Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » KULTURA » Osniva se RTV kanal na hrvatskom jeziku » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (6): « prethodna 1 2 [3] 4 5 6 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
cheri cheri is a Female
moder u peMziji




Poruka: 3810
Location: Svizzera

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od denani:

    Nek bude udarna spica moze i zavrsna ...i ne udarajte po meni ja samo samo prenio sa Talijankse TV ...



      _5koRYLKUbk#!


Deniiii bola, on je recidivan, vidiš otkad mi imamo temu baška za njega na forumu 02.gif

    http://moforaja.com/thread.php?postid=1964829&sid=HKSrchEngID000000000000000000001

01-13-2013 18:45 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9503
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

zabraniti sve televizije na jezicima i ukinuti crtane filmove pod hitno 23.gif

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

01-13-2013 19:00 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
vvb vvb is a Male
brato


Poruka: 518
Location: MO/sa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ne znam u cemu je toliki problem oko toga. Kome se ne gleda neka ne gleda i gotovo! Stvarno ne vidim tu nista posebno. U Svicarskoj postoje tv servisi i na njemackom, talijanskom i francuskom, pa sta! U Belgiji egzistira servis na njemackom jeziku. U Juznom Tirolu, Italija, postoji javna tv na njemackom. Znaci nije ni nepoznata ni nedemokraticna praksa.

Druga stvar: ne radi se o jeziku ni o onih par pacenika na federalnoj sto se slomise da pricaju hrvatski, radi se o izjednacavanju snaga. Drzavna nema neku gledanost (

    http://teve.ba/article/4059/gledanost-tv-kanala-u-bih.
FTV je najgledanija ali je pod ociglednom kontrolom ili SDP-a ili SDA, trenutno SDA. Ovaj kanal, ako prodje, nece bit nesto posebno. Postojace samo radi par dnevnika i politickih emisija gdje ce HDZ objaviti svoje misljenje ( kao SDP ili SDA na FTV) i radi mnostvo turskih, meksickih, Larinih izbora, serija. Drugim rjecima, ako taj kanal i zazivi, bez ovih šund serija nece moci. Samim tim nece biti nista manje ocajan od postojecih servisa.

01-13-2013 19:21 vvb is offline Posalji Email za vvb Pregledaj poruke od vvb Dodaj vvb u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..zato i ja kazem na njemu ce se opet prikazivat sulejman velicanstveni i ostale limunade ..ako zazivi taj kanal moce se naplatiti tv pretplata u ljubuskom i sirokom ,dok god preplata nije naplativa u citluku moja majka nece da je placa ni u mostaru ..onda iz te prerplate finansirat ce se ti kanali

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

01-13-2013 19:39 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..realista vidish da je taxi zapeo da ti ne da

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

01-13-2013 19:41 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
REALISTA REALISTA is a Male
samo sto nisam


Poruka: 1375
Location: Bosna i Hercegovina

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..realista vidish da je taxi zapeo da ti ne da


Treba njemu meda i oraha 02.gif

01-14-2013 03:57 REALISTA is offline Pregledaj poruke od REALISTA Dodaj REALISTA u listu prijatelja
taxi taxi is a Male
Liska mjeseca avgusta




Poruka: 18170
Location: M&R

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Tijek,tjedan,tisuæa,puèanstvo,samokres,zaleðe,zrakoplov,zrakomlat,milokl
iz,dodirnik,nekapnica,oporba,blaæenik...... ovo æeš ti uèiti, i nauèiti,majstore. Ovo,ako misliš živjeti u stolnom gradu i Herceg Bosni.

___________________________________________________________________

    01-14-2013 09:02 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
    abraxas abraxas is a Male
    moforaja




    Poruka: 6999
    Location: Jazzbina Abraxas

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Živjela kanalizcija 10.gif

    01-14-2013 09:41 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
    refleksija refleksija is a Female
    moforaja




    Poruka: 3364
    Location: dark side

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od abraxas:

      Živjela kanalizcija 10.gif



    ali ja vas nsita ne razumijem hhahahahah....nadrealisti totalni!!!

    ovo je kao ono hamo upali....hamo ugasi...i ode hamo u 3pm hahahaha

    anw....eto dobijemo hrvatsk ikanal, imamo ftv, rtrs, bht....sta cemo jest???

    ___________________________________________________________________


      Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

      01-14-2013 09:59 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
      abraxas abraxas is a Male
      moforaja




      Poruka: 6999
      Location: Jazzbina Abraxas

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Èuj šta æemo jesti....cccccc
      Pored neriješenih statusa entiteta ti se baviš bahanalijama...
      Jesti æemo govna..... 10.gif

      01-14-2013 10:52 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
      refleksija refleksija is a Female
      moforaja




      Poruka: 3364
      Location: dark side

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od abraxas:

        Èuj šta æemo jesti....cccccc
        Pored neriješenih statusa entiteta ti se baviš bahanalijama...
        Jesti æemo govna..... 10.gif


      a jedemo ih godinama a ona nikako da odu....ni domestos ih odjerat ne moze...


      mene zaintrigirao komentar tipa sad cei hrvati placati pretplatu...pa zakonski je moraju placat...u mene struja HZ-HB...necu je ja placat dok mi ne dovedu elektroprivredu bih....to tako zvuci...

      da se razumijemo...meni zaista ne smeta nikakav kanal...da se mene pita ja bi pustala samo crtane, muziku, discovery, naocionalnu i naravno crtane za odrasle02.gif

      ali ovo oko programa je cisto zamaljivanje ljudi...eto da bi se malo sad hrvati zadovoljili i to je ot...isto tako sad ce reis doc u mostar zbog bombe i pocet ce pricati o vitalnim nacionalnim interesima itd...sve se ovo namjenski radi...svi ce se pravit pametni a narod ce i dalje biti i ostati gladan!!!!

