajuci neduzne ljude i djecu ..ako si mudo ili tako hrabar onda uleti Bushu Obami u kabinet i gurni mu bombu u njegova usta i zato sam ,ali ne diraj djecu po skolama i po vrticima


      ..Viribus mozda ti je manje poznato da su se muslmani podvojili u preko 73 sekte a da je samo jedna ispravna .

      ___________________________________________________________________
      laku vam noc pijuni

      spavajte ko lavovi i ko kraljevi

      01-09-2013 01:00 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
      berber berber is a Male
      moforaja


      Poruka: 4418
      Location: Na Tepi

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Zalosna je istina da se muslimani stalno moraju ogradjivati i osudjivati takva kao Mevlid,inace ako to ne rade isti su.

      ___________________________________________________________________
      nema vise ni tepe

      01-09-2013 01:39 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
      cheri cheri is a Female
      moder u peMziji




      Poruka: 3810
      Location: Svizzera

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od refleksija:

        Islam nema veze s ovim i iole obrazovan covjek to zna.meni licno su religijske institucije kao bankari samo gledaju kako ce pare uzet.ovakvih budala ima u svakoj religiji samo sto amerika i zapad zaista ulzu sve napore da islam prikazu kao najvece zlo.ko na to nasjedne po meni je budaletina.govorim nepristrasno vec se zna da sam se sa svjetlost kacila po forumu ali je cinjenica zaista da se sve vezano za muslimane stavlja ood lupu.zasto se ne prica o odluci da se u vatikanu moze samo u njihovoj banci podici novac?zasto se ne prica o medjugorju u kojem obicni kamen prodaju kao sveti i kako je u biti sve ono cista komercijala.zasto onaj kreten u norveskoj sto pobi one mlade i neduzne ljude u ime krscanstva nije terorista.btw ubio je najmanje muslimana tad...zasto se ne prica o zeni krscanki koja je indijca gurnula pod voz jer mrzi indijce i muslimane...zasto se ne prica o fratrima pedofilima...dajte molim vas...je li sad ja trebam da mislim da je krscanstvo izopaceno i zlo na osnovu ovoga...moje licno misljenje je da nije nikad bio problem u religiji kao takvoj nego u ljudima koji uzimaju sebi za oravo da je zastupaju


      Ništa nemam ni dodati ni oduzeti ovom što si napisala 10.gif

      01-09-2013 10:26 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
      Viribus Viribus is a Male
      moforaja


      Poruka: 5295
      pokretac teme Thread Started by Viribus

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od refleksija:

        Islam nema veze s ovim i iole obrazovan covjek to zna.meni licno su religijske institucije kao bankari samo gledaju kako ce pare uzet.ovakvih budala ima u svakoj religiji samo sto amerika i zapad zaista ulzu sve napore da islam prikazu kao najvece zlo.ko na to nasjedne po meni je budaletina.govorim nepristrasno vec se zna da sam se sa svjetlost kacila po forumu ali je cinjenica zaista da se sve vezano za muslimane stavlja ood lupu.zasto se ne prica o odluci da se u vatikanu moze samo u njihovoj banci podici novac?zasto se ne prica o medjugorju u kojem obicni kamen prodaju kao sveti i kako je u biti sve ono cista komercijala.zasto onaj kreten u norveskoj sto pobi one mlade i neduzne ljude u ime krscanstva nije terorista.btw ubio je najmanje muslimana tad...zasto se ne prica o zeni krscanki koja je indijca gurnula pod voz jer mrzi indijce i muslimane...zasto se ne prica o fratrima pedofilima...dajte molim vas...je li sad ja trebam da mislim da je krscanstvo izopaceno i zlo na osnovu ovoga...moje licno misljenje je da nije nikad bio problem u religiji kao takvoj nego u ljudima koji uzimaju sebi za oravo da je zastupaju



      u svemu se slažem, osim o fratarima pedofilima, èitaj malo više Hrvatski tisak ako si u moguènosti, pa æeš vidjeti da se o tim sluèajevima dovoljno dugo pisalo, pogotovu ovu zadnju godinu. TO ŠTO CRKVA ŽELI MOŽDA PRIKRITI JE NJIHOV PROBLEM., ali se piše.

      01-09-2013 14:17 Viribus is offline Posalji email za Viribus Pregledaj poruke od Viribus Dodaj Viribus u listu prijatelja
      tana tana is a Male
      rigorozni




      Poruka: 17879
      Location: na prinudnom radu :)

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od refleksija:

        ma covjek nije dobar i gotovo..iskoristen i to ti je to...


      upravo to. covjek nije dobre glave i ovi su ga upotrijebili ko carapu. muke budalu zapasati.

      naravno podrazumijeva se da islam nema nista sa njegovim stavom. jednostavno cojek nije dobar, a slucajno je musliman kome su jos i oprali mozak. nista novo.

      ___________________________________________________________________
      kad ce mostar mama?

      01-09-2013 20:19 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
      berber berber is a Male
      moforaja


      Poruka: 4418
      Location: Na Tepi

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Slucajno ovaj nema nikakav uticaj da pridobije neke pristalice ovom pricom i on je prosto produkt rata u kojem su muslimani zapali u krizu identiteta i rata kojeg nisu sami zapoceli.
      I zasto se fokusira samo na ovakve probleme pored niza drugih problema u kojima Bosna grca.

      ___________________________________________________________________
      nema vise ni tepe

      01-09-2013 20:59 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
      tana tana is a Male
      rigorozni




      Poruka: 17879
      Location: na prinudnom radu :)

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      evo na primjer ovaj slucaj gdje su covjeka gurnuli pod voz jer "ne podnosi" muslimane i indijce. kazu nije dobre glave.

      da je to kojim slucajem musliman uradio ne bi rekli nije dobre glave nego bi rekli ovo je djelo teroristicke organizacije, i ovaj je bio u mrezi. ne moze miusliman biti psihopata, samo terorista.

      to ti je amerika, i ova planeta. nema dileme da su se zadnjih godina posebno usmjerili prema stvaranju mrznje prema muslimanima. nije to slucajno, sve je to planski.

      ___________________________________________________________________
      kad ce mostar mama?

      01-10-2013 00:33 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
      Stari Grad Stari Grad is a Male
      moforaja




      Poruka: 10597
      Location: iza zvijezde

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        http://tacno.net/novosti/nikola-mihaljevic-evandelje-u-naci-programu/

      ___________________________________________________________________
      ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
      on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

        moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
      ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
      ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
      .. dosta je vise i tebe i tvoje
        tiranije
      ...

      01-10-2013 01:18 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
      Stranica (2): [1] 2 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com