      ___________________________________________________________________


        Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

        01-14-2013 12:05 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
        REALISTA REALISTA is a Male
        samo sto nisam


        Poruka: 1375
        Location: Bosna i Hercegovina

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od taxi:

          Tijek,tjedan,tisuæa,puèanstvo,samokres,zaleðe,zrakoplov,zrakomlat,milokl
          iz,dodirnik,nekapnica,oporba,blaæenik...... ovo æeš ti uèiti, i nauèiti,majstore. Ovo,ako misliš živjeti u stolnom gradu i Herceg Bosni.


        Tebe treba zaliti za ovakve komentare.... 21.gif

        Znas sta ti "susjedi" govore za ovakve komentare? Evo ja cu ti reci: "Daj mu konzervu da bude nas, a onda cemo ga sutnuti na sjeverni pol ili cemo mu ponuditi da bude Mariofil".

        01-14-2013 16:44 REALISTA is offline Pregledaj poruke od REALISTA Dodaj REALISTA u listu prijatelja
        taxi taxi is a Male
        Liska mjeseca avgusta




        Poruka: 18170
        Location: M&R

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Koji jezik si govorio od malih nogu?
        Hrvatsko-srpski.Što se sad "pereš"?
        Ti se mjenjaš,ja ne. BlackSoul

        ___________________________________________________________________

          01-14-2013 17:25 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
          vjetar vjetar is a Male
          moforaja


          Poruka: 13977
          Location: dk

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          ..ovo ti on vraca sto mu ne dash da te zove imenom 02.gif

          ___________________________________________________________________
          laku vam noc pijuni

          spavajte ko lavovi i ko kraljevi

          01-14-2013 17:39 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
          REALISTA REALISTA is a Male
          samo sto nisam


          Poruka: 1375
          Location: Bosna i Hercegovina

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od taxi:

            Koji jezik si govorio od malih nogu?
            Hrvatsko-srpski.Što se sad "pereš"?
            Ti se mjenjaš,ja ne. BlackSoul


          Znam sigurno da nisam govorio tisuca, kruh, nogostup, glasnogovornik itd....a znam isto tako da se te neke nove novopecene rijeci nisu nikad koristile u Mostaru...

          Ali majstore niko ti ne brani da mjenjas svoj maternji jezik...bujrum....ali to mi dovoljno opstenito govori o tvom karakteru... 21.gif

          01-14-2013 18:58 REALISTA is offline Pregledaj poruke od REALISTA Dodaj REALISTA u listu prijatelja
          djemila djemila is a Female
          Naj-Moder 2008




          Poruka: 11483
          Location: Mostar

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Vjetre, Vjetre 07.gif


          de puhni malo pa rastjeraj tamu po Mostaru

          ___________________________________________________________________
          Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

          01-14-2013 19:11 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
          vjetar vjetar is a Male
          moforaja


          Poruka: 13977
          Location: dk

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          ..qqqqqquku ..imali ko da me pofali ..samo me napadaju

          ..ako pocnem puhat pocet cu suknje zadizat 02.gif

          ___________________________________________________________________
          laku vam noc pijuni

          spavajte ko lavovi i ko kraljevi

          broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane vjetar dana 01-14-2013 u 19:38.

          01-14-2013 19:25 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
          vjetar vjetar is a Male
          moforaja


          Poruka: 13977
          Location: dk

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od REALISTA:

                citat od taxi:

              Koji jezik si govorio od malih nogu?
              Hrvatsko-srpski.Što se sad "pereš"?
              Ti se mjenjaš,ja ne. BlackSoul


            Znam sigurno da nisam govorio tisuca, kruh, nogostup, glasnogovornik itd....a znam isto tako da se te neke nove novopecene rijeci nisu nikad koristile u Mostaru...

            Ali majstore niko ti ne brani da mjenjas svoj maternji jezik...bujrum....ali to mi dovoljno opstenito govori o tvom karakteru... 21.gif





          ..kako ga ti opisa ja cu taman pomislit da je taxi shupak

          ___________________________________________________________________
          laku vam noc pijuni

          spavajte ko lavovi i ko kraljevi

          01-14-2013 19:31 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
          djemila djemila is a Female
          Naj-Moder 2008




          Poruka: 11483
          Location: Mostar

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od vjetar:

            ..qqqqqquku ..imali ko da me pofali ..samo me napadaju

            ..ako pocnem puhat pocu suknje zadizat 02.gif


          bolje suknje nego tenzije..pa ja... 07.gif

          ___________________________________________________________________
          Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

          01-14-2013 19:38 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
          vjetar vjetar is a Male
          moforaja


          Poruka: 13977
          Location: dk

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          ...kad krenem suknje zadizat onda kazu nije dozvoljeno ,erotka

          ___________________________________________________________________
          laku vam noc pijuni

          spavajte ko lavovi i ko kraljevi

          01-14-2013 19:40 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
          Stranica (6): « prethodna 1 2 [3] 4 5 6 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
          Postavi novu temu Odgovori
          Go to:
          preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com